Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość będzie zosia

Cóż od nowa staranka-może lipiec będzie owocny?

Polecane posty

Gość będzie zosia

Kto ze mną? Pomagajmy sobie nawzajem, podtrzymujmy się na duchu, wymieniajmy wiadomościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie zosia
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damy radę
też zaczęłam - od wczoraj ;p i też mówimy że Zośkę robimy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholera:) My z mężem również staramy się o potomka lub potomkę , z tym że ja bardzo liczę na ...Zofię właśnie :):) Zosia imię zacne i im ich więcej tym lepiej moim zdaniem , więc pozdrawiam was gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
Ja również zaczynam starania w tym miesiącu.. Jednak mam nadzieję na chłopaka:) Albo chłopaka i dziewczyne bo jestem po odstawieniu pigułek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
Tak więc jestem z wami:) A ile czasu się już staracie? bo ja dopiero zaczynam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damy radę
plany dojrzewały od kilku miesięcy, starania od lipca własnie. Trzymajmy więc kciuki za siebie nawzajem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie trzymam za was kciukasy:) Oby były mocno zaciśnięte. Najważniejsze aby nie myśleć o tym że chcecie zajść tylko robić to co najlepsze w zbliżeniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te żółte to moje posty:) Wreszcie się zalogowałam.. Bo kikla osób się podszywało już pode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whhha
ja tez zaczynam od lipca mam nadzieje ze sie uda !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc witamy kolejną starającą się i trzymamy kciuki:) Bierzesz jakieś leki albo miałaś z tym problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damy radę
no i co dziewczynki? są już jakieś wieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wieści to za wcześnie ale mam nadzieję że niedługo coś będzie woadomo.. hihi.. Coś mnie w jajnikach kłuje.. Mam nadzieję że to bardzo dobry objaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damy radę
mnie też pobolewa. :) Ostatnio pobolewało - do dwóch kresek na teście. :) Staram się nie myślec i nie porównywać. Jako że cykl taki a nie inny, najwczesniej pod koniec miesiąca będę wiedzieć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damy radę
celowaliZespółiewczynkę, więc kilka dni przed owu... A jak się nie uda to za miesiąc już się nie będę w to bawić chyba, tylko poczekam na "epicentrum". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damy radę
"celowaliśmy w dziewczynkę" - nie wiem co to mi sie porobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula78
Witam ja się już staram parę miesięcy mam pytanko czy was te jajniki pobolewaja juz po owulacji i czy to cos oznacza , bo mnie tez bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damy radę
Madziula... nie mam pojęcia! Ja tylko pamiętam, jak byłam w ciązy z pierwszym szkrabem, że od momentu jajeczkowania pobolewał mnie brzuch, nawet nie same jajniki, co podbrzusze(tak jak kilka dni przed okresem). Całe dwa tygodnie tak czułam, od owu aż do testu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula78
ja to bym chciała bardzo może za bardzo i nic z tego nie wychodzi. a najgorsze jest to czekanie czy bedzie miesiączka czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damy radę
Madziula, znam to. U mnie też są lekkie nerwy, ale staram się byc spokojna. Za to mój mąż to ma schizy już... i czasem nic nie wychodzi z tego próbowania, tak się biedak denerwuje... :P Spróbuj sobie odpuścić, powiedzieć ze bedzie kiedy bedzie i ... cieszyc się tym, co pszczółki lubią najbardziej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia będzie
no no temat się rozwinął. My już trochę celujemy , minął rok. Badania nasienia w sumie ok, tylko ph podwyższone. Zaczęłam robić badania hormonalne. w zeszłym tyg. zrobiłam prolaktyne i tarczyce i...jest ok. ok. 21 dnia cyklu zrobie estradiol....a potem...jak okres się pojawi to w 1-3 dniu cyklu FSH i LH a może już nie będzie trzeba...tym razem to się naprawdę staraliśmy...i dla pewności poprawka była i na chłopczyka i na zosie:)trzymamy kciuki dziewuchy. dziś mam 16 dzień cyklu więc jeszcze troszkę i będzie wiadomo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damy radę
Zosia będzie -- trzymamy kciuki! Ja jestem z tych szczęśliwych, że moje pierwsze dziecko udało mi się zrobić w jednym cyklu. Cięęęęężko pracowaliśmy,czy się nam chciało czy nie :P ale efekt był od razu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia będzie
zazdrość mnie zżera...a tak poważnie to tez bym tak chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że takie pobolewania to się zaczynają tuż przed owulacją i mogą się utrzymać do któregoś tyodnia ciąży jak uda nam się zajść. Kolerzanka nie mogła zajść w ciążę. Po pół roku jej się udało jest w 11 tygodniu ciąży i boli ją podbrzusze i czasem czuje jakby jajniki ją bolały. Oby nam się tak udało takie bóle zniose żeby tylko dzidzia była:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula78
ja ostatnio tez robiłam badania i troszeczkę mam podwyższona prolaktynę może to jest powodem, biorę leki na obniżenie al e mój gin mówił żeby cały czas sie starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia będzie
ja mam prl w 11 dniu cyklu 17,75 a tsh 1,34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula78
ja prolaktyne jak norma do 35 nieweim jakich jednostem to ja mam 38, a tsh 1,20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia będzie
przeważnie podają w ng/ml ale twoje jednostki muszą być chyba inne. Tsh w uIU/ml jeśli tak to tsh w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jest mój 6 dzień cyklu a 8 od momentu odstawienia tabletek.. Więc jeszcze mam chyba troszke czasu.. Kurcze odstawiłam tą antykoncepcję między innymi dlatego że źle się czułam. JEdnak nadal coś mi niedobrze się robi ;/ Może to wina pogody.,. 40 stopni za oknem a ja muszę siedzieć w domu i pracować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłuje mnie w podbrzuszu.. Staram się nie myśleć za bardzo o tym ale to jest silniejsze.. Nie wiem czy to nastawienie czy co ale mam obrzydzenie do jedzenia pierwszy posiłek zjadam z apetytem ok 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×