Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

rocznik 1985 D Macie juz Dzieciatko??

Polecane posty

Gość manta22
ja jestem fanatyczką kawy...wypiłam już 2 ale jak serwujesz to się skuszę na trzecią bo ledwo żyję dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że serwuję :P kawa to kawa :) lepiej pić z kimś, niż w samotności :) ja już swoją mam - rozpuszczalna z mleczkiem i z cukrem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj trzeba trzeba bo kiedyś miało się nieco wieksze możliwośći ;) Szukamy na gwałt jakiegoś samochodu bo mamy 2 ale malutkie.Juz dla naszje trójki chcemy coś wiekszego, jakieś kombi.Jeździliśmy to tu to tam ale same poniszczone samochody.Tragedia, nie ma co kupić.Znacie może kogoś kto sprowadza samochody?? Viki Ty blisko granicy niemieckiej mieszkasz :):) To prwda, ja jak idę coś do ubrania kupować to z Wojtusiem cieżko by było.Ale z torebką na szczescie to przymierzalni nie trzeba wchodzić ;) Mój m na szczeście co do kotlecików sojowych nie jest wybredny... je aż mu się uszy trzesą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzeliście autka na allegro? tam jest naprawde duży wybór. M tez szuka czegoś fajnego, ale on jest maniakiem motoryzacyjnym i ma duuuże wymagania już tak chyba rok czasu szuka, przeważnie na allegro, a jak już coś znajdzie, to jedt to daleko od Zielonej Góry i nie chce mu się jechać kawał drogi, bo jest mała szansa, że odrazu kupi :) co do sprowadzania z zagranicy aut, to przed zajściem w ciązę pracowałam w Urzędzie Skarbowym i do moich obowiązków należało min wystawianie zaświadczen potrzebnych do zarejestrowania aut sprowadzonych zza granicy, wtedy znałam duzo ludzi co sprowadzali, a teraz już nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki nasza historia z kupowaniem wyglada bardzo podobnie, szukamy ponad pół roku , allegro przejrzane od deski do deski, ale w lubelskim 3 auta na krzyż wystawione a reszta daleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mój m już się wkurzył na poważnie i dzwonił do faceta co wystawił samochod na allegro który jest z oleśnicy.To pod Wrocławiem.Od nas jakieś 450 km.Ciekawe czy zdecyuje się tyle jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest najgorsze, jechać kawał drogi, a później nie kupić :) Mój Emil swtał, chyba się nie wyspał, bo jakiś zapłakany jest. Ja sobie chyba dzisiaj kotleciki sojowe zrobie na obiadek i pure i surówkę z marchewki, a dla M jakieś mięsko i już mam pomysł :) pomogłyście mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki dokładnie, niestety jest takie ryzyko. Wojtal wczoraj był jakiś zapłakany i marudził.Ale mnie denerwował.Dzisiaj o niebo lepiej:) Nie ma to jak się poradzić koleżanek z forum :) Ja lecę na te zakupki.Trzymajcie się, do później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam Wam powiedzieć, że Emilowi się dwa ząbki przebiły. już razem ma 7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. moj maluszek dał mi wczoraj niezle popali przed pojsciem spac. dziewczyny kiedy wasze szkrby zaczeły przesypiacx całe noce? paulka my sie nie znamy, ale juz o Tobie slyszałam. my z Rudą już sie spotkałyśmy jakis czas temu, bo bardzo blisko siebie mieszkamy. ty równiez rocznik 85?? pozniej jesli pozwolicie dopiesze sie do tabelki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez sie juz melduje :) wczoraj spotkalam sie z kolezanka w realu z innego forum ,bylo super, jutro wstawie jakies fotki ;) ja dzis sama caly dzien i cala noc, bo M pojechal na spotkanbie bylych kolegow z uczelni, tez mialam jechac, ale nie mam z kim malego zostawic tesciowa nad morze pare dni, moja mama dzis do 20 w pracy... ehhhh no nic posiedze w domu i ciasto zrobie, bo jutro spotkanie u nas w domu ;) ja tez kawke poje, ale pewnie nikogo juz nie ma 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............DATA URODZIN..........DATA UR. DZIECKA......IMIĘ DZIECKA MOONISIA......03.09.1985...........26.07.2007...... ....ZUZANNA EVI_21..........11.11.1985...........09.04.2006......... ..OLEK ANIA108........08.02.1985...........23.03.2007....... ...WOJTUŚ OWIEDKA ......18.12.1985...........13.01.2O07...........IZABELA VIKI-MIKI.......27.11.1985...........17.10.2006........ ...EMIL a tu nasza tabelka jakby ktos chcial sie dopisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki 👄 dla Emila :) wogole imie b oryginalne :) mojej kolezanki syn ma na imie Tristan :-D tez pomyslowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie :) 🖐️ Evi mi też się podoba imię Emil, damskie Emilka też bardzo ładne tym bardziej że tak nazywa się moja mama ;) Tristan rzeczywiście oryginalne ale średnio mi się podoba.Ja jestem za prostymi imionami. Evi wklej fotki to chętnie pooglądamy :) Jej szkoda ze my wszystkie tak daleko mieszkamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topic umiera? ania fotki wkleje dzis, ale nie ma jeszcze mojej kolezanki , a to ona ma u siebie zgrane zdj i mi przeladuje na laptopa ja robie bigosik :-D ide jeszcze troche posprzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Evi 🌼 Ania 🌼 dla dziewczynki też chcieliśmy Emilia :) Ewelina mój Emil zaczął przesypiać całe noce odkąd skończył 5 tygodni, ale uczyliśmy go tego przez ten czas :) Evi czekam na fotki :) Emil wczoraju do końca dnia marudził. Teraz też się obudził jakiś niewyspany i już wiem co mnie czeka do wieczora... :/ Ta znajoma o której Wam pisałam wcześniej wczoraj też zadzwoniła do mnie i mówi, że jest pod moim blokiem i żebym zeszła na chwilkę, pożyczyła jej kase, powiedziałam, że nie mogę, to powiedziała tylko ja pierdole odkładając chamsko słuchawkę, nawet nie zdążyłam zapytać kiedy odda :P macie pozdrowienia od Moonisi :) Przekazałam jej też Wasze pozdrowionka :) Jutro może będę miała więcej czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku...., ale pustki, dziewczyny ale już gdzie jesteście Owiedka co u Ciebie, odzywajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej my juz po spotkaniu bylo zajebiscie :-D fotek mam pelno zastanawiam sie gdzie to zgrac zeby pokazac? troche dom ogarne i wtedy pokombinuje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi🌼 czekamy na fotki :) Wczoraj troche z M zrobiliśmy wieczór dla siebie :) kupiliśmy butelkę czerwonego wina, świeczuszki, było tak cudnie... :P Wino prawie całe poszło... wiec niezbyt dobrze się dzisiaj czuje :P jeszcze czas tak szybko mijał... :( spojrzałam na zegarek i było po 3. Dawno tak długo nie siedziałam :) niestety przed 8 pobudka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokazalabym zdj, ale po ostatnim razie mam uraz, nie chce zebyu poz niej je ktos wykorzystal wiec nie wiem gdzie mam je pokazac, zebyscie tylko Wy je widzialy? sprzedajecier auto? my tez niedawno sprzedalismy swoje i kupilismy wieksze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Viki to fajnie że zrobiliście sobie taki wieczór:) Nasz mały przesypia teraz całe noce i też mamy troche wiecej czasu dla siebie :) Evi no nie wiem gdzie można pokazać zdjęcia tak żebyśmy tylko my widziały.Może wyślesz nam mailem? My byliśmy dzisiaj na giełdzie samochodowej ale niestety jak zwykle nic nie było :( Viki ta stronka już nam znana jest ;) Nawet mamy upatrzony samochod. Czekamy dzisiaj tylko na więcej zdjęć od faceta.Pewnie zdecydujemy się pojechać do tej Oleśnicy Co tam dziś robicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie popijam herbatkę z guaraną, żeby się troszkę ożywić :) położyłam Emila spać- mam nadzieję, że zaśnie... Też bym sobie pospała jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie głowe od wczoraj rozsadza, wzięłam niedawno apap no i też bym się zdrzemnęła. Wajtaszek też kima :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze zalozymy 1 poczte z haslem dla nas dosteonym? i kazda bedzie tam fotki pokazywala? komu mam je przeslac? jezeli chcecie podajcie maila :) ja dzis mam za soba 2 neski frapee i tez jakos obudzic sie jeszcze nie moge :-/ viki fajnie ze Emil juz ladnie w nocy spi, moj dzis nie dal nam pospac dlugo... ania a jakiego szukacie auta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×