Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

witajcie kochane kobietki:) Mamy nową mamusię:) Iwona 1967 urodziła córeczkę o 10.01. dziewczyny są zdrowe. malutka waży 2600. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysia78......Justyna........29........40.....03.04. .. .....+7,5kgChKępno Anna_śl..........Ania............29.......40........04.0 4......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......40..... .. 07. 04........+18kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......40........09.04.. ......+5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert no wiec mama....Ania....25.........38..........10.04.........+20kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków Renia905.........Renata.......27.... .40....... 14.04.......+15kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....38.......8.04... . ..+14kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg mag26...........Magda..........27.... ..38........19.04.. .......+16kg DZ minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..36..…...22.04...... ... +9 kg Rufin Szczecin aniawd...........Ania............29......36....... 24.04......….+13kg DZ Isa22........Gosia..........30........38 ....... 27.04...... +14 kg DZ Maja pikpik............Kinga..........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......36.......30.04. .... .. ....+15 kg CH Vincent Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......37........30 .04.........+18 kg DZ Laura Warszawa Asiulek81.........Asia...........27........30..........2 7.04.. ....+13kg CH....Kacperek denim............Ania............21........38..........1 5.04.......+?kg DZ Tosia Opalenica Nick* imie dziecka* tydz ciazy* data* waga* wzrost*sposób porodu Ali-cja * Alicja * 38 ...11.03.... 21:40 ..... 3200g.....56cm...... cc Alex81 *Oskar * 38 ...17.03 ..................4270g.....58cm......cc Gosiek69 *Wiktoria*38...19.03................ 3000g.....54c m......cc Adamisia*Karolek.*40... 28.03... 21.50.......3340g.......54cm.....cc Brzuchata *Adaś * 39 ...01.04.....04:35...... 2700g.....52 cm.....sn Motka *Nikodem*39..03.04.......9:10.........3200g .................cc Mysiczka*Filip*39...4.04..........8.14.........3600..... ...55cm.....cc 1967*Lukrecja*39..5.03..........10.01........2600g..................cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina truskawkowa
I ze niby kazda z rodzacej musiala miec cesarke......buahahaaaa:) Za 20 lat juz nikt niebedzie rodzil naturalnie,a za 70 lat swiat wyginie bo u kobiety zaginie instynkt macierzynski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967 - wieeeelkie gratulacje :) Ja też myślałam o tej poduszce, ale poczekam jak Mała będzie już w domu do Pomarańczy - prosił Cię ktoś kobieto o zdanie ???? nie masz pojęcia, to się zamknij !!!! mądrzejsza od lekarzy się znalazła - ciemnogród totalny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - nasze nowe Maluszki są przecudne :))) Ania - fajna z Ciebie kobitka :) ale brzuszek, to Ty masz już duży, myślę, że Dzidziuś się już niedługo stamtąd wyniesie :))) Zostawiłam na naszej skrzynce wiadomość odnośnie nowych osób - myślę, że się ze mną zgodzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc KOchane! Iwona gratulacje !!!!ale zybko poszlo! Denim trzymam kciuki! ja dzis z bolami krzyza promieniujacymi do podbrzusza ale pewnie przejdzie tyle ze zle sie czuje ale tak sie zastanawiam bo 3tyg.temu odstawilam zelazo i moze dlatego. Agoosia -wydawalo mi sie ze tak beszczelnie napisalam o tej niani i dlatego przeprosilam Isa-mebelki dopiero maz sklada takze okaze sie dzis wieczorem czy zadowolona zaraz znajde tego linka do tej niani to podesle i poczytasz wysylalmA GO Agoosi ale zaraz wysle jeszcze raz. Ja tez myslalm o poduszce do karmienia ale kupie jak niunia bedzie z nami. Dziewczyny wczoraj mialam taki bol w dole macicy za az zajaknelam ale nie wiem co to bylo czy niunia mi przestawila jakis narzad czy co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam Ci pokazac co ja kupilam ale nie moge znalesc moje to sa dwa odbiorniki za 120zl.i ma mozliwosc zasiegu 450m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taką poduszkę, nie wiem czy mi się przyda ale w hurtowni 30zł kosztowała i doszłam do wniosku że najwyżej będzie potem jak maluszek ciut urośnie to można go fajnie na tym układac...my zaraz na obiad do teściowej a potem może gdzieś na spacer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967 ogromne gratulatki i usciski !!! Dziekuje za mile kochane słowa odnosnie mojego Karolka ! pigi15 ja mialam wlasnie takie bóle podbrzusza łącznie z krzyżowymi, przypomninały bardzo bóle okresowe. No i to wlasnie był poród! Na początku (przeddzien i rano) nie zauwazalam regularnosci a pod wieczór stały sie regularne...Obserwuj je bacznie. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny !!! U mnie bez zmian wszyscy juz wydzwaniają czy już po mama codziennie rano mnie sprawdza a tu nic sie nie dzieje ... PIGI nie zostawiaj mnie czasami !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie takie bole sa czesto a tu nic chociaz promieniujace do podbrzusza to chyba dzis sie pojawily a moze byly nie wien juz sama narazie przeszlo tylko boli mnie dalej w krzyzu Takze Ola Ty jeszcze mnie przescigniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967- Iwonko gratuluję!! i znów cc;/ o rany co się dzieje?? Ale po cc jest na serio fajnie.. Ja czuje sie na serio super, mogę siedzieć, chodzic, schylac się. Myślałam, że będzie gorzej. Adamisiu- moja koleżanka ma tę poduszkę i karmi tylko na niej. Ja też mam i niewygodnie mi. Może dlatego, że najlepiej karmi mi się na leżąco bo tak nam kazali w szpitalu. A w domu jak muszę na siedząco to używam zwykłej poduchy-jaśka. Może spróbuj na zwykłej poduszce a jak Ci będzie niewygodnie to kup sobie ten rogal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Gratulacje dla świerzo upieczonej mamusi i 👄 dla Lukrecji:) A Denim coś też się wyłamała, ale jej Tosia już tak duża jak mój synek... Oby jej za bardzo nie męczyli w tym szpitalu. Miejmy nadzieję, ze wkrótce da znać, co u niej:) Kochane, mój Antek uparł się i siedzi, mimo że dziś termin z usg. Choć całą noc bolało mnie podbrzusze, ból promieniował na pachwiny (tak mnie rwało, że nie mogłam się ułożyć i budziłam co jakiś czas). Nawet wczoraj z mężem spróbowaliśmy \"pomóc\" naturze, ale dalej nic:) Wiem, wiem.... muszę cierpliwie czekać, więc czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkałam się dziś jeszcze z położną, żeby pogadać jeszcze o porodzie i pokazała mi te wszystkie porodowe pozycje wertykalne i parę ćwiczeń, żeby się porozciągać - jeejku jaka ja zardzewiała jestem, wszystko mnie teraz boli (tzn. mięśnie) i to po 20 min. ćwiczeń ..... wstyd !!! Będę teraz codziennie się trochę naciągać, bo poród trochę jednak trwa a ja taka jakaś koślawa, aż nie zdawałam sobie sprawy, że aż tak zastygłam ;) no i może Dzidziusia ruszę tymi ćwiczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, wiecie, co mi położna jeszcze powiedziała, że aby poród przebiegł naprawdę szybko i sprawnie, to należałoby zrobić seksik jak pojawią się pierwsze skurcze - ale ja osobiście jakoś tego nie widzę :) no i pytanie czy mąż da radę w takim stresie hihihi - ja raczej tego nie zastosuję, jak znam siebie. ... ;) Ale polecała też pić sok z najlepiej naturalnych malin przy tych pierwszych regularnych już skurczach, bo niby też przyśpiesza wszystko Dziewczyny, to może zaczniemy ściągać i wieszać firanki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAfeteria mi dzis ciagle sie wiesza. Juz 3 raz probuje cos napisac :( 1967 - gratulacje ❤️ Widze, ze Ali-cja z wrazenia podala marzec. Ali-cjo, mam nadzieje ze nie masz za zle ze poprawie ;) Denim - powodzenia🌻 Trzymam kciuki. marysia78......Justyna........29........40.....03.04. .. .....+7,5kgChKępno Anna_śl..........Ania............29.......40........04.0 4......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......40..... .. 07. 04........+18kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......40........09.04.. ......+5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert no wiec mama....Ania....25.........38..........10.04.........+20kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków Renia905.........Renata.......27.... .40....... 14.04.......+15kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....38.......8.04... . ..+14kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg mag26...........Magda..........27.... ..38........19.04.. .......+16kg DZ minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..36..…...22.04...... ... +9 kg Rufin Szczecin aniawd...........Ania............29......36....... 24.04......….+13kg DZ Isa22........Gosia..........30........38 ....... 27.04...... +14 kg DZ Maja pikpik............Kinga..........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......36.......30.04. .... .. ....+15 kg CH Vincent Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......37........30 .04.........+18 kg DZ Laura Warszawa Asiulek81.........Asia...........27........30..........2 7.04.. ....+13kg CH....Kacperek denim............Ania............21........38..........1 5.04.......+?kg DZ Tosia Opalenica Nick* imie dziecka* tydz ciazy* data* waga* wzrost*sposób porodu Ali-cja * Alicja * 38 ...11.03.... 21:40 ..... 3200g.....56cm...... cc Alex81 *Oskar * 38 ...17.03 ..................4270g.....58cm......cc Gosiek69 *Wiktoria*38...19.03................ 3000g.....54c m......cc Adamisia*Karolek.*40... 28.03... 21.50.......3340g.......54cm.....cc Brzuchata *Adaś * 39 ...01.04.....04:35...... 2700g.....52 cm.....sn Motka *Nikodem*39..03.04.......9:10.........3200g .................cc Mysiczka*Filip*39...4.04..........8.14.........3600..... ...55cm.....cc 1967*Lukrecja*39..5.04..........10.01........2600g...... ............cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa - z tym seksikiem w po pierwszych skurczach to moglaby wyjsc faktycznie komedia :P A propos tych monitorow jeszcze, to z tego co sie orientuje to ogolnie rzecz biorac sa 3 rodzaje. Poprawcie mnie jesli sie myle. 1. To nadajnik i odbiornik (wzglednie z wbudoanym rowniez nadajnikiem). Jedna czesc umieszczasz przy dziecku, druga masz przy sobie. 2. Nadajnik + odbiornik + monitor oddechu - Czyli tak jak powyzej + mata wkladana pod materacyk, ktora alarmem sygnalizuje bezdech 3. Nadajnik + odbiornik + monitor - czyli faktyczny monitor, gdzie mozesz ogladac dziecko. Zastanawiam sie nad tym drugim przypadkiem, ale nie moge sie zdecydwac. W kazdym razie jezeli zakupie, to chyba bede po prostu spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967 moje ogromniaste gratulacje niech sie Lukrecja zdrowo chowa. Ale dbacie o ciaglosc widze kwietnioweczki 2008:D A co do pomaranczek najlepiej ich nie komentowac a jeszcze lepiej ich wogole nie czytac bo szkoda czasu;) Kwietniowka 2007 pozdrawia kwietnioweczki 2008 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mag z tego co ja się orientuję to dokładnie tak:) ja po obiadku i spacerku:) i usłyszałam dziś że na święta miałam niżej brzuch...super...plus taki że urodzić trzeba, prędzej czy później...jak tam Pigi, nadal nic??? a seksik przy skurczach...hmm mogłoby być ciekawie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko gratulacje kolejna nowa dzidzia jest z nami a może u Denim też.A umnie spokuj nic sie nie dzieje Olu to i tak dobrze że Twój mąż próbuje chrupankiem Ci pomóc mój nawet nie chce o tym słyszeć wiec pozostaje mi czekanie do wtorku na wizyte a moja dzidzia jakoś mało ruchliwa zobaczymy co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nadal dwupaku :( koszmar jakis moze kupie te liscie z malin bo to czekanie mnie juz dobija marysia78 nie martw sie ruchami tez miałam schize podobno tak ma byc juz nie zamierzam codziennie jeździc na izbe poprostu mój mały tak ma ze nie chce sie ruszac i tyle zbadali wody łożysko ma tam cudnie bo łożysko nawet nie zaczeło mi starzec a wód bardzo dużo poprostu nie chce mu sie albo z drugiej sugestii przy tym napinaniu i twardnieniu moze tak byc ze mniej te ruchy pływajace czuc bo na kopniaki porządne nie mamy co liczyc juz za duze dzieciaczki PIGI odezwij sie !!!!!!!!!!!! jak tam kochana z tymi skurczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki... Ja nie wiem co sie ze mną dzieję ale te dzieciaczki nasze, to każde inne a dla mnie wszystkie takie cudowne..;-) I tylko je przeglądam na zmianę ;-) Do dziewczyn z aktualnymi terminami... z tego co pamiętam po tygodniu od terminu to u mnie w szpitalu przyjmują na oddział już na obserwację albo ewentualnie badania i wywoływanie. I strasznie Wam współczuje, bo ja do terminu mam jeszcze kawał czasu i już się nie mogę doczekać licząc to jako termin ostateczny.. a tu może sie okazać, że wcale nie... Trzymajcie się a tymi co dzwonią sie nie martwcie, pewnie rodzinka też sie nie może doczekać -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic w dalszym ciagu poza tym ze bole sa z kregoslupa pomagam przy skladaniu mebli a w sumie przy wkladaniu rzeczy do nich. Super fotki ,az trudno uwierzyc ze w ns siedza sobie takie male kochane szkraby przeciez to malenstwo jak matrzy to sie wymieka A co do sexiku to umnie nie ma mowy role sie odwrocily a poczatku ja ie chcialam a teraz M .nie chce takze faceci tez sa zmienni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie lekarz powiedzial ze jak minie termin to wtedy co dziennie albo co drugi dzien na ktg.Ja pewnie bede codzila codziennie .Boziu oby nie minal ten termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×