Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tłusta flądre

to mój ostatni raz ,porazka bedzie oznaczac wizyte u lekarza

Polecane posty

mnie też gubią słodycze!!! ale przede wszystkim późne kolacyjki i to takie że uuuuuu:( a poza tym stosuję paskudną!!! zasadę: wszystko albo nic, jak już zacznę dzień od obzarstwa, to zamiast do końca dnia nic nie jeść albo jeść mało, ja stwierdzam że pierdziele i odjadam się na maksa. Okropne to jest wiem... nie ma może dużej nadwagi kilogramowo ale grubą budowę, poza tym jestem jakaś taka "rozlazła" co jest wynikiem braku jakiejkolwiek aktywności ruchowej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam gdzies ze te zastoje mogą dłuuugo trwac, wazne zeby sie nie poddac. wiecie co wydaje mi sie ze wiekszosc tych naszych problemów siedzi nam w głowach.....musimy w koncu uwierzyc w siebie ze przeciez da sie schudnąc .... bo wszystko w zyciu jest mozliwe, ludzie nie takie cele osiagają.... damy rade dziewczyny. Ja mam 170 cm wzrostu i chyba tylko to mnie ratuje jeszcze ale waga , nie wiem bonie posiadam, szacuje tak około 90 kg....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he widocznie więcej tłustych fląderek w tym stawie pływa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
layla..... wazne jest optymistyczne podejscie do tematu no nie?!!!! hihihi a tych fląderek jest chyba cała masa.. kolega w biurze własnie mnie zappytał czy nam pracodawca zafundował takie ilosci wody mineralnej w zwiazku z upałami..... (przytargałam 2 zgrzewki i postawilam pod biurkiem co by mi nie brakło :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) tlusta nie jestem, Wam zycze wytrwalosci :P🖐️ weszlam bo zaciekawila mnie ta tlusta fladra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muslmy sie wspierac:)fladerko dasz rade wszystkie damy:) juz mi sie ten topik podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, Anulka , ja nie wątpię ze nam sie uda.... byle madrze i wytrwale...... bedzie dobrze a jakze inaczej? ja juz sie nie moge złamac za duzo czasu zmarnowalam... tak poprostu juz dalej sie nie da bo to sensu nie ma......... i polubiłam przez te upały wode mineralną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka , zebys wiedziała.... lato 2008 bedzie nasze........ juz nie pamietam kiedy sie rozebrałam do bikini ... chyba w liceum.... obawiam sie tylko o jedrnosc skóry bo z tym moze byc problem, ale mam nadzieje ze cwiczenia cos pomogą i cyce mi nie beda zwisac ....he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeichv
a ja jem właśnie pycha lodzy waniliowe i zaraz zjem snikersa na bułce z mąci pszennej... pychotka... nie musze się ograniczać bo jem z umiarem a nie wiepszam jak świnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeichv
mniam.. pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywam balsamów ale wydaje mi sie ze niewiele pomagają....... nie mam juz 18 stu lat i czas tez robi swoję.... cała wiare pokładam w cwiczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xeichv moze pomyliłas topiki............ a swoja droga my nie wpieprzamy jak swinie......... wystarczy poczytac, ja mam nadwage z kuracji hormonalnej i wierze ze mi sie uda pomimo wszystko pozdrawiam i zycze ci smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej:) Zalozyłam swój własny topik ale jakos nie doczekalam sie odzewu...a tutaj jest tak gwarno i optymistycznie, ze przylaczam sie do Was!:) Widzę, że Ty Anulko też tutaj zawitalas!:) Jestem z Wami, zaczelam dzis i nie poddam sie!:) Schudnę i wypięknieję. Doprowadzilam się do nieciekawego stanu, mam nauczkę - źle czuję się w swojej skorze... Tak więc nie narzekam, tylko biorę się do pracy i licze ze na efekty dlugo czekać nie będę musiala!:) Jutro podam wage, wzrost... i będę dzielnie dążyła do celu. Na początek kilka dni na samych warzywach:) Plus rower:) Potem prawdopodobnie dieta 1000kalorii:) Czuję, że w takiej ekipie nie może się nie udać!:) 3majcie sie, milego dnia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliweczko - hula hop dostaniesz w każdym supermarkecie:) Można też zajrzeć do sklepu z zabawkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, powiem Wam, ze sie tak napalilam na to chudnięcie, ze jak się nam nie uda to chyba tylko dlatego ze nastąpi koniec świata. Bo chyba nic wiecej nie jest w stanie nas zatrzymac i zniechęcić! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie!:) Ja przeczytalam wszystkie Wasze wpisy i poczulam, ze mogę wszystko, że dam radę!:) Fajnie mieć miejsce takie jak to..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w szczególności założycielke topiku,mogę sie dołaczyć?? też chce schudnąć, w sumie to musze bo juz nie daje rady,,,a przytyłam podobnie bo też po cholernych hormonach:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoniła wczoraj koleżanka zaproszeniem na basen - nie ma mowy, Greenpeace by wezwali bo biały wieloryb w basenie pływa:D a poważnie to owszem, w kostium wejdę ale wylewa mi sie sadełko bokami, białe cielsko z cellulitem i rozstępami, więc wymigałam się ze kostiumu nie mam:( Jeszcze 4,5 h i do domu!!! dziś czeka mnie ostre sprzątanie, i dobrze zawsze jakiś ruch:) boję się tylko zabrać za odkurzanie bo ostatnio wciągnęłam pająka odkurzaczem i teraz się boję że tarantula wyskoczy z powrotem:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie topik nie upadnie , juz wczesniej napislam ze w razie gdyby sie wszyscy ulotnili to bede pisac sama do siebie - to tez jakas próba i wyzwanie, jak przestane pisac to i odcudzac sie przestane a to przeciez nie do pomyslenia!!!!!!! Witam wszystkie dziewczyny!!!!!! wszystkie są tu mile widziane i zobaczcie musi sie udac, ja sie boje godzin popołudniowych ale wiara czyni cuda no nie? pomysle o tym topiku o składanych deklaracjach i ze nie mozna rzucac ciagle pustych słow na wiatr..,,,,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pijesz jakąś smakową zieloną herbatkę?? osobiście zaopatrzam się w herbaciarniach. Także mam 2 zielone i 2 czerwone. udowodnione jest naukowo, iż przy codziennym wypijaniu ok litra czerwonej herbaty następuje spadek wagi od 3-9 kg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj layla ja jak cie rozumiem z tym basenem mnie córka molestuje ale widzisz przeciez jej nie powiem ze nie ide z toba bo zle sie czuje w swojej skórze , 4 latka ma i nie zrozumie....... na szczescie męzus mnie skutecznie z opresji ratuje, ale to sie wkrótce zmieni :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieloną i czerwoną pije codziennie tak często jak tylko to jest możliwe,,pozatym ostatnio odniosłam pewien sukces musze sie pochwalic mianowicie zeszłam z 3-4 łyżeczek cukru na 0,,,pije gorzkie co kiedyś by było u mnie nie do pomyślenia. A od wczoraj jestem na diecie kapuścanej,zobaczymy bo niestety silnej woli to ja nie mam niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×