Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

laski,, nie doczytalam. aniu cc, daj linka do grupy na maila trocky_15@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi najłatwiej i najszybciej wchodzic ze strony głównej google--po prawej jest logowanie i jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór kochane Brzuchata ja teraz jestem rzadko we Wrocławiu ale za 3 miesiące znowu będe na kontroli.Ja teraz znowu tak późno ale tapetujemy u mojej mamy i ogólnie mały remont.Aniu ten adres do dermatologa na Śląku to bardzo bym chciała ja nie wierze lekarzą aż tak barzo ale ta diagnoza sie powtórzyła z tego co czytałam w necie usówają profilaktycznie miedzy 10 a 12 rokiem z obawy na możliwość przeobrażęnia sie w nowotwó dlatego gdy dorośnie będzie miał pobierany wycinek najprawdopodobniej.Atak poza tym Kubuś jest spokojnym wesołym maluszkiem w nocy karmie go 2 razy i wszysko zasypia sam bez problemu przesyłam buziale dla wszyskich maluchów dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam teraz komunikat: Nie możesz wyświetlić treści grupy ani w niej uczestniczyć, ponieważ nie jesteś jej członkiem. Członkowie muszą zostać zaakceptowani przed dołączeniem.\" czyli musze czekac na akceptacje Ani? kurcze od tylu lat mieszam cos tu w internecie, a jeszcze nie korzystalam z grup dyskusyjnych... przepraszam, nie czytałam co pisałyscie, bo nie mam teraz jak...miałam gości, a na chwilę teraz wpadłam....pozdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej marzy mi się, żebysmy juz przeszły do codzienności z tą pocztą; ja na razie założyłam konto i wlazłam linkiem od Ani. Aniu teraz twój ruch? Poza tym, jesli to wszystko zorganizujesz i poświęcisz cenny czas , bo głównie o to chodzi (a w sumie to juz wiele go poświęciłaś) to naprawdę szacun!! Olo Lolo po kąpielach wielkowannowych u babci (jak juz się uporządkuje poczta to prześlę fotkę) dzisiaj po zapakowaniu w jego niemowlęcą wanienkę był wielce zdegustowany; teraz od dwóch godzin popłakuje sobie przez sen; podejrzewam, ze sprawcą jest górna prawa jedyna, której brakuje do kompletu; a wiecie jak komicznie wygląda długa juz górna dwójka - taka osamotniona :-D genialnie! co do filmiku: dobrze, ze ja nie zawieszałam żadnych zabawek na wózku :-P papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane zastanawiam się ...ponć od przybytku głowa nie boli ale my bedziemy pisać i tu na naszym forum i tam na grupie dyskusyjnej? muszę jedynie przyczaić tamtą formę naszych wpisów tu mam wszystko jak na dłoni tam kajśik pochowane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu sl, umowmy sie dzis na telefon (jesli dalej masz darmowe) i badzmy razem przy kompie to krok po kroku naucze cie dokladnie korystac z nowej poczty:) lida, nasz doktorek wczoraj sie zlamal;) pigi, widze, ze udalo sie ci zalogowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś zatem czekam na sygnałek... wówczas oddzwonię... do usłyszenia! miłego dnia! p.s u mnie za okenm bieluteńko, ślicznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu, dzwonilam przed chwilka, ale nie odbierasz. za godzine wychodze do pracy, tak ,ze wylaczam komputer i sprobuje puscic ci sygnal ok 14. u mnie tez bialo:) no, ale musze isc odsniezac auto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja myśle że chyba tu i maile co?? bo w sumie to i tak póki co tam nie gadamy więc już się pewnie nie zmobilizujemy... Ja miałam noc z głowy przez małą znajomej...całą noc myślałam...w pon jedziemy na badania z małym, już wszystko wiem, gdzie i jak..powiedzcie jak Wy robiłyście badania to też ob i crp czy tylko podstawowa morfologie?? bo u nas jest tak że jak z ob to z żyły a jak morf. to z paluszka...a ja nie chce go narażać na pobór z żyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, macie jakies pomysły na prezent z okazji Dnia Babci I Dziadka??? Miłego dnia - mój się dziś zaczął o 5.05...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzanke, no właśnie:) Bio jak dla babci Vicka to może taką dużą antyramę z jego zdjęciami od urodzenia do teraz? A w kwestii grupy, myślę że dobrze będzie ją traktować tak jak do tej pory pocztę, więc fotki, albo bardziej prywatne rzeczy tam, a ogólna duskusja tutaj? Wiecie co? Baka która miała być opiekunką Antka od poniedziałku wystawiła nas, byliśmy z nią umówieni juz w grudniu, a od tygodnia nie dało się z nią skontaktować. Wczoraj ją wreszcie dorwałam, a ona na to, że jej przykro, ale się wyprowadziła do Wrocławia... I normalnie już mam dość wszystkiego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne ,ze dla babci Vicka;) :) Moja niestety już nie żyje:( No właśnie myślałam ze coś ze zdjęciami wymyslić, ale nie wiem czy nie za późno się za to zabrałam;) Olu - normalnie masz jakiegoś okropnego pecha z tymi opiekunkami:( Przykro mi bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka, nie masz pojęcia jak mam dość.... Dodatkowo widzę już małe zdziczenie u Antka i jak tak dalej pójdzie to chyba mi serce pęknie albo zwolnię sie z pracy:( Zaczyna się chyba ten lęk separacyjny o którym pisalyście, choć może w łagodniejszej wersji. Mój husband miał dziś załatwiać coś w temacie opiekunki, może mu się uda (oby) ale cholernik miał dzwonić, a jeszcze nie dał znać co i jak... Kurcze, jeszcze mnie boli brzuch, tak wysoko z prawej strony, mam nadzieję że to nie woreczek...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!! Kurcze Ola to masz pecha . A my dzis bylismy zrobic niunce fotke u fotografa i dowod i za trzy tyg.do odebrania. Alicja nie wiem czy mi sie udalo dostac do tamtej poczty jesli tak to nie wiem jakim cudem ale teraz nie moge tam wejsc i w dalszym ciagu Was tam nie widze jakas slepa chyba jestem Suzanka-tez mysle ze fotki ja tez mialam porobic w rami zdjecia ale jakos nie moge sie zebrac do tego a to przeciez juz tuz tuz Dzisiaj dalam Oliwii kawaleczek pulpecika i kopytka A na jutro na sniadanie kupilam jej parowki cielece trzeba dziecku dac posmakowac czegos innego a wogole to jej smaze jajecznice na maselku rano w cina jak szalona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam się i skasowałam... Ale akceptacje zrobione, od rana mnei w domu nie było. Po obiedzie pewnie pędzę dalej, bo trzeba kupić prezenty na te chrzciny itp. rzeczy na wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sa wasze wpisy na mojej poczcie ale powiedzcie czy to przychodzi wlasnie na poczte moja prywatna? pisalam Wam kilk dni temu o tej plycie w gazecie co byla Moja Oliwia bardzo lubi sluchac tych piosenek i sobie razem je spiewamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola współczuje z tymi nianiami. ja juz za 2 tygodnie wracam do pracy na razie na pół etatu i będzie do nas przychodziła sąsiadka z bloku obok. no ciekawe czy bedzie wszystko ok. Adas sie tez ostatnio robi jakas przylepa, gdzie wczesniej matkę miał gdzieś i lecial do kazdego kto chcial go brac na rece. mam nadzieje, ze zaakceptuje nianie. wreszcie piątek i wieczor na luzie z mężusiem. jutro jedziemy do Opola do mojej Mamy. nie bedzie mnie tydzien. moze uda mi sie cos napisac z domu, tylko nie wiem czy tam internet dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Liliankas dzięki za przypomnienie :) Hmm no tak teraz to musisz się zastanowić bo faktycznie na drugie maleństwo to chyba 4.6m. Mi się teraz marzy Nati z bambusem bo b. miękka jest i w ogóle się zakochałam w tej chuście (ale to 280zł w przedsprzedaży). Jak nie jesteś bardzo mała to 4,6m jednak. Ja mam 164cm wzrostu i noszę 36 ciuchy i jak dla mnie to 4,6 jest ok i nawet już się przyzwyczaiłam że jak nosze na plecach to mam długaśne ogony :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Gdzie tam sie zdjecia odczytuje wstawilam na probe a i jeszcze jedno dlaczego ja niemam npisane tego co ja pisalam .O rany pomyslicie ze tepak ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mam laski ja to jestem w goracej wodzie kapana .Dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boziu laski nie spać o północy?!! co wy jakiś uklad z Draculą macie? marysia78 pytałam czy dostałaś smsa z namairami na tego drmatologa jak nie to proszę masz tutaj Ewa Woch ul.Rożdzieńskiego 90 Katowice tel. 0 501 975 424 lub 032/ 254 57 98 mam nadzieję, że wszystko bedzie OK Małgoś ja dziś mam jakiś dzień do du.. jestem niewyspana i najnormalniej zmęczona... nie mam do nikogo żalu czy pretensji ale kutwa długo tak nie pociągnę...obiecuję jutro zadzownić... aggosiaa i Ola31 życie jest bardzo nieprzewidywalne i o ile jestem w stanie sobie coś co spotyka dorosłą osobę too tyle nie jestem w stanie pojąć gdy dotyczy to dziecka... \"stary\" sobie może nagrabić by ten u góry by miał wnerwa ale dziecko? nie ma kochane sprawiedliwości, żadnej... a wiara przepraszam jesli urażę kogoś to jak dla mnie wielka bzdura... Suzanke Iwona wiem ile radości i łez wzruszenia wylała moja babcia gdy dostała na urodziny tshirt ze zdjęciem swoich wnuków... chodziła z cyckami wypiętymi i z dumą wszystkim pokazywała to co ma na piersiach...z tyłu był napis NAJUKOCHAŃSZA BABCIA... a dla mojej babci oczywiście paczka z łakociami poszła pocztą... Brzuchata Basiu kubek też świetny pomysł! każdy dobry byleby babci spreawić radochę ;) tobie to dobrze tydzień u mamy, laba i wogóle... Ola31 Olu ja nadal obstawiam że to jakiś znak... kto jak to ale twoje przeboje z opiekunkami byłymi niedoszłymi to jakiś czeski film... trzymam kciuki... Olu jak samopoczucie? jesli możesz zgiąć nogę w kolanie i podnieść ją powyżej lini pasa to raczej nie wyrostek, może jakiś nerwoból... 1967 Iwona co to miało być....ręka tonącej w nadmiarze obowiązków?! bużka pigi15 Dorota ty to naprawdę chyab w ukropie byłaś kąpana... ja też chciałam dać Kubusiowi parówkę ale troszkę się obawiam... musze kupić gdzieś sprawdzone.... to ja CC Aniu jakie chrzciny? Rufina? obiecuję się zmobilizować i napisać w końcu maila... opie...l mnie porządnie to może wówczas... doba jest za krótka a ty kobieto jak czytam to zrobiłaś tamto tu się udzilasz... szacun! chyba tak to się teraz mówi ;) alex81 specjalnie dla Ciebie 🌻 reszcie kochane życzę miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boziu laski nie spać o północy?!! co wy jakiś uklad z Draculą macie? marysia78 pytałam czy dostałaś smsa z namairami na tego drmatologa jak nie to proszę masz tutaj Ewa Woch ul.Rożdzieńskiego 90 Katowice tel. 0 501 975 424 lub 032/ 254 57 98 mam nadzieję, że wszystko bedzie OK Małgoś ja dziś mam jakiś dzień do du.. jestem niewyspana i najnormalniej zmęczona... nie mam do nikogo żalu czy pretensji ale kutwa długo tak nie pociągnę...obiecuję jutro zadzownić... aggosiaa i Ola31 życie jest bardzo nieprzewidywalne i o ile jestem w stanie sobie coś co spotyka dorosłą osobę too tyle nie jestem w stanie pojąć gdy dotyczy to dziecka... \"stary\" sobie może nagrabić by ten u góry by miał wnerwa ale dziecko? nie ma kochane sprawiedliwości, żadnej... a wiara przepraszam jesli urażę kogoś to jak dla mnie wielka bzdura... Suzanke Iwona wiem ile radości i łez wzruszenia wylała moja babcia gdy dostała na urodziny tshirt ze zdjęciem swoich wnuków... chodziła z cyckami wypiętymi i z dumą wszystkim pokazywała to co ma na piersiach...z tyłu był napis NAJUKOCHAŃSZA BABCIA... a dla mojej babci oczywiście paczka z łakociami poszła pocztą... Brzuchata Basiu kubek też świetny pomysł! każdy dobry byleby babci spreawić radochę ;) tobie to dobrze tydzień u mamy, laba i wogóle... Ola31 Olu ja nadal obstawiam że to jakiś znak... kto jak to ale twoje przeboje z opiekunkami byłymi niedoszłymi to jakiś czeski film... trzymam kciuki... Olu jak samopoczucie? jesli możesz zgiąć nogę w kolanie i podnieść ją powyżej lini pasa to raczej nie wyrostek, może jakiś nerwoból... 1967 Iwona co to miało być....ręka tonącej w nadmiarze obowiązków?! bużka pigi15 Dorota ty to naprawdę chyab w ukropie byłaś kąpana... ja też chciałam dać Kubusiowi parówkę ale troszkę się obawiam... musze kupić gdzieś sprawdzone.... to ja CC Aniu jakie chrzciny? Rufina? obiecuję się zmobilizować i napisać w końcu maila... opie...l mnie porządnie to może wówczas... doba jest za krótka a ty kobieto jak czytam to zrobiłaś tamto tu się udzilasz... szacun! chyba tak to się teraz mówi ;) alex81 specjalnie dla Ciebie 🌻 reszcie kochane życzę miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×