Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

nie bierzcie nospy w ciąży bez konsultacji lekarza mi mój zabronił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem na bieżąco z tym co piszecie bo zadko bywam nanecie a wy piszecie duzo ;) ktorejs sie udalo? zuzia jak duzo spisz to moze jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za Zuzię trzymamy kciuki- już powinna wszystko wiedzieć ale napiszę dopiero w poniedziałek:) pzdr ciepło i lecę bo szykuje się pod wodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane tak mi bylo niedobrze w czwartek ze pojechalam do apteki i kupilam test ( cos na \"C\" i niby dopiero dzien po oczekiwanej @ wykrywa ciaze) czwarek byl dniem okropnym, spalam prawie dwie godziny, brzch mnie tak bolal ze juz prawie bylam pewna ze to ciaza, potem telefon ze brat (8lat) zlamal reke, panika, nerwy, sama sie uspakajalam i myslalam juz o dziecku ktore mogloby byc w moim brzuchu, nastepny szok w szpitaku, zlamanie otwarte w trzech miejscach, Operacja nawet dobrze sie trzymalam, do domu wrocilam po polnocy rano w piatek obudzilam sie o 6rano, maz nie pozwoli mi sie zalatwic, zrobnilismy test- jedna krecha i nic, male rozczarowanie ale bylo ok, wieczorem dostala okres, placz, krzyk i klotnia z mezem dzis inaczej na to patrze, z wiekszym optymizmem, jeszcze mamy troche czasu (zawsze mowilismy: najpierw slub, potem dzidzia) a do slubu niecale dwa miesiace wiem ze nam sie UDA, wam kochane tez sie uda, zobaczycie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- dziekuje wam za duchowe wsparcie 🌻 smutna- przykro mi ze tez dostalas @, a juz myslalam ze chociaz tobie sie uda wydaje mi sie ze powinnas wyjasnic sprawy t przyszlym tatusiem i byc pewna swojej decyzji, z operacja to ciezko, tym bardziej jak sie tak bardzo pragnie malenstwa- wszystko zalezy od ciebie, to ty wiesz jak bardzo wazna jest ta operacja, my mozemy ci tylko odradzic, lecz zadecydujesz tylko ty co do cyklow, ja mam wachania 26-28, etn ostatni byl jakis wydluzony, tz. 29dni a le mysle ze to jeszcze normalna tolerancja lsmutna- gdyby zycie bylo takie piekne i proste,takie jakie bysmy chcieli, byloby nudne. Moj tato zawsze powtarza, NIE MA ZYCIA BEZ PROBLEMOW!! ja tez czasami marze o tym aby nie lazic i nie dzwinic po urzedach, nie odbierac telefonow i listow, zeby takie sprawy chociaz na jakis czas sie zatrzymaly. raz jest lepiej, raz gorzej ale zawsze cos sie dzieje. Widzisz, planowialismy grilla z rodzicami, w sobote mial byc zakup garnituru na slub, wypisywanie zaproszen a tu tylko szpital i szpital. odwiedziny brata. ZYCIE! Gosiu. Louisa, fresia - a co u was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. zuzia - szkoda, że nie udało się tym razem, ale jak to mówią - głowa do góry, cyc do przodu! Zaczął się kolejny cykl :))) Pobyty w szpotalu nie należą do przyjemnych - nawet jako odwiedzający. Ale brat młody, wszystko mu się ładnie pozrasta. smutna - zazdroszczę Ci tego nurkowania. Ja się boję wody i na pewno nie zanurkuję z własnej i nieprzymuszonej woli ;) fressia - co to są takie tam dokuczliwe odczucia jak masz dzidzie w brzuszku :) Niech się rozwija zdrowo i zdawaj nam relacje co i jak :) Gosia - i jak, dostałaś @ ? U mnie temperatura taka sobie, więc pewnie dołączę do grona oczekujących w kolejnym cyklu :) Ale może to i lepiej, zdążę zrobić badania. Damy radę babki!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi Zuzia... ale powiedz- starania się tez przyjemne co;) jesli chodzi o moja operację- muszę ją zrobić... teraz albo za jakiś czas ale mnie ona nie ominie... lepiej by było przed ciążą... więc chyba tak zrobię... a co do ustalenia spraw z facetem- to nie takie proste, nie wszystko zależy od nas, potrzeba czasu na załatwienie wielu spraw... i nie jestem w stanie tego przyspieszyć... pożyjemy, zobaczymy... póki co- u mnie raczej nikłe szanse- w tym miesiącu w okolicach owu będę nad morzem- sama:) pzdr Was ciepło:) piszcie co u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam@ :) dzidzi w tym miesiacy nie bedzie, ale jakos sie nie przejelam:) to dobrze bo nie chce w paranoje popasc:) juz pol roku sie staramy, cykle regularne, wszystko jak w zearku a nie mozemy trafic:) mojemu mezowi chyba okulary potrzebne:) szkoda, nie udalo sie tym razem, ale wierze ze w koncu sie wszystkim uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu- smutne to wszystko ale badzmy dzielne, moze w nastepnym cyklu sie uda same obliczacie dni plodne czy uzywacie jakis kalendarzy internmetowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obliczam sama na podstawie śluzu i tego że jajniki bolą na owu... ale teraz się już zakręciłam... boję się że kolejne cykle będą coraz dłuższe... a poza tym- miałam (bo już nie mam!!!) bardzo skąpą @... właściwie tylko plamienia, 2 dni... chyba coś jest nie tak- zapiszę się do ginekologa- może trza jakieś badania zrobić... wiecie co- czasami chciałabym żyć w błogiej nieświadomości- nie wiedzieć co to owulacja, kiedy są dni płodne, nie czekać na @... a na nurkowaniu było super !!! jak dobrze pójdzie- jutro albo w środę znów mykam po wodę... jest pięknie... można się gonić z rybkami, odpoczać w niesamowitej ciszy i wsłuchać się w siebie :D pzdr i życzę Wam miłego dnia i duuużo uśmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam serwisu na www.28dni.pl Obserwacja śluzu, mierzenie temperaturki - ale dopiero zaczęłam. Robiłam też testy owulacyjne - mam nieregularne cykle, a po odstawieniu tabsów to już w ogóle. Chce mi się spać, ale to nic nowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Louisa a Ty czekasz do jutra prawda?? oby @ nie przyszła... ale skoro piszesz, że używaliście testów owulacyjnych t jest szansa... no i ta senność:> trzymam mocno kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę nie wiem dokładnie kiedy @ przyjdzie - bo mam nieregularne cykle. Z testu na owu wynika że może jutro lub pojutrze (przez 3 dni test owu był dodatni). Zobaczymy ;) Jak nie teraz to w następnych cyklach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie tych testów - ja zrobiłam je z ciekawości, czy organizm wrócił do normy i czy mam owulację po odstawieniu tabletek. Pierwszy cykl po odstawieniu miał 30 dni ładnie, ten już się wydłużył maksymalnie - ale to przez stres, nową życiową sytuację i inne takie. zuzia - ja nie sądzę zebym była pierwsza :) W następnym cyklu jak ruszymy wszystkie to tylko się będą pozytywne krechy na ciążowych pojawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w listopadzie odstawiałam tabletki- Yasmin... @ miałam co 26-27 dni... nie za długi, tak ze 3-4 dni, nie za obfity- w sumie fajnie... ten teraz który trwał 2 dni, właściwie- mogłam używać wkładek a nie podpasek zaczął się w 30 dc... najgorsze jest to, że brzuch dalej mnie pobolewa... umówię się na wizytę do ginekologa bo jakoś tak... wolę się upewnić czy wszystko jest w porządku- może mi się nie do końca oczyszcza wszystko, co powinno?? Może to jeszcze sie reguluje po tabletkach ale 8 miesięcy to trochę długo co?? Termin wizyty pewno będzie dopiero na wrzesień ale cóż;) pzdr ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna - no 8 miesięcy to rzeczywiście trochę długo, ale jak to kiedyś mi lekarka powiedziała - organizm kobiety to ine zegarek:) Nic nie działa z dokładnością co do minuty ;) Może to opóźnienie i skąpa @ to przez nurkowanie, może przez jakieś stresiki albo inne zmiany. Ja po wrażeniach ślubnych mam wrażenia mieszkaniowe - odebraliśmy chatkę i ją urządzamy. Więcej stresu, więcej wysiłku fizycznego - więc może to własnie przez to. Mam zrobić badania krwi i inne ogólne ale czekam aż zacznie działać moje ubezpieczenie zdrowotne, bo inaczej to ciężko czekać miesiącami. Smutna - może warto żeby lekarz zbadał i uspokoił, że wszystko jest OK jednak :) Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilkama
Dziewczyny tez mialam problem z zajsciem w ciaze.gdzies wyczytalam ze podczas dni plodnych przed seksikiem nalezy podmyc sie w litrze wody rozcieczonej z 2 lyzkami sody. wydawalo mi sie to glupie (podobno soda miala wplynac na odczyn pochwy, miala zmienic go na zasadowy bo w zasadowym plemniki sa szybsze i wolniej obumieraja ) ale zaryzykowalam. w te najbardziej plodne dni (testy owulacyjne ) podmylam sie w tej sodzie po seksiku wogle sie nie mylam lezalam pol godziny z uniesiona pupa potem z Mojego kochanego nasieniem spalam cala noc rano dopiero sie umylam.po 14 dniach test pokazal 2 kreski i w pazdzierniku urodzi sie nam synek.a i dodam ze w tym magicznym cyklu bralam centrum materna.powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ino że ja nurkuję już od 4 miesięcy;) może faktycznie stres... no nic- lepiej mi będzie jak mnie zbada- zresztą- raz na jakiś czas wypadałoby nie;) ja woda z sodą... hmmm... jestem alergikiem i obawiam się, że mogło by mi bardziej zaszkodzić niż pomóc;) ale kto wie... :> pzdr ciepło:) ps. Zmieniamy tabelkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odstawilam tabletki w lutym, bralam microgynon, i chociaz lekarz mowil ze nie powinnam miec problemow z zajsciem w ciaze, postanowilam nie faszerowac sie hormonami cylke mam 26-28 dni takze dosyc tegularne, tylko w tym miesiacu jakos byka strzelilam i liczylam jakby czerwiec mial 31dni :P okres tez mam teraz slaby, pierwszego dnia straszne bole nog i brzucha a drugiego juz ok, dzis juz koncowka- troche krotko co?? jak tym cyklu nie zajde pojde sie zbadac i spytac co z tymi miesiaczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK.... MIASTO..........CYKL.......przewidywana@ zuzia23...........23.........Niemcy...........2......... .26.08.07 110581 (Gosia)..26.....UK/Basingstoke.....6..........29.07.07 Louisa.............30......3miasto.............1....... ...31.07.07 smutna_lala.......26...... śląskie.............1............26.07.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK......MIASTO..........TC ..........PLEC fressia...........27.........wielkopolska.....5......... ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika- czytalam twojego bloga- naprawde wspolczuje Nie trac nadzieji, napewno sie uda. Zycze Wam tego z calego serca!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK.... MIASTO..........CYKL.......przewidywana@ zuzia23...........23.........Niemcy...........2......... .26.08.07 110581 (Gosia)..26.....UK/Basingstoke.....6..........29.07.07 Louisa.............30......3miasto.............1....... ...31.07.07 smutna_lala.......26...... śląskie.............2............26.08.07 Mika23.............23......lubelskie............1....... ....26.08.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK......MIASTO..........TC ..........PLEC fressia...........27.........wielkopolska.....5......... ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy juz w trojke na 26.08, ciekawe jat to sie skonczy :P zmykam na dzisiaj, bede jutro, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika 1983
hej dziewczyny ja kupuje jutro teścik i w środe rano testowanie miałam @6.07 z eżem przytulanki od 17 do 23 może trafiłam w płodne????? ale boję sie że nie musiałam zajśc juz mnie boli w podbrzuszu i krzyż ratunku!!!!!;[[[[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×