Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

Ja niestety nie mogę być jutro z przyczyn nie zależnych ode mnie cholera jasna. Natomiast mam nadzieję, że nie skończy się na dwóch spotkaniach i w miarę możliwości spotkam się z wami w innym terminie. Strasznie żałuję, bo uwielbiam takie randki w ciemno, dostarczają dużo adrenaliny dawno już zapomnianej:D, ale to wszystko przed nami, tak sądzę. Pozdrawiam Was dziewczynki wszystkie, buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :D i chłopaki :-P Melduję się na posterunku ;) Trochę ostatnio nie miałam czasu :) Mam nadzieję, że jutro się spotkacie, ja, niestety, nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam Jesień w Nowym Jorku :) Romantyką powiało ;) Olka a Ty będziesz jutro ? ja też myślę,że na jednym nie powinno się skończyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kariolka, kopę lat :D Gdzie Cię wywiało? Opowiadaj rasras :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, że tak polecę filozoficznie, to każdy z nas jest sam ;) A mówiąc poważnie, to za cholerę nie chce mi działać powiadamianie o nowych wpisach na forum i działam metodą odkrywkową - będzie nowy wpis, czy nie będzie? ;) no. I raz się trafi, a raz nie :D :D Ola, jak tam gary i wok? Już rozdziewiczone? Kto w końcu jutro się spotyka, z kim i jak się rozpoznacie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, jakbyśmy się w ciemnym pokoju w ciuciubabkę goniły :) nieznajoma, jak tam obcinanie ptaszków idzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kate :D Z tego co zdążyłam się zorientować to Anka i Ola mają jutro się spotkac tylko :) Ta, która przyjdzie pierwsza, to ma trzymac łyżeczkę w buzi, czy jakoś tak ;) Ale to akurat może potwierdzić któraś z zainteresowanych :) Ale chyba żadnej tu nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie jestem w delegacji na poludniu Polski tym razem:) dzis mam spokojniejszy wieczor to sobie moge w necie posiedziec:) wracam dopiero za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łyżeczkę? w buzi? Co drugi człowiek w knajpie ma łyżeczkę w buzi ;) Już chyba ten transparent \"szukam kochanka\" był lepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kariolka, to fajnie, odetchniesz sobie troszke :) nieznajoma Asiu - a ile sztuk już zdążyłaś obciąć? i komu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate tak wyczytałam ;) Ale, niestety, żadna z zainteresowanych nie może potwierdzić ani zaprzeczyć, bo żadnej tu nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, ptaszki to chyba mają tylko faceci? :D :D :D znikam, zaczęło się szkiełko, paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę KAte, że Szkiełko to również Twój ulubiony serial :) Też o 22 siadam przed telewizorem i oglądam Tvn24 :) To papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panienki. :P Oj babolce coś się ostatnio obijacie. :P Kawa czeka. Pięknie pachnie. :D Kto chce kubas łapka w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×