Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

rocznik 1985 D Macie juz Dzieciatko??

Polecane posty

Cześć wieczorową porą:) Córcia padła na bajeczce(Kreciku :) ) , więc moge się troszke zrelaskować:) ..niestety sama, bo MM jest w trasie i dopiero jutro się z nim zobacze:( Pierwszym słowem wypowiedzianym przez małą było:TATA z czego oczywiście MM jest bardzo dumny;)..chyba jak każdy ojciec:). Mała obecnie jest na etapie układania dłuugich zdań, albo bawi się w podmienianie na inne bliskoznaczne.(dzisiaj pokazła mi balona i mówi:\"mama mam balona!\", a ja na to: \"fajnie\",a ona :\"nie!..super!:D ) Pomału też wychodzi charakterek tatusia , więc sama się sobie dziwie, że nie padłam jeszcze na łóżko;) Kicia211...sądze, ze każda z dziewczyn na tym forum ma własny zakres doświadczeń z roli kobiety ciężarnej czy młodej mamy,nie tylko Viki Miki;) Pozdrawiam i życzę miłego wieczorku🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przepraszm, że się nie odzywałam, ale zaraz się wytłumacze... :) ostatnio monitor cały czas skacze i nie da rady nic zobaczyć... teraz też jedną ręką trzymam, żeby nieskakał, a drugą piszę.... ;) oj cięzko tak, ale trudno... :) Kicia 🌼 przepraszam Cię też, że nie odpisałam od razu... my też nie mamy mieszkania własnego, tylko wynajmujemy więc to nie jest przeszkodą, żeby mieć dzidziusia. Ja też siedze w domu z małym nie pracuje... skoro Twój nrzeczony zarabia calkiem nieźle, to dacie rade :) trzeba myśleć pozytywnie :) dziecko nie jest takie drogie, jak sie wydaje... zależy też ile chce sie na nie wydać. można kupować tańsze rzeczy i nieoznacza to, ze sa one gorsze. Przytocze przykład mojej koleżanki, która niedawno urodziła synka. ona też nasz rocznik :) z chlopakiem była jakieś 4-5 miesiecy i stwierdzili, że chcą być razem i zaczną starać się o dziecko... ona mieszkala z rodzicami, nie pracowała, on mieszkal ze swoimi rodzicami, studiował. Udało im się i zaszła w ciąże, wynajeli mieszkanie, on pracuje, a ona siedzi teraz z maluszkiem w chatce i sobie radzą znakomicie...a nie mieli mieszkania, kasy... wszystko im się ułożyło :P Może znajdz sobie prace stałą, żeby pójść na macierzyński, a później możesz wziąć urlop bezpłatny. Pieniądze są potrzebne przy dziecku, ale najważniejsza jest miłość do malej istotki :) A Twój narzeczony też pragnie potomka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczorajszy egzamin oblałam :P mialam z taką rudą pipą, ona jest taka stara... i bardzo nie lubi kobiet, jak jakaś dziewczyna idzie do niej na egzamin juz na wstępie ma przerąbane :( faceci zdają u niej normalnie... jest słynna w całej Zielonaj Górze właśnie z tego, że oblewa kobiety :) rozmawialam z kolezankami, kazda, ktora ja miala na egzaminie oblala. ja oblalam na miescie. Jezdzilam juz jakies 40 min i oblalam, bo jakas L mi wyjechala, ale ona nie miala racji. bo mialam prawo tak pojechac. Wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na główną skręcić miałam w lewo, chciałam zjechać na lewy pas, który był pusty, po prawym jechala ta L daleko a ta pipa mi powiedziala, że wymusilam pierwszenstwo. Dodam, że L nawet nie musiala zwolnic, gdyż bylam na innym pasie... trudno. Mialam parkowanie rownolegle, prostopadle i zawracanie. Wszystko poszlo świetnie, autko nie zgaslo.... mój instruktor [powiedzial, że moglam jechać lewym pasem, ale cóż z egzaminatorem sie nie wygra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie monitor nie lata :D mogę pisać :D jesteście? 🌼 Owiedka gdzie się podziewasz? 🌼 Ania? 🌼 Evi? 🌼 Zieloneszkiełko? 🌼 Moonisia to juz chyba zapomniała o nas... 🌼 czarna iness? 🌼 gdzie jesteście???????????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia tu wszystkie mamy po 21/22 lata jak widac po temacie ;) ja jestem ale wczorj wzielam sie za generalne porzadki, typu malowanie itp zreszta teraz robimy dodatkowo pokoj malego a jest tam co robic i nudzic sie napewno nie bede przez nst dni dzis nuz plac zabaw zaliczylismy jestem zmeczona :-o dobrze ze obiad juz sie robi ;) viki 👄 a to ruda 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi no pipa :) co robisz dobrego na obiad? remont w mieszkaniu...oj ... lubie jak jest po remoncie świerzo... samego remontu nie lubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO VIKI MIKI dziekuje ze ospowiedzialas na moje pytanie,ja brdzo chxce miec bobaska,bardzo bardzo,mysle ze pieniazkow mozna sie dorbic majac nawet 30 latek,ale nie zawsze mozna miec dziecko,a to jest cos tak pikenego tylko moje,taka mala kruszynka,dla dzieci chce sie zyc,a moj narzeczony bardzo chce dziecko:-)ma juz 27 lat i mowi ze juz bardzo chcialby zostac ojcem,nie raz mow ze jak urodze to on bedzi robil to czy tamto z dzieckiem :-)bardzo obydwoje chcemy,plaunjemy po slubie poszukac stancji i to tak na dluzszy okres 2-3 lata ale malo kto chce wynajmowac stancji malzenstwu i to na dodatek z dzieckiem,nasz slub w maju ale juz tak od lutego bedziemy szukac stancji,VIKI MIKI ja mam 29 egzamin na prawko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia 🌼 życzę powodzenia na egzaminie :D to Twój pierwszy egzamin? jeśli pomogłam Ci troszkę w rozwiązaniu problemu to miło :) najważniejsze, że pragniecie maleństwa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sie pochwale Emilkiem W piątek sam zrobił dwa kroczki bez trzymania sam się podniósł i poczłapał, a jak ogarnął, że nikt go nie trzyma... zrobił bam! W sobotę złapał się łapkami o stół i bujnął się 3 razy w powietrzu (trzymał się tylko rączkami śmiesznie to wyglądało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki Miki ile miesięcy ma Twój synek? GRATULUJE pierwszych kroczków🌼!!! Faktycznie pusto...moze wszyscy korzystają z ostatnich dni wakacji?? A jak Tobie zleciał weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna dziękujemy :) 🌼 mały skończył 10 miesięcy niedawno. Weekend zleciał... a ja jak siedze w domu, to nie ma dla mnie dużej różnicy pomiedzy weekendem, a zwykłymi dniami.... :) W piątek była u nas pełna chata ludzi... jedni wchodzili drudzy wychodzili (sami znajomi) to był dość ciekawy dzień :) a Tobie jak minął? a Ty pracujesz, studiujesz, czy siedzisz w domu z dzieckiem? poszukam tabelki, żebyś tez mogła się wpisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............DATA URODZIN..........DATA UR. DZIECKA......IMIĘ DZIECKA MOONISIA......03.09.1985...........26.07.2007...... ....ZUZANNA EVI_21..........11.11.1985...........09.04.2006......... ..OLEK ANIA108........08.02.1985...........23.03.2007....... ...WOJTUŚ OWIEDKA ......18.12.1985...........13.01.2O07...........IZABELA VIKI-MIKI........27.11.1985...........17.10.2006........ ...EMIL Zieloneszkiełko...12.09.1985.........22.07.2006 .........MIKOŁAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córa też jak miała 10 miesięcy zaczeła chodzić:) Dla mnie weekend na różni się od zwykłych dni tym, że moge na spokojnie jechać z MM na zakupy, do rodziny, czy mieć poprostu czas by posiedzieć w gronie znajomych:). Obecnie nie pracuje, siedze z malutką w domciu, mam zamiar pójśc na studia zaoczne , jednak dopiero we wrześniu dowiem się czy coś z tego wypali. A Ty się uczysz? Czy też na razie robisz za kurę domową?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOONISIA......03.09.1985...........26.07.2007...... ....ZUZANNA EVI_21..........11.11.1985...........09.04.2006......... ..OLEK ANIA108........08.02.1985...........23.03.2007....... ...WOJTUŚ OWIEDKA ......18.12.1985...........13.01.2O07...........IZABELA VIKI-MIKI........27.11.1985...........17.10.2006........ ...EMIL Zieloneszkiełko...12.09.1985.........22.07.2006 .........MIKOŁAJ Czarna_Ines......04.12.1985.........29.06.2005.........PATRYCJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkdg
nie mozna otworzyc ostatniej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkdg
nie mozna otworzyc ostatniej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika-mika
co jest, ze nie wchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msndj
dlaczego nie mozna otworzyc 39 strony?czy wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkiaj
trzeba przebic tą strone zeby byla nastepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze nie tylko mi sie nie otwiera.... teraz sie otworzyło to naskrobie głupoty 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 niech będą kwiatki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×