Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Czukerek----ja się ostatnio czuję jakby mnie w ogóle nie było:O Wracam tam gdzie czuję się bezpieczna.....wiadomo - zajmuję tradycyjnie kącik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A ja tu z Żywczykiem przybylam.. zobaczylam.. i uwierzylam, ze piekna pogoda nie tylko na mnie tak dziala :) Jak tam moi Drodzy, wakacje juz zaplanowane? Ja calkiem niedlugo wyjezdzam, wiec pewnie tylko wpadne sie pozegnac.. a i teraz tez uciekam, bo nie lubie sama tak sobie siedziec a szczególnie w kącie ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeeeeeeeeee cieszymy sie poniewaz zaliczylismy pierwsze cwiczenia w tym sem i to na 4:classic_cool: znaczy ja zaliczyłam i ja sie ciesze, nie wiem jak wy;) przez te studia wpadnę w alkoholizm:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czukerek------ja też Ci gratuluję :) Nawet nie mówię gdzie teraz znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec tak jak powiedzialam tak robie.. Milo mi bylo Was wszystkich poznac.. choc troche poznac :) Dzieki za kazde dobre slowo w skierowane w moja strone. Trzymajcie sie. Zycze wszystkiego dobrego. I tego aby ten topik przetrwał Wam jak najdluzej. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whispers :)....specjalnie wyszłam z kącika żeby się z Tobą pożegnać:) Trzymaj się i wszystkiego dobrego kochana. I tak jak powiedziała nasza szefowa Qwertz-----zaglądaj tu w miarę możliwości i wracaj prędko:):) No i może kiedyś w 2,82 lub na Ogrodach...?;);):D Miłego dnia wszystkim i wracam do kącika bo nie chcę żeby mi się wyziębił...może mnie ktoś w końcu zmieni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzrosciie
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe ...jak nic wszamalaś dzis wesole ciacho :D..... jestes blizej to wygnaj ukulele z kąta..przykleila sie czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc zboczency

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamknąć topik na kłótkę???😭 Kierowniczko----nie rób tego!:D Tak sobie nieraz myślę co u joni,fanki i cancana..... I mój kącik też zamkniesz?To gdzie ja będę sie tak bezpiecznie czuła,co?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego wszystkiego napisałam kłótkę....masakra:O Oczywiście - kłódkę! Widzisz qwertz jak się denerwuję tym zamknięciem?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel :) Ale się szybko zjawiłeś!Zupełnie jak anioł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za @....hm byl adres pod nickiem ? ;)...no wlasnie to byl pierwszy nick i ostatni w ktorym cokolwiek napisalem o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo nie możesz pojawić się wcale :O To nie pamietasz,że był adres?Aleeeeeeeeee się zdziwiłam...... Moje uznanie:)....to było śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez pamietam :) i to bardzo dobrze ....bo to jedyny nick z adresem :)..... dzieki za uznanie :)...choc jestem innego zdania zreszta nic dobrego stworzyc sie nie mozna w 10min online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie kontynuacja???Może dodasz jeszcze jakąś optymistyczno - rozweselającą tematykę?...... Tak sobie teraz myślę...szkoda,że moje od jakiegoś czasu nie istnieją.Skończyły w śmietniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwertz-----pamietam,że kiedyś coś pisałaś na temat deprimu..... nie mogę sobie jednak przypomnieć czy na + czy - ? A tak w ogóle to zmieniłaś mnie w kącie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel------- dlatego żałuję.... Może kiedyś??Weż się do roboty!:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh to musialbym rzucic prace :D bo czas wolny ktory mi pozostaje jest tylko dla mnie :)....przynajmniej takim powinien byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak poswięciłbyś choć 2 popołudnia w miesiącu to nic byś nie stracił ze swego wolnego czasu a sztuka by zyskała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×