Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

rocznik 1985 D Macie juz Dzieciatko??

Polecane posty

ja moja Mala woze w spacerowce juz od 5 miesiaca- lekko podniesiona, teraz ma juz 6 wiec podnosze calkiem :) ALE np. babcia (moja mama) wozi ja w gondoli - smieje sie jak wychodza,ze jada pojezdzic czolgiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co pasztety
i przejrzyjcie sie w lustrze ,zanim swoje zdjecia opublikujecie w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co pasztety--> ja mature \"ledwo\" zdalam --> srednia 4,5 studia tez mam \"gowniane\"---> agh dzienne i tez w koziel wolce--> krk jeszcze chcesz mnie obrazic? a co do Ciebie to inteligencja i taktem nie grzeszysz.... i kto tu jest: \"gowniary powpadały z bachorami ,pewnie mature ledwo macie albo studiujecie zaocznie jakies guano w koziej wolce\" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co pasztety
na agh-pewnie smary i oleje,albo inne guano ,na ktore było 0,1 osoby i przyjmowali kazdego debila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaplanowalas sobie dzieko
w trakcie studiow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia-> ograniczeni w jej przypadku to bardzo łagodne okreslenie... ale jak to sie mowi ustap glupszemu :D Kiara --> wez Mala ale na chwilke, nie ma co obciazac jej kregoslupa! Rehabilitantka corki mojej kolezanki (tez ma corcie pol roczku) mowila,ze nie ma co dziecko na sile uczyc siadac... ale tez nie ma co ograniczac! ona sama sobie wyreguluje i wycwiczy kregoslup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka nie :) kurcze fajna ta kozia wolka!! Proponuje wycieczke!! co Wy na to?? tylko musi sie troszku ochlodzic :D i obowiazkowo siano!! no bo jak rolnicy tam nie maja to trzeba im pomoc!! my debile musimy sie wykazac!! pasztety--> smary i oleje ?? tak to moj drugi kierunek - studiuje wieczorowo w koziej wolce,ale wiesz co musialam odwolanie pisac bo mnie nie przyjeli! napisalam ze uzeram sie z Toba i w nagrode mnie przyjeli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spowiedź :) nie zaplanowałam sobie dziecka w czasie studiów - za rok kończę (żeby nie było nieścisłości poszłam do szkoły rok wcześniej, dlatego teraz jestem po 4 roku studiów - dziennych na politechnice poznańskiej) i mieliśmy po moich studiach wziąć ślub, miałam rozpocząć pracę i po ok roku starać się o dziecko.. ale jak to w życiu bywa nie da się niczego zaplanować w 100% i zaszłam w ciążę wcześniej niż planowałam - Boże jaki to grzech i tragedia :O i to czyni ze mnie właśnie debilkę, nieuka, niewykształconą dziewuchę ze wsi po 2 latach z zawodówce :O no nie bądźcie smieszne pomarańczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaplanowalas dziecko-->> takto jest jak ktos nie w temacie ;p czyta ostatnie posty i juz chce jechac z nami do koziej wolki ;p cofnij sie na strone 3 - tam jest obszerna wypowiedz o mnie ;p jesli tak Cie interesuje moja biografia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bylo pytanie retoryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonisia--> jak mozesz!!ty nie dobra!!! chyba Cie wykluczymy z grupy koziej wolki ;p eh:) jak ja bym chciala byc juz po 4 a nie po 3 roku.........uuuuu.........zazdroszcze Ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i tu wychodzi moj debilizm !! nie zauwazylam ze to pytanie retoryczne!! eh porzuce chyba agh i wezme sie porzadnie za studia w koziej wolce ;ptam mnie przynajmiej czegos naucza:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co za różnica czy dziecko się planuje czy nie?????????????? no jakie to ma znaczenie?????? ja wiem, że popełniłam życiowy błąd sypiając z mężczyzną zanim skończyłam studia, zrobiłam 5 fakultetów, dorobiłam się domu i 3 samochodów :D to tragedia, że w wieku 22 lat nie ejstem zgorzkniała, nie sypię epitetami o ludziach, z którymi w zyciu nie rozmawiałam :) wiem, że byłabym lepszym człowiekiem gdybym była zazdrosna o wszystko, sfrustrowana i zła na cąły świat, że mi się nie wiedzie :) to straszne, że mam zajebistego męża, że kończę sobie studia, że zrealizowałam sporo swoich marzeń i mam jeszcze mnóstwo do zrobienia w życiu, a co najgorsze, nie czuję że dziecko mi w tym przeszkodzi :) na straszny żywot wiodę, nic tylko mi współczuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez rocznik 85 ;) dzieci nie mam, nie planuje i teraz nie chce miec :P stawiam na kariere, nauke i takie tam ;) dzieciaki? moze ale najpierw magisterka i kto wie - doktorat? :D pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam te 22 lata
ale nie wyobrażam sobie bycia matką teraz. i to nie ze wzgledu na wiek, ale studia, prace, pieniądze, wyjazdy, karierę... ogólnie (nie)poukładane sprawy życiowe. na pewno jesteście szczęśliwe, ale mnie sytuacja gdzie mąż za granicą a ja sama z dzieckiem, ni to w pracy, ni to na studiach, a tak na prawde na wychowawczym, po prostu by mnie przerażała! podziwiam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam te 22 lata --> mnie też przeraża :) wiem, że będzie ciężko, oboje studiujemy dziennie, mąż pracuje jeszcze, będziemy mieszkać 120 km od całej rodziny, zdani tylko na siebie.. ale wierzę, że wszystko da się zrobić :) nie w takich sytuacjach dawalismy sobie radę, a tutaj nagrodą będzie nasze dziecko :) to chyba największa mobilizacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kduchvb
viki-miki na tym zdjęciu z otwartymi ustami i w tych kolczykach wyglada jak tania laska z dyskoteki nie da się ukryć!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nawet niecchce mi sie tlumaczyc tym wszystkim co tu pisza dlaczego jest jak jest i dlaczego jestem taka szczesliwa :) dalam wlasnie malej chrupki kukurydziane :D a co z nasza wyprawa do koziej wolki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawia mnie tylkopo co ktos kto niechce miec dzieci, nie planuje itd wchoddzi na forum: Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci ????????????????????????????????????????????? moze mi wyjasnicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owiedka - bo temat namawia rocznik 85 do wejścia :)i wypowiedzenia się :) mi nie przeszkadza, że ktoś pisze, że nie chce dzieci w tym wieku, dopóki pisze kulturalnie i nie wysmiewa tych, którzy inaczej pokierowali swoim zyciem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie :) chodzilo mi o te zbedne niemile komentarze ;) widac ze jestes klase wyzej odemnie w tej koziej wolce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo :P mama nie mogła z takim niewykształconym dzieckiem wytrzymać i kazała mi iść wcześniej do szkoły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość break
kuzwa,ale wszyscy mają problem... a jaki wiek jest dla was ODPOWIEDNI na dzieci??? 30??a moze 40?? :O palnijcie sie w łby...:O pozatym dziewczyny,nie musicie sie spowiadac z Waszego zycia tym debilkom...ignorowac i jeszcze raz ignorowac te wpisy durne!! kazdy ma prawo decydowac o swoim zyciu sam!! Moim zdaniem lepiej miec dziecko w wieku 22 lat niz w wieku 16 lat bo takie dziewczyny mozna nazwac jeszcze dziecmi!! A tak,dziewczyny pokończyły licea,studiują i ewentualnie przerwały teraz,ale wróca...bo dziecko to nie jest kula u nogi której nie mozna odpiac...a co wy myslicie ze nie da sie studiowac mając szkraba w domu?? to znaczy ze jestescie niezyciowe i egoistyczne!! i jakim prawem obrazacie dziewczyny tutaj?Mówicie im ze są brzydkie??:O pokażcie swoje zdjecia,tez sie posmiejemy!! same pewno wygladacie jak pasztety....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez achhhh
brek - kuźwa, nie każdy godzien ujrzeć mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość break
i chwała bogu bo po co mam miec koszmary nocne :P:P:P dajcie juz spokój i idzcie sie wyzyć do działu erotycznego bo chyba wam brakuje....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
break, moja spowiedź była po to, aby uświadomić tym ograniczonym istotom, że nie tylko tłuki i głąby uprawiają seks i zachodzą w ciążę :) i że nie dla każdej młodej dziewczyny to tragedia i rwanie włosów z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×