Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

denim- no.. szkoda że się tak porobiło...dużo dziewczyn się wykruszyło.. ale ostatnio na innym topiku minimisię też widziałam... dobrze że my trzymamy się razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjmijcie zyczenia baby moje kochane małe i duże od drugiej baby.Niechaj dzien caly bedzie radosny.Bądzcie radosne i aby do wiosny!Szczęścia życzę wam i sobie i kobietom w całym globie, by marzenia się spełniły i nas chłopy wyręczyły! My dziś drinki i i kaweczki - nasze święto dziś Dziewczynki http://www.floristone.com/flowers/products/D 3-4038.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi buźka... już przegapiłam dzień kobiet, ale z opóźnieniem też szczere życzenia ;) ostatnio się zastanawiałam co u Was i jak tam "dziadkowie".... Trzymaj się cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki !!!! Nie pisalam strasznie dłuuuugo i już chyba nie nadrobie zaległości, wróciłam do pracy i na nic nie mam juz czasu tylko dom praca dom i jak najwięcej czasu z Adaśkiem .... Adaś rośnie raczkuje jak szalony na dwóch nóżkach to tylko przy meblach i za rączki ogólnie smerfik niesamowity sie zrobił taka pocieszka rodziców :) A ja kochane cóż monotonia pracy .... znów Niedługo kochane roczek naszych maluszków !!!!!!!!!!!!!!! Matko już rok !!!!!!!!!! o tej porze w tamtym roku odlczałam już dni hihiihhihi Kochane dajcie znać co u was moze coś wymyślimy specjalnego na roczek urwisów ..... Buziole lece pracować bo dziś mam drugą zmiane w pracy buźka ściskam mocarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olciu dziewczyny niestety juz nie pisza na tym topiku bo stwierdzily ze to ja pisalam pod czerwonym nikiem .Maja woje pywatne konto.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musska........
80% kobiet już nie wychodzi za mąż DLA 60 GRAM KIELBASY NIE OPŁACA SIĘ BRAĆ CAŁEGO WIEPRZA DO DOMU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam na chwilkę. bo nie ma już kiedy czytać i oczom uwierzyć nie mogę, ale się porobiło .... Coż PIGi tylko pogratulować .... pozdrawiam Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam trochę wstecz tj. do wpisów Pomarańczowej Pigi - jeśli to rzeczywiście Ty, to taką obłudę nawet trudno mi sobie wyobrazić .... piszesz, pocieszasz, doradzasz a potem sypiesz taaakie komentarze ! Kobieto, ile Ty musisz mieć kompleksów !!!!!!!! naprawdę Ci współczuję, bo z główką to na pewno coś nie tak u Ciebie .... szkoda topiku, choć odkąd poszłam do pracy, to nie miałam czasu na pisanie, ale czasem tu zaglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogody ducha, jedności z bliskimi i wolności od zawiści życzę Wam na nie tylko na Wielkanoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówi zając do baranka - jaka piękna ta pisanka. Wtem z jajeczka wyszła kurka, nastroszyła swoje piórka. Biega, głośno krzyczy, że wesołych świąt Wam życzy. ◊............,-.,-. ◊............(..(..( ◊.............\..)..)._..-.._ ◊............__)/.,','.......`. ◊..........,".....`......,--...`. ◊........,"...@.........'....`...\ ◊.......(Y.............(...........;''. ◊........`--.____,.....\..........,..; ◊........((_.,----'.,---'......_,'_,' ◊............(((_,-.(((______,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!(jezeli ktos w ogole zajrzy) Szkoda, ze tak sie jakos porobilo i, przede wszystkim, ucichlo na naszym watku. Ale ja nie o tym.. Tylko o tym, ze nasze Maluszki juz dawno (!?) skonczyly roczek, a jednak wciaz slodkie Maluchy, a ubiegly rok wydaje sie z jednej strony strasznie odlegly, z drugiej tak wyjatkowo bliski. Dziewczyny co slychac u Was i Waszych pociech?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mag między naszymi dzieciątkami jest dzień różnicy :) Jakoś mi to umknęło... Ja dziś zajrzałam z sentymentu.. i się zastanawiam czy jeszcze któraś z kwietniowych mamusiek spodziewa się kolejnego bobaska :) Na majóweczkach 2008 już jest 4... a ciekawe jak tu...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zajarzałam z ciekawości i z sentymentu. Czytam właśnie pierwsze wpisy i tak mi się miło na sercu robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja też czasami tu zajrzę. Kiedyś tu pisałam, ale po porodzie już nie miałam czasu, bo praktycznie sama wychowuję Małego i dość szybko wróciłam do pracy, więc na aktywne uczestniczenie w forum już naprawdę nie miałam czasu. Ale czasami podczytywałam i bardzo lubiłam dziewczyny. Szkoda, że tak się to posypało. Pozdrowienia dla wszystkich zaglądających tu czasami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliban; wielkie gratki i dużo zdrówka dla nowego członka rodziny❤️ buziaki dla wszystkich kwietniówek😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, odezwij się czasem na grupie, jak znajdziesz chwilę ;) pzdro, buziaki dla malej i Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa byłam czy jeszcze ktoś z sentymentu tu zagląda:) denim---w następnym tygodnu się jakoś zmobilizuję i zajrzę do Was bużka dla Tosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi no sciskam Cie rowniez...tez mi chodzą po głowie Ci Twoi "dziadkowie" mam nadzieje, ze w koncu sie ockneli i ze juz jest lepiej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja doba jest krótka jak bodziak noworodka...tak na marginesie będę miała takowego...w marcu...swojego :-) tym razem chłopiec co za czasy..stare baby nie chcą umierać a na dodatek się rozmnażają :D mały przebadany prenatalnie i wszystko o.k. całuję Was mocno alex(serce) brzuchata(serce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967 - witaj serdecznie gratuluję !!! dbaj o siebie i dzieciątko :D Pozdrowienia dla reszty kwietniówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie stare baby- młoda mama z Ciebie, duchem to chyba młodsza od większości z nas! Gratulacje ogromne! To tym razem jakie pseudo ma młody (a może imię już wybraliście?)? Bo Lukrecji imię "robocze" mi się szalenie podobało. Minimisiu- też pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, SUPER!!!!!! Wielkie gratulacje:D No i fajnie że się pojawiłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, SUPER!!!!!! Wielkie gratulacje:D No i fajnie że się pojawiłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, SUPER!!!!!! Wielkie gratulacje:D No i fajnie że się pojawiłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, SUPER!!!!!! Wielkie gratulacje:D No i fajnie że się pojawiłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, SUPER!!!!!! Wielkie gratulacje:D No i fajnie że się pojawiłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow!!!!!!!!! ale wiadomość..Iwona!!!! super...ale gormadka Ci rosnie..pełen czad...oj mi tez marzy sie drugie.......odezwij sie plis na grupie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×