Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

Hejo! 🖐️ Witam nowe koleżanki. Gosiu mam nadzieję,że dziś będziesz miała lepszy dzionek ❤️ 🌻 Roswitha-rób ten test migiem bo my już tu chcemy wiedziec. Ja dziś po południu będę miała test to nie wiem czy go zrobic dziś czy dopiero rano. W laboratorium dopiero w czwartek będzie sprawna maszyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - ja test kupię dopiero dzis wracajac z pracy. Wczoraj omijałam aptekę szerokim łukiem, bo wolałam poczekac czy nie dostane przypadkiem @ Poczekaj do jutra rana druga kreska będzie grubsza i mocniejsza zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roswitha : Ale mnie rozbawiłaś z tym mottem. Chyba też wdroże go w życie :) Kasia25: Ja na polibudzie studiowałam ale juz mineło troche. Obecnie pracuje w kadrach i płacach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ale sie rozpisalyscie, ze hoho. dzis humor taki jak wczoraj, zupelnie nie wiem czemu, moze dlatego ze przed @ i jakas melancholia mnie doopadla. Pola, ty to w ciazy jestes i Roswitha rowniez, a czy masz Roswitha jakies objawy cokolwiek sie dzieje? wy tu o studiowaniu, az mnie ciarki przeszly, bo ja skonczylam licencjat i teraz mgr, skonczylam oprucz seminarium, bo praca nie napisana, i tak juz prawie 2 lata pisze i za seminarium place, i wogole, napisalam dwa rozdzialy z 4 ktore musze poprawic, nie chce mi sie, totalnie, bo lata do polski, do biblioteki, w angli nie mam tak czasu, praca, komp i praca, nie chce mi sie siadac po pracy jeszcze do kompa. ciagle sietym denerwuje. myslalam nawet zeby kupic, ale moja kumpela tak zostala zrobiona w bambuko, wiec jak chyba zrezygnuje i przepadnie mi to, bo seminarium mi nie zaliczy bo pracy nie oddalam, a inne przedmioty zdane, wiec przepadna mi te dwa lata magisterki, trudno, ale dosyc mam sie wqrzania tym faktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ale sie rozpisalyscie, ze hoho. dzis humor taki jak wczoraj, zupelnie nie wiem czemu, moze dlatego ze przed @ i jakas melancholia mnie doopadla. Pola, ty to w ciazy jestes i Roswitha rowniez, a czy masz Roswitha jakies objawy cokolwiek sie dzieje? wy tu o studiowaniu, az mnie ciarki przeszly, bo ja skonczylam licencjat i teraz mgr, skonczylam oprucz seminarium, bo praca nie napisana, i tak juz prawie 2 lata pisze i za seminarium place, i wogole, napisalam dwa rozdzialy z 4 ktore musze poprawic, nie chce mi sie, totalnie, bo lata do polski, do biblioteki, w angli nie mam tak czasu, praca, komp i praca, nie chce mi sie siadac po pracy jeszcze do kompa. ciagle sietym denerwuje. myslalam nawet zeby kupic, ale moja kumpela tak zostala zrobiona w bambuko, wiec jak chyba zrezygnuje i przepadnie mi to, bo seminarium mi nie zaliczy bo pracy nie oddalam, a inne przedmioty zdane, wiec przepadna mi te dwa lata magisterki, trudno, ale dosyc mam sie wqrzania tym faktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu-nie wiem czy w ciaży czy to moze przedłużenie cyklu,pieron to wie,boje się znów robic testu ,ze sie rozczaruję ale jestem już spokojna,nie myślę o tym cały czas.Z jednej strony chcaiałabym go zrobic rano i wiedziec z drugiej myślę zeby jeszcze poczekac i za kilka dni zrobic chyba że przyjdzie @,na dzień dzisiejszy nie mam już zadnych objawów,ani bolących piersi,brzuch też ok,wczoraj był rozdęty.Poszukuję jasnowidza hehehehehehehehehehe. Gosiu-zyczę Ci dziś dużo SŁONECZKA. 🌻 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ KOCHANE U mnie dzisiaj za oknem słoneczko świeci i jest bardzo ciepło chociaż w nocy była burza :D Chetnie podesłałabym Wam troche ciepełka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z naszym blogiem? moze nowe dziewczyny po przesylaja fotki i sie je umiesci na blogu? ja niestety nadal jesli chodzi o zmiany nie dostalam zaproszenia na bloga, ale trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia: O jakim blogu piszesz. Ja Wam chętnie powysyłam. W pracy mam zdjęcia Natali wiec jak któraś chce zobaczyć to dajcie znac to Wam zaraz powysyłam. tu podaje stronke gdzie są zdjecia Natali ale dawno nie uaktualniałam więc póki co moge powysyłać Wam aktualne. www.bobasy.pl/kika27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mamy wspolnego ploga, ale zalozycielka sie pojawi bo nie pamietam jej maila i wyslesz do niej fotki, ona wysle haselko i tam tez zobaczysz sobie nas. :) o taki blog dla staraczek, zebysmy wiedzialy ka wygladamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia23: Doczekasz sie i ty:) Fajny pomysł z tym blogiem. Ja dzisiaj jestem tylko do 14.30 bo popołudniu jedziemy do małej i będe dopiero jutro wiec w domu poprzeglądam swoje zdjecia i Wam wyśle. Musze znaleźć jakieś którego sie nie wystraszycie ...hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
hej dziewczynki ;-) tabelka rosnie! super! a ja sie nie odzywam bo nie mam kiedy - full roboty ;-) ale dobrze bo moje zarobki zaleza glownie od prowizji... a ja dzis 7 d.c. i jestem w trakcjie namawiania meza na dzidzie! tzn on chce ale boi sie obowiazkow! Boi sie bo jest swiadom ze ja pojde do pracy jak malenstwo bedzie mialo 5 miesiecy i to on zostanie z 2 dzieci sam w domu (sami mieszkamy)... wie co go czeka... ale chce 2... ale ciazko mu to zrobic tak do konca swiadomie! mam nadzieje ze mi sie uda! a ja taka franca jestem teraz- latam kolo niego, kochanie na kazdym kroku mowie choc wkurza mnie czasem ze hej! byle go przekonac mam jeszcze 5 dni! ... i tak gledze mu juz od 2 dni, mam nadzieje ze sie uda! trzymaj kciukasy za nas Wszystkie ;-) ;-) ;-) buzka iza mama : aniolek (10 tydzien) aniolek (7 tydzien) zuzia 4,5 latka ;-) ... marzenie - dzidzia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iska - uśpij jego czujność hihi :) Ale trzymam kciuki żebyś namówiła męża :) On jesczze nie wie jak bardzo chce drugą dzidzię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem kiedy i jak mam sie zaczac martwic. o czym mam zaczac z ginem?? dziewczyny doradzcie cos, wiem ze owu na pewno mam, nawet gin to powiedziala. wiecie co, kiedy w koncu w tej tabelce dolnej zacznie sie ruch? i ktos powie tak jaestem w ciazy??????? Pola podejmij jakas decyzje, Rozwitha ty tak samo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIki23: Wysłałam Ci pare zdjęc. Mam nadzieje ze nie zapchałam Ci całej skrzynki :) Wysłałam Ci z dwóch kont bo jedno coś mi się zacinało. Wysłłam aktualne zdjęcia Natalki i znalazłam dwa swoje ze slubu. Oprócz tego ze troszkę przytyłam to sie prawie nie zmieniłam. Teraz czekam na dostęp do bloga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu-moja koleżanka poszła kiedyś do gina i powiedziała,że starają się o dzidzię ponad rok i nic przeprowadzili wszystkie badania,okazało się że sa okazami zdrowia i gin przeprowadził z nią rozmowę i potem powiedział jej,że tak często bywa jak się chce bardzo mocno dziecka że gdzieś sie tak w człowieku podzieje że nie moze zajśc w ciaże mimo,że wszystko jest ok.Kazał jej iśc do psychologa,była na kilku wizytach,zaczęła do tego wszystkiego inaczej podchodzic,chodziła sobie do tej Pani psycholog przez 4 miesiące i w czwartym mioesiącu przyszła do niej i mówi jestem w 5 tygodniu ciąży.Nie wiem dlaczego tak jest ale im człowiek więcej chce tym gorzej to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to głupie ale ja poczekam do roku jak nam nie wyjdzie to wtedy pójde do gin. i porobie wszystkie badania teraz się nie będe denerwować czekając na wyniki spokojnie próbujemy co ma być to będzie :D a ma tyć śliczna zdrowa dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to ze mysle o tym czy cos, tak po prostu z ciekawosci sie pytam. pozyjemy zobaczymy. mam nadzieje ze nie bedzie za pozno i za stara nei bede:) pola a ktory to twoj dzien cyklu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
chyba sobie kupie testy owulacyjne ile koszta w aptece??? to sie kupuje ile sztuk??? czy to jakies gotowe paczki sa??? Pola - ja juz wiem ze to dzidzia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKA27: Super pomysł z tym blogiem. Na spokojenie pooglądam sobie w domu. Miło wiedziec z kim się rozmawia na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli, jesli nie chcesz zajsc w ciaze, treba bardzo chciec i bzykac si nonstop. i to bedzie najskuteczniejsza antykoncepcja;) ja jak bede w polsce to pomysle o tych testach owulayjnych a anglii dosyc drogie. a nie wiem ile w polsce, chociaz nie jestem do nich przekonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu-to mój 31 d.c.Nie wiem co mam o tym myślec,miesiączka sie spóźnia 8 dni,temperatura cały czas podwyższona,sama już nie wiem,trochę się boje zrobic ten test,że się zawiodę no ale i tak będę musiala to zrobic i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×