Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

rocznik 1985 D Macie juz Dzieciatko??

Polecane posty

położyłam spać i cud nastąpił.... :D hura hura hura!!! Zasnął :D :D Witaj Anuśka byłaś już u lekarza, czy tylko test robiłaś? GRATULACJE dla przyszłej mamusi :D Moja ciąża przebiegała bez objawów, nawet w 5 miesiącu się zastanawiałam jeszcze czy aby napewno jestem w ciąży :D hi hi głupie myślenie, ale nic mi nie dolegało, nie miałam porannych mdłości, czułam się świetnie. Jedynym objawem przez całą ciążę było częste oddawanie moczu na początku i pod koniec ciąży, no i oczywiście brzuszek się zaokraglał :P nie masz sie czym martwić, wręcz przeciwnie, powinnaś się cieszyć, że tak dobrze znosisz ciążę. Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
u lekarza bylam stwierdzila ze jest ciaza.w ppiatek te usg na ktore niemoge sie juz doczekac.czy normalne jest w trakcie ciazy ze ma sie rozne czarne mysli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Anuśka gdybyś Ty wiedziała jakie ja miałam myśli.... :D też ciągle się bałam, ok 10 tc moja ciaza była zagrożona, co chwile sie martwiłam o maleństwo, które nosiłam w brzuszku i przychodziły mi różne czarne myśli do głowy.... bałam się potwornie... Zobaczysz, pójdziesz na usg, zobaczysz maleńki groszek i wszystko będzie dobrze. Nie martw się na zapas. Napewno urodzisz ślicznego dzidziusia :D Masz już termin porodu wyznaczony? Rozumię, że też ten rocznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no wlasnie to moje pierwsze usg wiec w piatek mam nadzieje ze sie wszystkiego dowiem to chociaz bede mogla spac spokojnie. jestem z tego rocznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd jesteś? zobaczysz, że wszystko będzie dobrze i niepotrzebnie się martwisz. Powiedz o swoich wątpliwościach lekarzowi, on Ci wszystko powie co jest i jak... będziesz spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
z Łomży takiej sredniej wielkosci miasto w woj podlaskim. w takim razie mam jeszcze jedno pytanie moim w zasadzie jednym objawem jest brak apetytu i moglabym nic nie jesc czy to moze jakos zle wplynac na bobaska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to glupie pytanie bo trzeba jesc ale nie jestem w stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, to cxzasami tak jest, że apetyt niedopisuje.... moja kuzynka w pierwszej ciaży przez dłuższy okres piła tylko szklanke mleka na dzien, dziecko urodziło się zdrowe, a ona przez ciąże schudła 9kg odliczajac to co przytyła, po ciąży była o te 9kg szczuplejsza :) Myślę, że warto chociaż jakiś owoc lub jorugt wepchać w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jestem rocznik 85\' i mam ponad 2 letnią córeczke🌼 Teraz musze sie zająć córcia,ale mam nadzieje,że jeszcze do Was zaglądne:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki--> jesli moge cos doradzic to zostaw jutro mamie Malego,a M jak cos bedzie marudzil to wez go na sposob i powiedz ze chcialas mu zrobic niespodzianke ze tak malo czasu spedzacie tylko we dwoje a ty tesknisz zeby pobyc z nim sam na sam.... zlota zasada : trzeba tak facetem zakrecic zeby myslal ze to wszystko dla niego i ze on jest naaajj i zawsze ma racje :)powiedzze myslalas ze jakis obiad super zrobisz... itp.. a co do Malego to naprawde sprzyda ci sie dzien odpoczynku, a poza tym nie oddajesz go do przytulku dla sierot tylko do babci! a wogole BABCI TEZ SIE COS NALEZY :P i badanie tez zrob= na wszelki wypadek,zeby wykluczyc cos i potweirdzic ze urodzilas malego terroryste (jak to powiedziala nam babeczka na szkole rodzenia :) czarna-->zapraszamy anuska-->naprawde ne masz sie co martwic,takie leki sa normalne... powiem wiecej- to dopiero poczatek :) a co do jedzenia to ja tez na poczatku nic nie jadlam,wrecz schudlam 2 kg(czyli wazyla 42 :) do 5 miesiaca przytylam moze z 5 kg, a w dniu porodu wazylam................... 64 :)teraz mam51 i jestem bardzo zadowolona bo zawsze chcialam przytyc a mialam z tym problem :) bedzie dobrze:) ja jak bylam w ciazy t zylam tylko od wizyty do wizyty i tak sie odliczal czas... np dzis nie jest wtorek tylko 12 dni po wizycie ,albo 13 dni przed , albo jutro wizyta:D pozdrowionka i milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nie pisałam długo, ale czytam regularnie. W piątek test ciążowy pokazał mi dwie kreski. Ucieszyłam się, mimo, iż oznaczało by to dla nas przesunięcie daty ślubu (jesteśmy tylko małżeństwem cywilnym, kościelny będziemy mieć 10 maja). W sobotę Quick vue pokazał 1 kreskę, a w niedzielę dostałam @. Tak, że w ciąży nie jestem:( Marzy nam się kolejne dziecko ale się o nie nie staramy. Łykam nawet tabletki. Ciężko się zdecydować na drugiego bobasa, bo a to mieszkanie za małe(no i nie nasze tylko wynajmowane!) a to na studiach ciężko mi będzie z 2 dzieci, a to opiekunka droższa dla 2 będzie... Jest tyle argumentów przeciw... A z drugiej strony jaka była wczoraj radość Fajnie byłoby sobie po prostu wpaść. Zajść w ciążę ot tak, bez zamartwiania się o to co będzie. W piątek rozmawialiśmy o tym gdzie będzie stało łóżeczko, jaki wózeczek kupimy, czy może będziemy używać po Mikołaju. Tak bardzo pragniemy dziecka... Serce mówi \"tak\", ale rozum \"jeszcze nie teraz\". dzięki dziewczyny za zainteresowanie tematem:) Evi - pewnie wyczytałaś te info o mnie na forum N - jeśli tak to odezwij się tam czasem:) Czarna ines - witam:D Anuśka, nie przejmuj się tak. Ja o ciąży nie wiedziałam do 4 miesiąca, tj byłam na początku ciąży u lekarza ale on ciąży nie potwierdził i dał mi leki na wywołanie miesiączki i kazał przyjść za 3 miesiące. W tym czasie ćwiczyłam karate (nie oszczędzałam się) i prawie wogóle nie jadłam. Moje dziecko urodziło się zdrowe, z wagą urodzeniową 3900:D. Ale ile się udenerwowałam, że Mikołaj urodzi się chory to moje... Tak więc nie wmawiaj sobie Bóg wie czego. Dziecko, a raczej jego zdrowie to loteria, ale zdecydowana większośc bobasków jest zdrowa. A czarne myśli? Chyba nie ma ciężarnej która nie denerwowałaby się. Owiedka, mój M. też taki domyślny:)Spóźniony buziak dla Izy na 7 miesięcy:) viki-miki nie przejmuj się, każde dziecko ma lepsze i gorsze chwile. Jeśli Emilowi idą ząbki to ma prawo być \"płaczliwy\". Wiem, że to wykańcza... Mam nadzieję, że teściowa zajmie się małym a Ty będziesz mieć choć godzinkę dla siebie. POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owiedka i chyba tak zrobie jutro :) emil wstał, najadł się i robi kupe ... :D poczekamy az zrobi i idziemy na kawe do koleżanki, teraz wyspany, to nie powinen marudzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na spacerze Emil był grzeczniutki :P łał :P az sie zasiedzielismy i wróciliśmy dopiero o 17 :) teraz poszedł spać :) bez płaczu :D ale fajnie, od razu lepiej się poczułam :D co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki ciesze ise ze juz ci lepiej :) jakie plany na jutro ;> Zielone szkielko- mocno trzymamkciuki za wpadke :) dzis mam dobry dzien, w poludnie dzwonila przyjaciolka ze chlopak sie jej oswiadczyl:) strasznie sie ciesze :) zmykam do spanika :Dslodkich snow Mamusie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieloneszkielko a ja myslalam ze Ty juz ciezarowka :) 🌻 a wyczytalam o tym na kafe :) ja tez mialam taki okres w zyciu, ze chcialam 2 dziecko a rozsadek mowil ze jeszcze nie no i nie dorobilam sie jeszcze bobasa, mysle ze jak maly skonczy dwa latka czyli po nowym roku to jakos powoli zaczniemy probowac ;) jutro wyjazd nad morze, nie bedzie mnie do konca ttgodnia, oczywiscie pozniej wstawie fotki :) anuska ja tez tak mialam w ciazy, ciagle cos sobie wyobrazalam :-o do tego pierwszy powazny szok przyszedl juz w 14 tyg kiedy to grozilo mi poronienie i szpital... pozniej to juz ciagle sobie cos wmawialam ogolnie cala ciaze bylam jakas nerwowa... ale przeciez tak nie musi byc, badz dobrej mysli, rozwija sie w Tobie maly czlowiek, czemu mialoby sie cos zlego stac? Viki Olek ogolnie do roczku byl BARDZO spokojnym dzieckiem, ludzie nadziwic sie nie mogli ze taki spokojny i do kazdego szedl na rece itp teraz to istny szatan , smieje Ci sie w twarz jak mowisz nie i jestes wkurzona, ale kocham go nad zycie a takie niespokojne okresy mial jak mu zeby wlasnie wychodzily, kielki i trzonowe oj ciezko bylo, trwalo to 2 tygodnie a na noc daj mu moze czopka? zlagodzi ewentualny bol i maly zrobi sie spokojniejszy ja tez ze swoim bylam u lekarza i zawsze mowil ze zeby nie ida a jednak szly... moze zrob badanie moczu, albo krwi dla walsnego spokoju? moj mial moczu i wszystko bylo ok Owiedka 👄 dla Twojej laluni, 7 mies zlecialo co? co do tej pani to naprawde b wspolzuje, sama mam kolezanke ktorej dziecko odratowali w ostatniej chwili, maly byl reanimowany, urodzil sie w zamartwicy, ma 2 wady serca ktore nie zostaly wykryte na usg przykre, mnie zaraz dreszcze przechodza, zachodzac w ciaze myslisz ze po 9 mies tulisz swoje dziecko i idziecie do domu... moja mama pierwsza swoja corke tez urodzila martwa, nie wiadomo do dzis co bylo przyczyna, siostra donoszona, a nawet przenoszona ehh ania widze kolejna rocznica sie szykuje :) u nas 3 swieta w listopadzie :-D Paulka jak tam nasz malutka Mania? musze Wasz blog odwiedzic bo dawno juiz nie bylam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wkoncu moja mama wczoraj zadzwonila, ze ma angine i jestesmy wszyscy razem w domku, czyli z odpoczynku nici.... :( a M juz sie zgodził... Evi kolejny raz pisze, że to nie przez zabki, bo ogolnie jest grzeczny i nie daje mu czopkow (jeszcze żadnych leków mu nie podawalam od urodzenia) bo on w nocy spi spokojnie, tylko nie chce zasnąc w dzien :) Udanego wypoczynku .... :D czekamy na fotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania a Ty gdzie się podziewasz? Co u Was? Jak spędzacie dzisiejszy dzień? pewnie rodzinnie :D Pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej pustki.... poszlismy z malym do mojej kuzynki i tam byl grzeczny :P bawil sie z jej córeczką, ktora ma 4 latka :P do jutra mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie :) Sorki że się nie odzywałam, ostatnio jakoś wiele się dzieje.Dzisiaj spędziliśmy super dzień, pojechaliśmy z moimi rodzicami do Krasnobrodu nad zalew, to jest jakieś 130 km od Lublina.Świetne miejsce, zrelaksowaliśmy się i opaliłam się porządnie w końcu.Czyściutka woda więc mogliśmy się też pokąpać.Wojtusia pilnowali moi rodzice a my z m chodziliśmy razem do wody.Jej... no dawno tak fajnie nie spędziliśmy dnia :):D:D Ale jestem zadowolona.Pogoda też dopisała :D Viki biedny Emilek a Ty z nim :( Sam siebie męczy na pewno bo chce spać a nie może zasnąć.Nawet na swieżym powietrzu nie pada... to dziwne.Tym bardziej że jak wychodzisz do kogoś to on się uspokaja.Nie pozostaje Wam nic innego jak zacząć prowadzić bujne życie towarzyskie ;) Może i on chce zawierać nowe znajomości. Ale jakby to marudzenie mu nie przechodziło to lepiej zrób te badania, bo nigdy nie wiadomo. Witam również obecne i przyszłe mamuśki :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to super, że sobie odpoczęłaś :D 🌼 pewnie czujesz się teraz duuuuużo lepiej :P No masz racje :D zaczniemy chodzić po znajomych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23432423432
oj dziewczyny zal mi was tak tracic mlodosc..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po kawce... powiem Wam jaka jest ostatnioulubiona zabawa Emila :D polega na podawaniu jakiś małych przedmiotów, np. kostki zabawkowej :P on trzyma kostkę w łapce, ja mu mówię \"daj, proszę\", on podaje, śmieje się, ja mówię dziękuję i za chwile oddaje mówiąc proszę i tak w kółko :) potrafi się tak bawic przez 30 min bez przerwy ;) teraz łazi po pokoju, podtrzymując się chodziko-balkonika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem ja ;) Ale upał, trzeba gdzies za miasto jechac... Viki a Emil już coś mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówi mama i tata, ale tata bardziej :D wczoraj M wstał do niego rano, podnosi się z łóżka, a mały tata i się cieszy :) on zawsze jak powie mama albo tata jest z siebie bardzo dumny :) powtarze też słowo gadzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam fajnie :) Ja już nie mogę się doczekać aż usłyszę mama :D:D A kiedy zaczął mówić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×