Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

Z tymi testami to roznie jest.Slyszalam ze jesli ta druga kreska jest ciut jasniejsza to i tak jest ok.Bo u karzdej to sprawa indywidualna.Robilam je pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli teraz sie nie udało - nie wiem kiedy będą kolejne próby... i to mnie dobija... nie mierzę sobie temperatury więc nie mam porównania... jaka powinna być jeśli jest ewentualna ciąża? za dużo się dzieje... i to mnie trochę przerasta:( @ może być dziś, jutro albo w czwartek... kupa czasu... a właściwie- wszystko może się zmienić w trakcie paru minut... i nie mamy na to najmniejszego wpływu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna nie zalamuj sie.Bedzie dobrze.Ja w grudniu poronilam ale staramy sie z mezem dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edi- szczerze wspolczuje smutna- glowa do gory, nie zalamoj sie i na ciebie przyjdzie czas edi- dopiero zaczelismy starania- niewiem nic na temat tych testow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edi ja ci powiem, stosowalam i nie zadzialalo, okazalo sie to wszystko do kitu. ja nie polecam bo wyrzucenie pieniedzy, jak masz cykle regularne bo najlepiej jak sie bada sluz i temp. ja teraz tak bede robic jak sie teraz nie uda. a poza tym abstynecja u faceta to podstawa, tak mi moja gin powiedziala. nie moze facet za czesto bo poprostu jest bezplodny, bo plemniki nie zdaza sie prawidlowo wyksztacic i sa za slabe. teraz, ost miesiac byl wlasnie taki z abstynencja, przytulanie bylo rzadko. w niedziele okarze sie czy metoda skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11o5.....U mnie mierzenie tempki to bezsens bo pracuje na3zmiany i lipa.Poprostu odpada.Mam cykle regularne dosyc(28dni).Maz jest ok nie pali nie pije.Tylko dlatego te testy wyprobowalam pierwszy i mysle ostatni raz.Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie chodzi o to czy facet nie pije czy nie pali, ale kazdy jest inny. t o tylko rada i moja prywatna opinia, kazdy zrobi jak uwaza. ja tez slyszalam opinie za dla kogos testy zadzialaly, a inni bardzo krytykowali, kazdy jest inny. moze i to bedzie pierwszy i ost raz bo bedziesz w ciazy:) a tak na marginesie to bardzo ci wspolczuje 3 zmianowej pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba narazie sie nikt nie zdenerwowal?Ja przynajmniej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11..........przerombane ale narazie nie mam wyjscia.Chce miec pewna prace narazie i zabezpieczenie w razie ciazy.Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezrozumialysmy sie chyba,bo ja co innego skojarzylam.Jest ok juz wiem o co chodzi z ta abstynencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) no ty o uzywkach a ja o seksie:) smiesznie:) wiem o co ci chodzi tez z ta praca, ja tak samo mam, odrzucilam kilka fajnych i lepiej platnych ofert bo sie zdecydowalismy ze robimy dzidzie, no i jak udalo sie za pierwszym razem to niestety poronilam, to chyba sie nazywa ciaza biochemiczna, jak sie porania bardzo wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci nie mam, ale troche przy kosci jestem, od jakis witamin i wogoel mi sie przytylo kilka kg, a teraz to nie wiem, czy mam sie odchudzac, czy nie, bo jak jestem w ciazy to nie mozna, i to takie pomieszane wszystko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odchudzaj sie tylko poprostu mniej slodyczy i chleba.Zalatwione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
która z Was mierzy temperaturę? Bo jak pisałam- chyba nie powinnam sie sugerować jej stanem na chwile obecną skoro pomiary nie sa prowadzone regularnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak wczesniej wspomnialam nie mierze juz bo to bezsens.Trzeba zawsze o tej samej porze (pochwa,odbyt lub pod jezyk)nie pacha.Nie wstajac z lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma 26 i sie zastanawialam ze moze to troszke pozno na dziecko bo moge miec trudnosci z zajsciem, sama nie wiem. ja mierzylam sobie temp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i conajmniej dwa pelne cykle musza byc.W moim przypadku odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam ze niekoniecznie tak musi byc ze nie wstajesz z lozka, byle pora byla ta sama. wiem ze u mnie tak bylo ze na dzien lub dwa przed @ temp spadala, znaczy po tym jak byla podwyzszona po owul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1105........nie jest za pozno nigdy pamietaj!Ja tez mialam26 jak zaszlam i jest fajnie.A nie moge z drugim.Moze za pozno sie zdecydowalismy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej sobie odpuscic te tempki i inne sprawy.Wyluzowac i kochac sie spontanicznie z przyjemnoscia a nie z mysla o dzidzi.(ale wiem ze to trudne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodze juz z topiku bo musze do mamy jechac.Moze jutro wejde do was pogadać!pa dziewczyny.szczescia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak kocham strasznei dzieci, i kazdy mowi ze mam bardzo dobry wplyw , bo wszystkie bahorki nawet te zle sluchaja mnie sie;):):) ja chcialabym miec 3, ale teraz po tych probach, to boje sie ze niezdaze, wiec jak raz mi sie uda zajsc, to prawdopodobnie, niewazne jak porod bedzie bolal i wogole, bardzo szybko zdecyduje sie na kolejne. moja mama tez w wieku ok 27 lat urodzila moja siostre i potem 29 mojego brata, mnie miala jak chyba miala 33 lata i 36 jak moja najmlodsza siostre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak właśnie było... nie myślałam o ciąży... to był 12-13 dc przy cyklach 26-27... a ostatnim 29 dni... nie wiem jak wygląda moja temperatura przed czy po owu... w tej chwili mam (popołudni i bez sensu zupełnie) 37,4 (w pochwie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×