Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

rocznik 1985 D Macie juz Dzieciatko??

Polecane posty

czarna- > co do depresji, to u mnie po porodzie przez te kretynki w szpitalu bylo to do tego stopnia,ze balam sie Malej (jak mi ja w szpitalu przynosili) a w domu to nie wyobrazalam sobeie ze moge z nia zostac sama (no bo jak ja ja przebiore,przystawie do cycka....masakra). Po jakims czasie mezus oznajmil mi ze wychodzi do sklepu i niestety ale nie zabierze mnie i Izki i musze zostac z nia sama.... myslalam ze go udusze i wogole darlam sie, blagalam go zeby zostal bo sobie nie poradze... a on sie uparl i poszedl.... to byl moj pierwszy raz... Mala zachowywala sie jak aniolek- obudzila sie , pieknie zjadla cycka i przewinelam ja i poszla spac :) nic strasznego sie nie dzialo (a ja poradzilam sobie bardzo dobrze).... dziwnym trafem mezus wrocil niedlugo i potem mi sie przyznal ze wcale nie musial isc do tego sklepu tylko po prostu chcial mi udowodnic ze wszystko bedzie dobrze i sobie poradze :) eh:) dlatego teraz bedziemy rodzic (rrazem )w innym szpitalu :) a dlaczego mialas cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc wszystkim!:) Witam nowe dziewczyny :) spinka🖐️ 🌻 Viki ja też ponad tydzień temu byłam u fryza ;) Siedziałam prawie tyle samo ale efekt podobny.Jestem bardzo zodowolona :) Wklej nam jakieś foty jak pstrykniesz coś nowego :) Owiedka dzielna kobietka :) No i gratuluje mężusia :) Wspierał Cie jak mógł. Mój Jacek też bardzo wyrozumiały.Pomagał po porodzie jak mógł.Raz został nawet ze mną w szpitalu na noc.Pierwszą noc po cesarce.A jak rodziłam naturalnie 6 godz i pod sam koniec okazało się że dziecko źle leży i będą mnie ciąć to Kochany nie wytrzymał i się popłakał.Ale do tego momentu był bardzo dzielny bo trzymał mnie cały czas za rękę. JA na szczęście nie miałam depresji po porodzie.Zanim urodziłąm trochę się bałam bo mam skłonności do popadania w podobne nasroje.A jak urodziłąm to po prostu nie miałam czasu na takie myślenie bo jakbym ja się wszystkim nie zajęła to nikt by tego nie zrobił.Choć było ciężko to szybko się zmobilizowałam i stanęłam na wysokości zadania ;) Owiedka jeżeli chodzi o wózek to też bym tak zrobiła.Ines ma rację, po co się meczyć.Sprzedaj i kup nowy. Ja w końcu zdecydowałąm się na zoopera waltza http://www.zooper.pl/waltz.html# Byliśmy dziś w baby fancie i czekamy na zielony kolor bo nie było.Ma być dostawa w przyszłym tyg. Viki i jak się czujesz po spotkanku towarzyskim? Wyluzowałaś się trochę? Ja uważam ze takie spotkanka zawsze super robia na samopoczucie a i dobre winko nie jest złe ;) Kupiłam Wojtkowi szczeniaczka uczniaczka? Ma któraś z Was taką zabawkę? Mi się bardzo spodobała :) Mam nadzieje że się sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć nocną pora:) Właśnie przed chwilką skończyłam delektować się swojskim winkiem z moją szwagireką;), tak oto wygląda mój sobotni wieczór:)..a MM siedzi sobie teraz daleko od domu i popija wódeczke z klientami..echh..:( Ania, pierwszy raz słysze o takiej zabawce:) możesz bliżej przedstawić jak takie cudo wygląda? Może kojarze wzrokowo, ale nazwa nic mi nie mówi;) Owiedka..miałam cc bo nie było postepu w porodzie..poprostu wysiadłam fizycznie przy samej końcówce:( tyle godzin porodu zrobiło swoje:( Miłej i spokojnej i..przespanej nocy🌼dla was kobitki:) I słonecznej niedzieli🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie 🖐️ Dzisiaj rano stwierdziłam że przejdę na dietę kopenhaską ;) Tak mnie coś naszło a parę kilo przydałoby się zrzucić.Przy okazji oczyszczę organizm z zalegających toksyn.Taka odnowa ciała i ducha :) Zobaczymy czy dam radę bo podobno ciężo ale w końcu wszystko jest do zrobienia.Jeszcze nigdy jej nie stosowałam. Może ktoś się chce przyłączyć.Zawsze raźniej , zachęcam :) Czarna ines szceniaczek uczniaczek to taka zabawka... zresztą co będę pisać, tu jest link http://www.allegro.pl/item231425371_fisher_price_szczeniaczek_uczniaczek_nowy.html Ines przepraszam że pytam bo pewnie nam mówiłaś skąd jesteś? Umknęło to mojej uwadze.Moze z niedaleka to byśmy się razem winka napiły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owiedka21:)Ale zbieg okolicznosc:)A wogole to ska jestes może sie okaze ze mieszkamy pareulic dalej;) Super bede miala sie od kogo dowiedziec co i jak!!!Podsumowując Twój poród lekko nie mialas...nie przerazalo Cie to ze zima,ze nie zdazysz do szpitala,ze meza akurat nie bedzie w poblizu,ja wczesniej bylam twarda wcale sie nie balam i malo tez o tym myslalam ale jak sie zbliza coraz bardziej to ...uff az mi sie robi gorąco. Pytalas o płec lekarz mi powiedzial n poczatku tak: -siurek!!! -ja o to fajnie(chociaz nastawialam sie na dziewczynke) -poczekaj,nie chyba dziewczynka bo to sie chyba pepowina podwinela -...to tez fajnie -on:wiesz co powiem Ci przy nastepnej wizycie bo teraz to tak ciezko a nie chce Cie wprowadzac w bład Teraz to j nie wiem co mam myslec,ale nastawiam sie na chlopca bo podobno tez pieknie wygladam i mam taki maly pileczkowaty brzuszek nic mi sie po boczkach nie rozlało. Jak bedziesz na forum to prosze odezwij sie do mnie bo mam takie pytanie w sumie pare pytan:)Pozdrawiam,hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam nowa mame! pamietacie mnie jescze? net mi siadl na pare dni :-/ spinka ja brzuch mialam wlasnie taki rozlany na boczkach ze wygladal na duzoooo mniejszy przez to, ale moja przyjaciolka miala tylko taka pileczke z wypietym pepkiem i tez chlopca urodzila :) w jakim jestes tyg? moze niedlugo dowiesz sie co nosisz? teraz mozna b szybko sie dowiedziec, ja juz na przelomie 15/16 wiedzialam ze bedzie synek, M byl ze mna wtedy na usg- polecam zabranie meza/chlopaka , moj b przezywal pozniej taka wizyte :) u mnie nic nowego, nie zdazylam nic przeczytac, bo zaraz do kosciola sie wybieramy, maly rezygnuje z wozka, wszedzie chce sam isc i koniec, niby fajnie ale 3x dluzej nam wszystko schodzi... wieczorem m podlaczy mi net na laptopa i z niego bede pisac, bo na gorze nie mam barierki na schody i z malym nie moge tu za dlugo siedziec :( 👄 i milej niedzieli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi jestem w 24 tyg.USG robilam w 20 tyg.i jak wyzej opisalam chyba sie moje dzieciatko nie moze zdecydowac;)Za jakis tydzien-dwa ide na badanie wiec mam nadzieje ze juz bedzie wiadomo.Chcilabym wiedziec bo zaczelam powoli juz gromadzic wyprawke,a nie bardzo wiem jakie kolorki mam dobierac, wiec narazie biore uniwersalne;)Nie jestem przesadna i mysle ze jak sie to rozlozy w czasie to nie odczujemy tego, az tak bardzo a czas szybko zleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję w imieniu Zuzi za komplementy :) jejku, jak czytam o Waszych porodach to mnie ciarki przechodzą, ja urodziłam szybko, nie męczyłam się tak bardzo, chociaż przed bólami partymi myślałam, że albo rozp... łóżko, albo sama się przetnę i wyciągnę dziecko, bo już nie miałam siły :) ale poszło jakoś i jak zobaczyłam moją kruszynkę to pomyślałam, że dla niej mogę rodzić zaraz nawet jeszcze raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :D Ania od razu lepiej jak się człowiek \"odchami\" :D :D :D właśnie skończyłam robić obiadek i czekam na M :D mały śpi ... dzisiaj też do południa kuzynka wpadła (ta co ma ślub) poszłyśmy umówić się do fryzjera na ślubne czesanko :D Moonisia widze, że coraz cześciej do nas wpadzasz :D fajnie :D jak Zuzia? grzeczna? Evi oczywiście, że Cię pamiętamy :D Spinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u Was też taka chujowa pogoda? u nas ciągle pada... A zapomniałam napisać, że Emil nabył nową umięjętnść :D bierze telefon lub coś co kojarzy mu sie z telefonem, jak nic nie ma pod ręką przykłada samą łapkę do ucha i mówi alluuu (w jego wykonaniu oznacza to halo) :) śmieszny jest :D wczoraj sam stał przez kilka minut i schylał się by poklepać mnie po twarzy, ale jak tylko zobaczył, że się oddaliłam i że stoi sam od razu zrobił bammm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja na chwile,bo sie ucze - jutro moj dzien prawdy- trzymac prosze mocno kciuki(male i duze) za ciocie Majke o 10.30 :) Acha i ja was czytam tylko czasu nie mam odpisywac:D Buziaki dla wszystkich Mamus i Dzieciatek:D Spinka ja jestem z brzeska,a TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wozeczek b fajny :) Ania masz juz ta zabawke w domu? ja mam pare zabawek z fisher, ostatnio kupilam malemu telefon z tej formy i totalna porazka :-o a na uczniaczka tez mialam chrapke, to byl blad ze wybralam sluchawke... zreszta pozniej w innym sklepie widzialam ze przeplacilam troche ehh my jeszcze sami w domu, a moj maly broi ze szok sol z kuchni mi wysypal na lozko :-o pozniej solniczke wrzucil do wc... spinka a imiona macie juz wybrane? dziewczyny Wy i tak mialyscie szybkie porody, moj pobyt na porodowce trwal 23 godziny :-o , 12 godzin z oksytocyna, ale plusem jest to ze nie rozerwalo mnie i nie bylam cieta, za to bole nie czulam partych, kiedy polozna pytala sie czy czuje parte, powiedzialam ze tak, chcoiaz wogole nic nie czulam :-o ale chcialam miec to juz za soba, zawsze czytalam ze przt partych czuje sie ulge, ze chce sie kupe :-P a ja nic nie czulam takiego...hmm Viki z tymi telefonami to tez u nas jest numer niezly, Olek kiedys bral pilota od Tv, teraz juz rozroznia i 2 razy zadzwonil do mojej babci i raz wszedl mi do internetu (tel z klapka bez mozliwosci blokady) teraz jest na etapie ciaglego wylaczania albo przelacznaia pilotem kanalow :-/ a co do pogody, u nas tez do dupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ania jestem z podkarpacia. A co do zabawki, nie widziałam takiej.Może dlatego, ze na tak drogie zabawki nie zwracam uwagi. Dzisiaj pogoda jest w miare względna, ale strasznie fałszywa-raz świeci słonko, a raz pada deszczysko:O Owiedka..będe trzymać kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines ja o swoim pamietam do dzis i chyba nigdy nie zapomne... mam nadzieje ze 2 bedzie wynagrodzeniem za 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi..ja też do dzisiaj pamiętam i wiem, że zawsze, każda kobieta będzie pamiętać o porodzie(i każda różnie go będzie wspominac), ale w moim przypadku, przez to że to wszystko tak długo trawało i że się skończyło na cc, na razie nie myśle o drugim bobasku, które napewno kiedyś będzie..kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Owiedka trzymam kciuki mocno dziś za Ciebie.Pokaż im co potrafisz :) Chcieliśmy kupić ten wózek ale okazuje się że teraz takich wszedzie brak.Ludzie się rzucili i trzeba czekać aż ze stanów przwiozą dostawę.Dopiero za jakieś 2 tyg bedą.Lipa no ale co zrobić.Myślałam że sobie wcześniej wypróbuje. U nas dziś szaro buro, leje jak z cebra :( Chciałam iść z rana do Leklerka bo są promocje różne ciekawe i pampersy przecenione z 48 zl na 39 zł.Ale pogoda taka ze szok i się zastanawiam czy wyciągać małego na dwór. Evi a jak tam Twoja dietka coś tam kiedyś wspominałaś że zaczynasz się odchudzać bo masz wesele za jakiś czas.Zmobilizowałaś się? :) Szczeniaczka uczniaczka jeszcze nie mam, czekam na razie na przesyłkę.Kupiłąm w necie bo trochę tańszy niż u nas w sklepie.Zresztą na necie jest prawie wszystko dużo tańsze.Np kupiłam mate w necie za 150 zł a taką samą widziałam w baby fancie za 210 zł :O Evi a czemu ten telefon okazał się klapą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Evi... spróbowałabym tą diete (tak apropo moją pierwszą w życiu;) ), ale boje się efektu jojo:O.Za miesiąc mam weselicho więc pasuje ciut zrzucić tłuszczyku. Pogoda dzisiaj jest strasznie daremna:O non stop pada.. Wczoraj byłam z córcią na bilansie dwulatka. Parodia na kółka:) Rano dzwoniłam zapisać małą do lekarza i wspomniałam babce, że na bilans, a gdy przyjeżdżam wszystkie pielęgniarki robią wielkie oczy, bo one nie wiedziały, że to na bilans!!(okazało się ze babki od bilansów nie ma i wogóle w ten dzień nie powinnam przyjeżdżać z dzieckiem). Ba! Jeszcze do mnie z wyrzutami, ze nikt nie dzwonił do mnie w sprawie bilansu! I wytłumaczcie takiemu babsztylowi,że dziecko 3 miechy temu skończyło 2 latka!W ładny ale stanowczy sposób powiedziałam co o tym myśle, na co babka starała się tłumaczyć ,że mają małe opóźnienia dlatego jeszcze do mnie w sprawie tego bilansu nie dzwoniły W końcu bilans został zrobiony:), ale chetnie te pielęgniareczki wymieniłabym na bardziej kompetentne:O, bo to nie był pierwszy raz kiedy zaniedbały swoje obowiązki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam ponownie :) No i wybrałam się w końcu do tego Leklerka.Kupiłam 4 paczki pampersów bo lubię mieć zapasy ;) Matko a kolejki takie że szok, 90% dziadków i babek ( emerytów i rencistów ) Stanęłam w kasie z dziećmi do lat trzech i wchodzę do kolejki.Jak te wszytskie babki sie rzuciły że i one też stoją a najlepiej dziadek do mojego męża który niosł koszyk że ja mogę przejść bo z dzieckiem ale on już nie :P No normalnie cyrk :D Ja kopenhaską stosuje od wczoraj i super się czuje.Przed chwilą usmażyłam sobie kotleta z szynki obtoczonego w różnych ziołach, pomidory z cebulką :) Jak na razie odchudzanie nie jest takie straszne ;) Idę karmić małego bo się zbudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Ci emeryci i rencisci sa najgorsi,nie wiem dlaczego im sie tak śpieszy\"przeciez dzieci im w domu nie placza\".Najlepsze jest to że zawsze najwiecej ich jest w godzinach gdzie inni ludzie koncza prace,śpiesza sie do domu itp.sa wtedy wszedzie w sklepach,aptekach,pocztach itp.To jest straszne,na mnie tez nie raz napadly takie stare wredne babska dlatego tak ich nie lubie...Moj mąż odrazu potrafi je uciszycjednym tekstem a ja jakos tak do starszych nie umiem,mam wielki szacunek do swojej babci,w sumie to ona mnie wychowala...ale jak patrze na te przekupy stare...ehhh...szkoda gadac...zostaje tylko sie pośmiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owiedka kciuki trzymaliśmy :D jak poszło? diety stosujecie... mi też by się przydało :D stosujecie jakieś gotowe czy same wyznaczacie co jak i kiedy jecie? pytam, bo mi też przed ślubem odchudzanie się przyda :D dziewczyny jakie prezenty dajecie na ślub? Nie mam pojęcia co kupić... czy dać kase. Dajcie jakieś pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki Miki🌼 przeważnie dajemy z M kase, bo jednak nie zawsze z prezent moze komuś się spodobać-każdy ma inny gust, a kasa to takie bezpieczne rozwiązanie:) A o diecie coraz poważniej myśle, musze jeszcze poczytać, która jest w miare bezpieczna. Owiedka..jak Ci poszedł egzamin?🌼 Uciekam do obiadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wiem, że z prezentami różnie bywa :/ a ile kasy mniej więcej się teraz daje?świadek daje normalnie jak immi goście, czy wypada dać więcej? nie mam pojęcia jak to jest i ile dac, bo nie bywam często na ślubach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki Miki🌼 nie wiem jak w innych regionach kraju, ale u mnie przeważnie daje się tak 300 pln. Co do świadka, to nigdy nie byłam świadkiem i nie mam pojęcia ile dać w takim wypadku:O Pozdrawiam W końcu jest słoneczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna dzięki 🌼 chyba dam 300zl albo jeszcze podpytam co by chcieli... No słoneczko :) pogoda super :) Ja dzisiaj popołudniu ze starym kumplem sie spatykam :) dawno się nie widzieliśmy :) idę z Emilem, mam nadzieje, że będzie grzeczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×