Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

Dziś na szczęście już piątek :). Za oknem siąpi deszcz. Paskudnie. :( Mam już kawkę. Trzeba jakoś przetrwać ten dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szepciku:) ...a ja jednak wolałabym zostać w łóżeczku..... poproszę dużą filiżankę aromatycznej kawy, może ona mnie pobudzi.... mam wafelki z nadzieniem kakaowym.... a co tam, jakoś trzeba sobie życie dosłodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka 🖐️....w końcu sie pokazałaś...juz sie martiwłam, że to normalnie dezercja ;) :P Ale miło Cię ponownie gościć 🌻 Beciu 🌻....Ty nas rozpieszczasz słodkościami....ale dziś sobie pozwólmy, przy tej pogodzie....KAwa dla Ciebie :) >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepciku jestem, jestem. Nie zdezerterowałam. Ale wiesz - praca. Spróbuje się częściej odzywać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neluś...i dobrze..wybaczone masz...praca tłumaczy :) Ja w końcu podpisałam umowę o net:D:D:D Po miesiącach walki, nareszcie. W sobotę a najpóżniej w poniedziałek będę miała :) Będę możę miała większą mozliwość zaglądać do Was częściej, aby nam topik nie padł :) A gdzie reszta ? Lista nie podpisana .....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w deszczowy poranek :) u mnie już słonko zagląda zza chmury, może niedługo wyjdzie całkiem :), bo wybrałąm się dzisiaj w króciutkiej spódniczce i cieniutkiej bluzce z krótkim rękawkiem :) ja jedną kawkę wypiłam w domu, ale na drugą chętnie się wproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kawę chętnie, a śniadanie......? Ja zapraszam około 11., dzisiaj proponuje Państwu sałatkę z serem Feta. Przyjmuje zgłoszenia, bo nie wiem ile zrobic..... a tymczasem do roboty :)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szept wiertualności
Aleksandra 🖐️ Ja zprzezornie zabrałam sweterek...bom zmarżluch ;) Anuś 🖐️ 🌻...no jesteś w końcu...wciąż biegasza a miejsca nie zagrzejesz...;) Becia...ja sie piszę...lubię bardzo, a dziś nie wzięłąm nic do jedzenia.....tak więc skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Na sałatkę to ja też ma chę c, jeszcze do tego z serem feta:) Becia_ jesteś super;) 🌼 Witam panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szepcie sweterka nie brałam, bo jestem czarownicą i :D wiedziałam, że wyjdzie słońce :D:D no i u mnie już wyszło :) i mam nadzieję, że będzie upał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na sałatkę zapraszam około 11., jeszcze musze troche popracowac.... Aniu z tym ADHD to powaznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gło zwyciężył: Panowie, Panie, zapaszam na śniadanie. Stawiam na stół swieżo przygotowaną sałatkę mieniącą się kolorami. Na dostawkę bajgle, jakby ktoś miał ochotę (lub nie lubi jesc bez pieczywa). Herbatka owocowa, czego Wam więcej trzeba.....? Smacznego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zrobiło się cieplutko:) zastanawiam sie co robić wieczorem, nie mam jak na razie pomysłu, może wy macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kąpiel w wannie z dużą ilością piany a potem dobra książka. :) Może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka, ja nie lubię się kąpać, przesiadywać w wannie, szybki prysznic z masażem i wystarczy, za to mój mąż potrafi i 3 godziny siedzieć w wannie i czytać może na zakupy sobie pójdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, zakupy? fajnie, to lubie a ponadto: kino, teatr, spotkanie z przyjaciółmi - pub?, wieczór piękności ;), fotel, książka, lampka wina, przestawianie mebli, szaleństwo letniej nocy ; ....... wymieniac dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia, z tego wszystkiego teatr najbardziej lubie, ale w wakacje pozamykane :( przyjaciele na urlopach, powyjeżdżani :( wieczorów piękności nie lubię :( ustaliliśmy już, że do kina pójdziemy, a wcześniej, w oczekiwaniu na męża pójdę sobie na zakupy :), co prawda niedawno byłam, ale nic tak kobiecie nie poprawia humoru jak nowa kiecka albo biżuteria, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×