Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

rocznik 1985 D Macie juz Dzieciatko??

Polecane posty

ale jestemsprytna :) WITAJCIE MOJE MAMUSKI :) Hej Ewelinka :) a o co chodzi z Panem Cenzorem i z blokowaniem ?? uu nie widziedzialam,ze tu cos takiego istnieje ;) Dzis mamy gosci-przyjezdzaja znajomi z Córeczka w wieku Groszka :) (tylko 1,5 tyg starsza).:) Mezus wlasnie pojechal zawiezc brata i jego nazeczona na autobus,bo do krynicy jada:) Do pietku bedziemy sami :) A wogole to w koncu mi sie okres skonczyl (drugi),bo juz prawie 2 tyg mialam ;/ ale to od nowych tabletek chyba ;/ a wczoraj bylismy u tesciowej.....nawet obeszlo sie bez wiekszych spiec,tylko jak mi mieszala gerberki, w wdzie goracej to caly czas probowala lyzeczka izuni i wkladala ja spowrotem do sloiczkow....moze jestem przewrazliwiona ale mnie odrzucilo... no a wogole w rodzinnie afera,bo brat mojego M. spotyka sie z 18-nastka a ona ma juz prawie roczne dziecko, i nie bylo by w tym nic zlego ,tylko ze on ma juz 32 ;/ no ;) i narazie rodzina podzielona-tzn ja i M.jestesmy za (tzn nie wtracamy sie),a reszta czyli 2 siostry,szwagier mama tata sa przeciwni ;) wczoraj mial ja przywiezc(bo my bylismy)ale chyba sie rozmyslila -w sumie to sie jej nie dziwie.... tesciowa strasznie na nia nadaje,niby mowi ze ok,alleee ....za chwile cos dodaje :) mi to tam rybka,niech robi co chce jego zycie :) widze ze jakies przepisypodawalyscie..... :) musze im sie blizej przyjzec wieczorkiem :) milego dnia Mamusie i Dzidzie :) aaaa zapomnialam napisac,ze dalam Groszkowi przez sen mleczko i wypila 180!!! strasznie sie ciesze bo od niedzieli nic ;/ a wczoraj tylko 2 posilki -kaszke i pol sloiczka;/ ale za to 2x300ml sokow ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owiedka a chodzilo o to ze ktos wzial moje fotki i wystawil na forum erotycznym do oceny :-/ :-o poza tym byla tu b nie mila \"pani\" i wkroczyla pani cenzor :-D wlasnie poje kawke :) ide sie ubrac i pozniej wskocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owiedka ja tez zjuz na tej stronce bylam :) fajna sprawa takioe stronki teraz chodzi po pokoju z piszczacym samochodzikiem na sznurku to jego najlepsza zaabawka :-D Owiedka to mala bedzie miala dzis towarzystwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też popijam kawke soie właśnie. Owiedka hehe no to teściowa pomysłowa ;) Mój m sciągnął z e neta brygade rr i puścił Wojtusiowi :) Oglądają razem :) Pamietacie tę bajke? Evi co się tak te pindy na Ciebie uwzięły?? Niespełnione muszą się gdzieś i na kimś wyżyć.... Aha idę zaraz do sklepu i mam takie pytanie, co to jest ta smietana fix, czy cos takiego, to śmietana normalna pod taką nazwą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owiedka no to teraz chyba taka moda bo brat naszego kolegi który ma 33 lata spotyka sie z 19-nastą ;) Kasiasty facet to i zaraz duzo lasek koło niego... to co będzie z jakaś staruchą siedziec hehe ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owiedka stronka coś nie wchodzi, musisz jeszcze raz link wkleić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stare i nowe koleżanki :) Evi sałatke z gyrosem tez robimy, jest pyszna :) a To ciasto krówka, snikers czy jak to kazdy nazywa robie tak: puszka słodzonego mleka skondensowanego, trzeba gotować przez 3 godziny biszkopt można zrobić, ale ja często kupuję spody biszkoptowe (mniej poracy :) kupuje jakis krem do tortów np orzechowy-robie wg przepisu na opakowaniu. biszkopt skarapiam gęstą kawa z dodatkiem alkoholu z kazdej strony. To mleko w puszce mmiksuje z 1/4 kostki masla na gladką masę i kładę na piw=erwszy spód biszkoptowy. Później znów biszkopt i na drugą warstwe krem z torebki. Przykrywam biszkoptem. Wierrzch i boki smaruje masą z mleczka z puszki i posupyje orzechami, najlepsze są płatki migdałowe. Mojemu M upiekłam na urodziny taki torcik w kształcie serduszka. Polecam, bo jak sie nie piecze biszkoptu, to jest mało roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie wczoraj przyszła koleżanka na piwo :) wypiłam dwa piwa i mam dzisiaj kaca :) tak mnie łeb boli.... tak to jest, jak się pije tak czesto jak ja :) idę zrobic sobie kawe. Ewelinka 🌼 Dawidek cudny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owiedka 🌼 własnie przeglądam stronkę. Położyłam małego spać, jak wstanie spotykamy się z kolegą Wojtusiem :) U nas pada deszcz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki 🖐️ dzieki bo jakas zacofana jestem i nie wiedziałam. Viki mnie tez wiele razy kusiło żeby zrobic takie ciacho ale nie chce mi sie gotowac tego mleka tyle ;) Viki to teraz tylko pij sok pomidorowy ;) Ja na razie utrzymuje abstynencje ale po takiej dawce też pewnie by mnie już głowa bolała.Jak ktoś nie ćwiczy to wychodzi z wprawy ;) Kurde siedzę sobie spokojnie a tu domofon dzwoni.Facet z urzędu miasta mnie szuka.W 2005 dostałam mandat za niezapięcie pasów i mnie tu znalazł dziad jeden.Cos zaczełam ściemniać że niby zaplaciłam.Kurde.... 😠😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ania :) haha ale Cie dorwał z nienacka :) hahahaha aza co mandat? uwieżył, ze zapłaciłaś? a co do śmnietany, nie jestem pewna, tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ciekawe dlaczego PANI CENZOR nie blokuje mojego niku - podszywacza :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem z 85 i mam 8 miesięczną córeczkę :) Lusia jest cudowna i za nic na świecie bym jej nie oddała nikomu :) Zdjęcia na moim blogu Ewelinka nie martw się o dzidzię, moja miała 3 tyg jak poszłam na zaliczenie na studia :) Obie sesje (zimowa i teraz letnia) poszły mi świetnie, chyba najlepiej w ciągu całych studiów, a bardzo się bałam, że z dzidzią nie dam rady :) teraz jeszcze we wrześniu bronię licencjata i od października magisterka :) Zajrzę do Was później i postaram się wszystko poczytać, bo na razie mała mi się dobiera do kompa (nauczyła się wyłączać guzik :P ) pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na zakupach.Jejku jakie kolejki, masakra ale ja wepchałam sie do kasy wydzielonej z dziećmi do lat 3 ;) Mam już wszystko na to ciacho. Viki ---> głupi mandat od straży miejskiej dostałam i aż 100 zł.Pojechałam sobie na targ taki mały osiedlowy i stanełam tak od tyłu.Jak wracałam to ledwo wsiadłam do samochodu i ruszyłam a tu wyskakuje jakiś gostek i sie przyczepił że pasów nie mam.Cham nawet nie chciał zejśc z tych 100 zł 😠 Viki no ta śmietanka to dopiero zagadka była dla mnie.Szukałam po różnych półkach, i w lodówkach i nie aż w końcu zapytałam się takiej baby co tam pracuje.To jest takie coś jak snieżka tylko w mniejszych saszetkach. Evi ja niestety nie mam ani psa ani kota ale bardzo chcielibyśmy mieć.Tylko mieszkanie za małe.Ale kiedys na pewno sobie kupimy eszira----> witaj :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania które ciacho robisz? napisz jak wyszło :) Witaj Eszira obejrze Twoje fotki :) skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eszira Lusia słodka :) i w wieku zbliżonym do mojego Emila :) on jest z października 17 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem, ale na chwilke tylko witam nowe kolezanki! [ kwiat] ide rosolek gotowac ;) jak nastawie wszystko to wskocze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to od cisnienia... ja juz 4 kawy wypilam i sniadanie nie zjadlam :-/ ide robic wkoncu ten obiad :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×