Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

hej Pigi a co to tylko my na dyżurach dzis :) Kurcze skurcze mam co jakies 10 minut takie na 30 sek ale nic sie niedzieje i da sie je wytrzymac i nie wiem czy jechac czy nie do kitu ..... widze ze juz byłas na izbie ja pewnie tez tam zawitam najwyzej wróce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA to wychodzi ze my dzis mamy warte .A no bylam na ostrym boli mnie dalej ale cisza moze Ty nastepna bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kochane nadal w duecie....wczoraj sprzatałam jak dzika,piekłam ciasta, myłam podłogi na kolanach, prałam 7automatów w tym koce, posciel i inne i cooooo?! nic mnie nie ruszyło jedynie ból krzyza i kolan ze nie mogłam sie przekrecić w nocy z boku na bok tak mnie bolał...dzis rano byłam z moja Olą na zakupach na szaber placu w Katowicach, obkupiłam ja na wiosnę a teraz jedziemy do Silesi po buty bo do nowych rzeczy nic jej nie pasuje...czuje się dobrze choć czuje jak ciśnienie mi skacze ale biore leki i jestem spokojna... aggosia masz rację po tygodniu od terminu wysyłają do szpitala ja mam termin staweinia się w czwartek ale pojade w piątek, mąz weżmie urlop od poniedziałku to myślę,że urodzę już wtedy...wszyscy dzwonią się dopytują co jest miłe a zarazem frapujące... ciekawe co u denim? pigi 15 Dorota jak ty się czujesz? z tymi skurczami, przeszło? Ola31 Olu jestem spokojna bo dla mnie to już trzecie dzieciątko, podchodze do tego wszystkiego z dystansem...boję się nieziemsko ale co ma być wola Boga...a jak tam Jasio? wszystkie mocno ściskam i ciepło pozdrawiam....ROZPAKOWUJCIE SIĘ!!! bo jak się patrzy na te zdjęcia szkrabów to serce ze wzruszenia ściska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Denim ale fajnie kolejna dzidzia z nami ja mam takie pieczenie od wczoraj w pochwie ale żadnych bóli taka moja dola wszystkie urodzą a ja zostane hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybciej Ja zostane mam bole a nic mnie nie rusza zle sie czuje ale co zrobic jeszcze mam troche do terminu wiec musze czekac.Babka mi tez mowila ze czeka sie do 10dni po terminie a pozniej biora do szpitala o rany to jak ja bym miala po terminie to bym musiala czekac do 26 .04 a ja nie chce tak dlugo szukam dalej narzuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam ogromnego brzucholka a moja dzidzia duża. Lekarz w szoku że tyle waży bo na oko wyglądał na 3300 a nie na 4000g. Zobaczymy co mi lekarze jutro powiedzą w szpitalu. Termin nie mam ustalony ale czuje ze bedzie cc. Na początku ciązy już było ustalone ciecię ze wzgledu na mój kręgosłup, ale póżniej profesor szpitala uznał ze może być sn, a teraz za to makrosomia i duży dzidziuś. To chyba przeznaczenie ze mam miec cc. A znieczulenie pewnie bedzie ogólne bo mam pokecony kręgosłup. Mamusie co miały cc czym pielęgnować bliznę? Idę już sie szykować do spania bo z nerwów mam 2 nocki nieprzespane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polina- ja niczym nie pielegnowalam bo nam powiedzieli, ze nie trzeba. mialam tylko przecierac LEKO- gazikiem ze spirytusem. poki co ladnie sie zrasta prawa strona a lewa dalej opuchnieta. denim- kolejna cesarzowo gratuluje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki !!! Cały dzień mordęgi ze skurczami i co i nic posłuchałam położnej godzinke temu wizełam kąpiel ciepłą przeszło no kurcze jak mnie tak mordowac bedzie to nie wiem .... wiec kolejny dzien Dobrej nocki PIGI dawaj znac jak cos !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny! No to mamy kolejne maleństwo..i widze że kilka z Was już nieźle w pogotowiu:) u mnie cisza i spokój, pojutrze wizyta u lekarza..zobaczymy co powie..własnie zjadłam superzdrową nocną kolacje-ehh:/ wiecie co mam takie dziwne uczucie, wysoko na samym szczycie brzucha bardzo piecze mnie skóra...i nie wiem co to, tzn domyślam się że kwestia rozciągnięcia skóry, ale pieczenie? dobrej nocy kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny! No to mamy kolejne maleństwo..i widze że kilka z Was już nieźle w pogotowiu:) u mnie cisza i spokój, pojutrze wizyta u lekarza..zobaczymy co powie..własnie zjadłam superzdrową nocną kolacje-ehh:/ wiecie co mam takie dziwne uczucie, wysoko na samym szczycie brzucha bardzo piecze mnie skóra...i nie wiem co to, tzn domyślam się że kwestia rozciągnięcia skóry, ale pieczenie? dobrej nocy kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denim - gratulacje ❤️ Jak tak dalej pojdzie to w pierwszej polowie kwietnia sie nam rozpakowywanie skonczy ;) ale w sumie to chyba kazda z dwupakow juz nie moze sie doczekac :) agoosiaa - mnie tez tak czasem szczypie piecze brzuch. dziwne uczucie, przyznam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, gratuluję nowym forumowym mamusiom :). Nadal jestem 2w1. Pisać mi się nie chce, czytam. Położna moja nie w każdy dzień będzie wolna :(, mam nadzieję, że Rufin zna jej grafik i wybierze dobry dzień. Doła załapałam, nie chcę do szpitala :(. http://pu.i.wp.pl/?k=MTExNTcyMDcsNDIyOTc%3D&f=siku2.jpg Ten obrazek może być komentarzem do tego co ostatnio czuję. A tak mi się własnie karmienie piersią kojaży: http://pu.i.wp.pl/?k=MTExNTcyMDcsNDIyOTc%3D&f=ew-wanda-mini.jpg Dlatego będę karmić swoim mlekiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry DWUPAKI! chyba że przez noc coś się zmieniło?!...ja spać nie mogłam w nocy, a od rana brzuch mnie pobolewa ale tak jak na okres czyli standard...zero skurczy...Kubuś chyba czuje że za oknem (brzuchem) zimno i czeka na lepszą pogodę... wczoraj po południu latałam z moją Olcią za butami i wiecie do jakiego wniosku doszłam?że jak szukasz czegoś konkretnego to nie ma a w sklepach taki wybór...a ludzi to jak mrówek...i wróciłyśmy z niczym, dziś jadę z nią po szkole do centrum Katowic to może cos kupimy, potem zebranie u Dominika w szkole bo jedzie 14 maja nad morze na Zieloną Szkołę a wieczorkiem do szpitala na konsultacje u anestezjologa...w czwartek Ola ma zebranie i widzicie same jak na razie nie mogę rodzić ;) rozumiem zmęczenie ciążą co poniektórych z nas, jak byłam wieczorem z Alexem na spacerze spotkałam \"sasiadke\" która ma termin na 15kiwetnia i jak zobaczyłam jej zmęczoną twarz i usłyszałam zrezygnowaną rozmowę to dotarło do mnie,ze pomimo tego co mnie spotkało w czasie ciąży jestem szczęściarą...bo w miarę (niektórzy się dziwią jak) normalnie funkcjonowałam i funkcjonuje bedac na finiszu, nadal jeżdże samochodem i mam siłe i chęć na wszystko to co robię... podziwiam inne ciężąrówki, które żle znoszą swoje ciąże...zatem czapka z głów! dziubaski zmykam bo już i tak napisałam elaborat... miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach kochane błagam WAS poradzćie coś na zgagę męczy mnie juz drugi dzień, mleko odpada (jeszcze gorsza zgaga), migdały nie pomagają, a ja dostaję cipca....ratujcie plizzz z góry dziękuję! buzka denim GRATULACJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nie męcz sie zgagą weź sobie Renni jak nie chcesz całej tabletki to ugryź połówke i Ci szybciutko przejdzie moja lekarka poleca i mozna bezpiecznie brać do 2 tabletek wiec nie ma obaw no i mnie czasami przechodzi po oczywiście Coli dziwne ale moze ona przeżera wszystko czy jak Ja nadal w 2w1 i jestem juz wykończona oczekiwaniem, dzis jade zamówic meble dla Adasia do pokoju do nowego mieszkanka bo jest szansa ze w maju juz bedziemy na swoim wszystko mamy juz wykończone w sensie remontu i mebli bo wszystkie salony nam zwaliły meble jak podpisalismy akt notarialny i został dziecięcy pokoik i załatwie to dzis :) az sie serce raduje ze długo nie będe z maluszkiem na wynajmowanym teraz tylko czekam na szybkie decyzje budowlańców i zgode na zamieszkanie Ciekawe co u Dorotki !!!! jak tam bóle bo widze brniemy razem Ściskam was wszystkie fajnie ze jesteście jak tylko wstaje zaraz lece zobaczyc co u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ;-) Ja ostatnio śpię koszmarnie i budzę sie non stop ... Ale cóż trzeba myśleć pozytywnie, u mnie naokoło rodzą się dzieci a u mnie lipa żadnych oznak przepowiadających rozwiązanie.. ;-) ale cóż w czwartek idę do gin i mam mieć USG może mi powie coś ciekawego ;-) Pigi-Dorotka gdzie jesteś?? o tej porze to już chociaż sie witałaś.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu śl- ja niestety patentu na zgagę już nie mam ;-( wszystkie diabli wzięli u mnie działa tylko jedzenie malutkich porcji, ale i to czasami nie gwarantuje dobrego samopoczucia.. Może Rennie weź jak używałaś wcześniej i działało na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu, na zgagę w ostatnich dniach ciąży brałam rennie - 2 tabletki na raZ i za parę minut było po zgadze. jest bezpieczny dla kobiet w ciąży. a jaka ulga! potwierdzam, że mam nocnego aniołka w domu:) znów malutka spała smacznie od 23.00 do 5.30 rano:) właściwie to ja jej trochę pomogłam rano się obudzić, bo byłam zaniepokojona, że tak długo śpi. .... za to w dzień nadrabia i jedzenie i niechętna jest do spania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu a byłyście już na spacerku?? mała wtedy śpi czy ciekawska jest?? co do zgagi to rzeczywiście, Rennie, ja sobie nie żałuję a to chyba jedyna dolegliwość jaka mnie w ciąży trzyma...co do mleka to na mnie działa ale tylko ciepłe...Pigi gdzie jesteś?? Ja ze snem problemów nie mam...własnie niedawno się obudziłam:P choć fakt faktem w nocy wstaje wiele razy ale zaraz zasypiam więc luz. Martwię się bo chyba będziemy musieli naszego psiaka na operację wysłać, a on ma już 13 lat...i bardzo się o niego boję..Ewidentnie powinnam zabrać się za sprzątanie...zobaczymy co z tego wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jetstem! jestem!kobitki zlego tak szybko licho nie bierze ,musialam ogarnac troche na dole bo oczywiscie nie bylo chetnych. U mnie pojawil sie straszny bol nerek az sie boje czy ja dam rade przy porodzie w tym tyg,ide na wizyte a jutro mija pierwszy termin porodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja CC-dzisTwoje malenstwo w brzuszku ma imieniny takze wsztskiego naj naj naj ..... . Agoosia-a u Ciebie to juz po terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrze na tabelke to juz kilka dziewczyn po terminie czy to dopiero poczatek ale chyba nie? Na mnie tez dziala reenia na zgage ,chociaz teraz juz mnie tak nie meczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin mam na 9 więc mały ma jeszcze dwa dni, na usg był 4.04 ale wtedy mu się nie chciało:P w ogóle jakoś niechętny na świat, już mu tłumaczymy że jest wielki chłopak i za moment nie dam rady go urodzić (wczoraj mnie złapała schiza w wannie że jego główka nie ma szans przejść) i że ma już wychodzić, bo czekamy, w wózku siedzi kot ale na spacer z nim się nie wybierzemy:P no ale nadal nic.... A z tymi nerkami to co tak nagle Cię dopadło?? przeziębiłaś czy coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem slepa Gienia przeciez w tabelce napisane jak wol ze juz dziewczyny sa po terminie. Wiesz co nie wiem czy przeziebilam czy nie ale zawsze staram sie miec koszulke wlozona w spodnie i nigdy nie paraduje z brzuchem na wierzchu nie wiem tak mnie boli ze nie idzie wytrzymac moze to nie nerki ,moze jakis ucisk ale oddychac mi ciezko i boli w miejscu nerek zreszta na samym poczatku ciazy lekarz jak robil mi usg.to mowil ze mam powiekszone ale to sie zdaza u wiekszosci kobiet w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie pisza co u nich slychac w szpitalu ,a brzuchata to juz zaomniala o nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie wiem czy to tylko moja przypadlosc, ale mi na zgage pomagaja cytrusy, najlepiej grapefruit wieczorem, wtedy zero zgagi. Jak zxapomne i mnie dopadnie to wtedy tez reenie i juz :) Pozdrawiam -------------------------marysia78......Justyna........29........40.....03.04. .. .....+7,5kgChKępno Anna_śl..........Ania............29.......40........04.0 4......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......40..... .. 07. 04........+18kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......40........09.04.. ......+5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert no wiec mama....Ania....25.........38..........10.04.........+20kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków Renia905.........Renata.......27.... .40....... 14.04.......+15kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....39.......15.04... . ..+14kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg mag26...........Magda..........27.... ..39........19.04.. .......+16kg DZ minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............28.... ..38.......20 .04.........+18kg Michałek viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..36..…...22.04...... ... +9 kg Rufin Szczecin aniawd...........Ania............29......36....... 24.04......….+13kg DZ Isa22........Gosia..........30........38 ....... 27.04...... +14 kg DZ Maja pikpik............Kinga..........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......36.......30.04. .... .. ....+15 kg CH Vincent Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......37........30 .04.........+18 kg DZ Laura Warszawa Asiulek81.........Asia...........27........30..........2 7.04.. ....+13kg CH....Kacperek denim............Ania............21........38..........1 5.04.......+?kg DZ Tosia Opalenica Nick* imie dziecka* tydz ciazy* data* waga* wzrost*sposób porodu Ali-cja * Alicja * 38 ...11.03.... 21:40 ..... 3200g.....56cm...... cc Alex81 *Oskar * 38 ...17.03 ..................4270g.....58cm......cc Gosiek69 *Wiktoria*38...19.03................ 3000g.....54c m......cc Adamisia*Karolek.*40... 28.03... 21.50.......3340g.......54cm.....cc Brzuchata *Adaś * 39 ...01.04.....04:35...... 2700g.....52 cm.....sn Motka *Nikodem*39..03.04.......9:10.........3200g .................cc Mysiczka*Filip*39...4.04..........8.14.........3600..... ...55cm.....cc 1967*Lukrecja*39..5.04..........10.01........2600g...... ............cc-------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ciesz sie, ze mala spi w nocy a buszuje w dzien, nie pomieszalo sie jej w glowce nie to co Oskarowi. w dzien spi a w nocy oczy jak 5zł. Ale dziś go musze pochwalic. Zasnął o 22 obudził się o 4 cycuszek i spal do 8. Więc uwaga uwaga spałam 9godzin:):):) Ola31- gdzie jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie!🌻 Kochane, byłam dziś u tej mojej pani ginekolog, dostałam skierowanie do szpitala, ale do czwartku mam czekać w domu. Jeśli nie zacznę rodzić, to w piątek koniecznie do szpitala, a tam zdecydują co dalej. Na skierowaniu napisała przy wadze dziecka XL, powiedziała mi też że prawdopodobnie będzie cc, ale o tym ma zdecydować lekarz w szpitalu... I kuźwa dalej nie wiem na czym stoję. Wczoraj wieczorem coś się ze mnie lało i myślałam już że to wody, dziś się o to spytałam, to po badaniu stwierdziła, że wody jeszcze nie, ale czop już odszedł... I chyba na dniach dołączę do grona szczęśliwie rozpakowanych:) No i nic już nie przytyłam, wszystko pochłania Antek, dziś waga 3900... Oki, zmykam poleżeć, buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, ja na zgagę ogromne ilości wody i Manti. A jak mleko, to zimne:) A teraz już nauczyłam się żyć ze zgagą i jem prawie wszystko na co mam ochotę, tyle że do 18-tej, potem już tylko nabiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj z tym laniem sie dzisiaj to ja tez mialam ,wyszlam rano z pod prysznica i juz nalozylam czysta bielize i cos ze mnie splynelo ale to chyba bul sluz bo taki zolty albo czop juz sama nie wiem .umowilam sie na wizyte we srode ostatnia juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×