Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Gość o wzroście
dobry wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Witam :) Powiem krótko,bo mam mało czasu. Zaręczyłem się :) Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim gratuluję zaręczyn :) mam pytanko, jaka rola dla mnie pozostała? chyba że nie chcecie mnie wsród siebie :( pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cancan----moje gratulacje :) i duuużo szczęścia!!! Jonia----my Cię nie chcemy?Nie pisz więcej takich bzdur😠 A co chciałabys grać w jasełkach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz sama nie wiem, a co mi dajecie? jestem otwarta na propozycje :) aaaa i jeszcze 1 robimy plakaty? ciekawa jestem jak mnie namalujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jescze królowie nie zostali obsadzeni plakaty mozecie wy robić,ci którzy są od początku już je robili. Musicie napisać coś o sobie,do kogo jesteście podobni wasz cechy charakterystyczne itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam tylko przelotem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WIADOMOSC DLA QWERTZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po trudach i znojach wreszcie wiersz który nam (doWOLNOSCI) wysłałaś dotarł. Tzn. Kubald już dawno go dostał ale łon jest zakręcony jak blaszany bębenek więc na przyszłosć polecam kontakt z dwoma pozaostałymi członkami(Trefl i Magnolia) O ile dobrze rozumiem Kubald jest za przyjęciem Cię do naszego grona, ja tyż a dalej to nie wiem, nie dostałam jeszcze odpowiedzi:O A pozostałych karakanow zapraszam na stronkę do której link widnieje w mojej stopce:) Nie zrażać się pierwszą stroną-jeszcze nie mamy na nią pomysłu, tzn mój pomysł jakoś nie spotkał sie z aprobatą grupy:O Wbijać do działu \"teksty\" czytać i oceniać, szkoda ze nie ma możliwosci komentowania, trza to zgłosić adminowi:O baj baj🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulaj odwiedziłam stronę,do humanisty mi daleko i jestem wrażliwa na reklamy,ale niestety coś za coś.życze powodzenia i czekam na teksty twoje i qwertz(jakie jest twoje pseudo na tej stronie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka takich Magnoli na necie jest pełno, nawet nie da się założyć poczty z adresem Magnolia@cośtamcośtam bo na wszystkich popularnych portalach już są takie magnole:D qwertz jak trefl oderwie się od swoich ksiązek(podejrzewam ze gdzies w okolicach weekendu) i zaakceptuje twoją kandydaturę to podam ci nr gg do Kubalda który rejestruje członków dowolnosci na stronce (bo samemu się nie da, potrzebny jest kod który zna tylko on:O) Odezwiesz się do niego albo ja podam mu twój nr gg (jeśli się zgodzisz) i Kubald cie zarejestruje. zrozumiałas coś z tego? To pewnie trooooooooooche potrwa zanim będziesz mogła dodawać teksty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Ja na moment. Proszę zarezerwować dla mnie w jasełkach rolę księżyca w pełni :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
I dzięki za życzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze raz i lecę spac. mam nadzieję ze w końcu się wygadam:D zebyś mogła dodać swój tekst musisz być zarejestrowana na stronce zeby się zarejestrować trzeba znać kod który zna tylko Kubald ale zebyś mogła zacząć dzialać na stronce (czyt. dodawać teksty) każdy z naszej grupy (w dotychczasowym składzie czyli ja Kubald i trefl) musi się na to zgodzić, w końcu jestesmy grupą demokratyczną:D na razie ja z Kubaldem się zgadzam a z trefl się nie odzywa😠 ale z nią zeby się skontaktować to trzeba wysyłać znaki dymne albo telepatycznie się zgadać. Lecę spać, dobranoc wszytkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
cancan wyrazy współczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
qwertz czemu bella:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
jaki zazdrośniku? pierwsze słysze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
qwertz-a z czego ja zrezygnowałem??? Bo w temacie najwyraźniej nie jestem :) Wzrost-dopadło mnie na amen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cancan----i bardzo dobrze że Cię dopadło:) i trwaj w tym stanie....trwaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
ja chcę być jezusem nie zapominajcie o tym p.s bardziej mi się podobały miniówki z trawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
el w te el w tamte co za różnica :) i jak nie gorąco zgłaszam wniosek może i nie wniosek kobiety miniówki na tyłki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz kubald to jedyny nasz członek:D który zna sie na komputerach i zrobił całą stronkę ludziska zaczął mi się wekend pełen atrakcji:) muszę nauczyć się na ekonomie na kolosa, na angola na test i na prawo konstytucyjne na kolosa-sama słodycz:D ale dziś mam dobry humor i zamierzam sie wylenić ile wlezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×