Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

dziewczyny przepraszam ze sie wtracam, niedlugo moj synus bedzie mial rok, a wy juz niedlugo spotakacie sie ze swoimi skarbami. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co słyszałam tzn na szkole mówili ze mięszy skurczami nie boli, to czas na odpoczynek..tylko pod koniec skurcze są co 3-4 min i trwają ok minuty...więc niewiele na odpoczynek, wiele lasek baardzo chwaliło piłkę..dowiedzcie się czy są u Was w szpitalu, może warto pożyczyc od kogoś....Co do pasa też się zastanawiam bo podobno skóra wtedy lepiej wraca do siebie...a co do ćwiczen to mam nadzieje ze po pologu można już na luzie...marzę już o aerobiku:) z tego co czytałam to coś tam można już wcześniej...nawet drugiego dnia, ale to mięśnie Kegla:P a potem to stopniowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoosia -no drugiego dna to raczej nie mozna bo mozna krwotoku dostac . Otworzcie ta stronke bo ciekaw jestem czy sie otwiera to dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 - Ale słodziutki tem Twój synuś. POzdraiam i ściska :) 🌼 PIGI ja nie mogę tej stronki otworzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikpik
kto mi da haslo do poczty roksannnaa@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka na czarno najpierw i troszke poczekaj.. nie ma taj łatwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego nie mozna tego otworzyc wyslalam na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikpik: pamietasz na jakiej stronie był taki fajny kalkulator do obliczania wymiarów płodu??podawałas kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikpik - nie martw się ja też czekam ;) Nie jesteś sama ;) Ja jestem na czarno od 2 dni wiesz jaka dumna chodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze szybciutko powiedz w jki miesiącu sięurodziłaś i po weryfikacji..nie obraź się ale tak sprawdze szybciej..tobie też powinno zależeć na tym,by nikt się nam tam nie pojawił nieporządany... mogłabym sprawdzać inaczej ale dłużej by trwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki.... ale literówek :Oale mam obok rozłożoną pilną robotę i do 15-tej muszę zdążyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kwietniu a skad ty niby bedziesz wiedziec kiedy ja sie urodzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967..ale tajemnicze czary tu odstawiasz:P wiesz co Pigi ale ja na serio w jakiejś gazecie czytałam że mięśnie krocza można szybciutko ćwiczyć, ale może masz racje...nie ma co ryzykować, zresztą to pewnie będzie bolało...Pikpik to jak sie urodziłaś w kwietniu to Twój malec może w Twoje urodziny przyjść na świat?? czy dalekie terminy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malo prawdopodobne bo sie 7-go urodzilam a termin mam na 27 a ze to moja pierwsza ciaza to pewnie przenosze do maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam rozbieżności na tym wieku płodu...od powyżej 38 tyg do 35 z kawałkiem...i główkę ma niewielką:P choć tam są wahania do 3 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no to fakt Pigi, nie ma co szaleć...zresztą jakoś w kilka tyg po porodzie ma się chyba wizyte u swojego gin więc on pewnie też coś powie na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tam mial wahania pomiedzy koscia udowa a glowa, mial za wielka w porownaniu z udem i zaczelam w necie juz szukac o wodoglowiu dopiero lekarz mnie uskokoil nie ma co patrzec na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikpik - to mamy termin na ten sam dzień i to też jest moja pierwa ciąża, moża i ja przenoszę. Ale by było :) ja jestem z 14 maja, mąż z 26 maja i maluszek by był majowy. Ale to nic nawet jak się urodzi tak jak jest w planach to będzie byk jak mamusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! TPM - nie martw sie, tak jak pisaly dziewczyny, lekarz na pewno wie co robic. Pewnie dla swietego spokoju skonsultowalabym z nim objawy pozastrzykowe i wyjasnila watpliwosci - bo tak chyba lepiej niz sie zamartwiac :) Ola31 - alez to ulga dla Was z pewnoscia. Nie potrafie sobie nawet wyobrazic jak mozna cos takiego zrobic dziecku... Skad sie takie matki biora?! Na szczescie wyrok pomyslny. Psycholog na pewno bedzie w tej sytuacji bardzo pomocny, ale najwazniejsze ze wszystko idzie w dobrym kierunku. Az mi glupio napisac, ale wyobrazcie sobie, ze jeszcze niczego nie mam wyprane. Co prawda wszystko przygotowane, ale pralka stoi bezczynnie, tj. jeszcze zadnego malego ubranka nie widziala. Mowilam mezowi, ze juz macie wszystko, albo prawie gotowe, a on na to \"a nie mowilem\" i cholerka, ma racje ;) Zabieram sie wiec za to jutro. Tak naprawde to do tej pory balam sie nawet patrzec na te wszystkie malutkie rzeczy i sprzet, ktory kupilismy. Wszystko lezy zapakowane, ale teraz moze sie juz nawet urodzic, wiec chyba trzeba odsunac troche ten starch i zabrac sie za robote. Od kilku dni mam problemy z kregoslupem. Boli mnie nawet po kilku minutach stania i juz nie przestaje praktycznie do rana. Mycie naczyn, prasowanie itp. przyplacam tym, ze nie moge prawie chodzic, a naprawde z niczym nie przesadzam. Poza tym bola mnie pachwiny jak dluzej siedze, ale to juz od jakiegos czasu. Pisalyscie tez o twardym brzuchu - to codziennie po poludniu. Pewnie to wszystko normalne, ale same wiecie jak to jest. Dobra przestaje marudzic ;) Przynajmniej wiosne mam za oknem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mag26 spokojnie zdążysz w sumie ja się w 2-3 dni wyrobiłam a jak masz miejsce żeby wywiesić naraz więcej prania to spokojnie w 2 się wyrobisz...a co do prasowania to ja nauczyłam się na siedząco, deskę na maxa zniżyłam i mogłam 3h prasować..aż mi żal że już wszystko gotowe a małego nie ma...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoosia - no masz pewnie racje. W sumie to wszystko bardzo malutkie jest, wiec duzo sie w pralke zmiesci. Co do prasowania na siedzaco, to trudno sie przemoc, ale pewnie lepiej pokombinowac, niz potem sie meczyc z bolacym kregoslupem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×