Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

wychodzę za założenia...\"nie rusz gówna niech nie smierdzi\" zatem pomijam złośliwą wypowiedż \"pomarańczki\" wolę być szczęśliwą hipopotamicą niż wysuszoną pustą długonogą blond pięknością z sieczką zamiast mózgu... Aż mi ulżyło.... Alicja płakać nie zamierzam bo są nieraz ku temu poważniejsze powody a stresować też się nie zamierzam bo to ma zły wpływ na Kubusia... 1967 ja kupuje tylko taki pakowany w te pudełeczka trójkątne z otworem, dzięki za radę odnośnie smaków, ja wolę wszystko ostre i pikantne, bardziej wyraziste w smaku... Suzanke tak powinno być by się wymieniać nie tylko radami na mdłości, marudzeniem na nasz los ale także dzielenie się takimi bzdetami jak przepisy... dziewczyny jak wizyty u ginekologa? moja przełożona na poniedziałek bo coś tam wypadło mojej lekarce...w zamian za to posprzątałam mieszkanie.... życzę miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isa22
gosiek69........Gośka..........38.......17.........02.04 . .......+4kg Alex81...........Ola..............26......17.........02. 04........-2,5kg adamisia........Asia............26.......17.........03.0 4... ....+4kg ali-cja...........Ala.............36.......17.........04 .04...... ..+1kg Ola31............Ola.............31......17..........07. 04....... +4kg agoosiaa........Agnieszka....22.......15.........09.04.. ..... .+0kg Kaśka31.........Kasia..........31.......14........ 09.04.........-2kg Anna_śl..........Ania............29.......16........09.0 4.........+4kg echo1978.......Aneta..........29......15.........11.04.. .... ..+2kg Mysiczka30.....Ola.............30......17........ 10.04.........-2,5 kg chanel 5.........Marlena.......21.......14....... 13.04.........+0kg Motka...........Ania............28.......16....... 14.04.........+3kg Renia905........Renata........26.......17....... 14.04.........+3kg rosar.............Ania...........26...... 12........16.04.........+0kg gregia...........Justyna.......25.......15....... 18.04.........+1kg 1967.............Iwona.........40 ......13.........18.04........+2kg mag26...........Magda..........27......14........19.04.. .......+2kg minimisia....... Agnieszka.....26.......15.......20.04.........+3kg viki444...........Wiolka.........29.......13......20.04 ........+3kg to ja CC.........Anka...........25.......14.......22.04.........- 1kg a2_el.............Magda.........20.......10.......23.04. ... . ...+2,5kg weryka..........Ania............30.......12.......23.04. .. ..... +3kg aniawd...........Ania............29......13....... 24.04.........+1 kg Bogdanka........Ania............26......10.......25.04.. .. . ...+1kg Isa22.............Ewa............29.......15....... 27.04.........-0,5kg pikpik........Kinga...............23........12.......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29........13.......30.04. .... .. .+3 kg polina80.........Ola...............27........14.......20 .04...........+3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isa22
uuuupps ! ja tez jestem pomarańczowa, ale zupełnie nieświadomie Jak się przerobić na "czarną" ? Anna śl - daj znać co Ci ginek powiedział o tych wymiotach, bo mnie też jeszcze nie opuściły Co do hitów kulinarnych, to niestety ja w ogóle nie mam apetytu ... :( a nawet jeśli na coś już mam chęć, to po przyrządzeniu - mam mdłości i już chęci odchodzą - myślę, że to przez te mdłości A co do chamskich postów, to myślę, że najlepiej je po prostu olać Ignorancja to chyba najlepszy sposób - mam czasem wrażenie,że niektórzy celowo to robią, żeby wywołać pseudo awanturę na forum... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex81
Cześć Dziewczynki, właśnie czemu czasami odpowiedzi robią się pomarańczowe? Nawet wtedy kiedy nikt nikomu nie ubliży?? Nie napisałyście mi kiedy powinno się zacząć chodzić do szkoły rodzenia, czy ktoraś z was interesowała się tym? Co do przepisow, to wygladają smacznie, tylko, że ja nie mam ochoty gotować:( przed ciążą zawsze robiłam coś dobrego, a potem jak wymiotowałam to nie robiłam nic. teraz przychodze z pracy, to idziemy z mezem na obiad albo do mam albo do babć i tak żyjemy. Wracam do domu i ide się zdrzemnąc, bo jestem nieprzytomna. Co do mięty to ja nie piłam w ciązy, bo jeszcze gorzej po niej wymiotowałam! i po coli też! Aż dziwne, prawda?? Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka..........38.......18.........02.04 . .......+4kg Alex81...........Ola..............26......18.........02. 04........-2,5kg adamisia........Asia............26.......18.........03.0 4... ....+4kg ali-cja...........Ala.............36.......17.........04 .04...... ..+1kg Ola31............Ola.............31......17..........07. 04....... +4kg agoosiaa........Agnieszka....22.......15.........09.04.. ..... .+0kg Kaśka31.........Kasia..........31.......14........ 09.04.........-2kg Anna_śl..........Ania............29.......16........09.0 4.........+4kg echo1978.......Aneta..........29......15.........11.04.. .... ..+2kg Mysiczka30.....Ola.............30......17........ 10.04.........-2,5 kg chanel 5.........Marlena.......21.......14....... 13.04.........+0kg Motka...........Ania............28.......16....... 14.04.........+3kg Renia905........Renata........26.......17....... 14.04.........+3kg rosar.............Ania...........26...... 12........16.04.........+0kg gregia...........Justyna.......25.......15....... 18.04.........+1kg 1967.............Iwona.........40 ......13.........18.04........+2kg mag26...........Magda..........27......14........19.04.. .......+2kg minimisia....... Agnieszka.....26.......15.......20.04.........+3kg viki444...........Wiolka.........29.......13......20.04 ........+3kg to ja CC.........Anka...........25.......14.......22.04.........- 1kg a2_el.............Magda.........20.......10.......23.04. ... . ...+2,5kg weryka..........Ania............30.......12.......23.04. .. ..... +3kg aniawd...........Ania............29......13....... 24.04.........+1 kg Bogdanka........Ania............26......10.......25.04.. .. . ...+1kg Isa22.............Ewa............29.......15....... 27.04.........-0,5kg pikpik........Kinga...............23........12.......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29........13.......30.04. .... .. .+3 kg polina80.........Ola...............27........14.......20 .04...........+3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki? czy widac wam juz wyraznie brzuszki ? bo mi tak. Moze zamiescimy zdjecia naszych brzuszków tutaj...? jestem ciekawa czy nie odbiegam zbytnio wielkoscia od sredniej na poczatku 18 tygodnia :) fajnie by bylo porównac:) co o tym myslicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sympatyczne pomarańczowe kwietnióweczki: na górze proszę kliknąć PREFERENCJE i zrobić się na czarno w/g instrukcji...nie zdziwcie się,jeśli wasz nick już jest przez kogoś zajęty..będziecie musiały wybrać inny..powodzenia,to nic trudnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Alex81 na szkołę rodzenia ponoć trzeba się zapisywać miedzy 20 a 27tc, tyle mi podpowiedziało google :). A tak to dzień jak co dzień, zmęczona jestem. Dziś sobie w necie wyszperałam ile ubranek powinien mieć noworodek: 6-8 śpioszków, 6-8 body (czy to się nazywa po polsku pajacyk?), 2 kaftaniki, 3 sweterki, 2 bawełniane czapeczki, 2 niedrapki, 6 par skarpetek, 6 śliniaczków, kurteczkę lub kombinezon i kocyk. Już bym chętnie zaczęła zakupy gdyby mi się jakieś ubranka podobały :) ale na razie nic mnie nie chwyciło za serce/portmonetkę. Udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest jakoś dziwnie, bo zauważyłam, że wieczorem brzuszek robi się duży (jakby napompowywany) a rano jest już znacznie mniejszy Ale generalnie w ubraniu jeszcze nie widać Ja do szkoły rodzenia pójde chyba po Nowym Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wystaje.. .ale to nic dziwnego zważywszy,że to trzecia ciąża...pierwsza była widoczna tak gdzieś ok 6-go miesiąca,w ubraniu oczywiście..teraz startuję z wyższej o 10 kg.wagi co nie jest takie głupie ,bo ewentualny niedobór estrogenów mi nie grozi(tkanka tłuszczowa pełni rolę wspomagacza w produkcji owego) a z wiekiem wiadomo,że spada.. miłej soboty i niedzieli życzę 🌻 dla przyszłych kwietniowych mamuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też wystaje brzuszek...i widać go nawet w luźnym swetrze. noszę już spodnie ciążowe. to te, co kupiłam na allegro. jestem z nich bardzo zadowolona. pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi hi do alicji
skoro juz teraz nosisz spodnie ciazowe to co bedzie w 6 7 8 9miesiacu:):):) bedziesz chyba musiala szyc na miare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz od 12 tygodnia nosze spodnie ciążowe :) a to dlatego ze juz na poczatku lekko uwieraly mnie moje zwykle to nie chcialam sie meczyc a tak sobie pomyslalam ze jak kupowac specjalne spodnie to juz wczesniej bo na 2 miesiące byloby mi szoda kaski a tak jak kupowalam w 3 miesiącu to mam nadzieje cala zime dowiosny ich uzywac, mam jeans z pasem na brzuch i materialowe a ostatniod dokupilam spodnice w h&m tez z pasem dzianinowym i jestem zadowolona..mam nadzieje ze wiele wiecej nie bede musiala dokupowac..moze jakąś z jedna rzecz jeszcze:) inna sprawa z bluzkami- z tymi to roznie-jedne stare wchodza inne juz nie, grunt to tuniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spodnie ciazowe czyli np. te z pasem z dzianiny na brzuch sa b.uniwersalne bo to jest jednak rozciagliwa dzianina- teraz sie trzymają ale mają jeszcze sporo zapasu na rozciąganie i mam cichą nadzieje ze do konca mi posluzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi do Alicji- wolę być gruba niż taka nieprzyjemna jak Ty:) My na szczęscie mamy niezłe poczucie humoru i takich jak Ty olewamy!! Co do brzuszka- Isa 22- ja też mam większy wieczorem niż rano. Chodzę już tylko w ciążowych spodniach i spódnicach, bo ze względu na brzuszek nie wchodzę w inne spodnie. W biodrach nic mi nie przybyło! Na szczęscie ten brzuszek jest dla mnie powodem do dumy:) DZIDZIA ROŚNIE:) To ja CC- fajnie, że napisałaś ile rzeczy powinnyśmy mieć przygotowane na narodziny Dzidziusiów. Ja jeszcze nic nie kupuję, bo jak zaczne teraz kupowac to do kwietnia będę spłukana i będę miała szafę miliona niepotrzebnych rzeczy:) Ale w H&M są super ubranka!!! I są specjalne rzeczy gotowe na 1 wyprawke i to w przyzwoitych cenach. Jeśli chodzi o szkołę rodzenia, to ja za 2 tygodnie zaczynam 20 tc wiec można się już powoli szykować:) Myśle, że zacznę w grudniu. Bo słyszałąm, że nie jest też dobrze chodzić do Szkoły jak się ma za duży brzuch, bo ciężej się ćwiczy.. Nie wiem czy to prawda...? Pozdrawiam wszystkie brzuskzi- te małe i duże. Miłego weekendu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka..........38.......18.........02.04 . .......+4kg Alex81...........Ola..............26......18.........02. 04........-2,5kg adamisia........Asia............26.......18.........03.0 4... ....+4kg ali-cja...........Ala.............36.......18.........04 .04...... ..+5kg Ola31............Ola.............31......17..........07. 04....... +4kg agoosiaa........Agnieszka....22.......15.........09.04.. ..... .+0kg Kaśka31.........Kasia..........31.......14........ 09.04.........-2kg Anna_śl..........Ania............29.......16........09.0 4.........+4kg echo1978.......Aneta..........29......15.........11.04.. .... ..+2kg Mysiczka30.....Ola.............30......17........ 10.04.........-2,5 kg chanel 5.........Marlena.......21.......14....... 13.04.........+0kg Motka...........Ania............28.......16....... 14.04.........+3kg Renia905........Renata........26.......17....... 14.04.........+3kg rosar.............Ania...........26...... 12........16.04.........+0kg gregia...........Justyna.......25.......15....... 18.04.........+1kg 1967.............Iwona.........40 ......13.........18.04........+2kg mag26...........Magda..........27......14........19.04.. .......+2kg minimisia....... Agnieszka.....26.......15.......20.04.........+3kg viki444...........Wiolka.........29.......13......20.04 ........+3kg to ja CC.........Anka...........25.......14.......22.04.........- 1kg a2_el.............Magda.........20.......10.......23.04. ... . ...+2,5kg weryka..........Ania............30.......12.......23.04. .. ..... +3kg aniawd...........Ania............29......13....... 24.04.........+1 kg Bogdanka........Ania............26......10.......25.04.. .. . ...+1kg Isa22.............Ewa............29.......15....... 27.04.........-0,5kg pikpik........Kinga...............23........12.......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29........13.......30.04. .... .. .+3 kg polina80.........Ola...............27........14.......20 .04...........+3kg widzę, że prowadzę, jeśli chodzi o kilogramy:) no właśnie, spodnie z pasem z dzianiny są świetne. nic nie uwiera , mimo, że to dzinsy, czuję się, jakbym była w dresie. super:) koleżanka ma mi pozyczyć płytkę z cwiczeniami jogi dla ciężarnych. nigdy nie ćwiczyłam jogi. ciekawa jestem, czy mi się spodoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, też myślę, że za miesiąc już mogą mi się przydać spodnie ciążowe. Robiłam dziś porządki w szafie i już wszystkie jeansy poszły do wora \"na po ciąży\" bo są przyciasne. W pasie mam tyle co przed ciążą, tylko podbrzusze już wystaje, jest wypukłe a nie wklęsłe czy płaskie (szczególnie wieczorami). Reszta spodni na razie zostaje, zobaczę na jak długo. Jak się już nie będę mieściła w żadne spodnie to pożyczę jakieś od mamy i pójdę szukać tanich ciążowych :). Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Na początku bardzo dziękuję za życzenia urodzinowe dla mojego synka. Czwartek był dla niego dniem pełen wrażeń , odwiedziło go mase gości z prezentami tak, że po położeniu do łóżeczka przez pół godziny jeszcze dochodziły mnie głosy jego \"kręcenia się\", tak przeżywał wszystko, co się wydarzało. Ale cudownie jest patrzeć, jak dziecko jest tak szczęśliwe! Co do brzuszka, to ja mam malutki, w ubraniu prawie go nie widać, jakbym trochę więcej zjadła. Z powodzeniem wiec wchodzę w moje normalne ciuchy , zresztą ja mam ciągle \"wagę na minusie\". W pierwszej ciąży tez tak było , jak przyjechałam do szpitala do porodu, to położne były zdziwione, a lekarz tylko powiedział, ze z USG wynika, iż synek będzie większy, niż z wielkości brzucha.A ostatecznie urodził sie jeszcze większy i ważył 3060. A co do ciuszków, to w H&M faktycznie są super. Ja mojego synka ubieram głównie w tym sklepie, też w C&A, czasami w Kapp Ahlu, 5-10-15, Smyku i Zarze, ale z tych dwóch pierwszych sklepów mam najwięcej malutkich ubranek. I na pewno jeszcze dokupię, choć w garderobie mam ich dwa ogromne pudła, poza tym kurtki, kombinezony i specjalnie wbudowany wysuwny kosz, do którego ciągle coś dorzucam. Spokojnej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie :-) Coś tu za spokojnie, nie uważacie? Jeśli o brzuszek chodzi to mi zaczyna juz odstawać, ale we wszystkie spodnie swobodnie jeszcze wchodzę. Koleżanka jak mnie ostatnio zobaczyła, to stwierdziła, że wyglądam jakbym się dobrze najadła :-) Ale najważniejsze jest to, że chyba zaczęłam czuć ruchy aniołka :-) W piatek po pracy po raz pierwszy poczułam w brzuszku coś, cozego jeszcze dotad nie odczuwałam. Takie jakby bąbelki. Trwało to co prawda tylko chwilę, ale czułam takie same rzeczy też w sobotę, wczoraj i dzisiaj od rana też od czasu do czasu coś tam się ruszy :-) Mam nadzieję, że to właśnie są ruchy mojego aniołka :-) A poza tym to w środę idę do lekarza i tak liczę po cichu, że powie mi jaka jest płeć dzieciątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brzuchatki:) Ja już jestem po pierwszych zakupach garderobianych (nie licząc zmianyy staników miesiąc temu). W sobotę zaopatrzyłam się w ciążowe jeansy, wreszcie mi i Maleństwu wygodnie:) I chyba odwdzięczyło mi się, bo w sobotnie popołudnie, leżąc sobie po obiadku poczułam bardzo wyraźnie Jego ruchy:) Wcześniej też niby coś czułam, ale nie potrafiłam chyba określić czy to ja, czy Dzidziuś:) Ja mam wrażenie, jakby Srajdek sobie pływał we mnie odbijając się od ścianek łożyska... Jeszcze tylko w poniedziałek wizyta u pani doktor, potwierdzenie, że z Maleństwem wszystko w porządku i chyba oszaleję ze szczęścia:) Jestem już w pracy po tygodniowym odpoczynku i noszę się z zamiarem rozmowy z szefem o ciąży, jednak jakoś nie bardzo wiem jak zacząć... Ale muszę, zanim sam zauważy, a może tak się stać lada dzień, bo ubrania już tak nie maskują brzuszka jak wcześniej, naprawdę zrobił się ciążowy:) Co do samopoczucia, to jest idealne. Jem wszystko choć małe porcje, jadłospis mam dość urozmaicony:) Ale najbardziej chce mi się cytrusów. Wieczorami dokucza mi zgaga, ale mam już na nią sposób:) Piję przed snem szklankę zimnego mleka z Nesquikiem:) A co do obwodu brzuszka... mam już 15 cm więcej:) Trzymajcie się Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jak się miło czyta, że już czujecie ruchy maluchów :). U mnie początek 15tc, więc jeszcze sobie na to poczekam. Po dwóch dniach wrócił do mnie apetyt ale tylko na warzywa, więc na obiad micha sałatki i jajko na twardo. Znów boli mnie głowa od zatok, straszny zdechlak ze mnie po tych 3 tygodniach w domu (wczoraj miałam czapkę na spacerze, tylko niestety za cienką). Pozdrawiam, CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! I jak tam Wasze dzisiejsze wizyty u lekarzy. Ja jestem zaniepokojona, moje dziecko, nie ruszało się, po prostu sobie leżał, nie machało wcale rączkami i nóżkami. Lekarz mówił, że odpoczywało, włączył nawet zapis akcji jego serca, widziałam jak bije jego serduszko, słyszałam to , tętno miało prawidłowe, ale i tak jestem zmartwiona. Starszy synek na każdym USG wywijał łapkami, trudno go było uchwycić, nie wiem, czemu ten maluch jest taki nieruchliwy, czy to nie jakaś choroba. Jutro wracam do pracy, więc po lekarzu poszłam o tym powiedzieć. I tu wszyscy zrobili oczy, moja odchodząca szefowa bowiem wszystkim zakomunikowała, że przez najbliższy rok mnie juz nie zobaczą, wobec czego moi przełożeni z jednostki wyższego rzędu postanowili \"zdjąć\" mnie z mojego aktualnego stanowiska, a z moim nowym szefem ma też pojawić sie nowa osoba na moje miejsce. W ogóle też powiedziała moim kolegom, że ja i mąż jesteśmy załamani, że będziemy mieli drugiego synka, bo naszym marzeniem jest córeczka. Co za bzdura!!!! Miałam świetny dzień, nie ma co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiczka 30 Kochana, przecież dzieciaczek musi kiedyś odpoczywać, prawda? Więc nie matrw się na zapas! Mój maluszek na ostatnim usg też mało ruchliwy był, dopiero lekarka musiała troszkę go pobudzić to coś tam sobie rączką pomachał. Widocznie spał, albo coś :) Na pewno wszystko jest dobrze, nie stresuj się, bo synek też sie stresuje. Wspieram Cię i trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja też po wizycie, na szczęście wszystko jest w porządku a ciąża rozwija się prawidłowo :) Ależ jestem szczęśliwa :) !!!!! byle tak dalej Misiaczka, nie martw się - jestem pewna, że Suzanke ma rację - pewnie po prostu sobie spał jak mops ! Ale jeśli miałabyś się tym mocno zamartwiać, to idź jeszcze raz na USG, nawet do innego lekarza. Szkoda tylko Twoich nerwów, no i dzieciątka. Jestem w stanie Cię zrozumieć, bo ja też zawsze się martwię na zapas. Wiec może dla własnego komfortu psychicznego warto byłoby zrobić jeszcze raz to usg pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Mysiczka niezła ta twoja szefowa nie ma co :p na szczęście to już była szefowa...Brak słów na takich głupich ludzi.... Nic sie nie martw synusiem po prostu spał i miał w nosie twoje podglądanie:) Tak wogóle cieszę się że Wasze wizyty wypadły dobrze ja idę dopiero 8.11 i już nie mogę sie doczekać ,zaczynam się coraz bardziej martwić jak zwykle zaczynam sobie wkręcać jakieś dziwne historie......ehhhhhh tak to z nami jest jak nie mamy żadnego kłopotu to sobie go same wymyślimy:p Pozdrawiam 🌻 piszcie dziewczynki piszcie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mysiczka, przykro mi, że tak Cię w pracy potraktowali, ja bym chyba tą babę zabiła... Nie daj się i walcz o swoje. Ja o moje małe Szczęście i siebie wydrapałabym oczy jeśli zaszła by taka potrzeba. Wczoraj szukałam w necie sklepów z odzieżą ciążową, chciałam pooglądać bluzeczki i tuniki ciążowe i... jestem załamana... Nie ma nic, co by mi się podobało, a jeśli już to ceny kosmiczne... Potem trafiłam na stronę sklepu internetowego H&M jednak nie polską, bo u nas jeszcze nie ma takowego i tam są ładne i niedrogie ciążowe bluzeczki (w granicach 15-30 Euro) Najgorsze, że wyrastam w tempie ekspresowym ze wszystkich sweterków, wszystkie podciągają się na brzuszku do pempka;) Może macie jekieś sprawdzone sklepy z taką odzieżą? Jeszcze tabelka: gosiek69........Gośka..........38.......18.........02.04 . .......+4kg Alex81...........Ola..............26......18.........02. 04........-2,5kg adamisia........Asia............26.......18.........03.0 4... ....+4kg ali-cja...........Ala.............36.......18.........04 .04...... ..+5kg Ola31............Ola.............31......18..........07. 04....... +4kg agoosiaa........Agnieszka....22.......15.........09.04.. ..... .+0kg Kaśka31.........Kasia..........31.......14........ 09.04.........-2kg Anna_śl..........Ania............29.......16........09.0 4.........+4kg echo1978.......Aneta..........29......15.........11.04.. .... ..+2kg Mysiczka30.....Ola.............30......17........ 10.04.........-2,5 kg chanel 5.........Marlena.......21.......14....... 13.04.........+0kg Motka...........Ania............28.......16....... 14.04.........+3kg Renia905........Renata........26.......17....... 14.04.........+3kg rosar.............Ania...........26...... 12........16.04.........+0kg gregia...........Justyna.......25.......15....... 18.04.........+1kg 1967.............Iwona.........40 ......13.........18.04........+2kg mag26...........Magda..........27......14........19.04.. .......+2kg minimisia....... Agnieszka.....26.......15.......20.04.........+3kg viki444...........Wiolka.........29.......13......20.04 ........+3kg to ja CC.........Anka...........25.......14.......22.04.........- 1kg a2_el.............Magda.........20.......10.......23.04. ... . ...+2,5kg weryka..........Ania............30.......12.......23.04. .. ..... +3kg aniawd...........Ania............29......13....... 24.04.........+1 kg Bogdanka........Ania............26......10.......25.04.. .. . ...+1kg Isa22.............Ewa............29.......15....... 27.04.........-0,5kg pikpik........Kinga...............23........12.......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29........13.......30.04. .... .. .+3 kg polina80.........Ola...............27........14.......20 .04...........+3kg Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikpik
gosiek69........Gośka..........38.......18.........02.04 . .......+4kg Alex81...........Ola..............26......18.........02. 04........-2,5kg adamisia........Asia............26.......18.........03.0 4... ....+4kg ali-cja...........Ala.............36.......18.........04 .04...... ..+5kg Ola31............Ola.............31......17..........07. 04....... +4kg agoosiaa........Agnieszka....22.......15.........09.04.. ..... .+0kg Kaśka31.........Kasia..........31.......14........ 09.04.........-2kg Anna_śl..........Ania............29.......16........09.0 4.........+4kg echo1978.......Aneta..........29......15.........11.04.. .... ..+2kg Mysiczka30.....Ola.............30......17........ 10.04.........-2,5 kg chanel 5.........Marlena.......21.......14....... 13.04.........+0kg Motka...........Ania............28.......16....... 14.04.........+3kg Renia905........Renata........26.......17....... 14.04.........+3kg rosar.............Ania...........26...... 12........16.04.........+0kg gregia...........Justyna.......25.......15....... 18.04.........+1kg 1967.............Iwona.........40 ......13.........18.04........+2kg mag26...........Magda..........27......14........19.04.. .......+2kg minimisia....... Agnieszka.....26.......15.......20.04.........+3kg viki444...........Wiolka.........29.......13......20.04 ........+3kg to ja CC.........Anka...........25.......14.......22.04.........- 1kg a2_el.............Magda.........20.......10.......23.04. ... . ...+2,5kg weryka..........Ania............30.......12.......23.04. .. ..... +3kg aniawd...........Ania............29......13....... 24.04.........+1 kg Bogdanka........Ania............26......10.......25.04.. .. . ...+1kg Isa22.............Ewa............29.......15....... 27.04.........-0,5kg pikpik...........Kinga............23........15.......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29........13.......30.04. .... .. .+3 kg polina80.........Ola...............27........14.......20 .04...........+3kg dziewczyny czy mozna spac na brzuchu ja inaczej nie umie usnac ale pozniej mysle sobie ze przygniatam cala noc tego malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikpik, myślę że na tym etapie ciąży to jeszcze nie jest groźne:) gosiek69........Gośka..........38.......18.........02.04 . .......+4kg Alex81...........Ola..............26......18.........02. 04........-2,5kg adamisia........Asia............26.......18.........03.0 4... ....+4kg ali-cja...........Ala.............36.......18.........04 .04...... ..+5kg Ola31............Ola.............31......18..........07. 04....... +4kg agoosiaa........Agnieszka....22.......15.........09.04.. ..... .+0kg Kaśka31.........Kasia..........31.......14........ 09.04.........-2kg Anna_śl..........Ania............29.......16........09.0 4.........+4kg echo1978.......Aneta..........29......15.........11.04.. .... ..+2kg Mysiczka30.....Ola.............30......17........ 10.04.........-2,5 kg chanel 5.........Marlena.......21.......14....... 13.04.........+0kg Motka...........Ania............28.......16....... 14.04.........+3kg Renia905........Renata........26.......17....... 14.04.........+3kg rosar.............Ania...........26...... 12........16.04.........+0kg gregia...........Justyna.......25.......15....... 18.04.........+1kg 1967.............Iwona.........40 ......13.........18.04........+2kg mag26...........Magda..........27......14........19.04.. .......+2kg minimisia....... Agnieszka.....26.......15.......20.04.........+3kg viki444...........Wiolka.........29.......13......20.04 ........+3kg to ja CC.........Anka...........25.......14.......22.04.........- 1kg a2_el.............Magda.........20.......10.......23.04. ... . ...+2,5kg weryka..........Ania............30.......12.......23.04. .. ..... +3kg aniawd...........Ania............29......13....... 24.04.........+1 kg Bogdanka........Ania............26......10.......25.04.. .. . ...+1kg Isa22.............Ewa............29.......15....... 27.04.........-0,5kg pikpik........Kinga...............23........12.......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29........13.......30.04. .... .. .+3 kg polina80.........Ola...............27........14.......20 .04...........+3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×