Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Normalnie trzeba obić ściany jakąs gąbką czy coś żeby była lepsza akustyka czy coś bo normalnie jakieś echo tu czy coś PS. co to jest kurde jurysdykcja? trza se wygooglować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruneteczka17
noooo trzeba przyznac swietny temat hehe;]cekawe czy mna sie ktos zaopiekuje i pokocha kiedys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunateczko na pewno kiedyś tak bedzie ale nie licz ze tutaj kogoś znajdzieś. Topik jest stary jak świat i dwano przestał mieć coś wspólnego z tematem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D o wzroście dobrze że nie napisałeś \"ale suchy chleb dla konia zawsze zjem\" swoją drogą ostatnio wynalazłam bardzo dobre sucharki;) Myślicie za nadawały by sie jako suchy chleb dla konia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sie stalo
z autorem? znalazl swoja milosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje posłusznie ze jakieś pare godzin temu wyszedł ode mnie listonosz Ludziska wracać!! Gdzie Was wcieło? Wracać i opowiadać co ciekawego widzieliście na wakacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to opowiadaj kabel co tam w wielkim swiecie słychać? ps. moją nieobecność sponsorowała smazona kiełbacga;) wiem, o tej porze...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec!... zwiedzilem kilkaset kilometrow .... (?) riviery :)....plaze jedna przez druga piekniejsza :) pogoda umiarkowana troche deszczu i slonca polączone wiatrem jak stara dobra para obraczkami :)....wakacje sie skonczyly ale mojej wedrowki ciag dalszy bedzie weekendowo :) wszak lato jeszcze trwa .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko raz :) malutka ale piekna ja dama...uniosla kilka "kropel"slonej wody i trzasnela nimi mnie prosto w pysk :O :D ale samo zajwisko piekne ...szkoda ze taka malutka byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm wiem czukerku :)...ja mowie o zjawisku ktore jest naprawde piekne nie mysle o skutkach jakie spowodowal...:O jak tylko sie troszke zorganizuje wrzuce kilka fotek :).....mam nadzieje ze mnie nie wyleli jeszcze z fotosika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dwie minuty i idę się uczyć och, jak ja uwielbiam prawo międzynarodowe! och, jak ja kocham uczyć się o ONZ która jest organizacją pokojową i w ogóle peace & love:classic_cool: a tu prosze bardzo! Jednym z jej członków (;) ) sa chiny! w ogóle kto wymyślił to prawo skoro i tak go nikt nie przestrzega a ja muszę za nie bulić jeszcze kase i stresować się czy przypadkiem nie wylece na zbity pysk z budy? no! to mi ulżyło;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×