Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

czesc dziewczyny :) nie mam zbyt dobrych wiesci Własnie zrobiłam test i nie pokazała sie druga krecha wiec chyba nie jestem w ciązy. Narazie jednak się tym nie martwie, raczej zastanawiam się - gdzie do jasnej cholerki podziewa się @??!!!! 😭 i dlaczego mam piersi wielkie jak Doda??? i bolące. Męzowi nic nie powiem ze zrobiłam test bo on uważa ze ja jednak dostane okres i będzie się wsciekał ze nieporzebnie sobie coś wmawiam. Postanawiam niniejszym czekać na @ do konca miesiąca i przestać obsesyjnie myśleć o ciąży. Jeżeli @ się nie pojawi to wtedy wykonam jeszcze jeden tescik. Pola gratuluje ci ciązy :) ❤️ :D bardzo się ciesze, a w wszystkim dziewczynom życzę szybkiego zafasolkowania 🌼❤️ przytulajcie się mocniej hehee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika ale ty ranny ptaszek :) jestes ja narazie uciekam do pracy, odezwe się jak już do niej dotrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć a myslałam że będe dzisiaj pierwsza :) :) :) Pola GRATULUJEEEEEEEEEEEE i bardzo się cieszeeeeeeeeeeeee ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roswitha może miałaś jeszcze za małe stężenie żeby test wyszedł napewno jak zrobisz go za tydzień to wyjdą 2 kreski trzymam kciuki żeby tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roswitha : No niestety jestem rannym ptaszkiem. Dzisiaj wstałam o 4 rano bo wracalismy od Natali ze wsi prosto do pracy a ja zaczynam o 6.30. Dobrze robisz. Czekaj spokojnie i czas pokaże czy przyjdzie chociaz objawy wskazują na ciąze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia25kasia
Pola25 GRATULACJE;) mam nadzieje ze ja za dwa tyg tez wam osłodze dzień...bo naprawde sie cieszę...ze jesteś w stanie Błogosławionym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polus- MOJE GRATULACJE!!! Hurra!!!! normalnie slow mi brakuje, ciesze sie bardzo!!! roswitha- moze za szybko ten test zrobilas??? ktory to dzien cyklu??? kiedy jestem w pracy, czytam was to wiecej mysle i ciazy, kiedy przyczodze do domu- wszystko sie zmienia- pranie sprzatanie, gotowanie i sie tyle nie mysli mam nadzieje ze w weekend bedzie ladna pogoda i bedzie mozna gdzies wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia25kasia
to wyżej to ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia- zaczernij nicka wczoraj dowiedzialam sie ze kuzynka urodzila chlopczyka- ale jakos mnie to nie ruszylo, nie mam z nia kontaktow za to druga miala miec wczoraj cesarke- narazie zadne wiesci nie doszly, mam nadzueje ze u niej wszystko ok. ma juz dwuch maluszkow- blizniaki i jedno jest bardzo chore, od urodzenia w szpitalu (1,5roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - GRATULACJE :D :D :D :D :D :D :D Bardzo sie cieszę :)))) No to teraz zapoczątkowałaś fazę dwóch kresek na testach :D Odpoczywaj i sie ciesz :) A my trzymamy kciuki żeby poszło dalej spokojnie :)) I za 9 miesiecy dzidzia cała i zdrowa do Was dołączyła :)) Roswitha - może trzeba jesczze poczekać? Trzymam mocno kciuki!! Ale fajnie że się tabelka zmienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) z moich wyliczen wynika, że dziś 35 - 36dc 3-4 dzień po spodziewanej @ Myslę że test juz powinien pokazywać prawdę (uzywałam tego quick view ) A wy jak myslicie dziewczyny? Poczekam jeszcze te 10 dni na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roswitha - ja bym chyba poczekała jeszcze dwa trzy dni i zrobiła test jeszcze raz. Może cykl się wydłużył i wszystko się przesunęło? Chyba, że zrobisz badanie krwi. Trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roswitha : A masz regularne cykle? Moze faktycznie Ci sie przesunął ale ja trzymam mocno kciuki aby jednak @nie przyszła. Ja mam cylke co 27-28 czyli regularne. Przy pierwszej ciązy jak spóźniała mi sie 4 dni to spodziewałam sie II kreseczek. Zrobiłam test i było tak jak u Poli ledwo widoczna kreseczka. Natomiast mojej kolezance kilka testów nie wyszło a mimo tego i tak była w ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika :) pocieszające jest to co piszesz o koleżance hehe :D chciałabym, zeby u mnie było to samo. Ja mam cykle regularne jak w zegarku ostatnio. Jak mi się czasem przesunął raz na kilka m-cy to zawsze było tak że @ dostawałam wcześniej, nigdy później. Istnieje też możliwość, że sobie tą ciąże tak skutecznie wmówiłam :P ze aż czuje fizyczne objawy hehe Musze sobie poczytać o ciążach urojonych :) Louisa - poszłabym na test z krwi ale boję się ze wyjdzie negatywnie i juz nie będę mogła się łudzić hheee :P :) a tak jeszcze przez te pare dni do konca m-ca mam okazję pobyć z moją urojoną (lub nie) ciążą hhee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki!!!!!!! Ja coś nie mogłam dzisiaj spac,czuję sie bardzo dobrze,żadne mdłości mnie narazie nie męczą. Dziękuję za Gratulacje i teraz czekam na Was,sama rodzic nie będę O NIE!!!!!Więc nie macie innego wyjścia jak tylko informowac o 2 krechach. Roswitha-widzisz ja u mnie było,że jak zrobiłam w niedzielę to było 6 dni po spodziewanej miesiączce i guzik słaba krecha widoczna pod słońce a wczoraj już idealna. Mam nadzieję ,że jesteś w ciąży ❤️ Idę dziś po witaminki i nie wiem na jakie sie zdecydowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jacie!!!!!!! Mikusiu weszłam na blooga,dziękuję bardzo aż mi się łezka w oku zakręciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roswitha - mi się wydaje że jesteś w ciąży a nie ma jesczze dwóch krech na teście, bo fasolka się kwateruje w dobrym miejscu dopiero :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Louisa-fajne to co powiedziałas ,że fasolka się kwateruje,no masz rację.Także Roswitha czekaj dzielnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, hello dziewczyny i witam przede wszystkim solenizantke, jesli mozna tak powiedziec;) Roswitha - dziewczyny maja racje poczekaj kilka dni, zobaczymy co z tego wyjdzie, a teraz bedziemy wszystkie za ciebie mocno kciuki trzymac:) zeby sie udalo;) wczoraj moj maz powiedzial ze mam twrde cycki, twardsze niz zwykle, ale moze dlatego ze przed @, i w dodatku bola:( jakas niemoc mnie ogarnela na basenie i przeplynelam zaledwie 30 a plan byl na 50 dlugosci no ale coz, moze jutro, bo bede chodzic co drugi dzien:) poszlam sobie na solar, bo pogoda przygnebiajace i promieni chcialam zaczerpnac, i kupilam na 5 min, a tam puk i 10 min stalam, juz drugi raz. a promocji zadnej nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu porcja dowcipów na dziś : Dwoje kochanków wybrało się na romantyczny pobyt w górach, kiedy tam dotarli, facet poszedł narąbać trochę drewna na opał. Po powrocie mówi: - Kochanie, mam zmarznięte ręce. Kobieta na to: - Włóż je pomiędzy moje uda, a na pewno zaraz się rozgrzeją. Po obiedzie facet znów poszedł narąbać trochę drewna wraca, mówiąc: - Teraz mam jeszcze bardziej zmarznięte ręce. Kobieta na to: - Włóż je pomiędzy moje uda, a na pewno zaraz się rozgrzeją. Facet to robi i znów to je rozgrzewa. Po kolacji facet znów idzie narąbać trochę drewna na opał i znów wraca, mówiąc: - Kochanie moje ręce są teraz naprawdę bardzo zmarznięte. Kobieta na to: - Do jasnej cholery, że też uszy nigdy ci nie marzną. Wróżka mówi do klientki: - Mąż panią zdradza. - Chyba musiała pani odwrotnie rozłożyć karty. Dwaj starsi panowie siedzą na ławce w parku i jeden pyta drugiego: - Ile razy może Pan uprawiać seks? - Nie więcej niż dwa - odpowiada drugi. Po chwili ciszy pierwszy znów pyta: - A który z nich jest lepszy? - Myślę, że ten w czasie wiosny - odpowiada drugi. Kompletnie zalany facet wchodzi do pubu i po chwili gapienia się na jedyną kobietę siedzącą w przy barze, podchodzi do niej i całuje ją. Kobieta zrywając się z miejsca policzkuje go. Facet natychmiast przeprasza: - Przepraszam, ale wziąłem panią za moją żonę, wygląda pani zupełnie jak ona. - Ach ty, bezwartościowy, nieznośny, nędzny pijaku!! - wykrzyczała kobieta. - Zabawne - wymamrotał pijak - nawet brzmi pani jak ona. Jasnowidz mówi do mężczyzny: - Jest pan ojcem dwójki dzieci. - Tak pan myśli? - zaśmiał się mężczyzna i sprostował: - Ja jestem ojcem trójki dzieci. - To pan tak myśli? - zaśmiał się jasnowidz. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale najśmieszniejszy dowcip to Wam dopiero napiszę ;)) Wczoraj po przytulankach mąż mówi do mnie - muszę się napić. A ja do niego : aż taka brzydka jestem? :D :D Oboje się śmialiśmy chyba z 10 min :))) Gosia - Ty się lepiej też na test szykuj :D Bo może u Ciebie też się Fasolka kwateruje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te solarium to bardzo slabe. nawet skora mi sie nie nagrzewa. a czemu mam sie bac?? w zeszlym miesiacu tez mnei troche cycki bolaly przed @, a brzuszek tez troszke boli, ale tyci, w sumie to normalnie mnie wogole przed @ nie boli. ale ja sobie nic ie wmawiam, bo pewnie co miesiac jakies nowe kwiatki mi wychodza. a w tym miesiacu ponadto wscieklam sie na to wszystko i dola mialam, jeszcze troche mam. non stom uwazalam, a tego i smego nie bede robic bo moge byc w ciazy, nie pic nie palic, nie przemeczac, nie opalac. i stwierdzilam ze dosyc tego, bo moge tak cale zycie i nigdy nie zajde. jak bede to przestane kiedys. a myslicie ze plywanie to niezdrowe? np w poczatkach ciazy? solar to wiem ze nie zdrowy wogole, ale zawsze jakos sie lepiej czuje, taka pelniejsza energii, mialam przerwe bo ponad rok nie chodzilam wogole, a teraz 2 razy bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu Kochana-Ty moze w ciąży jesteś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bolą Cię piersi,twarde i do tego ta niemoc na basenie,wszystko mi mówi że NASZA GOSIA TEŻ ZAFASOLKOWAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Z całego serducha Ci tego życzę!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Chodźmy pogratulować Mietkowi... Dziecko mu sie urodziło. - A co ma? - Żytnią. - Jak mężczyźni definiują podział obowiązków \"pół na pół\"? - Ona gotuje - on je, ona sprząta - on brudzi, ona prasuje - on gniecie... Dlaczego mężczyzn podniecają kobiety ubrane w skórę, lśniącą gumę i lateks? - Bo wyglądają i pachną wtedy jak nowiutkie samochodziki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nastawiam sie ani ani. ale w zeszlym miesiacu tez mnie bolaly, bardziej moze sutki pikly, dziwne uczucie, a teraz mnie bola. szczerze to olewam to, juz taki mam stosunek brzydki do tego. a wczoraj tak sobie myslalam w pracy, i zapomnialam ile mam lat:):):) no ale mam 26 skonczone dopiero wiec jeszcze na 3 dzieci mam czas:) i sie na prawde pocieszylam:):) ze jeszcze moze z 2 przed 30 zdaze:):) moja mama pozno dzieci miala tak ok 27 jak miala moja siostre, tylko nie wiem czy skonczone 27. policzycie mi?? bo ja sie jakos nie moge polapac. moja siostra urodzona w styczniu 1975 a moja mama urodzona w czerwcu 1948. to ile miala lat dokladnie jak zaszla???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia - odnośnie pływania - wydaje mi się, że jest wskazane, jak najbardziej, ale tak rekreacyjnie. Nie można się przeciążać. Ale na pewno działa uspokajająco i dobrze wpływa na Mamę i Fasolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×