Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

Witam i zapraszam na świeżo parzoną kawę. Ma ktoś ochotę? Już czuję jej zapach. A wy babolce czujecie? Do kawki mama dziś rodzynki. :) Trzeba w końcu troszkę schudnąć. :P I nieznajoma dla twojego króliczka jak znalazł. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie na kawce :):):) Pogoda nie jest urocza ;) Wolę zdecydowanie cieplejszą aurę, ale wybierać nie ma jak. Dlatego pomimo wszystko usmiechnijmy się :D przed nami jeszcze polska złota jesień :D:D:D A w niej piękne słoneczne dni....... Wiecie co...w piątek chyba jednak będę miała wolne...Może dobije do Kącika spotykających się babek..Co Wy na to ? >>>Anka, Aleksandra...weżmiecie mnie ze sobą ?... Miłego dnia wszystkim :) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To podczytane...mam nadzieje, że nie będą się gniewać....na dobry początek dnia :D Pewien człowiek spacerując po plaży zobaczył leżącą, zakorkowaną butelkę. Rozejrzał się dookoła i nie widząc nikogo otworzył ją ? Z butelki wyfrunął Dżin i mówi: - Spełnię jedno twoje życzenie, ale tylko JEDNO. Mężczyzna pomyślał i mówi: - Zawsze chciałem spędzić wakacje na Hawajach, ale boję się samolotów, a na statkach dostaję klaustrofobii i choroby morskiej. Gdyby jednak był dojazd autostradą, to chętnie bym pojechał. Dżin zastanowił się ... - Chyba nie DA RADY. Ocean jest za duży i za głęboki. Czy nie możesz wymyślić czegoś innego ? Mężczyzna pomyślał jeszcze chwilkę i mówi: - Jest jeszcze jedna rzecz ... Chciałbym zrozumieć kobiety. Dżin zamyślił się ... - To gdzie się ma zaczynać ta autostrada ? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romeo62
Taaak, jestem facetem na babskim forum... Julietto, poszukuję z Tobą kontaktu. Odezwij się, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babki :D co wy tak o świcie na kafe siedzicie??? hmmmm, normalne to to nie jest ;):D:D Szept, pewnie, że Cię wezmiemy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witaj Nam Romeo....:) Julka raczej wieczorkami..albo póżnym popołudniem zagląda...wiesz obowiązki matki Polki ;):)...Bądż cierpliwy :):) A to że facet na babskim forum ? Cóż z tego ? Wiesz...każdy mężczyzna powinien miec jakiś pierwiastek kobiecości w sobie...wtedy...jest bardziej pociągający....:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne. :) Kończę o 19. Zanim do was dojadę i znajdę ten lokal to będzie 22. :D Kiedyś może mi się uda, ale nie tym razem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy którać jest jeszcze chętna na spotkanie, czy bedzie nac tylko 3??? ja już wychodzę, wczesniej, bo mam służbową sprawę do załatwienia, do miłego wieczorka w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski! ja niestety nie będę 7go, ale na 14go się wyrobię, więc mam nadzieję, że nie odwołacie drugiej tury i poznam superrr kobitki z uroczego kącika. Romeo, dlaczegóż to na mnie zagiąłeś swój parol???????????????????????? Czuję się wyróżniona przez Ciebie, ale i zawstydzona również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romeo62
O Julietto, sam jestem speszony takim odważnym krokiem... :) Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego, napisz do mnie maila... Nie chcę zaśmiecać Waszych uroczych dysput.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×