Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

ja tylko ogladam wiadomosci z polski i ciagle tam sie cos dzieje, to na mazurach sztorm, churagan, burze.az strach co sie dzieje z ta pogoda. Kika ja tez nie lubie burz, boje sie ze nie wiem. w koncu piatek:) dzis znajomi przyjezdzaja, kumpel bedzie terakote kladl maz bedzei pomagal, a ja do londynu musze jechac w sobote pokazac 2 dziewczynom londyn. przewodniczka ze mnie kiepska, mam nadzieje ze sie nie zgubie,chociaz bylam tam wiele razy:) a tak na prawde nie lubie ta jezdzic i mi sie nie chce, tylko zobacze pelno ludzi, tlumy, halas i wogole. a wy dziewczyny jakie plany na weekend??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) mamuśki:** u nas podobno była burze tzn mąż mówil ze na paluszkach chodzil i zamykacł okna, i wyciągał wtyczki z gniazdek...a ja nic nie pamietam...miałam mocny sen:) polusia nie przemęczaj sie..a twoi rodzice wiedza zę jestes w ciaży?? hm? 110581 ale masz fajnie z emeiszkasz w angli...ja planowalam w tym roku jechac w podroz poślubna ale maz wybrał egipt...alle w zimie może sie wybierzemy...najchcętniej to bym pojechala na jakies zakupki...(ubranka;) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane!!! OlaPL- milego urlopu ci zycze. wracaj wypoczeta i do dziela :D Pola- ty, piekna, nie denerwuj sie dobra, po co ci to???? rodzice jak rodzice, nie fer sie zachowali ale teraz wazny jest dla ciebie spokoj a nie nerwy i dzwiganie dziecka ktore oni chca zobaczyc. Zrozumiane??? :D :D :D Roswitha- wieksza prawdopodobnosc ze zaciazymy we wrzesniu we trzy :D Gosia, ty i ja nie przejmuj sie, jz niedlugo i my bedziemy sie cieszyc dwoma kreskami, czego wszytkim kobietkom tutaj zycze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj bylam tak zdeptana ze \"polozylam sie\" o 19tej, a o 22giej obudzil mnie maz kiedy wrocil z pracy, heheh, pospalo mi sie dzis musze w domku posprzatac, ostatnio cos mi sie nie chcialo i wyglada jak po wojnie :o o burzy nic nie wiem, znow snilo mi sie ze mialam wypadek samochodem, brrrr jak ja tych snow niecierpie :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapale fajczka i zmykam na autobus, ale mi sie nie chce. na szczescie poniedzialek wolby. za dwa tygodnie do polski uderzamy. po zakupy do londynu oplaca sie przyjechac zaraz po swietach, bo sa najwieksze wyprzedaze w calym roku dacie mi ten link prosze na bloga naszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zapomnialam wam powiedziec że wczoraj okolo 17 nad domkiem przeleciał bocian...i nawrócil heheh o 20 byłam w firmie na chwile a na kominach na betoniarni 3 kominy a tam jakies 20 bocików...i pracownicy wszyscy szefowa to super;P noo mówie to męzowi a on mówi że na budowie( jest kierownikiem) tez latał bociek;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to cos m,musi z tego byc;) bo przeciez na budowie sami faceci a oni w ciaze nie zachodza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to cos m,musi z tego byc;) bo przeciez na budowie sami faceci a oni w ciaze nie zachodza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się ! Dobra dziewczynki będe dbac o siebie,ale przy takim małym bombelku jak moja córcia to nie da sie nei dźwigac,ona ciagle chce zeby ją brac na ręce. Mnie dziś narazie nie mdli,wczoraj coś kiepskawo było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzialas rodzicom ze jestes w ciazy?? a corcia wie, czy jeszcze nie czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
Gosienka - a jaka ta tempka dzisiaj? Pytasz kto mial tak ze @ przyszla a tempka nie spadla, ja tak mialam! spadla dopiero 3 czy 4 dnia! A robilas te wrozby???? te z obraczka oczywiscie! A ja dzis ide do wrozki mimo waszych sprzeciwow, ale mam pewne watpliwosci i mam nadzieje ze dzis sie dowiem pewnych faktow ;-) pozdrawiam iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa-a gdzie idziesz,moze wcześniej nie przeczytałaś,pisałam ż byłam u takiej starszej,a z Twoich wróżb wyszedł mi syn ;-) Gosiu-Córcia nic z tego nie rozumie takze nie ma co tłumaczyc a rodzice narazie nie wiedzą,co do moich rodziców to dużo by opowiadac,szybko się nie dowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ierzylam, mam to wszystki gleboko w powazaniu, okres jest, czyli nie jestem, nie bede juz przesadzac z tym wszystkim. uciekam do pracy iska powodzenia u wrozki wiedzmy;) musisz koniecznie napisac sprawozdanie po wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) goska - dzieki za haslo :) kika - wyobrażałam sobie, że masz włoosy koloru blond hee nie wiem czemu (bez podtekstów oczywiscie) iska - fajnie, ze idziesz do wróżki, tylko jak ci powie cos co będzie np. smutne to nie myśl o tym za bardzo, żeby to przypadkiem nie była samospełnijąca się wróżba :) Ja kiedys stawiałam karty tarota, nawet \"działało\", ale zaniechałam tego. Powinnam spalić te karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia: Przepraszam ale dopiero teraz zaglądnełam na nasze forum. Ale widze ze Louisa już Ci adres bloga podała :) Roswitha: Nie ty jedna. :) Ale musze sie przyznać ze do podstawówki miałam blond a potem same stopniowo zmieniły kolor i jestem szatynką ale ja najlepiej czuje się w brązie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :-) No domek posprzątany,obiadek ugotowany,córcia śpi takze mam czas dla siebie. A Wy dziewczynki co porabiacie? Wiecie co czemu mnie jeszcze piersi nie bolą ?????????hihihi Przy córce mnie zaraz na początku pobolewały i takie pełne były i rosły i mi się to podobało bo ładniejsze były a teraz nic nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola- jeszcze zdaza ci piersi urosnac , hehhe teraz jak masz troszke wolneo czasu, ODPOCZYWAJ i sie nie NERWUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie strasznei nie chce siedziec w pracy:( mialam isc na basen, ale moze jednak odpuszcze sobie bo w czase @ to moze nie? jak dziewczyny sadzicie, przeszkadza to cos czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu- mi to np nie przeszkadza, ale drugiego dnia kiedy @ jest najsilniejsza niechetnie bym poszla. pierwszego, trzeciego dna zaden problem za to dzis musze sprzatac bo wczoraj poleniuchowalam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :-) Czy oglybyscie podac mi haslo do bloga?? to mooj email:m2384@vp.pl Dzis mam 27 dc ale juz wiem ze dostane @ :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu-jak sie dobrze czujesz i nie leje się bardzo to wydaje mi się ze spokojnie mozesz iśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze pojde, zobacze po poludniu jak sie bede czula. na jednym z topikow przeczytalam ze dziewczyny jakies ziola stosuja, zeby pomoc sobie w zajsciu w ciaze. znalazlam cos w necie sa takie ziola, ale czy one dzialaja? slyszalyscie cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktoras z was probowala?? ja sie nie staram w tym miesiacu, bo mam miec usunieta nadzerke i lepiej nie ryzykowac. bo jak pojde do lekarza to moze nie wykryc ciazy jakby co i mi to wszystko tylko zaszkodzic. zobaczymy jak to bedzie. ciekawe te ziola, ale tez niektore moga zaszkozdic, ja nie wiem, sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ KOCHANE ja kiedyś wyczytałam że kapsułki z oleju wiesiołka brane 3 razy dziennie po jednej poprawiają owulacje śluz jest wtedy bardziej gęsty już nawet sobie kupiłam ale jakoś tak wyszło że ich nie brałam może troche się wystraszyłam żeby zamiast pomóc nie zaszkodziły ale o tym wiesiołku już kilka razy słyszałam co do wróżek to nigdy nie byłam ale to z obraczka zrobiłam i wyszczło mi chłopak i dziewczynka, kiedyś zaczepiła mnie cyganka i mówiła coś o 2 dzieci więc nadal czekam czy coś się sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a gdize ja taki zielarski sklep znajde:( moze poszukam jak bede w polsce. chociaz wlasnie posprzeczalam sie na maile z meze, i mam gdzies wszystkie starani, do czemu ja mam tylko o tym myslec, zachecac itp id. niec sam przylozy, ja to wszystko juz mam gdzies gleboko. a jak bede w polsce to popatrze za zielarskimi sklepami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu- nie denerwuj sie, szkodzi urodzie :D :D my tez sie czasem posprzeczamy, to chyba normalne w kazdym zwiazku ze sa lepsze i gorsze dni!! glowa do gory, daj mu troche czasu i wtedy na spokojnie porozmawiajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×