Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

bedzie aktualny jeszcze jakiś czas(ok.mies.) ...ale teraz będę miała przy sobie ten który Ci podałam i z tego będę korzystała na stałe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłych snów Kabel:) i....postaram się w najblizszych dniach napisać....wiesz co,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skasowało mi się wszystko a taki elaborat wystukałam:O Rybiński wpada w ucho i pewnie zaraz będę chodzić i wyć a Buzu squat zarąbisty:) coś jak Kuba Sienkiewicz (?) Ostatnio zachwycałam się też Giannią Nannini meravigliosa creatura i sei nell anima. Jeśli chcesz mogę Ci je wysłać na maila albo sciągnij sobie stąd http://mp3.teledyski.info/index.html?text=Gianna+Nannini&strona=1&file=global&name=eplik&dalej=Szukaj a aktualnie wpadłam w uwielbienie dla wszelkich piosenek Janusza Radka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Łóżko się porąbało. Koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cancan to nad czym teraz pracujesz? qwertz choć porwiemy Radka, Ty go będziesz mieć u siebie w dni nieparzyste, ja w parzyste, Postawimy go sobie na komodzie i będzie nam śpiewał, co ty na to? A jak nam sie znudzi to wymienimy go na kogos innego;) Już wysyłam Gannię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był chyba jakiś zespół, kiedyś to na karaoke chyba śpiewałam... google mówią że to był albo Kult albo Omega;) Do wyboru do koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, jeszcze nie to, ta dziewczyna o perłowych włosach to jakiś przekład z angielskiego... [myśl, myśl] W komentarzach na youtube wyczaiłam jakichś animalsów , może the Animals?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Wybaczcie, ale nie bardzo chcę pisać o tym, co się ze mną stało. Cieszę się, że choć Wy jesteście w dobrych nastrojach, skoro wyciągnęłyśice na światło dzienne takie dinozaury, jak Rybiński i Omega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Jak chcecie trochę pogrzebać - to zainteresujcie się Martyną Jakubowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cancan spoko, nie drążymy wiesz jak by co to My zawsze gotowe są z qwertz do pociskania głupot;) jak ja nie lubię Frackowiak za to lubie papierowy księżyc ale nie w jej wykonaniu , a że innego nie znam, sama se muszę śpiewać:( ja za to polecam Dobro J. Radka , takie optymistyczne http://www.youtube.com/watch?v=2FLb9mXCJmc a przy tym lubie zasypiać przy Hymnie wieczorów miejskich Turnaua http://slashermckagan.wrzuta.pl/audio/rI8dY8CZQk/grzegorz_turnau_-_hymn_wieczorow_miejskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cancan a konkretnie coś Jakubowicz polecisz? kurde jak włączyłam tą "diamentowa kulę" to zaczęło gwizdać jak czajnik z gotującą się wodą i z wrażenia poleciałam do kuchni:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Dawno mnie tu nie było i z perspektywy czasu widzę, że to forum coraz bardziej obniża swój poziom. Stanowczo za dużo małolatów. No cóż - na mnie czas. Bawcie się dobrze i pozdrawiam :) Może się kiedyś jeszcze odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
P.S. "Domy z betonu" i resztę jej piosenek z tego okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×