Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Gregia - nie martw się, ja nie chciałam was przestraszyć ja przypuszczam, że mógł mi się zrobic po odstawieniu tabletek przed ciążą, przestałam je brac jakies 3 m-ce przed zajściem w ciążę, nie podejrzewałam nawet czegokolwiek, bo nic mnie nie boli, a @ miałam regularne, ale na 1 usg okazało się, że jest i to spora - bo w ciązy są produkowane hormony, które stymuluja ich wzrost, ale lekarze twierdzą, że to częste zjawisko i taka torbiel nie jest groźna i zazwyczaj znika do 14 tygodnia albo w 2 trymestrze, nie ma wpływu na ciąże moja niestety jest duża i lepiej żeby nies rosła - bo wiadomo, może się skręcić albo coś i wtedy czeka mnie operacja:( ale musze wierzyć w to, że będzie dobrze poza tym ciąża rośnie co najważniejsze, a dzieciątku bije serduszko :) Kamilka wspominała że ma krwiaka, a Alicja o torbieli, dlatego o tym wspomniałam, bo zawzse to raźniej jak się człowiek może wygadać, gdy ma podobny problem Gregia zastanawiałaś się, kiedy pójść do lekarza, ja byłam w 5 tc (licząc od ostatniej @) i wtedy widac było tylko pęcherzyk, w 8 tc widać już było bijące serduszko, jak się czujesz ok to najlepiej pójśc mok. 7-8 tygodnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gregia - nie martw się, ja nie chciałam was przestraszyć ja przypuszczam, że mógł mi się zrobic po odstawieniu tabletek przed ciążą, przestałam je brac jakies 3 m-ce przed zajściem w ciążę, nie podejrzewałam nawet czegokolwiek, bo nic mnie nie boli, a @ miałam regularne, ale na 1 usg okazało się, że jest i to spora - bo w ciązy są produkowane hormony, które stymuluja ich wzrost, ale lekarze twierdzą, że to częste zjawisko i taka torbiel nie jest groźna i zazwyczaj znika do 14 tygodnia albo w 2 trymestrze, nie ma wpływu na ciąże moja niestety jest duża i lepiej żeby nies rosła - bo wiadomo, może się skręcić albo coś i wtedy czeka mnie operacja:( ale musze wierzyć w to, że będzie dobrze poza tym ciąża rośnie co najważniejsze, a dzieciątku bije serduszko :) Kamilka wspominała że ma krwiaka, a Alicja o torbieli, dlatego o tym wspomniałam, bo zawzse to raźniej jak się człowiek może wygadać, gdy ma podobny problem Gregia zastanawiałaś się, kiedy pójść do lekarza, ja byłam w 5 tc (licząc od ostatniej @) i wtedy widac było tylko pęcherzyk, w 8 tc widać już było bijące serduszko, jak się czujesz ok to najlepiej pójśc mok. 7-8 tygodnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaśka, rzeczywiście mam niewielką (2,5cm na 2 cm) cystę. ja oczywiście się wystraszyłam, ale pani doktor powiedziała, że w ciąży to prawie normalne i ,że się wchłonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusiec
Cześć Dziewczynki. Robiłam dziś drugi test i już sama mam nie wiem co o tym wszystkim myśleć!!!!!!!!!! Druga kreska taka słabiusieńka pojawiła się dopiero po 7-8 min w pierszym wczorajszym też była słabiutka a @ powinnam mieć 4 dni temu. A brzuszek cały czas mnie pobolewa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchalska
hej dziewczyny! napiszcie mi prosze czy wasz brzuszek juz sie troszke zmienil? to bardzo wazne dla mnie kiedy mniej wiecej zaczyna twardniec brzuch? i rosnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusiec
gregia dzięki za wsparcie:) W następnym tygodniu idę do gina. Wszystko się wyjaśni-mam madzieję:) Trzymam za Was kciuki Mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanel 5
Noto sie dowas przyloncze.7 zrobilam test,obracam sie a tam jedna kreska az mi mina zrzedla,wzielam go jednak do reki,przygladam sie i przygladam a tu cos wychodzi drugiego,ohhh jakie szczescie to jednak druga kreska ale duzo slabsza,szybko pobieglam do meza zapytac czy to tez widzi,na drugi dzien z rana zrobilam drugi test dla pewnosci,wtedy dopiero bylam pewna gdy drugi test byl taki sam.staralismy sie juz od poltora roku wiec zadowolenie bylo i nadal jest ogromne.W ten poniedzialek lekarz potwierdzil ciaze,nawet mam juz zdjecie mojego okruszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina.majka
Alicja,dokaldnie tak jest-nic nie robia.Mieszkam tu ponad 4 lata,corke tu jedna poczelismy i urodzilismy,znam ich zasady,ciazy do 12tyg sie nie ratuje :-( Zero hormonow,ale ja bede je miala od kolezanek,przysla mi ;-) W pt mam usg,dam znac,pozdrawiam dziewczyny,3majcie za nas kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
hej tak was podczytuje i mam pytanko, licze ze mi odpowiecie ;-) kurde sama nie wiem co sie dzieje! wczoraj mialam dostac okres... mierze sobie temperature i nie spadla, caly czas uczymuje sie na stalym poziomie czyli 36,8. Wczoraj zamiast okresu mialam tak jakby plodny sluz z domieszka krwi, tak jednorazowo. Dzis sie obudzilam - dzien spoznienia - temperatura znow 36,8... dostalam chyba jakiegos krwawienia - ale jakis taki skompy ten okres! Dziwie sie bo jestem juz mama 4 letniej coreczki i troche sie znam i wiem ze jak przychodzi okres to tempertura spada! a tu nie spada i nadodatek takie jakies jaja sie dzieja jak nigdy! dodam ze kiedy mialam plodne to bralam antybiotyki wiec moze Jest to dla mnuie problem bo czekam na ten okres i chce starac sie o dzidzie w tym cyklu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam słodziaki!!! juppi mdłości jak na razie mnie nie męczą ale piersi dają znać o sobie no i czasem brzuch pobolewa ale wszystko jest znośne....oszalałam na pukncie maluszka....powiecie taka stara i taka głupia no ale cóż tak właśnie jest!!! dziubaski zmyakm do pracy a chciałam przed wyjściem z WAMI sie przywitac i życzyć miłego bezobjawowego dzionka!!! duża buzka for all! p.s. jestem z Katowic czy jest ktoś może ze śląska? a jeśli chciałybyście kiedyś pogadać to moje GG 6090575

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znów i znów
witajcie:) a mnie chyba zaczynają męczyć mdłości, rano się obudziłam taka słaba i zniesmaczona...zjadłam banana potem śniadanie, ale kurcze słaba jestem strasznie, wczoraj bardzo dużo spałam...a dzisiaj mam egzamin teoretyczny z prawa jazdy...ech;) najchętniej to poszłabym do łóżka, ale muszę siedzieć w pracy, a potem załatwić jeszcze kilka służbowych spraw, wieczorem egzamin....mam nadzieję, że jakoś przeżyję:) Czy Wy też macie cały czas ciepłe dłonie i stopy????no i te piersi.... pomimo wszystko bardzo się cieszę i jestem szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynky Wlasnie 16 sierpnia w zeszłym roku dowiedziałam sie ze jestem w ciaz:) Barrtusi dzisiaj juz skonczyl 4 miesiace. Trzymam kciuki za was i chetnie Was podgladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, wg @ mam na 22 marca, wgusg na 1 kwietnia. Moze wiec bede pierwsza sposrod Was, ktora urodzi :) Czy mozemy porownac wielkoscnaszych dzieciatek? Ostatnie USG mialam w poniedzialek 13 sierpnia, dziecko wielkosc 15 mm, co odpowiada 7 tygodni 6 dni +-3 dni. Jestem po szpitalu, ponieważ miałam plamienia i krwawienie. Teraz biore luteine na podtrzymanie i ufam że będzie ok. Leżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Widze ze topik sie rozkreca:) Nie wiem czy tez nie powinnam sie z niego wypisac - wg USG mam termin na 1 albo 5 kwiecien, wg mnie na koniec marca + u mnie w rodzinie wszystkie dzieciaki sie spiesza i rodza min. tydzien wczesniej:) Moj Dzidz mial w 6 tc 6,5 mm. Po Waszych wypowiedziach widze ze rozrzut co do rozmiarow jest duzy, moj maluch jest gdzies posrodku wiec sie nie martwie:) Uff.. zalatwiamy kwestie zwiazane ze slubem - ale przy tym roboty!! Co gorsza klocimy sie przy tym strasznie i w ogole nie sprawia mi to zadnej przyjemnosci:( Poza tym powiedzielismy rodzicom:) Ich spokoj i opanowanie nas zaszokowaly. Tym bardziej ze moja mama zostanie Babcia w wieku 45 lat:) To zemsta za moja Babcie - miala 41;P Tak wiec slub 28 pazdziernika, bede juz wtedy troche okragla, ale mam nadzieje ze jeszcze wbije sie w 36:) Chociaz teraz jem 2xtyle - niby nie powinnam ale bylam strasznym niejadkiem, wiec moich 2 posilkow NIE DA SIE rozmnozyc w 4-5 bez zwiekszenia ilosci:) Uff.. i jeszcze brak papierosow - mam ochote podpalic cale miasto:) Ide dzisiaj do lekarza, bo w poniedzialek mialam przykry wypadek - wylozylam sie na brzuch na skrzyzowaniu Marszalkowskiej ze Swietokrzyska. Do autobusu chcialam podbiec - glupek ze mnie:( Nie mialam zadnego krwawienia ale pojde zobaczyc co i jak. Dziewczyny jeszcze 1 pytanie - ciagle mam male plamienie, niezaleznie od tego czy sie kochamy i od innych czynnikow:/ To nawet nie plamienie tylko takie... zabarwienia. Lekarz powiedzial ze to normalne i zeby sie nie przejmowac. Ma racje czy jest idiota?? Martwie sie bo prawie codziennie dojezdzam do pracy ponad godzine rozklekotanymi autobusami pks i tam strasznie trzesie:/ Moze to od tego?? Pozdrawiam wszystkie Mamy i Dzidzie goraco:) Buziaczki dla Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia00
cześć dziewczyny coś mnie dawno nie było !!! Jak samopoczucie u mnie ok nawet wszystko sie uspokoiło lekko czasami brzuszek poboli a tak nic Teraz biegam na badania i lekarza swojego nie moge zastać a pracuje w promieniowaniu więc musze być odsunięta od obowiązków żeby dzieciątka nie narażac więc nie wiem czy nie będzie L4 ... A tak wszystko dobrze narazie mdłosci brak wiec nie męczy dzidzius ale może to cisz przed burzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina majka ; trzymam za ciebie. wyobrażam sobie jak się możesz czuć. przeszłam na własnej skórze te wszystkie obawy. pocieszam cię, że nigdy nic nie wiadomo i nie zawsze krwawienia kończą się tak jak u mnie. dziewczyny krwawią, plamią, a rodzą zdrowe dzieci. mam też bliską koleżankę, która 2 razy poroniła. ale czuła się cały czas wręcz książkowo.żadnych objawów nieprawidłowo rozwijającej się ciąży. dopiero na pierwszym usg w 12 tyg. okazywało się,że serduszko nie bije. ten pierwszy trymestr jest najtrudniejszy. ja ciągle się trzęsę, żeby go jakoś przeżyć. w poniedziałek idę znów na usg. chciałabym zobaczyć ,że dzidzia urosła i ,że serduszko bije. czy któraś z was ma taki dziwny, gorzki smak w ustach? cokolwiek zjem, czy to słone, czy słodkie to ten smak mam. no i te mdłości. dobijają mnie. czuję się, jakbym była czymś struta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaliczyłm dziś wizyte u gina:) przyśpieszoną o 4 dni ale juz nie wytrzymałam.Miałam takie małe plamienia od wczoraj może nawet nie plamienia tylko \"brudzenia\"i trochę spanikowałam(po tym poronieniu panikuję teraz strasznie) Na szczęście okazało się że wszystko jest wporządku, mam brać podwójną dawkę duphastonu oszczędzać się i wszystko będzie dobrze:)Pęcherzyk ma 7mm dostałam na pamiątkę zdjęcie hihi.Jak narazie u mnie brak jakichkolwiek objawów bolą mnie trochę piersi i cały czas chce mi się jeść:) Anna śl :) ja jestem z Bytomia!!! i wygląda na to że mamy tak samo na imię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregia, a wymiotujesz? ja nie. może jakbym zwymiotowała to by przeszły na jakiś czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ładnie...
Czy tydzień po przytulaniu (dni płodne) może chcieć się bardzo siku?Ja chodzę prawie co 30 minut i czuję jakby coś mi się w prawym jajniku działo.Do okresu jeszcze 10 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam słodziaki w piątkowy poranek....co tu taka cisza? czyżbyście się porozmyslały ze swoimi ciążami?! ;) wracać mi tu szybko!!! czuję się dobrze i tego samego WAM moje kofane towarzyszki tej pięknej doli życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.ciesze sie ze moge do was dolaczyc.11 sierpnia dowiedzialam sie ze zostane mama :) jestem w siodmym niebie bo czekalam na ten moment od stycznia.to moja pierwsza ciaza wiec mam troche obaw a do lekarza dopiero za 1,5 tyg.pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny gdzie sie podziewacie?mecza was ranne mdlosci:)?chcialam sobie z kims porozmawiac a tu nie ma nikogo:(mozecie mi powiedziec jak to sie robi ze ponizej waszej wypowiedzi macie jakies opisy np.wiersz lub przewidywana date porodu itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tyle się napisałam i mi się skasowało buu...... rosar525 najpierw musisz sobie zrobić jakis suwaczek:) stron z suwakami jest sporo ja akurat mam z www.waszslub.pl i ze strony www.lilypie.com jak już go sobie zrobisz to po wygenerowaniu suwaka pojawią ci się adresy suwaka kopiujesz jeden z nich (chyba ostatni z tego co pamiętam) i w poreferencjach swojego profilu tutaj na kafe wklejasz go w tym okienku sygnatura /stopka.Jeśli chcesz mieć tam po prostu jakiś napis to wpisz go w miejscu sygnatura/stopka w preferencjach i gotowe ufff....... Masło maślane ale mam nadzieję że coś zrozumiesz hihi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, męczą te mdłości, męczą:( witam was w ten deszczowy dzień. jest tam kto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ali-cja.jestem nowa. dzisiaj sie wlasnie wpisalam.od rana siedze i czekam az ktos sie odezwie ale cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko trafić, żeby w tym samym czasie był jeszcze ktoś. ale cieszę się,że jesteś.:) na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×