Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

gosiek69........Gośka..........38.......18.........02.04 . .......+4kg Alex81...........Ola..............26......18.........02. 04........-2,5kg adamisia........Asia............26.......18.........03.0 4... ....+4kg ali-cja...........Ala.............36.......18.........04 .04...... ..+5kg Ola31............Ola.............31......18..........07. 04....... +4kg agoosiaa........Agnieszka....22.......15.........09.04.. ..... .+0kg Kaśka31.........Kasia..........31.......14........ 09.04.........-2kg Anna_śl..........Ania............29.......16........09.0 4.........+4kg echo1978.......Aneta..........29......15.........11.04.. .... ..+2kg Mysiczka30.....Ola.............30......17........ 10.04.........-2,5 kg chanel 5.........Marlena.......21.......14....... 13.04.........+0kg Motka...........Ania............28.......17....... 14.04.........+3kg Renia905........Renata........26.......17....... 14.04.........+3kg rosar.............Ania...........26...... 12........16.04.........+0kg gregia...........Justyna.......25.......15....... 18.04.........+1kg 1967.............Iwona.........40 ......13.........18.04........+2kg mag26...........Magda..........27......14........19.04.. .......+2kg minimisia....... Agnieszka.....26.......15.......20.04.........+3kg viki444...........Wiolka.........29.......13......20.04 ........+3kg to ja CC.........Anka...........25.......14.......22.04.........- 1kg a2_el.............Magda.........20.......10.......23.04. ... . ...+2,5kg weryka..........Ania............30.......12.......23.04. .. ..... +3kg aniawd...........Ania............29......13....... 24.04.........+1 kg Bogdanka........Ania............26......10.......25.04.. .. . ...+1kg Isa22.............Ewa............29.......15....... 27.04.........-0,5kg pikpik........Kinga...............23........12.......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29........13.......30.04. .... .. .+3 kg polina80.........Ola...............27........14.......20 .04...........+3kg Ja ciągle jeszcze zasypiam na brzuchu i mam nadzieje że to nie szkodzi...Ale od kilku nocy budzę się jak spię na brzuchu to chyba organizm sam daje znak że juz najwyższy czas z tym skończyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sodziaki!!! dzień zaczełam od powstrzymywania wymiotów co i tak po lekkim sniadaniu (kromka chleba i niecały serek wiejski) co i tak nic nie dało bo spędziłam 15minut w ubikacji aż mój syn się przestraszył i spytał czy dzwonić po lekarza... na wizycie byłam wczoraj dostałam L4, dzidzia rośnie a co za tym idzie brzuszek zaokrągla się choć i tak dzidzia siedzi mi na biodrach, tak jak było to w przypadku córci gdzie do końca ciąży nikt \" z obcych\" nie wiedział że jestem w ciąży, na wymioty nie ma rady, powinny były już dawno ustąpić ale widać taka moja natura i mam duże wahania hormonów w szybkim czasie stąd te wymioty...spodnie mam już dzinsy ciążowe, wczoraj dostałąm od mojej mamy co było dla mnie wielkim szokiem...chyba dopiero teraz zaczeła się cieszyć z wnusia bądż wnusi bo wczoraj były spekulacje na temat kształtu brzuszka...hahah miałyśmy z mamą dobry ubaw i taki dobry kontakt ze sobą, pierwszy raz od niepamiętam kiedy... wybaczcie ale dziś nie dam WAM żadnego przepisu bo bardzo mi niedobrze...na samą myśl o jedzeniu... życzę wszystkim Mamuśkom miłego dnia! duża bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Chciałabym tylko napomknąć że w pracy to róznie przyjmują wiadomości o ciąży moje szefostwo niestety niezbyt mile. W dodatku to już \"doradzają\" mi ze mam szukać opiekunki żeby jak naszybciej wrócić do pracy najlepiej to jakbym wpadała na macieżyńskim na pare godzin chyba oszaleli. Na domiar złego siedzenie pogodzinach wydaje sie być im normą nawet dla mojego stanu. Ah szkoda gadać na razie sie nie daje im jak coś to L4 Dzidziuś jest teraz najważniejszy. Cieszę się ze wszystko u was ok. Ja też miewam czarne myśli czy aby ze mną i dzidzią wszystko ok jeszcze troszkę i z górki Miłego dnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo podam WAM przepis....na pyszne placki z jabłkami i bananami... przygotowujemy ciasto na naleśniki (troszkę gęściejsze) tj. 2szklanki mąki tortowej, 2 jajka, szklanka mleka lub więcej według potrzeb, do tego na tarce jarzynowej ścieram dwa duże jabłka i dodaję drobno pokrojone w kostkę 2 banany, oczywiście porcja podana jest dla 4osób... no a zupa dziś była pomidorowa z ryżem bo tak mnie naszła właśnie ochota....pozdrawiam ciepło i życzę miłego popołudnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Nadrabiam zaległości w czytaniu i oczywiście tabelka: gosiek69........Gośka..........38.......18.........02.04 . .......+4kg Alex81...........Ola..............26......18.........02. 04........-2,5kg adamisia........Asia............26.......18.........03.0 4... ....+4kg ali-cja...........Ala.............36.......18.........04 .04...... ..+5kg Ola31............Ola.............31......17..........07. 04....... +4kg agoosiaa........Agnieszka....22.......15.........09.04.. ..... .+0kg Kaśka31.........Kasia..........31.......14........ 09.04.........-2kg Anna_śl..........Ania............29.......16........09.0 4.........+4kg Mysiczka30.....Ola.............30......17........ 10.04.........-2,5 kg echo1978.......Aneta..........29.......17.........11.04.. .... ..+3,5kg chanel 5.........Marlena.......21.......14....... 13.04.........+0kg Motka...........Ania............28.......16....... 14.04.........+3kg Renia905........Renata........26.......17....... 14.04.........+3kg rosar.............Ania...........26...... 12........16.04.........+0kg gregia...........Justyna.......25.......15....... 18.04.........+1kg 1967.............Iwona.........40 ......13.........18.04........+2kg mag26...........Magda..........27......14........19.04.. .......+2kg minimisia....... Agnieszka.....26.......15.......20.04.........+3kg viki444...........Wiolka.........29.......13......20.04 ........+3kg to ja CC.........Anka...........25.......14.......22.04.........- 1kg a2_el.............Magda.........20.......10.......23.04. ... . ...+2,5kg weryka..........Ania............30.......12.......23.04. .. ..... +3kg aniawd...........Ania............29......13....... 24.04.........+1 kg Bogdanka........Ania............26......10.......25.04.. .. . ...+1kg Isa22.............Ewa............29.......15....... 27.04.........-0,5kg pikpik........Kinga...............23........12.......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29........13.......30.04. .... .. .+3 kg polina80.........Ola...............27........14.......20 .04...........+3kg Ja na wadze przybieram sporo, ale to chyba brzuch tylko, bo poza tym nie widać bym jakoś szczególnie przytyła. Dla pocieszenia wszystkich dziewczyn powiem, że ja z moimi bliźniakami mimo ze kończę 4 miesiąc mam brzuch jak w 6. Ruchów natomiast nie czuję -nie wiem czy przy bliźniakach to powinno być wcześniej czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna Sl. wiesz co, lekarz na temat wymiotów powiedział mi dokładnie to samo, że teoretycznie powinny były już dawno ustąpić - taki widać mój urok ... Ale zalecił mi jest przez 3 dni wit. B6 , 3 razy dziennie po 2 tabletki wypróbuję może podziała Pipik - mamy identyczny czas porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie. Mam dziś doła, chyba ot tak sobie. łatwo mnie dzisiaj było urazić. Jednej koleżance w pracy się to udało. Zrobiło mi się słabo, podeszłam do okna, usiadłam na krześle, dałam nogi wysoko, a ona: czy ty jesteś na wakacjach, widzieliście ją? nie za dobrze Ci, jak masz za mało roboty to dam Ci jeszcze moje papiery.. Czujecie, aż mi się płakać chciało. Kierownik sie spytał czy dobrze się czuję, czy chce iść do domu, a ona z kpiącym uśmiechem na twarzy coś tam mruczała. I to dziewczyna która niedługo pewnie też zostanie matką, bo ma 23 lata. Ehh szkoda gadać. Tylko płakać mi się chce a to taka błahostka.. Co do spania na brzuchu, to czytałam, że w pewnym momencie ciąży przestaje się na nim spać, bo robi się niewygodnie, nie czytałam, że może coś zaszkodzić Dzidzi. Podobno potem najlepiej spać na lewym boku, bo jest lepsze krążenie krwi i lepiej tak dla Maluszka. Mnie brzuszek rośnie w zaskakującym tempie. Mam już sliczną piłeczkę;) A w biodrach na razie ani grama mi nie przybyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka..........38.......18.........02.04 . .......+4kg Alex81...........Ola..............26......19.........02. 04........-2kg adamisia........Asia............26.......18.........03.0 4... ....+4kg ali-cja...........Ala.............36.......18.........04 .04...... ..+5kg Ola31............Ola.............31......17..........07. 04....... +4kg agoosiaa........Agnieszka....22.......15.........09.04.. ..... .+0kg Kaśka31.........Kasia..........31.......14........ 09.04.........-2kg Anna_śl..........Ania............29.......16........09.0 4.........+4kg Mysiczka30.....Ola.............30......17........ 10.04.........-2,5 kg echo1978.......Aneta..........29.......17.........11.04. . .... ..+3,5kg chanel 5.........Marlena.......21.......14....... 13.04.........+0kg Motka...........Ania............28.......16....... 14.04.........+3kg Renia905........Renata........26.......17....... 14.04.........+3kg rosar.............Ania...........26...... 12........16.04.........+0kg gregia...........Justyna.......25.......15....... 18.04.........+1kg 1967.............Iwona.........40 ......13.........18.04........+2kg mag26...........Magda..........27......14........19.04.. .......+2kg minimisia....... Agnieszka.....26.......15.......20.04.........+3kg viki444...........Wiolka.........29.......13......20.04 ........+3kg to ja CC.........Anka...........25.......14.......22.04.........- 1kg a2_el.............Magda.........20.......10.......23.04. ... . ...+2,5kg weryka..........Ania............30.......12.......23.04. .. ..... +3kg aniawd...........Ania............29......13....... 24.04.........+1 kg Bogdanka........Ania............26......10.......25.04.. .. . ...+1kg Isa22.............Ewa............29.......15....... 27.04.........-0,5kg pikpik........Kinga...............23........12.......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29........13.......30.04. .... .. .+3 kg polina80.........Ola...............27........14.......20 .04...........+3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex nei przejmuj sie tą wredotą jak ja ostatnio byłam u siebie w pracy to też usłyszałąm głupi tekst : poszło o brzuszek bo wszytscy sie dziwią , że mam taki mały a to już prawie połowa ciąży ja na to ze w sumie to sie ciesze dużo nei przytyje no i mam małego bąbla a on nei rozumie ze mama w ciaży :) i wiesz co usłyszałąm od jednej wredoty że ona też w ciaży miałą mały brzuch i też się cieszyła dopóki nei okazało się że ma mało wód płodowych .............. ta kobieta ma 35 lat i syna ale zawsze powtarzała ze ona nie chciała dzieci w pierwszej ciąży też mi słałą takie teksty więc wiem jak zrobiło ci się przykro. Nie zwracaj na to uwagi zawsze znajdzie sie ktoś kto lubi sprawić przykrość Ja ruchów też nei czuje wyraźnie tzn czasem niby czuje takie łaskotanei ale ja czekam na cos konkretnego u gina byłam ale tylko mnie zbadał powiedział ok i chyab przez to ze głupia powiedziałam ze czuje ruchy to nie robił mi usg a teraz ja sie martwie :( mogłam nic nie mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, mysiczka : rozumiem cię doskonale. na moim miejscu też już ktoś się zadomowił:( poza tym ja już wiem, że na stałe. a po macierzyńskim muszę znaleźć sobie nową pracę. mam nadzieję,że nie wszędzie kobiety w ciąży, czy z małymi dziećmi są dyskryminowane.. a u ciebie są na razie takie przymiarki. być może jak wrócisz do pracy to będzie jak dawniej. w końcu twoja była szefowa skłamała i wyjaśnisz to sobie na spokojnie z szefem. a mdłości ci już minęły ? alex, wszędzie znajdą się mendy.. . każda z nas pewnie doświadczyła różnych złośliwych zachowań. jedna jest na to rada - ignorancja. ja też tu parę dni temu na forum spotkałam taką właśnie mendę.przyczepiła się złośliwie i niepotrzebnie się odezwałam, bo to tylko ją nakręciło:( co do spania na brzuszku, ja już nie mogę! to zawsze było dla mnie lekarstwo na bezsenność. nie mogłam zasnąć, kładłam się na brzusiu i za chwilkę już spałam:) a wczoraj po prostu padłam na pyszczek o 7 wieczór!!! i spałam do 7 rano.. czyli 12 godzin. ale wykończyły mnie chyba krakowskie korki. praWIE CAłY DZIEń SPęDZIłAM W AUCIE. pojechałam rano załatwić jedną rzecz, a wróciłam o 18.. . nie wiem dlaczego remontują naraz wszystkie \"przelotowe\" ulice krakowa. a z tymi ruchami to chyba wszystkie mamy podobnie: raz czujemy częściej, raz rzadziej:) mysiczka! na usg genetycznym pani doktor musiała mnie ciągle klepać p bbrzuchu, bo dzidzia nie chciała się ruszać. spała w najlepsze, a tu trzeba było zmierzyć przezierność. więc musiałam kaszleć, potem robić przysiady, a w końcu iść na spacer na pół godziny, w międzyczasie byłąm tyle razy klepana w brzuch! w końcu był efekt.. mam na dvd. czasem oglądam sobie dla pocieszenia, jak nie czuję długo ruchów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam słodziaki w kolejny ponury dzień, alez mi brakuje tego słońca do tego męczą mnie wymioty i moja migrena...podejrzewam że to jest połączone ze sobą a ze względu na Maluszka nie chcę brać żadnych leków nawet gdy lekarz powie mi że są \"bezpieczne\"... byłam dziś na badaniach krwi, moczu, a potem na cmentarzu pomyłam groby, zawiozłam do pracy L4 oczywiście zostałam wyściskana i \"zagłaskana po brzuchu\" na śmierć, wypiłam herbatke i chwilkę poplotkowałam... dziś na obiad mam mięsną wersję placków ziemniaczanych, bo chodzą za mną od tygodnia....zatem przesmażam mięśo mielone na ptaelni bez dodtaku tłuszczu, potem gdy on się już wytopi z mięsa zlewam go a mięcho wrzucam do uprzednio startych, doprawionych ziemniaczków, dodaję żółtko i łyżkę mąki pszennej....i są rewelacja mój mąż się nimi zajada że hoho... a na pierwsze danie zupka kapuśniak z kiszonej kapusty bo niepamiętam kiedy taką jadłam... skoro jestem w domu to mogę \"dopieszczać\" moją rodzinkę, zatem na deser będzie \"oszukany\" sernik na zimno z brzoskwiniami... paczka okrągłych biszkoptów, 2 serki homogenizowane, 2 galaretki czerwone i 2 żółte, puszka brzoskwiń. Galaretki czerowne rozpuszczam w 0,5litra wody i jak zaczną teżęć dodoaję serki i miksuję, wykładam na wyłożone na blaszce biszkopty i wstawiam do lodówki, w międzyczasie rozpuszczam żółte galaretki i jak masa z serkami w lodówce dobrze się \"zsiądzie\" wierzch dekoruję brzoskwiniami z puszki lub każdymi innymi owocami prócz kiwi i zalewam tężejącą galaretką (nie płynną bo dekoracja z owoców się uniesie)...to na dzisiaj... ufff zjadłam w międzyczasie bułkę z masłem i pomidorem i jak na razie jest OK...wierzcie mi te nudności i wymioty potrafią tak człowieka wymęczyć że odechciewa się wszystkiego...zmykam na zakupy a potem będę pichcić na jutro biodrówkę w ziołach, jakąś zupkę i będę piekła ciasto dla cioci bo zawsze po wizycie na grobach rodzinka się spotyka właśnie u niej w domu i przy kawie i cieśćie wspomina tych którzy odeszli do \"lepszego świata\"...noooo a w piątek urodziny córci i przygotowania do sobotniej imprezki, juz się cieszę na to \"szaleństwo\" w kuchni.. pozdrawiam cieplutko i życzę wszystkim Mamuśkom miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania _śl pysznie brzmią te placki ziemniaczene takich jeszcze nie jadłam i musze spróbować ja też planuję ciasto i coś podobnego do twojego serniczka ale mój jest na kruchym spodzie jeśli chcesz to służe przepisem Na brzuchu to ja też już nie śpie ciezko mi z tym bo to moja ulubiona pozycja ale teraz śpie z poduszką lub zwinietą kołdrą miedzy kolanami to lepiej mi sie śpi Dzisiaj w sumie poczułąm wreszcie kopniaczki dokłądnei rano o 8:10 kurcze super uczucie na to właśnie czekałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Przykro się czyta, jak jedna kobieta potrafi być okrytna dla drugiej, która jest w ciąży... Gdzie ta nasza solidarność? Alex, minimisia, nie przejmujcie się, bo nie warto... łatwo mi mówić, a sama jeszcze nie mam pojęcia jak zakomunikować szefowi o mojej ciąży, a to już czas najwyższy:) Aniu, podziwiam Cię za to siedzenie w kuchni... ja muszę mieć dzień żeby mi się chciało zrobić coś dobrego... Za to mój kochany mąż rozpieszcza mnie kulinarnie:) Wczoraj ugotował mi pyszny barszczyk czerwony (taki gęsty, z tartymi buraczkami i z ziemniakami) a dziś zrobi kaszankę (w ciąży mam chcicę na to czego nie tknęłabym przed, np. salceson, golonkę, kaszankę:) ) Ale chyba ten przepis na kotleciki wypróbuję:) Powiedzcie mi jak jest u Was z ciśnieniem? Ja mierzę dość regularnie, zawsze miałam idealne ciśnienie (120/75) na początku ciąży spadło mi poniżej 110, a teraz wciąż mam podwyższone i ciśnienie i tętno (tętno powyżej 90). W poniedziałek zapytam się mojej ginki, ale już teraz jestem ciekawa, czy to jest naturalne w ciąży? Acha, no i zaczynają mi bardzo dokuczać stawy... głównie biodra... Ale ponoć to też normalne... Trzymajcie się dziewczynki, pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikpik
Isa22 zeby sie nam nie urodzily 27 bo beda lenie bo wypada niedziela:D ja mam termin z miesiaczki to pewnie sie zmieni jeszcze. Mam takie pytanie czy ktoras z was nosi soczewki bo ja od poczatku ciazy zaczelem jakos na nie zle reagowac a nie chcialabym z nich calkowicie rezygnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja noszę soczewki i nie czuję żadnej zmiany w komforcie noszenia. Jedynie co, to wydaje mi się, że wzrok mi sie pogorszył i chyba wybiorę się do okulisty żeby to sprawdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniamisia ja mam ponad 30 książek kucharskich, z czego więcej niż połowa to przepisy na różne maszkety (słodkości), ale nigdy nie gardzę nowymi przepisami.... Ola31 nie ma za co mnie podziwiać , każda z nas ma jakiś talent, coś ulubionego....jak się nie mylę to Ali-cja dzierga coś na drutach czy szydełku , druga zatraca się w zbieraniu aforyzmów, trzecia (jak Ty) mozolnie rozlicza nas z cyferek... a ja po prostu uwielbiam pichcić...właśnie wróćiłam z zakupów i zabieram się za placki.. bużki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja również uwielbiam piec i gotować czasem nie mam na to czasu a czasem pomysłu na coś dobrego szczególnie tyczy się to dań obiadowych, surówek także jak masz coś dobrego i nie pracochłonnego to proszę pisz bardzo chętnie z tego skorzystam a teraz podam przepis na bonusa może to znasz a może nie ja jeszcze tego nie robiłam dostałam ten przepis od koleżanki podobno pyszne ciasto ja najbardziej lubie coś z makiem ale mój mąż lubi serniki i chyba przy nim polubiłam je również : ciasto- 3 szklmąki, 1 kosytka margaryny, 5bżółtek, 1/2 szkl cukru, 3 płaskie łyżeczki proszku do pieczenia masa- 2 serki homogenizowane(1 natural, 1 waniliowy)1 jajko, 1 budyń śmietankowy, 1/2 szkl cukru pudru, 1/2kostkimargaryny puszka brzoskwiń 5 białek ok 3/4 szk cukru ciasto zagnieść,włożyć do lodówki- a kawałek-ok1/5 do zamrażalnika. brzoskwinie pokroic w księżyce jajko zmiksowac z cukrem,dodac serki,miekka margaryne,wsypac budyn ciasto wyłożyć na blaszkę wyłożona papierem do pieczenia, ułożyć brzoskwinie,wylać mase serowa, na to piana ubita na sztywno z cukremi zetrzec na tartce jarzynowej kawałek ciasta. piec 55-60min w temp 200 posypac pudrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Długo mnie nie było a to wina problemu z internetem. Ja czuję się dobrze. Poczytalam wczesniejsze posty i zastanawiam sie jaki cel mają pomarańczki, ja w swoim czasie tez zostałam przez jedną obrażona..można im chyba tylkko współczuć. Co do brzuszka to są sprzeczności, przyszłemu tatusiowi wydaje sie ze cos juz widzi, reszcie niezbyt, ja mam wrazenie ze dół brzucha sie troche zaokrąglił. Co do szkoły rodzenia to juz dzwonilam i mam zapisac sie w polowie listopada ale zajecia zaczynaja sie w styczniu, tylko ze u nas jest jedna w mieście- coś Toruń się nie popisał w tym względzie. Za chwilę idziemy na placki ziemniaczane do mojej mamy, cieszę sie ze nie musze sama nic dzis pichcić bo zarządziłam dzień sprzątania i jestem wykonczona...chyba moja kondycja sie ostro popsuła.....a w ogole zaczęlismy w koncu na basen chodzic, tzn bylismy juz dwa razy i czuje sie od razu lepiej... Co do gotowania to mam pyszny, wlasny przepis na spagetti ze szpinakioem i sosem serowym....jakby ktoś chciał służę:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka..........38.......18.........02.04 . .......+4kg Alex81...........Ola..............26......19.........02. 04........-2kg adamisia........Asia............26.......18.........03.0 4... ....+4kg ali-cja...........Ala.............36.......18.........04 .04...... ..+5kg Ola31............Ola.............31......17..........07. 04....... +4kg agoosiaa........Agnieszka....22.......16.........09.04.. ..... .+0kg Kaśka31.........Kasia..........31.......14........ 09.04.........-2kg Anna_śl..........Ania............29.......16........09.0 4.........+4kg Mysiczka30.....Ola.............30......17........ 10.04.........-2,5 kg echo1978.......Aneta..........29.......17.........11.04. . .... ..+3,5kg chanel 5.........Marlena.......21.......14....... 13.04.........+0kg Motka...........Ania............28.......16....... 14.04.........+3kg Renia905........Renata........26.......17....... 14.04.........+3kg rosar.............Ania...........26...... 12........16.04.........+0kg gregia...........Justyna.......25.......15....... 18.04.........+1kg 1967.............Iwona.........40 ......13.........18.04........+2kg mag26...........Magda..........27......14........19.04.. .......+2kg minimisia....... Agnieszka.....26.......15.......20.04.........+3kg viki444...........Wiolka.........29.......13......20.04 ........+3kg to ja CC.........Anka...........25.......14.......22.04.........- 1kg a2_el.............Magda.........20.......10.......23.04. ... . ...+2,5kg weryka..........Ania............30.......12.......23.04. .. ..... +3kg aniawd...........Ania............29......13....... 24.04.........+1 kg Bogdanka........Ania............26......10.......25.04.. .. . ...+1kg Isa22.............Ewa............29.......15....... 27.04.........-0,5kg pikpik........Kinga...............23........12.......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29........13.......30.04. .... .. .+3 kg polina80.........Ola...............27........14.......20 .04...........+3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja coś Wam dam całkiem z innej beczki piękną kołysankę - aż się popłakałam jak ją słuchałam - to chyba hormony... mamy trochę czasu, żeby się nauczyć :) http://osiecka.mp3.wp.pl/?tg=L3Avc3RyZWZhL2FydHlzdGEvMzg4MDAsdXR3b3IsMTQzNDExLmh0bWw/cz0ma29MaW1pdD0xMCZrb1dpZG9rPXdjaWVjaWEma29Tb3J0b3dhbmllPW5hanN0YXJzenkma29TdGFydD0xMA== pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ! ale wredna malpa ta twoja kolezanka z pracy, ale ja mam wredna szefowa i C ie rozumiem. Ja pisze do Was z takimpytaniem :czy mozna sie zarazic ospa poraz drugo ? z tego co czytalam nainnych forach to chyba nie ale zapytam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Co do ospy to wydaje mi się ze jezeli na pewno miałaś ospę, to już nie powinnaś mieć drugiej...tak zawsze słyszałam. Dziś taki specyficzny dzień..trochę zadumy, chwila zamyśleń..o dziwo bardzo lubię te kilka dni, wieczorne wizyty na cmentarzu wśród zapalonych zniczy.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Co do ospy to wydaje mi się ze jezeli na pewno miałaś ospę, to już nie powinnaś mieć drugiej...tak zawsze słyszałam. Dziś taki specyficzny dzień..trochę zadumy, chwila zamyśleń..o dziwo bardzo lubię te kilka dni, wieczorne wizyty na cmentarzu wśród zapalonych zniczy.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam słodziaki !!! kołysanka prześliczna, wzruszająca... ja miałam wczoraj dzień pełen wzruszeń i mimowolnych łez, płakałam całe popołudnie na wpsomnienie tych któzy odeszli do \"lepszego świata\" było mi strasznie smutno...ale to było wczoraj... dziś już jestem po zakupach, za chwilkę będę piekła córci torta i zrobię \"ciasto\" Rafaello...oczywiście wyściskałam już córcię dzisiaj z samego rana, wycałowałam...ależ ja jestem z moich dzieci dumna! to chyba jak każda matka.... człowiek goni nie wiadomo za czym, prześgia się w tym \"wyścigu szczurów\" a tak naprawdę nie docenia tego co ma u swego boku...ja jak na razie mam dwoje \"szatanów\" w anielskim wcieleniu, w drodze jest trzeci Maluszek...dziś po raz pierwszy pani kasjerka w zaprzyjażnionym sklepie tak mimochodem spytała o brzuszek...to miłe...czyli już musi ładnie być zaokrąglony...dla mnie jest malutki... kochane a teraz przepis...nic specjalnego bo kotlety z piersi kurczaka tyle tylko, że zamiast panierki z bułki tartej ja panieruje je w jajku i płatkach kukurydzianych (kupuję najzwyklejsze płatki CORN FLAKES i rozgniatam je ręką na talerzu), kotlety są dobre bo \"inne\" do tego surówka z kapusty kiszonej,jabłka, marchewki i cebulki...a zupka będzie żurek śląski z szynką i pieczarkami..pycha na kości wędzonej robię wywar, doprawiam vegetą, wrzucam pokrojoną w drobną kostkę szynkę (lub każdą inną wędlinę, mogą być skrawki lub końcówki), do tego dodaję uprzednio drobno posiekanie i uduszone na pateli pieczarki, wkrajam ziemniaczki i wlewam domowy żurek (kupuję go na targu u siebie u sprawdzonego pana), wszystko doprawiam maggi....jest pycha... jak widzicie u mnie muszą być codziennie dwa dania, a i tak po rodzince tego nie widać...hahaha zawsze mówię że lepiej ich ubrac niż żywić...a teraz mzykam do mojego \"królestwa\" szaleć... życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) dawno mnie nie było...wiem :) ale mialam urlop 2 tyg. a w domu nie mam netu u mnie wsio ok... byłam u lekarza, miąlam badaną przyzierność karkową jest 1,6 dzidzia rośnie :) i nie moge się doczekać jej na świecie, cociaż wiem że będę miała kocioł w domu :o dwoje malutkich dzieci i ja sama :o czuje że mnie zniszczą :o dobra poczytam troszke... widzę dużo nowych osób, kóre pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka..........38.......18.........02.04 . .......+4kg Alex81...........Ola..............26......19.........02. 04........-2kg adamisia........Asia............26.......18.........03.0 4... ....+4kg ali-cja...........Ala.............36.......18.........04 .04...... ..+5kg Ola31............Ola.............31......17..........07. 04....... +4kg agoosiaa........Agnieszka....22.......16.........09.04.. ..... .+0kg Kaśka31.........Kasia..........31.......14........ 09.04.........-2kg Anna_śl..........Ania............29.......16........09.0 4.........+4kg Mysiczka30.....Ola.............30......17........ 10.04.........-2,5 kg echo1978.......Aneta..........29.......17.........11.04. . .... ..+3,5kg chanel 5.........Marlena.......21.......14....... 13.04.........+0kg Motka...........Ania............28.......16....... 14.04.........+3kg Renia905........Renata........26.......17....... 14.04.........+3kg rosar.............Ania...........26...... 12........16.04.........+0kg gregia...........Justyna.......25.......15....... 18.04.........+1kg 1967.............Iwona.........40 ......13.........18.04........+2kg mag26...........Magda..........27......14........19.04.. .......+2kg minimisia....... Agnieszka.....26.......15.......20.04.........+3kg viki444...........Wiolka.........29.......13......20.04 ........+3kg to ja CC.........Anka...........25.......14.......22.04.........- 1kg a2_el.............Magda.........20.......10.......23.04. ... . ...+2,5kg weryka..........Ania............30.......12.......23.04. .. ..... +3kg aniawd...........Ania............29......16....... 24.04.........+2 kg Bogdanka........Ania............26......10.......25.04.. .. . ...+1kg Isa22.............Ewa............29.......15....... 27.04.........-0,5kg pikpik........Kinga...............23........12.......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29........13.......30.04. .... .. .+3 kg polina80.........Ola...............27........14.......20 .04...........+3kg widzę że ładnie przybieramy w kilogramki :) i tak trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okioki77777
aniawd-czujesz ze cie zniszcza??????Oco chodzi ci dokladnie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola... ja ciśnienie miałam zawsze niskie czasami nawet 100/50 teraz mam 120/70 - ponoć w ciąży jest zawsze wyższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja ciśnienie zawsze miałam niskie teraz mam najczęściej 110(120)/80(90) ale tym sie nie przejmuj w pierwszej ciąży czasem to miałam 100/ 70(80) Aniu_wd nie przejmuj sie ja będę miała podobnie także będziemy się wspierać :) a masz jakieś plany co chcesz zrobić zanim maluch sie urodzi ? bo ja planuję nauczyć samodzielnego jedzenia chociaż kilka posiłków oraz odpieluszkowania!! i aż sie boję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×