Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

dziękuję Qwertz:) kabel zaraz sprawdzę ale odp najprawdopodobniej wieczorem bo teraz pewnie nie zdążę:) Miłego dnia karakany🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.................................... .........\"Panie Boże,nie jestem aniołem dziś niewielu jest takich na świecie, może ci co na ziemskim padole pokochali zwierzęta i dzieci. Panie Boże,powiedziałeś \"proście\", rzekłeś :\"proście a będzie wam dane\", wiesz,że wczoraj po Tęczowym Moście poszedł do Ciebie mój kot ukochany? Panie Boże,poznasz go z łatwością, miał sierść jedwabistą,cztery łapki,ogon proszęo Panie zawołaj go głośno, bo miał w zwyczaju nie słuchać nikogo Panie Boże,nie proszę dla siebie, znajdź mu jakąś osobę przyjazną, by głodny i smutny tam nie był i żeby mógł sobie przy kimś spokojnie zasnąć. Panie Boże,a gdy tak się stanie, że i mnie kiedyś do siebie zawołasz, pozwól mu proszę wyjść mi na spotkanie, jeśli oczywiście aniołem zostanę...........\" Miłego wieczorku.Wróciłam po długiej \"walce\".......o ile jeszcze mnie chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) 🖐️ ukulele ....milo ze jestes :) ...zostaniesz aniolem :)....mam nadzieje ze nie znikniesz za tydzien ..... od znikania ja jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kabel.Nie zniknę,powodu mojego zniknięcia na tak długo już nie ma.....wiesz o tym.Jeśli zniknę to z powodu pracy,tylko pracy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwertz a nie ma przypadkiem takich kredytów które można ubezpieczać na wypadek gdybyś straciła prace? Ja bym jednak zaryzykowała i puscila totka. A nuż widelec się uda. Jak by co będziesz tylko 2złocisze w plecy;) Kabel daj znać czy mail doszedł. Przepraszam za małe opóźnienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czukerku ;)....spoznienie ? hehe przynajmnij mam pewnosc ze jestes kobieta :D :classic_cool: ...doszedl :) napisalem i czekam na odpowiedz ;) heheh qwertz totka ? lubie hazard ,ale nie taki ;) no chyba ze ja kulkami bede zonglowal :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa czukerku cos mi sie przypomnialo :D......ktos kiedys powiedzial ze : "zamiast dac komus rybe dam wedke".....jestem innego zdania :) dajac wedke nie mial bym pewnosci ze ow znajdzie zarybioną wode ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie ma... Nie powiem ile razy juz sprawdzałam bo będziesz się smiał:) "hehe przynajmnij mam pewnosc ze jestes kobieta" oj tam, taki mały poślizg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty czekasz na onet a ja czekam na wazna wiadomosc na pieprzonym o2 ....i co widze ....brak dostepu 😠 ....tak czy siak jak dojdzie moj, to czekam na odp od ciebie ;).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh to w tym wypadku by sie namachaly skrzydlami :D.. przedawkować życie>>. alez jest ;)...ale dla tych co serca maja po wlasciwej stronie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troszku by sie namachały ale zgodnie ze starym przysłowiem pszczół które mówi że ruch to zdrowie... ;) Chyba nie doczekam sie juz dziś tego maila. Idę spać. Mam nadzieję że rano będzie już na mnie czekał bo jak nie... to się skitram z ciekawości:O Dobrej nocy Kabelku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwertz wystarczy \"miłego dnia\". Strasznie lubię kiedy ktoś dobrze mi zyczy:D Wiecie co? Sniło mi się że dostałam 5 z kolosa a że sny tłumaczy sie na opak... No nic. Lecę... \"bo chcę\" sialala A żeby nie było że ja taka samolubna jestem: Życzę wszystkim miłego dnia:) 🌻 PS. Kabel-odpisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×