Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

misia - ja już wstałam, a chciałoby się pospać dłużej.. Byle do piątku :)) Gdzie są wszystkie?? Ładnie tu zdawać relacje co i jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez w pracy jestem niestety :O wczoraj bylam pobiegac, bo bylam nie do zycia i pracy, chyba mi swierzego powietrza brakowala, przebieglam 3,5km i odrazu lepiej sie poczulam, dzis sa male zakwasy ale da sie wytrzymac wczoraj przytulanek nie bylo- mam nadzieje ze dzisiaj to nadrobimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moja kondycja nie jest za dobrze a nawet powiem tragicznie cały dzień na siedząco a później się nic niechce chociaż w ostatnią niedziele pojeździłam troche rowerkiem i jeszcze dzisiaj czuje odbity tyłek od siedzonka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia - ja bym pewnie padła po 500 metrach :)) Powinnam się rozruszać też, bo od tego siedzenia w pracy jestem sztywna jak kłoda. A karnet na fitness leży i czeka na moją mobilizację :) Misia - a może to ine urojenia tylko objawy :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak wy mam prace siedzaca i kiedy wracam do domu juz na nic nie mam ochoty wczoraj powiedzialam sobie NIE, koniec narzekania na brak czasu i przesuwania \"ruchu\" na pozniej. Zdalam egzaminy i chcialam sie za siebie wziasc- tak wiec wczoraj poszlam biegac. po paru metrach tez juz nie moglam- ale wiedzialam ze jak juz stane to klapa, i bieglam dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia - to moze warto do lekarza iść ? Bo 3miesięczne mdłości to chya podejrzana sprawa.. zuzia - a Ty nadrabiaj przytulanki :DD I to owocnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna1111111111
STARACZKI NICK............WIEK.... MIASTO..........CYKL.......przewidywana@ zuzia23...........23.........Niemcy...........2......... .26.08.07 110581 (Gosia)..26.....UK/Basingstoke.....7..........24.08.07 Louisa.............30......3miasto.............2....... ...31.08.07 smutna_lala.......26...... śląskie.............2............26.08.07 Mika23.............23......lubelskie............1....... ....26.08.07 misia/27/........27.........lubuskie...........8........ . .26.08.07 Taka jedna........25........sląskie.............1...........15.08.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK......MIASTO..........TC ..........PLEC fressia...........27.........wielkopolska.....5......... ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna1111111111
Cześc dziewczyny,wpisałam się do tabelki,muszę chyba zrobic nick czarny ale nie wiem jak......kurde boli mnie brzuch,jakoś tak dziwnie,nie wiemczy to nie okrews wielkimi krokami się zbliża :-( w ciąży raczej brzuch nie boli pozatym to pierwszy cykl starań więc wątpię w powodzenie choc mam cichą nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi mdłościami to nic poważnego gorsze by było gdyby kończyły sie w ubikacji ;) a tak to poprostu chyba sama je sobie wmawiam bo naprawde bym chciała mieć te pierwsze objawy mdłości = ciąża :D taka jedna miło że jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo dziewczynki,to teraz jestem już Pola25,Pola to moje imię,śmieszne ale cóż,hihihi,teraz będę tu stałym bywalcem,muszę Was poczytac żeby Was lepiej poznac. Misia/27/wiem o czym mówisz,mnie boli brzuch na tydzień przed miesiączką i poczytałam coś tam i łudzę sie ze to ciąża ale zobaczymy za tydzień,boję sie jak fiks i pewno będzie ryk jak sie pojawi ten cholerny niechciany okres :-( ale słyszłąm ze trzeba byc optymistką,tylko jak to zrobic,hmmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna- witaj!! az jestem ciakawa ktore z nas w tym cylku zajda!!! moze zaczniemy sie obstawiac , heheh :D :D :D prawie wszystkie w tym samym dniu mamy dostac @, oj bedzie sie dzialo :D tylko szkoda ze wypada w weekend bo mnie nie bedzie na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK.... MIASTO..........CYKL.......przewidywana@ zuzia23...........23.........Niemcy...........2......... .26.08.07 110581 (Gosia)..26.....UK/Basingstoke.....7..........24.08.07 Louisa.............30......3miasto.............2....... ...31.08.07 smutna_lala.......26...... śląskie.............2............26.08.07 Mika23.............23......lubelskie............1....... ....26.08.07 misia/27/........27.........lubuskie...........8........ . .26.08.07 Pola25............25........sląskie.............1...........15.08 .07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK......MIASTO..........TC ..........PLEC fressia...........27.........wielkopolska.....5......... ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha zapomniałam dodac że Pola25 to Taka Jedna,jeju ale jestem zakręcona pewno przez to ze zastanawiam się skąd te bóle brzucha i co oznaczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Panienki:) zaraz też śmigam po kawę:) co do pracy i ruchu- wychwalam pod niebiosa moje przedszkole, bo mogę zmieniać formy własnej aktywności- tu się pociapram farbami, tu potańczę, za chwilę leżymy na dywanie albo 5 tysięcy innych rzeczy;) do tego przynajmniej raz w tygodniu basen no i nurkowanie:) jakoś mnie bieganie nie kręci wcale;) myślałam że wstanę w trochę lepszym humorze ale się przeliczyłam:( nie ma że boli- trza być twardym... taka jedna- witaj:) pzdr ciepło i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - witaj!! I trzymamy kciuki za owocne starania :) Trzeba być optymistą, bo na pesymizm zawsze przyjdzie czas :) smutna - Ty mi tu masz mieć dobry humor bo Cię do pionu postawimy!!! A tego byś nie chciała :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale byłoby fajnie gdyby się okazało że wszystkie jesteśmy w ciąży,hihihi.Życzę Wam tego WSZYSTKIM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Louisa- nie strasz:P jestem zła... sama nie wiem na co... taka wstałam i tak głupio trochę nie??... aaaa... i uważam że Pola to piękne imię :D ide po ta kawę- może złość na los przejdzie:> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje dziecko goni jak szalone po domu.Ciekawe jak sobie dam rady jakbym zaszła w ciąże jak moje dziecko to taki goniący diabełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję ze Ci się podoba moje imię,mi nie bardzo no ale wyboru raczej nie miałam,hehehe a mi przy pierwszej ciąży stało sie tak ze odrzuciło mnie od kawy a teraz mnie tak ciągnie ze szok,znów sobie coś wmawiam ale co tam,wiec lecę po kawusię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, witam, kolejny dzien, wczoraj byly starania, calkiem przyjemne;) witam nowa kolezanke, nie wiem czy dobrze zrozumialam, ze Pola25 to ta sama osoba co Taka jedna??? smutna - znam te uczucia co ciagle masz. okropne, ja pamietam jak w depresje wpadlam tak mi kiedys strasznie zle bylo, i glupie mysli ciagle do glowy przychodzily. teraz tak patrzac wstecz to mysle sobie ze glupia bylam, ze trzeba sie rozejrzec dookola, i pomyslec ze swiat jest pieky, ze jest jeszcze tyle rzeczy do zobaczenia, tyle uczuc do odkrycia, bo tak na prawde to kazde uczucie, wydaje nam sie tym jedynym i jest zupelnie inne. co do objawow, ja tez tak mialam, wmawialam sobie ze hej, wszystkie mialam, wszystkie o ktorych przeczytalam od raz mialam, tylko test pokazywal ciagle 1 kreche ale to juz sobie wmawialam ze na pewno jest popsuty;) Pola bedzie miala pierwsza wyniki staran, najfajniej bedzie jak poczekamy do 26go;):):);) to sie bedzie dzialo tego dnia:) nerwowka ze nie wiem, smiesznie bedie. z tymi zakladami to ciekawe. moze porobimy faktycznie kto zajdze w tym miesiacu. najbardziej bym sie smiala jaky wszystkie starajace zaszly, totalny szok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję ze Ci się podoba moje imię,mi nie bardzo no ale wyboru raczej nie miałam,hehehe a mi przy pierwszej ciąży stało sie tak ze odrzuciło mnie od kawy a teraz mnie tak ciągnie ze szok,znów sobie coś wmawiam ale co tam,wiec lecę po kawusię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wszystkie naraz byśmy zaciążyły to ten topic by nie wytrzymał dopiero byśmy nadawały he he ❤️ :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna - rozumiem że możesz być w nerwach (co i tak nic nie zmieni) ale w złym humorze??? A ja się tak starałam :P Nie wpadaj w doła!! Pomyśl o dzieciaczkach :D Pola - mi się też bardzo podoba to imię :) A co do dwóch dzieciaczków - to pracy i kłopotów podwójnie będziesz mieć ale i radości też - a może radości jeszcze wiecej :) Zuzia - Ty nas tu do hazardu nie namawiaj :) Obstawianie i typowanie kończy się bankructwem :P Gosia - to trzymam kciuki za przytulanki :)) Niech efektem będzie Fasolka w brzuszku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×