Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Ta piosenka Qwertz jest kurde taka pesymistyczna a melodie ma podnoszącą na duchu. Dziwne ale fajne:) A ja polecam tą , chociaż nocy jeszcze nie ma ;) http://mourah.wrzuta.pl/audio/f1rXP8drRR/cala_gora_barwinkow__cgb_-noc a tu znalazłam śpiewającego Rozmusa i się z deczko zdziwiłam http://jardorwik.wrzuta.pl/audio/62DkzV0SDM/rozi_rozmus_-_mowili_na_nia_slonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 38
Pokachaj mnie i zaopiekuj się mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 38
widze ze odzewu brak wiec ide golic muszelke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam mieć wczoraj poprawkę Kobieta miała przyjść do nas na godzinę 15:00, do innej grupy na 16:30 Czekaliśmy do 17:00 Nie przyszła! I nie zadzwoniła do szkoły że się spóźni czy coś tylko w ogóle nie przyszła! Chociaż mogło jej się coś stać:( Albo to dlatego że ostatnio przypomniałam sobie o moim Aniele Stróżu i zaklinałam go przed wyjściem z domu żebym zaliczyła tą poprawkę. Widocznie to Jego sprawka:classic_cool: a ja muszę się jeszcze poduczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D qwertz jesteś boska ech, ja dziś byłam zaliczyć tą poprawkę i na szczęście zaliczyłam :classic_cool: okazało się że kobitce rozkraczył się samochód i nie mogła do nas dotrzeć. Blondynka nie pomyślała że można zadzwonić do szkoły i powiedzieć że się nie przyjedzie albo że sie spóźni w każdym razie przyszła po trzech godzinach i pocałowała klamkę. dziś też oczywiście musiala się spóźnić tak dla zasady 15 minut za to wczoraj wywinelam pięknego orełka w parku, nie wiem jak to zrobiłam bo lecialam centralnie na twarz a wylądowałam na plecach:O przy czym ucierpiały mi kolanka, jedno jest sexownie fioletowe a drugie obdarte:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ale mi się słońce dało na plecy normalnie pali mnie kolor skóry mam czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuups no to pewnie o wzroscie miałeś zarąbistą noc, zero spania na plecach. zrób se kompiel w siadłym mleku niczym Kleopatra;) qwertz masz zaczepisty opis:D Skąd Tyś go wytrzasnęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogólnie cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialem tylko powiedzieć do zobaczenia za 5 tygodni Smigam na zasluzone wakacje ....swiat ,a przynajmniej jego czesc nalezy do mnie ;)...pozdrawiam Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jakie zamykamy.......?!! Fakt,że ja też przez najbliższych 5-6 tygodni będę zaglądała dość rzadko ale żeby aż kłódkę wieszać?:D Kabel ;).......👄 A wszystkim życzę miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QWERTZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ODEZWIJ SIęęęęęęęęęę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale szajs z tym konkursem powygrywały jakies mośki a moj projekt został bezczelnie olany a tyle głosów mi nastukaliście:( Mimo wszystko dzięki za pomoc i mam nadzieję że ktoś tu jednak zajrzy do nas;) qwertz sprawdź pocztę, troszkę mi się przedłużyło odpisywanie. Czekam na wypociny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×