Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Kabel poprzeklinaj troszeczke proszę wtedy będę wiedziała na sto procent że jesteś człowiekiem bo do tej pory coś za idealny się wydajesz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh witajcie :D 🖐️ czukerku ;)... moze to cie zmartwi ale nie ma idealnych ludzi, istnieja tylko w naszej wyobrazni :)....tesknimy za iedalem ale nikt nie ma dosc sily by takim sie stac... choc wiemy jak powinien wygladac nasz ideal, sami nie potrafimy dązyc do idealu .. z drugiej strony ( tu mala probka specjalnie dla ciebie ) : Czy ja do\" huja pana\" powiedzialem gdzies ze jestem czlowiekiem ?! :D hehe moze byc ;) ? ps. zeby przeklinac trzeba miec powod ;) a na tym topiku takiego nie znalazlem ;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Czy ja do\" ch*ja pana\"\" :D:D:D:D Jeeeeeeeee Nie wiem dlaczego ale dla mnie każdy zdrowy człowiek powinien umieć rzucać mięchem:D Dobra, wiem to było szczeniackie:D Co tam ludzie porabiata? ja zaraz będę oglądać dwa tygodnie na miłość i będę sobie tęsknić za \"miłością\" Miłego wieczoru karakany 🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankia_franka
spokojnie jeszcze nikt n ie ma uprawnień moderatora wiec kazde niemile slowo moze być żle odebrane,chociaż nie wiem czy modom chce sie czytać ten temat na bieżąco melduje sie,dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee no co ty ? to nie bylo szczeniackie :D...heheh przynajmniej upewnilem sie ze jestem zdrowy :D :D :D.....co porabiam ? to co lubie i potrafie... pomagam spelniać marzenia ;) milego wieczorku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe a nie boisz sie ciemnosci ? hmmm rozumiem :).....a tego chrobotania pod podloga i trzasku klamkami tez pewnie nie slyszysz ? ;) no tak muza z kompa zaglusza..... to poczekaj jak zacznie filazanka z kawą skakać po biurku zaraz swiatelko wlączysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dobrze że mnie już wczoraj nie było bo po tekście Kabla chyba bym zeszła:O Tym bardziej że przez przypadek widziałam wczoraj zdjęcie na wpół zjedzonej ludzkiej stopy i z ledwościa wmłuciłam dziś kanapkę z szynką:O Przepraszam bardzo ale musze pozwolić sobie na odrobinę prywaty: QWERTZ ŻYJESZ TY JESZCZE??? No.. to co tam słychać? Fanka a horrory oglądasz? I nie boisz się?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzkiej stopy ? chyba żartujesz horrorów nie oglądam ale kiedyś uwielbiałam je czytać. qwewrz wzywamy cie telepatycznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie:O Gdzies się wczoraj po kafe platało:O o to tak jak ja, horrory tylko czytam:) No to zaczynamy, qwertz chodź tu, prosimyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam, że na żywo tą stopę widziałaś na szczęscie nie czytam innych tematów na forum qwerz i reszta karkanów są wzywani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też skończyłam balowanie na dziś a chciało by się jeszcze ech... Taka mała dżampreska w takim jednym gronie sprawiła by że usmiech nie schodził by mi z twarzy przez najbliższy tydzień PS. Alkohol powinien być dozwolony od lat 35:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak...melodyjki plyna z trzech komorek od stonowanych utworow do czegos co przypomina mi moj ulubony utwor rammsteina :D hehe po tym nie mozna sie nie obudzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, ze ja nie mam problemów ze wstawaniem za to dzwięk budzika mam takie ze dostaje przy nim zawału:O a nie da mi się go zmienic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te budziki nastawiam ;)....tak na wszelki wypadek :D choc zdaje sobie spawe ze kladąc sie wczesniej spac, nie bylyby mi potrzebne Trudno jakos organizm przyzwyczaic do wczesnieszgo zasypiania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komp is off zawsze o tej samej godzinie 00.00 do tego dochodzi z pol godziny na toalete i jeszcze troche na przeglad prasy...godzina 01.00 to wlasciwa dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, skoro jeszcze nie dotarłeś tu z odpowiedzią na moje pytanie ja powiem Ci że dzis pójde spac tak mniej więcej ok 23:00. Dobranoc:) PS. czy do kogoś z karakanów odzywała sie przez ostatni tydzień qwert? Mailowo/telefonicznie/telepatycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Kabel......ja nie wygrałam w totka...a cholerka przydałoby się teraz:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×