Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Qwertz.....to był tylko malutki smsik:P....Panikara:D Kabel...nie pomarszczyłam się:P:D Dziękuję za fotki....cudne:) Oczywiście czekam na resztę.Jak nie możesz inaczej to może być w ratach:D. Pytałeś o program do rozpakowywania---mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz----wychodzę jutro z domku ok.6:30 więc będzie zimno.Wracam ok 16 więc będzie gorąco......kurcze,NIE WIEM JAK SIĘ UBRAĆ:D Kabel....jedna fotka mi się wybitnie podobała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz biegiem przestawic auto na moj wlasciwy parking :)...na tym na ktrym stoi teraz wiza wygasa za 10 min :D i zaloza blokade albo dostane fajny bilecik :D....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff ale sie zgrzalem :O....jedno qwertz na probe :)......jesli taki link wysle na poczte to przestanie być publicznym :) tylko Twoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm tego moze piasek ? :) jest latwy do przechowania, mozelezec na sloncu, jest tani :)....jedzą czasem kury podobno dziala przeczyszczajaco :D...tylko sie do niego nie przyzwyczajaj ;) bo za kazdym razem bedzie to inny link ;) ale Twoj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiihaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madathim
Hej. Może ktoś ze stałych bywalców wątku mógłby mi powiedzieć, czy Asasas znalazł tu to, czego / kogo szukał? Przejrzałam kilkanaście stron, ale nie znalazłam odpowiedzi, a zastanawiam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×