Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

rocznik 1985 D Macie juz Dzieciatko??

Polecane posty

Witam Wpadłam się przywitać tylko. Byłam tydzień u rodziców, nie miałam neta więc nie mogłam nic napisać. Potem wkleję zdjęcia. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkahg
viki-miki zeby stronka przeskoczyła musi byc 30 wpisow nie liczi sie ich długosc tylko ilosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkahg
tez kiedys nie wiedzialam;) czego od razu idiotka:D teraz juz wiesz ze trzeba napisac 30 postow i przeskoczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :) jeszcze mnie tu nie było ;) jestem z tego rocznika a dzidzia w drodze (17 tydzień). Ciekawi mnie czy planowałyście dzidzie czy była to dla was niespodzianka? I jak radzicie sobie ze studiami? Pozdrowionka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Oga :D gratulacja 🌼 u mnie nie było planowane... wpadka tabletkowa :D a jak jest z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też toptalna wpadka, ale myślę, że w dobrym czasie ;) chociaż to sie okaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D wpadkowe dzieciaczki są świetne :D ja nie żałuję takiej wpadki :D no czasami mam tylko dość... i chcę się schować przed małym... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera w końcu moge coś naklikać;) Viki-Miki składałam na filologie polską na studia zaoczne, ale że było tylko 6 osób na liście zrobili jeszcze raz rekrutacje więc się dopiero za pare tygodni doowiem się czy wogóle ten kierunek w tym roku wypali :/ MM też studiuje(4 rok), więc będzie troche ciężko i pod górke:),ale musimy dać rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) co do studiow jestem na 3 roku,,,złożyłam wniosek o przyznanie mi indywidualnej organizacji studiów, pani w dziekanacie powiedziała, że bez problemu mi przyznają :) z jednej strony się cieszę - nie chciałam brać dziekanki, te studia chyba wiele dla mnie znaczą, a rok przerwy to jednak troszkę czasu....z drugiej jednak strony boję się, że nie dam rady z brzuchem na egzaminy - nie wyobrażam sobie...to taki mój mętlik w głowie :P i tak będzie co ma być!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Oga!!🌼 Hmm...u mnie niby była wpadka jednak dość nietypowa;)Nietypowa, bo MM sobie ją zaplanował:)tzn. powiedziałam mu ,że moge zajść w ciąże na co odparł, że fajnie będziemy mieć bobaska i... mamy bobaska:):D Na początku było ciężko, tak naprawde,chyba dopiero teraz mam satysfakcje jako matka i w pełni cieszę się każdą chwilą jaką spędzam z moją córcią...ale to wszytko przez depreche poporodową, która mam nadzieje,że na stałe mineła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki🌼 Olga ..dasz rade!Po maturze robiłam roczne studium i chodziłam na wszytkie egzaminy, nawet wtedy kiedy byłam już po terminie;), broniłam się kiedy moja mała nie miała jeszcze 3 miesięcy:) Dziecko daje kobiecie porządnego powera i dużo motywacji:):D , więc co byś nie dała rady?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌼 miałaś depreche? ja chyba też przejściową... :( zwłaszcza przez pierwsze 3 mies po porodzie.... teraz też czasami mam mega doła.... Olga 🌼 DASZ RADE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze na forum, jak stara dewota.... haha :D :D mały śpi, zaraz wstanie... przyszedł listonosz z paczką dla sąsiadki, bo jej nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki miałam i trzymała mnie zbyt długo:(..teraz już jest OK, czasami łapie doły ale to raczej normalne, a depreche miałam ponad rok czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna to przykre... :( ja mam doły, jak Emil jest taki marudny... to nie daje rady czasami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki niestety takie jest życie..trzeba iść do przodu i nie oglądać się za siebie:)..chociaż na pewno na razie nie zdecyduje się na drugie dziecko i deprecha dużo wpłyneła na taką decyzje,a drugi powód to poród, który w moim wydaniu też nie był zaciekawy;) Viki Twój mały wchodzi w etap chodzenia, więc tez dla Ciebie ciągłego pilnowania..ale za kilka miesięcy będzie już o niebo lepiej:) sama zobaczysz!:) Viki..napisałaś ze wpadłaś przez tabletki.tzn. zapomniałaś wziąść, czy brałaś regularnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna brałam regularnie... nie wiem co było nie tak.... taki los :D racja trzeba iść dalej !!! :D :D ja myślałam, że to tylko ja nie chce drugiego dziecka....:D nie ma opcji, żebym w najbliższym czasie się zdecydowała na drugie :) cześć paulka, deserki przez butle... dziwny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌼 mam nadzieje, że później będzie lepiej :D czekam na to.... :D teraz to taki mały maruda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam bo mała zasypia na fotelu:) Moze któraś z Was będzie wieczorkiem ok.9-ej ?Jak tak to zapraszaam na gorącą herbatke lub zimne piwo:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki tożesz mnie przestraszyła!!!:) I jak tu teraz po ciązy łykać antykoncepcyjne jak się słyszy o takich przypadkach?Masz moze gg ?jakbyś miał ochote poggadać to napisz mi na mojego maila swój nr gg to zagadam później do ciebie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×