Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Na jakim Ty świecie żyjesz? Ja to co chwile słysze że jakiś przypadek się po kims pokulał i poturbował biednego człowieka. A propos poturbowanych ludzi: w piatek miałam pierwszą jazdę i żadnego człowieka nie poturbowałam:classic_cool: a nawet zdążyłam zauważyć na drodze jeden znak drogowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hamowac nie umiesz? ..hmmm to drobny szczegol na razie bedzie to za ciebie robil instruktor a pozniej ? no coz najwyzej czesciej niz inni bedziesz zmieniac samochody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe widze ze obryta w kreskowkach jestes :)...ja tez :D a auto flinstonow faktycznie hamuje na kij albo piety :D ......to juz lepiej sie naucz ;) hamowanie szplkami w asfalcie bedzie cie kosztowalo naprawe drog i wymiane szpilek po kazdym hamowaniu :D tak na marginesie ...nie tak dawno osoba z mojego otoczenia zdala na prawko za drugim podejsciem....zacieram rece bo fajnie bedz miec jeszcze jednego kierowce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie jeszcze to troszkę potrwa zanim będę odwiedzać topik częściej ale myślę że nie dłużej niż dwa tygodnie.Teraz też jestem tylko na chwilkę.A z Wami co się dzieje kochani? Już prawie tydzień i nikt nie daje znaku życia... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znów tylko na chwilkę.....widzę że chyba tylko po to by podbić topik :O Meldować mi się 😠 Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ahoj:) nie wiem gdzie wy jesteście ale wiem że mnie się nie podoba tu gdzie jestem:O Zaczął mi się weekend a ja w domu siedze, deszcz leje i nie chce przestać i takie tam pierdoły. a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Czukerek :) U mnie dziś pada deszcz i jest zimno. Nadal na nic nie mam czasu i moja karuzela jeszcze trwa....mam nadzieję że wrócę do normalności już niedługo :O Kabel-----@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wam top padł
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 162 a czuje sie bardzo
nop padl padl:)ale on bardzo dlugi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabel mozesz mi
podać @ do ukulele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nawet jest burza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieci słońce i
top wam pada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Kabel gdzie byłeś? Robiłes zdjęcia? Byłam dziś na cmentarzu i modliłam się żebym nie musiała w przyszłym roku odwiedzać tam nikogo z moich bliskich:O Kapsko jakich mało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pojawiam się i znikam....chyba tylko po to by podnieść topik:O Oj...czekajcie jak wrócę na stałe 😠...;) Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty mnie powalił na łopatki:O Potrafi znaleźć źródło każdego problemu w nieodpowiedniej diecie:O Wychodzi na to że ludzie z depresja powinni wpierniczać taczkami czekolade:O Coraz zimniej sie robi... Może zakotwiczycie kiedyś swoje pupiny na kafe na troszkę dłużej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×