Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

A ja znów umieram na ból żołądka...:( Jakby dziś była Wigilia a ja spróbowałabym wszystkich potraw po kilka razy.. Takie uczucie, że albo zwymiotujesz albo pękniesz:( Mysiczka 30 U mnie też z katarem lepiej:) Chociaż to! No, ale nie chcę zapeszać, bo ja całe życie mam katar, ale taki \"zwykły\", a nie taki, który uniemożliwia mi oddychanie, jak ten. Kochana nie zamartwiaj się o maluszka bo stres mu nie sprzyja! Wszystko będzie dobrze! I to sobie powtarzaj jak mantrę. Pozytywne myslenie czyni cuda! ali-cja, chanel, mysiczka - trzymam kciuki za wyniki badań genetycznych! Na pewno wszystko będzie dobrze i będzie to dla Was ogromne przeżycie poznać tak dokładnie swoje dzidzie:) Dobrej nocy wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ja wczoraj bylam na usg.i moja dzidzia jest zdowa i rozwija sie prawidlowo to bylo usg. ktore robi sie w 12tyg. tak przynajmiej wychodzi mi z ostatniej miesiaczki a z usg.ze to 11tydz. ale to i lepiej bo bylam wczesniej przeziebiona i bralam tabletki.ALE MIALAM WCZORAJ PIETRA CALY DZIEN SIE MARTWILAM A TU PROSZE JEST OK. Za was tez trzymam kciuki zeby wasze maluszki byly zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Suznake, dzięki za pocieszenia, nawet nie wiesz, ile znaczą dla mnie słowa wsparcia. Dobrze, ze czujesz się lepiej, jeśli chodzi o przeziębienie, ja już tez, nawet oko dziś przestało, wiec może to nie rogówka... Co do Wigilii, to ja się boję, że do Świąt mi nie przejdą te odrażające odczucia zapachu i smaku 85% produktów zdatnych do jedzenia i nic nie będę mogła na Święta zjeść, tylko chleb z dżemem. Dziś wyjątkowo każdy zapach mi przeszkadza. tez tak macie? Channel, podziwiam Cię za Twój optymizm! Ale wiecie co, top chyba zależne od wieku, im człowiek młodszy, tym ma więcej wiary. W każdym razie bardzo mi tym imponujesz:) Pigi, super, ze z Twoim Dzieciątkiem wszystko dobrze, ja jeszcze do czwartku czekam wtedy właśnie zacznę 14 tydzień i idę do lekarza..... A co do tabelki, to ją po prosu skopiuj, wklej po otwarciu nowej wiadomości, która będziesz pisała i dopisz siebie. Skoro mi się to udało, to Tobie na pewno też, gwarantuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ali-cja........Ala............36.....14.......4.04.............+1kg Ola31.........Ola...........31.....11......07.04............ +1kg agoosiaa.....Agnieszka...22....11.......09.04............+0kg Kaśka31......Kasia.........31....10...... 09.04............-2kg Mysiczka30..Ola...........30....13..... 12.04.............-4 kg chanel 5......Marlena.....21.....11..... 13.04.............+0kg Motka.........Ania.........28.....12..... 14.04.............+2kg Renia905.....Renata......26.....11.... 14.04.............+1kg rosar.........Ania..........26.... 11......16.04.............+0kg gregia.......Justyna......25......7..... 18.04.............+0kg Anna_śl.......Ania.........29......7...... 19.04.............+2kg aniawd........Ania.........29.....9...... 25.04.............+2 kg Bogdanka.....Ania........26......7.......25.04.............+1kg a2_el..........Magda......20.....10.......23.04............+2,5kg viki444.......Wiolka......29.....7........28.04.............+0kg Suzanke......Iwona......29.....9........30.04.............+0kg Dżagusia84s...Gosia.....23....11.......18.04.............+0kg adamisia........Asia......26....13........03.04............+2kg Mala aktualizacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🌻 zycze aby wszystkim badania wyszly tak pomyslnie jak PIGI 15 ja ide dopiero w przyszlym tygodniu ale dzieki wam jestem pozytywnie nastawiona i wiem ze wszystko bedzie ok :) wpadne jeszcze wieczorkiem moze akurat ktos bedzie na forum bo ostatnio cos nie mam szczescia. Pozdrowionka, ucalujcie swoje dzidzie w brzuszkach i te ktore juz macie przy sobie. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi15-ja rowniez sie ciesze ze z twoim malenstwem wszystko jest ok Mysiczka-sama niewiem skad mi sie te pozytywne nastawienie bierze,przewaznie jestem osoba czarno widzaca,jak moja mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się dziś martwię, bo czuję się wyjątkowo dobrze. Mam tylko lekką zgagę, a nie boli mnie żołądek. Wiem, że to może wydawać sie głupie, bo przecież powinnam się cieszyć. Jednak ja przyzwyczaiłam się do mojego złego samopoczucia i było ono; paradoksalnie, oznaką tego, że jest dobrze. Dziecko się rozwija, i to normalny objaw ciąży. A teraz kiedy tak nagle czuję się lepiej martwię się , że coś się stało z fasolką:( Chcę mój ból żołądka i mdłości z powrotem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suznake, Ty się ciesz i delektuj lepszym samopoczuciem. Ja tak miałam dwa tygodnie temu (czyli będąc mniej więcej w tym samym okresie ciąży, co Ty, biorąc pod uwagę, że termin masz dwa tygodnie później), przez dwa dni nie wymiotowałam, w ogóle przestałam odczuwać zmęczenie, w końcu przeżyłam normalny dzień. Ale tak byłam tym zdenerwowana, bo obawiałam się, ze to oznacza , iż z maluszkiem coś nie tak, że poleciałam do gina. Zrobił mi USG, uspokoił. A następnego dnia znowu nie wychodziłam z łazienki. Więc tym to się w ogóle nie przejmuj i śpij spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ali-cja........Ala............36.....14.......4.04.......... ...+1kg Ola31.........Ola...........31.....11......07.04........ .... +1kg agoosiaa.....Agnieszka...22....11.......09.04........... .+0kg Kaśka31......Kasia.........31....10...... 09.04............-2kg Mysiczka30..Ola...........30....13..... 12.04.............-4 kg chanel 5......Marlena.....21.....12..... 13.04.............+0kg Motka.........Ania.........28.....12..... 14.04.............+2kg Renia905.....Renata......26.....11.... 14.04.............+1kg rosar.........Ania..........26.... 11......16.04.............+0kg gregia.......Justyna......25......7..... 18.04.............+0kg Anna_śl.......Ania.........29......7...... 19.04.............+2kg aniawd........Ania.........29.....9...... 25.04.............+2 kg Bogdanka.....Ania........26......7.......25.04.......... ...+1kg a2_el..........Magda......20.....10.......23.04......... ...+2,5kg viki444.......Wiolka......29.....7........28.04......... ....+0kg Suzanke......Iwona......29.....9........30.04.............+0 kg Dżagusia84s...Gosia.....23....11.......18.04............ .+0kg adamisia........Asia......26....13........03.04......... ...+2kg Umnie dzis juz 12 tydz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Właśnie wróciłam, wybyczyłam się na całego, wylegiwałam się całe 2 i pół dnia...i to słoneczko takie cudowne, spacery po lesie, zapach świeżości...mmmm aż trudno wracać do miasta..a jutro początek semestru:( ale czuję się już dobrze właściwie, wszystkie mdłości się skończyły, może czasem zmęczona jestem ale to podobno też lada dzień minie...Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że forum dzisiaj zamarlo jakos...ja od rana na nogach, kolejne załatwianie spraw z początkiem roku...jestem troche przerażona, biurokracja mnie przerasta...a jeszcze głowa mnie boli i katar się pojawil, oczywiście wiedział kiedy-wówczas gdy zaczynam zajęcia i koniec z leniuchowaniem..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ jestem dziś zdenerwowana!!! Dostałam wypłatę i to są jakieś śmieszne pieniądze!!! Niby wszędzie jest napisane, że w ciąży dostaje się 100% a ja to nawet 50% nie dostałam!!! O co chodzi?!?! Najpierw przelali mi jakieś świadczenie chorobowe za wrzesień w wysokości kilkuset złotych, a potem wypłatę za październik /ja dostaję z góry bo pracuję w szkole/ w wysokości 145zł!!! No chyba ich pogięło!!! Normalnie nie mogę się uspokoić! O co chodzi??? Taki stres to mi wcale w ciąży niepotrzebny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzanke, według wszelkich przepisów powinnaś dostać pełną wypłatę chyba że wykorzystałaś wszystkie dni urlopu i płatnego zwolnienia, tzn przekroczyłaś limit. Koniecznie musisz iść do dyrektora i sprawę wyjaśnić...nie daj się, trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomi82
Witam!!! ja robiłam 4 testy na tydzien przed miesiączka i wychodziły dwie kreski(druga jaśniejsza).4.10 powinnam dostać okres.Jak myślicie czu mozliwe ze jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzanke, ja też tak miałam, ale wyjaśniło się. świadczenie za te dni, kiedy byłaś na L4 wypłacają później. tak, że nie martw się, za parę dni dostaniesz pieniądze za chorobowe.albo dostaniesz je dopiero pod koniec miesiąca, tak jak za wrzesień. oczywiście, że 100% ci się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomi82
Czy którejś z Was wyszedł pozytywny test przed miesiączką?Bo ja juz sama nie wiem czy można in wierzyć?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli wyszedł pozytywny wynik, to pewnie jesteś w ciąży. nic nie zrobisz teraz. musisz poczekać trochę - najlepiej do 40 dnia od ostatniej miesiączki - i iść do lekarza. to wszystko, co mogę ci doradzić na tym etapie. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomi82
Dzięki za odpowiedź.:) A mam jeszcze jedno pytanko.Otóż w tym samym czasie co robiłam te testy to dostałam krwawienia tydzien po normalnej miesiączce , które trwały 11 dni.Byłam u ginka i On powiedział że śluzówka się do końca nie złuszczyła podczas ostatniej miesiączki.Jednak o ciąży nic nie mówił.Czy w tak wczesnym stadium mógł jej nie wykryć( miałam usg dopochwowe)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomi82
Dzięki za odpowiedź.:) A mam jeszcze jedno pytanko.Otóż w tym samym czasie co robiłam te testy to dostałam krwawienia tydzien po normalnej miesiączce , które trwały 11 dni.Byłam u ginka i On powiedział że śluzówka się do końca nie złuszczyła podczas ostatniej miesiączki.Jednak o ciąży nic nie mówił.Czy w tak wczesnym stadium mógł jej nie wykryć( miałam usg dopochwowe)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rzeczywiście zbyt wcześnie. ciążę można zobaczyć na usg w 5 tyg, czyli tydzień po spodziewanej miesiączce. a tydzień później zobaczyć bijące serce. nie potrafię ci nic więcej doradzić, jak to , co napisałam wcześniej. poczekaj cierpliwie. wiem, że chciałabyś już wiedzieć, ale nie możesz tego przyśpieszyć. trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomi82
Dzięki jeszcze raz Alicja:) Jak już coś więcej będę wiedziała to sie odezwę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomi82
Dzięki jeszcze raz Alicja:) Jak już coś więcej będę wiedziała to sie odezwę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzanke a z tą wypłatą to nei jest tak, że dostałaś całą kwotę wypłącana przez zakłąd pracy ( czyli za 33 dni ) a reszte dostaneisz z Zusu ? zadzwon najlepiej do dyrektora lub osoby zajmującej sie naliczaniem wynagrodzen i zapytaj ale jakby nie było kasę i tak dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ali-cja; Channel, jak tam Wasze badania. Zazdroszczę Wam, ze macie to już chyba za sobą, ja tak się denerwuję, że już nawet tego nie odczuwam, a to chyba zły znak. Póki co jutro idę do okulisty, bo oko nadal mnie boli, tez sie martwię, niestety dopiero na 19:00. U mnie to ciągle coś....A czy na tych badaniach poznałyście już płeć swoich dzieci? Agoosia- jestem pełna podziwu, będziesz łączyła studia z ciążą, a potem macierzyństwem. gdy ja byłam na studiach ( a byłam już wtedy mężatką) taka opcja mnie wyjątkowo przerażała, wydawało mi się, że nie dałabym rady. A czy Ty mieszkasz w tym samym mieście, co studiujesz, bo to jednak ułatwia sprawę i to bardzo. Suzanke, ja nie wiem, jak to jest ze zwolnieniami, póki co dostałam normalne wynagrodzenie z mojej pracy , natomiast bardzo niemiła niespodziankę miałam, jak urodziłam dziecko. Okazało się bowiem, ze zasiłek macierzyński nie jest wcale w wysokości ostatniego wynagrodzenia, a podstawa jego naliczania jest wynagrodzenie sprzed 12 miesięcy co do ostatniego dnia w pracy (np. przed zwolnieniem lekarskim, jakie miało miejsce przed porodem) (przy zaokrągleniu miesiąca). W konsekwencji może być wyższy ale tez niższy niż normalna pensja, w moim przypadkiem niestety miało miejsce to ostatnie. I tego już się nie dało odkręcić. U mnie dodatkowo doszło to, ze nie mam prawa w trakcie urlopu macierzyńskiego do podwyżki (nabywam je dopiero z dniem stawienia się do pracy), do trzynastki ten okres w ogóle mi się nie wliczył, czyli generalnie niespodzianka nie była zbyt miła. teraz już taka głupia na pewno nie będę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysiczko, :( mój lekarz zachorował i na \"gwałt\" kombinowałam innego. wszędzie wizyty już na 2 tyg . wcześniej pozamawiane, nie było się jak wcisnąć. zadzwoniłam do niego jeszcze raz, prosząc, żeby mi pomógł.za 3 dni już nici z badania. minie 14 tydzień i klops. no i udało się załatwić, że idę jutro do jego koleżanki, ma mnie gdzieś wcisnąć... . tak, że strasznie się zdenerwowałam, bo wiesz, co to znaczy \"nastawić się\" na coś.. . nie martw się, doczekasz się też.a kiedy w ogóle idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ali-cja, to Ci współczuję! pamiętam, jak w pierwszej ciąży raz nie było mojego lekarza w dniu wizyty i humor miałam skopany, a tu przecież chodzi o takie badanie! To tylko przekładanie \"strachu\".Dobrze, ze udało Ci sie załatwić to badanie - choć u kogoś innego - skoro się na nie zdecydowałaś, trzymam jutro kciuki i napisz koniecznie, jak tam było. Ja idę w czwartek, na szczęście na 15:30, tak wiec nie będę musiała cały dzień czekać, mój mąż jedzie ze mną. Za to do okulisty jadę dopiero jutro na 19:00, po prostu lekarz mnie wcisnął, też sie denerwuję. Wiem, że pewnie uważacie, że przesadzam, ale ja już miałam takie przeboje w swoim życiu z oczami, szczególnie tym, które mnie boli, miałam na nim zabieg właśnie po zapaleniu rogówki, którego nie dało się wyleczyć farmakologicznie, że jestem po prostu przerażona. Boję się, jakie wpływ uaktywniony wirus mógłby wpłynąć na maluszka, bo ja to nawet mogę stracić wzrok w tym oku. jeszcze leczenie jest takie trudne. Juz przygniata mnie to wszytsko. Ali-cjo, jeszcze raz trzymaj sie jutro dzielnie i odezwij sie koniecznie, boa na pewno kamień spadnie Ci z serca. Czy będziesz chciała poznać płeć Maluszka? Trzymam kciuki! Jutro o tej porze będziesz miała to za sobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam słodziaki!!! chciałam się przywitać i życzyć wszystkim miłego, poghodnego dnia!!! czuję się dobrze a z racji tego że mam dziś wolne pozwolę sobie zajrzeć do was popołudniu! duża bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×