Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

rocznik 1985 D Macie juz Dzieciatko??

Polecane posty

Owiedka czas szybko leci...zobaczysz nim się obejrzysz juz przyjedzie:) Powiedzcie mi jedną rzecz ..czy zostały u was jakieś pozostałości po porodzie?Jakieś kilogramy, fałdki czy cuś innego? I czy dużo przytyłyście w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szila1985
Mój mały ma już 4 lata.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owiedka, no przecie stoi przed Toba! Z cytrynką:) i cukrem:)..dla siebie zrobiłam czerwoną;) Evi, a Tobie co podać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytylam 22 kilo:D slownie : dwadziescia dwa kilogramy :) zostalo mi 7:) ale ja wazylam 44 jak zaszlam wiec to dla mnie zbawienie bo chcialam przytyc a nie dalam rady :) nie cwiczylam i nie odchudzalam sie :) samo spadlo - nawet nie wiem kiedy:D mam rozstepy na brzuchu- chociaz teraz z moja baltycka opaleinzna to prawie ich nie widac:) Mialam na pupie jak bylam w ciazy (jakby mnie ktos nozem pocial) i na piersiach ale one zbladly :) i nie sa tak strasznie widoczne:) te na piersiach prawie wogole:D nie uzywalam zadnych kremow, tzn uzywalam ale mialam wrazenie ze im bardziej sie staram tym je bardziej widac;/ wiec porzucilam ta zgubna dla mnie praktyke:D A i brzusia troche mam jeszcze:d codziennie mysle zeby zaczac robic brzuszki,ale na mysleniu niestety sie konczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze Szila:) Dołącz do młodych mam na forum:) Ja przytyłam 20 kilosów, z czego zrzuciałam 15 lub 16 kg:) resztka rozeszła się w brzuszek i w piersi, które są najbardziej widoczną pozostałością po karmieniu:P roztępy na biuście i posladkach,ale ledwo widoczne i brzuszek który mógłby spaść sam-bez brzuszków tak o 10 cm, to wtedy będe z niego zadowolona:) i makabryczne boczki też mogą pójść w niepamięć;) nie obraże sięjak zniknął:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines blagam o wybaczenie :-P no faktycznie ostatnie strony to przelotem :( ja poprpsze o cos zimnego, jeestem cala mokra od tych porzadkow, a mam 2 dzien @ i czuje sie okropnie juz :-o ide zaraz pod prysznic, bo na solce mylam i smierdze tymi kremami bleee co do kg to mi przybylo ok 22 :-D zostalo ok 3, rozstepy mam na boczkach, ale chyba sa malo widoczne bo na fotkach npo ich nie widac, a jak wygladam dokladnie w stroju mozna zobaczyc na linku w podpisie , super nie jest ale zle wg mnie tez nie jest :) plakac moge tylko po cyckach, spadly o dobre 1,5 rozmiaru mimo ze w ciazy i podczas karmienia duzo im nie przybylo :-o a rozstepy - to jest najlepsze pojawily sie nie w ciazy, ale ok tydzien po porodzie- za szybko chudlam i wtedy dorobilam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owiedka a ile mialas wsrostu? moja najnizsza waga to 48 kg, ale wtedy nie mialam ani tylka ani.. piersi :-o chcialabym wazyc tak 57 kg przy tym wzroscie - zawsze z ta waga czulam sie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owiedka..tak sobie przypomniałam, ze moja mała córcia powiedziała MAMA w dzień urodzin mojego męża o 9.30 rano:), potem wołała mnie gdy była głodna, aż po pewnym czasie słowo mama weszło do słownika dnia codziennego:). Teraz to czasami powie na mnie mamusia:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi, rozstępów też niestety dorobiłam się po porodzie:O A co do piersi skoczyły mi o 1 rozmiar do góry i raczej juz takie zostaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines no to tylko pozazdroscic :) tez bym tak chciala ja chodze ciagle z zamiarem odchudzania sie- moze dieta kopenhaska? sama nie wiem niedlugo ide na slub kolezanki i przydaloby sie zgubic zbedny balast :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny macie moze swoje jakies zdj? z widzenia znam anie, paulke, zieloneszkoleko, kiare i nie wiem czy viki? ;) moze wymienimy sie zdj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ właśnie że nie ma czego zazdrościc:OTyle dobrego z takiego biustu,że optycznie pomniejsza mi fałdke brzuszka;) ,a tak to mam problem z kupowaniem ciuchów-góra bluzki rozm.40, dół 38:) więc gdy na górze pasuje na dole pływam w materiale i odwrotnie:). Nie rozumiem kobiet które chcą sobie np.powiększyć piersi, mam miseczke D i czasami aż kręgosłup wysiada:/,a o spaniu na brzuchu moge pomarzyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi na łeb upadłaś! Laska z Ciebie , zero tłuszczu na ciele, a ona chce iść na kopenhadzką:)!!!!!!!!!!!!!szok.. Ja ważę 60 kg, przy 173cm:)ale tak z 3 kg jak pójdą w dół to będe w 100% zadowolona:) Zdjęciami moge się podzielić:)Nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh piersi :) ja to bylam najradosniejsza na swiecie jak mi w ciazy rosly :) myslalam ze mi takie eleganckie zostana , a tu... jeszcze mi zmalaly :( chociaz Mezus twierdzi ze dla niego sa idealne :) a ostatnio mu tak glowe suszylam o te piersi i meczylam o superowy (inie za tani)push-up,ze mi wkoncu kupil:) bo stwierdzil,ze jesli przez to mam czuc sie lepiej to on sie juz wykosztuje-chociaz nie widzi potrzeby :) teraz mam brzydkie piersi(brdawki) po karmieniu (chociaz tylko 4 miesi),ale i tak nie zaluje i gdybym mogla karmilabym jeszcze dluzej:) i tak mi jakos glupio, jak np na plazy laski chodza w strojach i maja takie ladne piersi(nie zebym byla maniaczka,ani nic poza tym ;)) i ciagle mi sie wydaje ze mezus patrzy na nie( a on nie patrzy) :) a wzrostu mam 166cm :) i jestem na zdjeciach z wakacji :) w moich kolorowych jarmarkach (tzn wlosach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna to przeslij mi na: misia.m@wp.pl dzieki za komplement, ale mi tez duzo brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole to ogarnia mnie czarna rozpacz :( bo 10 mam egz z ang 11 z ekonomiki i jeszcze nei wiem kiedy z projektowania i jeszcze mechanika :( wymiekam ;/ pominie te 4 egz z zaleglej zimowej sesji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owiedka dasz rade!!!! zazdroszcze tej nauki ja przerwalam zaraz na poczatku a teraz ciezko wrocic, nie mam z kim malego zostawic, bo moj M teraz mgr robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wiem :) tzn odnosnie tego mlodo :) a co do tych kollorowych jarmarkow to korci mnie przefarbowac na czarno (bo tak mialam przez prawie 6 lat),ale jak pomysle ile wyzeczen mnie ten blond kosztuje ;/ i jeszcze tlyko 1 farbowanie i juz powinno lepiej wygladac .... eh :) zmykam Dziewczynki :) milej nocki i do jutra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komp mi strasznie muli:O Owiedka..poradzisz sobie!Więcej wiary w siebie:)i zapał do nauki by się przydal na te najbliższe 2 tygodnie;). Evi zaraz wysyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z samego rana, nas obudzil telefon od tesciowej, rano mieli wypadek :-/ i M musial leciec do szwagra po lawete , nawet nie wiem czy cos im sie stalo?bo z M tylko rozmawiali Czarna zdj sliczne, laska z Ciebie ze hej :) a mala taz juz jaka duza sliczne ma oczka :) a co u reszty? ja zaraz na zakupy sie wybieram, wogole cala nasza 3 w nocy spac nie moga, nie wiem co sie dzialo, ale maly stekal w nocy, my z M ciagle sie przerwacalismy... tak jakos niespokojnie bylo teraz kawke pije 👄 do pozniej acha robie filmik z Olusiem, jak skoncze go dzisisj toi pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Wparowałam tylko na chwilke i już uciekam.Idę do mojej mamy i dopiero wieczorkiem do Was zaglądne. Ja też miałam nieprzespana noc i dzisiaj oczy będe mieć na zapałkach..i to przez głupią zdechniętą mysz i przez córecie co zrobiła mi pobudke o 5 rano:O. Evi..mam nadzieje, ze twoim teściom nic się nie stało🌼. Miłego dnia dla wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×