Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

rocznik 1985 D Macie juz Dzieciatko??

Polecane posty

dziewczyny jesteście w ogóle? gdzie się podziewacie? my dzisiaj może wybierzemy się na wystawe psów rasowych, zobaczymy jaka pogoda będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim nieobecnym:) Młode mamy zapewnie wykorzystują ładną pogode i zamiast siedzieć przed kompem, właśnie spacerują ze swoimi maluchami:) Jak wam minął weekend?? Mój był nieprzespany:O siedziałam 3 dni z MM i poprawialiśmy jego prace licencjacką.Byliśmy też oglądać działke pod domek i chyba znaleźliśmy po dłuugich poszukiwaniach właśnie TO miejsce:):D Uciekam z małą na zakupy:) trzeba korzystać ze słoneczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Ale pusto.Ja też ostatnio nie mam czasu bo ciągle gdzieś w rozjazdach ale jak tylko znajdę wolna chwilę to wpadnę napisać co tam. Trzymajcie się laski 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pustki:( Jaka jest u Was pogoda?? Na podkarpaciu robi się coraz zimniej.. brr..nie lubie zimy i ubierania się w sterte ciuchów:/ Viki Miki - kreacja na weselicho gotowa???? pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny co u Was? czemu takie pustki? ja ostatnio nie mam czasu, bo mam jazde, w poniedziałek kolejny egzamin... pogoda ładna ostatnio, Emil trochę katarku ma, ale dmuchamy na zimne i zeby się nie rozchorował podaje mu witaminki i syropek homeopatyczny. Tyle u mnie Czarna Iness kreacja gotowa :) Co u Was? gdzie się podziewacie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczny :) ja faktycznie korzystam z pięknej pogody i chodzę z małą na długie spacery :) mój szkrab zaczął wreszcie dobrze przybierać na wadze - 660g w ciągu 3 tygodni :) poza tym śmieje się ciągle, guga do nas, jest cudowna :) a ja zachowuję się jak zazdrosna kwoka i najchętniej nie wypuściłabym jej z rąk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Co u was? u nas pogoda cudowna :D czekam az mały wstanie i na spacer... wczoraj bylismy na wsi, na budowie u rodziców M, fajnie było :) Dzisiaj miałam egzamin, oblałam, spaliło się coś w środku w aucie... oj ciężko, ciężko... Teraz popijam kawke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki, czarna ines, moonisia i reszta 🖐️ No ja w końcu tochę w domu zaczełam przebywać ;) Wakacje dobiegają końca, M zaczął chodzić do pracy więc skonczyło się nam błogie lenistwo. w niedziele byłą nasza pierwsza rocznica, pogoda byłą piękna więc pojechaliśmy na spacer do Nałęczowa.Później zjedliśmy pyszny obiadek :) M wręczył mi pierścioneczek, który oczywiście sobie sama wcześniej wybrałam ;) Wolałam nie polegać na guście mojego męża ;):) Dzisiaj zaliczyliśmy już jeden spacerek bo pogoda znowu rewelacyjna.Mały złapał wczoraj jakiś katarek więc kupiłam mu kropelki do nosa, wzięłam też witaminy w kropelkach i kurde 50 zł zaplaciłam za to. Nie wiadomo kiedy rozchodzą się te pieniądze 😠 Kupiłąm też niedawno w końcu ten wózek spacerowy.Zdecydowałam się w końcu na chicco enjoy.Taka jestem zadowolona z niego że nie wiem.Super się prowadzi, leciutki, same zalety wad nie widzę jak na razie.Taki zielonyhttp://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=246041479 Wojtuś ostatnio nabył umiejętność wkłądania sobie palców u nóg na buzi i komicznie to wygląda jak sobie paluszki obgryza hehe ;) Z tymi dziećmi to tyle radości :D Ines już dawno miałąm Cię pytać tylko zawsze umykało mi to z głowy.Ten napis w stopce po hizpańsku? Ja trochę się uczyłam hiszpańskiego ale jak urodziłam to nie dałam rady kontynuować kursu.Teraz odstałam i lecę jutro się zapisać na ten semestr. Viki jaką masz sukienkę.Opisz coś mniej więcej :) Kiedy to wesele? Ja byłam świadkową u mojej siory.Ale pytałam się co chcą dostać.Kupiłam żelazko.Nie wiem czy pytałaś jak nie to może spytaj.Może akurat coś im się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie:) Ostanio dużo mam na głowie, na dodatek ten czas tak szybko leci... Wczoraj zostałam podwójną ciocia:D:D:DMoim bliskim znajomym urodził się synek:) w ten sam dzień i w tym samym szpitalu innym znajomym urodziła się córeczka:):)!Teraz pozostaje oblać pępkowe:P:P Aniu...opis po hiszpańsku\"To szaleńcy wymyslili miłość:) \".Kiedyś sama się uczyłam hiszpańskiego,ale nie za bardzo mi to szło;) złe materiały do nauki i brak czasu zrobiły swoje:O.Teraz raczej wybiore się na kurs do szkoły językowej. Gorzej z moimi studiami:(:(Kierunek na jaki zdałam nie zostanie otworzony ze względu na małą ilość chętnych zapierniczyli mi cały rok!!!Już nigdzie nie złoże papierów, bo jest za późno:(:(.. Pogoda nie za ciekawa- zachmurzone niebo i nie zapowiada się na jakieś zmiany:(...można tylko pomarzyć o złotej polskiej jesieni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌼 dawno Cię nie było :) fajnie, że wakacje miałaś udane :D :D my spędziliśmy w domu :( wózeczek super :) suknie mam różową taką spódnica i gorset. Do wesela tydzień. a ja cały nos mam czerwony od choróbska... Z tym prezentem, nie wiem chyba damy kase... Czarna 🌼 gratuluje nowych członków rodzinki :) Przykre z tymi studiami... :( najpierw przyjmują, póżniej nie otwierają... chamówa Mój Emil nauczył się chodzić :) przechodzi sam ok 1-2 m, ale jestem z niego dumna :) przechodzi np od kanapy do mamy lub taty, albo szafki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki ..chyba masz racje, skoro oprócz nas na cafe weszła tylko Ania, a tak przez ostatnie dwa tygodnie nikogo tu nie było.. Smutne:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) to trzeba rozkręcic imprezę :) my znowu w Poznaniu, mieszkamy z małą w akademiku, miałam obawy co do mieszkania tutaj ale jak narazie jest super :) pokój duży, czysty, wszędzie bliziutko, no i tanio :D teraz czekamy an decyzje odnosnie stypendiów bo nie wiemy czy mamy wracać do pracy.. :P każde z nas ma na szczęście możliwość, ale studia, dziecko i praca to może byc trochę za dużo :P jak dadzą nam troche kasy, to w dupę, nie pracujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh :) Witam ponownie :) Nie bylo mnie juz kupe czasu tu ;) Ale od poczatku :) Egzamin oczywiscie zdalam,ale nie bez przejsc, laskawie kobieta zgodzila sie mnie dopytac (napisalam na 6/7 zadan) po czym jak przyszlam do niej to powiedziala ze praca jest bardzo ladnie napisana i tak naprawde nie wie dlaczego mi jej nie zaliczyla;/ Moj maz zlamal dwie rece i siedzi w domu . Z jednej storny sie ciesze,bo ciagle siedzimy razem a z drugiej troche lipnie bedzie z kasa-dobrze ze mieszkamy u rodzicow:D Moja Mala juz chodzi jak sie ja za raczki prowadzi i jezdzi na samochodziku :) dalej ma dwa zeby, ale u gory przebijaja sie jej dwojeczki :)A poza to juz swiadomie mnie wola - MAMA :) i mowi bam (jak jej cos spadnie) i bum (jak wsiada do dziadziowego auta) :) Szkoda ze tak zanikamy :( MOnisia :) na ktorym jestes roku ? i wogole jak tam u ciebie?? Mi wlasnie kolezanka mowila ze szkoda ze w akademiku nie mieszkam bo jest super - jesli chodzi o mieszkanie z dzieckiem:) Sciskam Was MAMUSIE strasznie mocno i trzymajmy sie jakos :) PS mam nowe zdjecia na korzonku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owiedka, jestem na 5 roku, zawsze mieszkałam na stancjach, ale tu jest naprawdę super :) to jest piętro dla małżeństw i małżeństw z dziecmi, jest spokojnie, ludzie są sympatyczni i życzliwi bardzo :) dzieciaczki biegają po korytarzu, zawsze jest się do kogo odezwać, pośmiać się, młodsze dzieciaki dostają ubranka po starszych, bałam się tu zamieszkać, ale jest naprawdę zajebiście :) ale najlepsze jest to, że można zuzywać wszystkiego do oporu i za nic się nie płaci :P :P :P gratuluję zdanego egzaminu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ktoś? my kupujemy druga spacerówke, ale jakąś lekka i niedrogą... Ania jak się sprawuje Twoja? pokazcie jakie macie i polecacie. Podoba mi sie coneco solar, ale czytałam ona różnie jest oceniana... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaa
Czego mozna zuuzywac w akademiku do oporu? Bo chyba pieluch akademik nie stawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaa
I do Anii Chyba gdzies wspomnialas ze stosowałas diete kopenhaską? Jak z efektami? Pytam, bo zaczelam i zle sie czuje. Mam zawroty glowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh:) nic mi sie nie chce ;/ czy Wy tez tak macie? PAtrze na to moje dzieciatko i mysle kiedy to wszystko zlecialo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hooo !!! Wchodze na kafe i patrze ze nasz topik na pierwszej stronie !!! Myślę że to wielki come back !! :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki spacerówka jest extra, nie zamieniłabym na żadną inną !! Coneco solar też mi sie podobała ale na forach piszą że jest wadliwa, no i facet w baby fancie też mi jej nie polecał.Za to chicco jest świetnym wózkiem, nie widzę żadnych wad. Co do dietki to stosowałam przez 3 dni ale wymiękłam.Strasznie rygorystyczna ale jakby tak stosować to na pewno można troche kg zrzucić.Ale to niestety nie zła męczarnia.Ostatnio myślę żeby znowu zacząc , moze tym razem wytrwam ale jakoś nie mam mobilizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski:) Co tam u was słychac? Jak pogoda? Na podkarpaciu typowo jesiennie:) pozostało mi chodzic na grzyby do lasu z Patryśką niż na dłuższe spacerki, bo robi się coraz chłodniej:O Wczoraj byłam u fryzjera zrobić sobie grzywke i jak na razie wkurzam się, bo nie umiem jej sobie fajnie ułożyć;). W sobote mam weselicho:D, już czwarte w tym roku i..ostatnie. Diety kopenhadzkiej nie stosowałam, bo boje się dużej utraty wagi, a mi wystarczy tak 3 kg w dół, więc może osiągne swój upragniony efekt dzięki ćwiczeniom:) pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki🌼mała ma jeszcze katarek, ale ogólnie już jest OK:).Na weselicho raczej wszystko gotowe:) jeszcze musze MM ubrać i kupić mu \"na oko\" koszule , bo jak zwykle jest w trasie i nie mam czasu połazić ze mna po sklepach:O, najwyżej biedny będzie musiał sie zdać na mój gust:D A jak Twoje maleństwo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały troche wariował, ale teraz go położyłam spać :) ja też koszule na wesele dla M wybrałam, ale kupić poszliśmy razem :) Patrycja idzie z Wami na wesele? to w tym roku już sie wybawiliście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×