Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

O, bratnia dusza..... bo ja sałatki to mogę jeść na okrągło :) tylko lubie, zeby tam czasem coś konkretnego było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniu:) teraz to już za gorąco na jedzenie ;), ale jeśli dasz rade, to zostało jeszcze trochę sałatki (jest w lodówce). Proponuję dla wszystkich mrożoną herbatę, co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po sałatce Becinej ;)...ależ mi dobrze.. ;) Anka, zasiadaj i wcinaj :)...Zawsze w towarzystwie rażniej. ...:D Beciu..ja poproszę w takim razie jak mrożona. Czy smak można sobiew wybrać ? Ach, rozpusta już by była całkowita...:p Jeszcze trochę i do domku....:):) Czy Ktoś się pisze na wieczór muzyczny ? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepciku wybieraj: cytrynowa, brzoskwiniowa..... jak rozpusta, to rozpusta........ a to dopiero początek...... ...wciąż mnie coś gna i chce więcej i więcej..... znacie ten stan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia.....brzoskwiniowa :) jeśli można. Wiesz, ja wczoraj jak wróciłam z nad wody, dostałam takiego powera :p i sie wzęłam za pracę....Mąż, syn, przyjaciółka siedzieli padnięci a ja pełna wigoru.... Ale stan owszem, świetnie znam... A Anka też cśs może powiedziec na ten temat, nie wesoła ;) :p:p ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło, że nie jestem osamotniona w moim zakręceniu:D O 14. wychodzę, może się nie usmaże w tym rozgranym samochodzie.... help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram się do domku, wszystkim którzy będą nadal pracować w pocie czoła życzę pogody ducha, uśmiechu i fajnego wieczoru. Pa, pa.🌻 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dużo pracy, ale nie narzekam,bo lubię :) tylko z wami nie mogę pisać :(, ale coś za coś :) upal mamy wreszcie fajny, i dobrze, bo już bałam się, że w tym roku nie powygrzewam się już na słoneczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wieczór muzyczny oczywiście ja sie piszę:) Poszukam czegoś ciekawego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przyszedł czas się pożegnać :) Muszę was zostawić, aby w ten skwar powrócić do domu ;)..... Z butlą wody pod pachą, zmykam powoli. Igi....z racji dzisiejsej rocznicy Elvisa, może poproszę jego kawałki...I możę coś na zamyślenie, tęsknotę...ech, naszło mnie zanowu :):) Buziaki Kochani.....🖐️........ "Żegnam Was...już wiem...".:):D:) śpiewająco ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam póznym popołudniem :) i zaraz zmykam :) bo w taką pogodę szkoda czasu na komputer :) cos paskudnego mi zaatakowało kwiatki w domu :( no i mam zajęcie na najbliższe dni, albo miesiące :(:( może wieczorem jeszcze zajrzę, w zależnosci od rozwoju sytuacji ;):P:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem 🌻 o i muzyczka jaka fajna :) to zimne białe winko wyciągam...........ech aż chce się żyć......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Kawowo witam :) oj,coś pogoda dzisiaj paskudna..............barowo-łóżkowa ;) czyżby dzisiaj piątek ? i znowu wolne :) pora zbójecka :O zazdroszczę wszystkim śpiącym mój pies stał się hiperaktywny,po tym jak spędził dwa tygodnie u mojej mamy i teraz nadrabia zaległości towarzysko-spacerowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) duzo uśmiechu na deszczowy poranek :]:-):) :]:-):) :]:-):) :]:-):) :]:-):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Witam dziewczyny 🖐️ Zgodzę się, że pogoda barowa..ale żeby od razu łóżkowa ;)...Chociaż każdy lubi inaczej... :) Załamanie po wczorajszym upale jest rzeczywiście zdecydowane ...Ale wczorajszy upał dał się we znaki ;) Jednak weekend ma byś podobny do dzisiejszego dnia... To jednak nie zmieni naszej radości z dzisiejszego dnia :):D:) Bez kawy nawet nie ma co zaczynać........Dlatego zapraszam tych co nie śpią...i tych co jeszcze leniuchują...bo mogą :p Miłego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×