Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

no co ty nic się nie stało:) musiałaś po prostu skopiować wcześniejszą tabelkę:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze wpadłam na chwilke... chanel... krem na rozstępy używa sie od 4 m-ca ciąży, no chyba ze masz duży brzuch a poród.... to ogromne przeżycie... naprawdę cudowna i pełna magii chwila... mimo bólu który jest,ale zaraz po porodzie znika...:) dobra lecę do domku będę w środę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka-tak wlasnie chyba wzielam ta druga tabelke Co do tych rozstepow,juz niewiem kogo sluchac,w mojej ksiazce pisza ze od poczatku ciazy dwa razy dziennie,znowu w mojej gazecie ze od 9tygodnia hmmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekk
Witam kwietnóweczki.Ja rowniez sie dołanczam.Teraz jestem w siodmym tygodniu ciazy a usg mam dopiero na 11 wrzesnia i mam nadzieje ze juz zobacze bijace serduszko mojego szkrabika:)Jestem tez tak bardzo szczesliwa.Ja starałam sie od 3 lat i w koncu nasze marzenie sie spełniło.Ja biore luteine i kwas filiowy i nic poza tym.Jest mi tez bardzo niedobrze i cały czas bym spała spała i spała.Dzisiaj pobolewa mnie podbrzusze wziełam juz nospe troszke mi przeszło mam nadzieje ze to chwilowe.Pozdrawiam wszystkie dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, jestem znów!! byłam trochę chora.niby zwykłe przeziębienie, ale jak poszłam do lekarza, to przeżyłam szok. od razu wpakował mi antybiotyk i przeciwbólowy naproxen! na początku wizyty powiedziałam mu,że jestem w ciąży i , że biorę też duphaston . na moje pytanie, czy to nie zaszkodzi dziecku, powiedział, że nie. :( zadzwoniłam potem do mojej gin i wiadomo...powiedziała, że nie wolno mi tych leków zażywać. tylko wit. c, wapno. i co wy na to!? jestem już zdrowa, ale dalej w szoku.... . niektórzy lekarze są naprawdę zdrowo walnięci! witam wszystkie nowe zaciążone dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja-ja bym na twoim miejscu posluchala twojej gin,witC i wapno,ten lekarz to jakis wariat.Chodzi oto ze u plodu dopiero sie rozwija watroba i inne narzady,i taki okruszek moglby nieprzezyc silnych dawek leku,sama sobie tego niewymyslilam ,prawie wszedzie to pisza pozdrawiam serdecznie nowe twarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, coś się dzieje nie tak.. OCZYWIśćIE, że nie zażywałam tych leków!! źle mnie zrozumiałaś.:) dziewczyny, jak wasze brzuszki? czy powiększają się? ja nie mieszczę się w spodnie. albo to te wstrętne wzdęcia, albo to efekt ciąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.w tabeli zmienilam swoj tydzien ciazy.witam serdecznie nowe przyszle mamuski:)mi brzuszek jeszcze nie rosnie tylko najadlam sie wegierek u kolezanki i mam okropne wzdecia jakbym byla conajmniej w 4 miesiacu,ale rano wstane i bedzie znowu normalny.zastanawiam sie kiedy mi urosnie brzuszek.z blizniakami moze szybciej bedzie widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........imię......lat....tc .....termin......kg na plusie..... aniawd.....Ania.....29.....6......25.04..........+ 0 kg.......... rosar.......Ania.....26.....7......16.04...........+0kg. ......... Bogdanka..Ania.....26.....6......25.04...........+0kg... ..... Ola31.......Ola......31.....7......11.04........... ..kg........ Kaśka31....Kasia...31.....8.......9.04............+0kg.. ...... Motka......Ania.....28.....8.......13.04...........+0kg. ........ ali-cja.....ala........36.....9.......4.04.............+1kg........ macie jakieś skuteczne sposoby na wzdęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........imię......lat....tc .....termin......kg na plusie..... aniawd.....Ania.....29.....6......25.04..........+ 0 kg.......... rosar.......Ania.....26.....7......16.04...........+0kg. ......... Bogdanka..Ania.....26.....6......25.04...........+0kg... ..... Ola31.......Ola......31.....7......11.04........... ..kg........ Kaśka31....Kasia...31.....8.......9.04............+0kg.. ...... chanel 5..Marlena...21.....8.......8.4.............+0kg....... Motka......Ania.....28.....8.......13.04...........+0kg. ........ ali-cja.....ala........36.....9.......4.04.............+ 1kg........ jeszcze ja bylam w tabelce ja nieznam sposobu na wzdecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ciężarówki;) Ja na problemy gastralne piłam rumianek, ale wczoraj wyczytałam w jakimś artykule o odżywianiu w czasie ciąży że należy bardzo ostrożnie pić herbatki ziołowe... M.in. rumianek... Zostały mi tylko soki domowej roboty, herbata z cytryną i woda mineralna, bo nic innego z napojów do ust nie wezmę. Rosar, też bym się wkurzyła. Mój mąż z kolei wiecznie zapracowany. Niby w domu, bo taką ma pracę, ale totalnie nieobecny. A ja teraz bardzo go potrzebuję, jego uwagi, troski, czułości... W ogóle to zrobiłam się mazgaj;) Zmieniłam mój tc w tabelce, a bardziej profesjonalne dane wpiszę po poniedziałkowej wizycie:) nick........imię......lat....tc .....termin......kg na plusie..... aniawd.....Ania.....29.....6......25.04..........+ 0 kg.......... rosar.......Ania.....26.....7......16.04...........+0kg. ......... Bogdanka..Ania.....26.....6......25.04...........+0kg... ..... Ola31.......Ola......31.....8......11.04........... ..kg........ Kaśka31....Kasia...31.....8.......9.04............+0kg.. ...... chanel 5..Marlena...21.....8.......8.4.............+0kg....... Motka......Ania.....28.....8.......13.04...........+0kg. ........ ali-cja.....ala........36.....9.......4.04.............+ 1kg........ Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chanel5 przepraszam ze cie ominelam ale skopiowalam zla tabelke poprostu nie spojzalam nizej.jeszcze raz cie przepraszm juz to zmienilam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia00
cześć dziewczyny - przyszłe mamusie Coś dawno was nie odwiedzałam więc już nadrabiam straty, u mnie bez zmian mdłości brak ale wzdęcia straszne przez to teraz siedząc w pracy musiałam odpiąć guzik A tak normalnie choć coś cera sie psuje a wogóle jak patrze w lustro to jakoś sama sobie sie nie podobam :( dziwne A tak to USg mam na 17 września dopiero wiec to będzie mój 8 tydzień nie moge sie doczekac bo już chce wiedzieć czy wszystko jest dobrze z dzidziusiem więc zazdroszcze Wam ze już jesteście po pierwszych badaniach Ściskam trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosar nic sie niestalo ja tez przez pomylke niewkleilam motki prawie w tym samym momencie co ty mnie :) Co do rumianku,tak ja tez slyszalam zeby niepic rumianku Tak sie naczytalam o tym zeby niebrac goracych kapieli i goracych prysznicow,ze ostatnio az zmarzalm pod prysznicem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM :) ali-cja... też jestem przeziębiona, dzwoniłam do lekarza i powiedział żebym witaminę c brała... to jakiś debil ci ten antybiotyk przepisał ...brzuszek też powolutku mi się powiększa :) olcia... jak cera ci się psuje to będziesz miała dziewczynkę :) dzisiaj ide do gina i denerwuję sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chyba będę miała chłopaka;) Czuję się coraz lepiej, już wczoraj wieczorem nie miałam żadnych mdłości, zjadłam pół tabliczki czekolady(pierwszy raz od 2 miesięcy:) ) i wreszcie koniec zaparć:) No i cera (odpukać) bez zmian a nawet ładniejszą. I całe szczęście, bo kiedyś miałam okropne problemy i bałam się że w ciąży nastapi nawrót. Rosar, popraw w tabelce mój tc na 8:) Uciekam do domku, do jutra dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekk
Witam:)U mnie po staremu w pracy siedze.Ja tez nie moge sie doczekac moje usg a mam dipiero na 11 wrzesnia.Wczoraj tak mnie podbrzusze bolało ze myslałamz e nie wytrzymam wziełam nospe troszke przeszło najwazniejsze ze nie mam zadnych palmien bo juz bym chyba wogole zeswirowała.Jak ja bym chciała zeby juz mineły te trzy miesiace bo poznie podobno juz jest bezpiecznie a tak to cały czas w nerwach.To mjest moja pierwsza ciaza nie było łatwo w nią zajsc i moze dlatego takie mam obawy i sie martwie wszystkim ale musze myslec pozytywnie.Buziaki przesyłam i miłęgo popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek... w ciąży nigdy nie jest bezpiecznie :) ciągle jest stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniawd , życzę zdrowia. ja już czuję się dobrze. strasznie wkurzają mnie te wzdęcia. staram się naprawdę uważać co jem, ale to i tak na nic.:( słuszałam,że w ciąży jest większa skłonność do wzdęć, zmienia się metabolizm. ten internista, u którego byłam, na wstępie, jak mnie zobaczył, to mówi.: oo, to pani przy nadziei?! a ja na to : tak, ale jeszcze za wcześnie, żeby pan to zauważył. to dopiero 8 tydzień.. . śmieszne, prawda? ...a zarazem tragiczne dla mnie.:( bo pewnie więcej ludzi to widzi, tylko dyskretnie nie pytają.. . wolałabym, żeby jeszcze nie było widać. mam trochę niepewną sytuację w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki,pisze na innym topiku ale też jestem kwietnióweczka,w poniedziałek idę do lekarza ale z moich obliczen dzidzia będzie między 22 a 29 kwietnia. Rosar Ty chyba spodziewasz się bliźniaków,powiedz mi czy masz jakieś objawy inne? Ja mam już jedna córkę ale ta ciąża zaczęła się zupełnie inaczej i mimo ze to dopiero 5 tydzien to wywala mi brzuch tak że nie moge sie zapiac w spodnie,szczególnie pod wieczór,taki jakby wzdęty. Pozdrawiam Was i gratuluję!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak macie ze sprzataniem domu??ja troche porobie i ide na ok 6 minut do luzka i potem znowu troche robie,czy to tylko ja mam takie obawy ze mozna przy sprzataniu sie za bardzo nadwyrezyc???Mam brudne okna bardzo bym chciala je umyc ,ale slyszalam ze nawet firanek niemozna wieszac,mam jeszcze w dodatku ta holerna cyste ktora sie ostatnio powiekszyla,przy tym to wogole mam nic ciezkiego niepodnoscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.ola31 nie ma problemu juz ci zmienilam na 8 tc.aniawd powodzenia u lekarza mam nadzieje ze zobaczysz bijace serduszko❤️. pola 25 jesli chodzi o moje objawy ciazowe to za bardzo ich nie mam.ostatnio mnie mulilo jak nigdy nie mialam tradziku tak teraz mam cale czolo wysypane.na poczatku tylko sikalam i pobolewal mnie dol brzucha a tak poza tym wszystko gra.dopoki nie zobaczylam dwoch serduszek to nawet nie czulam sie jak w ciazy.teraz tez czasami musze popatrzec na zdjecia moich malenstw zeby uswiadomic to sobie.jestem w 7 tyg i nie wiem czy wogole mnie dopadna mdlosci ale to chyba lepiej:)a ty jak sie na ogol czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosar ja tak różnie,albo mnie męczą mdłości albo czuje się super a dziś mi się zawraca w głowie bardzo.W poniedziałek idę do lekarza i zobaczę dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed chwilą sama siebie zaskoczyłam totalnie. Smażułam mężowi wątróbkę na obiad, której sama normalnie nie jadam. Spróbowałam kawałeczek dając córce obiad... i jak się dorwałam, to zjadłam prawie wszystko, a było 80 dkg. ja nienawidzę wątróbki!!! Nie jestem mięsożercą - a teraz gdy wejdę do sklepu bez kiełbasy nie wyjdę. Smieję się, że będzie chłopak, bo w ciąży z córką jadłam słodycze na wyścigi. teraz pikantnie i kwaśno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska-niemozesz absolutnie watrobki jesc,sprawdz w wyszukiwarce,przeczytaj co mozesz jesc a czego nie,tam jest dokladny opis dlaczego watrobki sie niepowinno jesc w ciazy,z tego co ja pamietam zawiera ona bardzo duzo witaminy A,co jest niewskazane dla kobiet w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info - nie skojarzyłam, że w wątróbce jest dużo witaminy A. Faktycznie muszę poczytać co mogę jeść a czego nie, bo ochotę mam na bardzo nietypowe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×