Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

cześć wieczorkiem Kasiu:D Mało was dziewczynki ostatnio......... Romeo, w jakim celu szukasz kontaktu i dlaczego akurat ze mną? Czy my się znamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, Juli, cześć Anko :) ja tylko na sekundkę.... robota wzywa, niestety :( ale jutro postaram się wpaść :) papaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hohoho :) Wszyscy jeszcze śpią, a pachnąca kawa już na was czeka. :D Julietta i jak tam twój Romeo? Swoją drogą to dlaczego tylko jeden? A my to co? Kurcze tajemniczy adorator. :D Zazdrosna jestem. :P wesoła anka ty się nie martw, że rozmawiasz sama ze sobą. :) Ja też. Tylko, że w realu. :P Kate czekamy na Ciebie. 👄 nieznajoma_ mam tego więcej, więc królik z głodu nie padnie. :D Aleksandra ❤️ Becia ❤️ Kariolka ❤️ Ania Aniołek ❤️ Igi ❤️ Starsza siostra ❤️ Szepciku gdzie ty się podziewasz? Zawsze kawkę nastawiasz, a dziś co? Strajk? ❤️ Pogoda za oknem po psem. Aż nie chciało mi się wychodzić z domu. Pada deszcz, zimno. I to ma być koniec lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romeo62
Nelka, nie wiem, czy masz czego zazdrościć... "... Jestem stary, sterany Romeo W krzyżu miewam te bóle :) I w tę pustkę dokoła wciąż wołam O Julietto, twarzyczko na chmurze, O Julietto, różyczko w purpurze, Otwórz, otwórz swe okno, Na tę moją samotność..." Julietto, nie znamy się... Czuję się tu trochę jak... kogut w kurniku :)) Przepraszam, że do Was wtargnąłem... Życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka :) Anka :) Romeo :) Niespecjalnie przepadam za spiewem Umerowej, chociaz Przybora pisal pieeekne teksty. U mnie pada. I jest bosko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romeo czy ty jesteś zawsze taki romantyczny? Czy to tylko na potrzeby naszego topiku? My wcale się nie gniewamy za to wtargnięcie. :D Im więcej chłopów tym weselej. :) Kate ty lubisz jak leje deszcz? Bo ja niespecjalnie za nim przepadam. Chyba że siedzę w domu i nie muszę nigdzie chodzić. :P A gdzie podziała się reszta topikowego babska? Chyba jeszcze nie śpią? :( O tej porze? Toż to zgroza. Może to taki pracusie? :P Hej panienki! Gdzie jesteście? Kawa już dawno ostygła. Wstawiam drugą. Łapie się ktoś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Chrystusie, ale nick :D :D a co do deszczu, Nelko, to ja pasjami. Uwielbiam :) Moze ciurkac, siapic, lac, mzyc, zacinac, padac... wtedy po prostu jest OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kobitki i Romeo, gdzie się podziałeś?? pewnie uwiodłeś już Juliettą i nas nie chcesz, przyznaj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Ola :) Przeciez to babski kacik, a wystarczyl jeden Romeo i juz malpiego rozumu dostaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, Kate, czuję, że mimo woli, psuję Wam atmosferę w kąciku... Dajcie znać, gdy przestanę być mile widziany. Nelka, jak można być romantycznym na potrzeby jednego topiku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... Spóżniona...nieszczęśliwa...ale gdzieś w oddali jestem... Migrean mnie dopadła, smutek ogromny i żal jakiś do świata... Ale nie chcę Was zanudzać tym.. Jedynie o co prodę...to kubek kawy...jakby dało radę... Romeo ..witaj miło w Kąciku....:) jeśli masz ochotę zaglądaj, możę babki sobie głów nie oberwą a zazdrość ich nie zje ;) Są fajowe...No może Kate ma obiekcje...słuszne lub nie...ale kto za nami nadąży...;) Deszcz za oknem...lubię...ale dzis pogłębia mój kiepskawy nastrój.... [Nikt mnie nie kocha, nikt mnie nie lubi....niech mnie Ktos przytuli...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcie, kubas kawy dla Ciebie i kocyk w krate i ksiazka Agathy Ch. na poprawe nastroju ;) Nie smutkuj.... Mam swoje zdanie na temat Panow u nas, ale to nie znaczy, ze nie powitam i Romea i Amanta (pewnie to jeden i ten sam) :) Bawcie sie dobrze . Ja wpadne pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szept, pisz co Cię boli - może uda sie jakos pomóc :) Romeo, mam dla Ciebie jedno pytanie egzaminacyjne: czy lubisz piwo z sokiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate ❤️...dzieki...kocyk by sie przydał...i zapomnienie o świecie... Kącik jednak mnie przygarnął...miło :) Aleksandra ❤️...kłopoty małżeńskie...pewnie z mojej winy..ale trudno...wyjdę z tego..jak zawsze ;) potrzebuję czasu jedynie.. Neluś❤️ Dziewczynki...chłopcy...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropuszka 8
romeo odbierz pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×