Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

do pokoju wchodzi fanka dzie niestety strasznie wk... samochód tak mnie ochlapał że miałam calą kurtkę spodnie i twarz w błocie.podobno błoto dobrze działa na cere-jutro sie okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dawno nie było tu qwertz...Czyżby też cierpiała na brak czasu jak ja? Od kilku dni mam niezłą karuzelę. Jeszcze ok tydzień i powinno się uspokoić. Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działąnie błota jest na moją cerą wrecz odwrotne,mam dwa nowe wulkany na twarzy,może błoto nie może być zanieczyszczone ołowiem? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu ani kulaja (do teraz) ani fanki ani kabla o QWERTZ I UKULELE nie wspomnę A tu od jutra zacznie się znowu "z pamiętnika studentki Kulaj":O Znowu p. Irenka postrach całej grupy da czadu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomarańczowa
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Ja tylko na chwilkę. Czukerek....dawaj coś z pamiętnika studentki kulaj :) Qwertz....pamiętaj co mówiłam..... Kabel....u mnie karuzela nadal trwa....zobaczę jak będzie dalej. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe wiem o co biega, ale spoko, ja tu tylko sprzątam Studentka kulaj ma ostatnio zryty beret i ze wszystkimi sie kłóci. Trzeba ją odseparować od społeczeństwa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! ale problem mój drogi Kablu polega na tym ze owe kłótnie nie mają podstaw. Ot, kulaj wpada sobie w histerie, wybucha płaczem i trzaska drzwiami. A to już wydaje mi się być zryte i zupełnie nie pasujące do kulaja. Przesilenie jesienne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×