Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

smutna lala- ja mialam dosyc regularne cykle, jak sie zdarzyl dluzszy to nastepny byl krutszy i odwrotnie ale u kazdej kobiety pewnie jest inaczej moj ostatni mial 26dni takze ten moze sie wydluzyc, na ile dni niewiem dzis jest juz 26dzien, objawow miesiaczkowych zero fressia- dzieki, a co u ciebie??? amsz juz potwierdzenie lekarza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis ide do lekarza zuziu bardzo bola mnie plecy na dole a siedze 8 h przy kompie, ciezko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja juz dotarlam do pracy. zuzia, interesujaca praca:) ja tez siedze 8h przed komp:( i tez mnie plecy bola na dole, ale nie wiem czy od wyrezenia czy ood czegos innego. fressia a ktory to twoj dzien?? ja jeszcze mam kilka dni czekania, i to jest wlasnie najgorsze, ten caly poczatek, zastanawianie i doprowadzenie do obledu czy @ przyjdzie czy nie. dziewczyny, moze znacie jakis sposob by zmniejszyc laknienie, chcialabym mniej jest i nie czuc sie ciagle glodna, w pracy z nudow:( picie wody nie pomaga, tylko do kibelka doprowadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fressia gratulacje z całego serca:D ja mam dziś silne objawy przed@... więc tylko czekać aż się zacznie... szkoda... widocznie tak miało być... tylko ciężko się z takimi decyzjami godzić co... pzdr Was ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce smutna_lala wpedzac cie w nadzieje, ale na wszelki wpadek dbaj o siebie tak jakbys byla, ja tez sie czulam jak na @ a tu prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje serdeczne, mam nadzieje ze nie zostawisz nas i poczekasz z nami te kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam obecnie baaardzo dużo stresów i jeśli @ nie przyjdzie- to pewnie z tego powodu... eh życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fressia- koniecznie napisz co powiedzial lekarz ale juz Ci z calego serca GRATULUJE!!! mi dzis jakos tak dziwnie, ale powod znam. nie nawidze pajakow i reznego robactwa a dzis rano pol godziny wyciagalam mezowi kleszcza i jest mi niedobrze na sama mysl brrrrr, wstretne robaczysko, az mnie ciarki przechodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Ja też czekam na @ - ale mam nadzieję, że nie przyjdzie. Okaże się za tydzień. Jest jakaś szansa :) Trzymam kciuki za wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Louisa a masz jakies objawy?? tez trzymam za ciebie kciuki, miejemy nadzieje ze jak najwiecej dzieczyn sie uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na aukcje allegro sprzedajacy kiwczak83 sliczne modne ciuszki dla chlopczyka i dziewczynki z Londynu TANIO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objawy to kłucie w jajnikach gdzieś, brzuch jak balon ;) Ciągle jestem śpiąca (ale to prawie normalne u mnie). Robiłam wcześniej test owulacyjny, wyszedł pozytywnie więc działaliśmy :) Ale nie chcę się nastawiać - bo lepiej się pozytywnie zaskoczyć niż negatywnie rozczarować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko mam cicha nadzieje, jak sie nie uda bedziemy probowac dalej i nic sie nie stanie:) chociaz pewnie bedziemy musieli przerwac na jakis miesiac, bo lekarz mi powiedziala z jak sie nie uda i jak bede w polsce nastepnym razem to mi wymrozi nadzerka z kora nie moge sie uporac juz od 2-3 lat. wiem moze teraz sie uda, bo moj organizm sie wystraszyl takiego zabiegu??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze - nie ten, to następny cykl :)) Ale będzie w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak uwaza, najwazniejsze to nie dac sie zwariowac, podchodzic na luzie. moj lekarz mi powiedziala, ze dobrze jak sie stara o dzidzie zrobic sobie troche postu, o faceta chodzi, bo jesli facet za duzo uprawia seksu, to plemniki nie maja wystarczajaco czasu by osiagnac pelna dojrzalosc, i w rezultacie facet po prostu jest bezplodny. wiec najlepszy sposob to chyba zrobic sobie przerwe a potem gdzies okolo polowy cyklu sprobowac, przed owu, przerwa ze 1 -2 dni i drugi raz, plemniki wtedy sa silne i ieksze prawdopodobienstwo zajscia. jak nam sie nie udalo teraz, moj maz juz musi zbierac:) tak na wszelki wypadek:) bo wyszlo na to ze my za czesto sie przytulamy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko fajnie pięknie, ale mój akurat jak zobaczył że robię tetsy owu to się obruszył. Stwierdził, że mu się to nie podoba, bo on chce spontanicznie to zrobić, a nie, kiedy ja mu powiem że dziś możemy, dziś jesczze nie... Robię więc testy by sprawdzić czy organizm wrócił do normy po tabletkach, a potem już spontanicznie się wszystko dzieje :) Ale takie dni postu są dobre. Tylko czasem nie chce się czekać, tylko działać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie nawidze poszczenia, juz moj facet jest bardziej zdyscyplinowany, mi juz w sumie jakies glupoty zaczely sie snic:) a on sie tylko smieje, bo ja nawet kilku dni nie moge wytrzymac:( wiesz czasem spontanicznie sie nie da, a czesto jest tak ze jak kobieta ma jajeczkowanie to ja boli brzuch i wcale nie ma ochoty na igraszki, wiec moze byc tak ze ta spontanicznosc moze trwac i trwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dove84
Fressia - GRATULACJE 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........WIEK... MIASTO.....CYKL.......przewidywana@ PRZYSZŁE MAMUSIE Nick..............Wiek......MIASTO.......TC .............Płeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........WIEK... MIASTO.....CYKL.......przewidywana@ PRZYSZŁE MAMUSIE Nick..............Wiek......MIASTO.......TC .............Płeć fressia...........27.........wielkopolska.....5...........? ja na tojak na lato - z którym jakoś ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........WIEK... MIASTO.....CYKL.......przewidywana@ zuzia23........23.......Niemcy.....1..............26.07 PRZYSZŁE MAMUSIE Nick..............Wiek......MIASTO.......TC .............Płeć fressia...........27.........wielkopolska.....5......... ..? to i ja sie wpisuje co prawda w pierwsza tabelke ale z nadzieja ze juz niedlugo ja opuszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja sie wpisuje:) STARACZKI NICK.............WIEK.... MIASTO..........CYKL.......przewidywana@ zuzia23..........23.........Niemcy............1...........26.07< br /> 110581 (Gosia)..26.....UK/Basingstoke...6............29.07.07 PRZYSZŁE MAMUSIE Nick..............Wiek......MIASTO.......TC .............Płeć fressia...........27.........wielkopolska.....5......... ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja staruszka się wpiszę ;) STARACZKI NICK.............WIEK.... MIASTO..........CYKL.......przewidywana@ zuzia23..........23.........Niemcy............1......... ..26.07 110581 (Gosia)..26.....UK/Basingstoke...6............29.07.07 Louisa.............30......3miasto..............1.........31.07.07 PRZYSZŁE MAMUSIE Nick..............Wiek......MIASTO.......TC .............Płeć fressia...........27.........wielkopolska.....5......... ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc staram sie juz5cykl o2dzidzie.Robilam testy owu wczesniej.Zobaczymy moze sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna nie smuc sie, ppo to tu jestesmy zeby nawzajem sie wspierac moze w nastepnym cyklu sie uda NIE trac wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×