Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

kulajku, to teraz otwórz i przeczytaj pierwsze zdanie:D:D:D nie mam precelków, ale gdybym miała, to bym je właśnie musiała zetrzeć z ekranu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pamiętasz ciąze pozamaciczne w kolanie?:D fanka jeśli nas czytasz to się odezwij! Ewentualnie podaj maila to prześlę Ci powieść. wlazłam na pierwsze strony topiku i nasuwa mi się tylko jedna myśl: jaki człowiek był durny te pare lat temu to szok:D A o co w ogóle poszło z asasaem że uciekł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie ta dawna gwardia??? ciąże od uderzenia w kolanko na basenie... a mnie cały czas chodzą po głowie "gęsiwo" i jakieś "gwozdki" i prowokacje "orenżadki" :D nie mam pojęcia czemu zwiał. bo jakieś maile chyba były między Wami... zdjęć wymiana? a potem nagle zaczął nas zgłaszać do moderatornii i zakazano używania imienia jego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa skoro zobaczył moje zdjęcie to już wszystko jasne:D:D:D nie sądziłam że to kiedyś napiszę ale kafe zeszła na psy całkowicie. Średnia wieku oscyluje w okolicach 15lat i już nie ma się z czego śmiać. Nie ma już Stanczyka, Andrzeja z Biłgoraja których wszystkie laski próbowały przekonać do damskiego rodu, ani flirtującej zawsze i wszędzie Lusesity. Ech. Pa Qwertz:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po franku to ślad zaginął,może do jasnowidza trzeba po poradę nasz plakat super,nawet nie pamiętam że takie coś tworzyłaś. na dzień dzisiejszy mogę poćwiczyć jedynie taniec w deszczu,lodu brak,chęci też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanka (tuli) ale nie przejmuj się, jutro na południu ma spaść śnieg, może się łapiesz w te rejony i będziesz mogła poćwiczyć niedługo tulupy:D Franek to chyba niedługo po asasie zwiał. Może ściągniemy go myślami? Ciebie udało mi się ściągnąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do plakatu to coś mi świta że wszyscy mieliśmy narysować jak sobie siebie na wzajem wyobrażamy i tych fot było więcej ale ja mam tylko soją wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu kiedyś jajka były. Cytat z początku tematu "randka przy drażach... kokosowych... z biedronki... jakie to romantyczne " hehe Gdyby to tak wcielić w życie... O! Draże z biedronki mogą być słowem kluczem do znajdywania "swoich" w realu:D Proponuję nową misję za miast tanców hula i tulupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plakatów było więcej i spódniczki z liści i ukulele.Podwawałam że jestem podobna do jabłczyńskiej i zrobiłaś mnie na jej podobieństwo do tańca to my werwy nie mamy ale możemy porandkować coby tytuł topiku był odpowiedni do treści w nim zawartych trzeba temat przeczytać od początku,pamięc odświeżyć bo trzy lata nam przybyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie szukałam reszty tych zdjęć i hymnu karakanów, ale po wybebeszeniu szafki przypomniało mi się, że w międzyczasie zmieniałam komputer, więc wiele rzeczy mi przepadło:( A jak dodać do tego włam na skrzynkę mailową...:( fanka- a kim będziem randkować?:classic_cool: oj zeszła kafe zeszła:( czasem wdepnę i brakuje mi tematów, z których można się było śmiać do usmarkania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te plakaty pewnie można odkopać w temacie. Ale hymnu sobie za cholere nie przypomnę. Qwertz niezłe hocki klocki miałaś:O Może jakieś Franki z budowy się przyplączą na nasz temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjjjjjjjjjj
qwertz a jak zwerbowac kabla i ukulele?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppppp
uppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby zwerbować kabla i ukulele muszę przekopać skrzynkę mailować w nadziei, że zdążyłam przekopiować część maili zanim musiałam pozbyć się tej poprzedniej skrzynki, bo ktoś postanowił zrobić włam:O a potem jeszcze muszę mieć nadzieję, że ukulele nie obraziła się na mnie śmiertelnie za nieodpisywanie:( klocki niezłe, bo do skrzynki się w końcu dostałam, ale była wykasowana do cna. Przepadło wszystko. A ponieważ była powiązana z nk, więc i nk poszło z dymem :O Jak dorwę dowcipnisia, to mu chyba głowę urwę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieśmiało napiszę,że wymienialiście się adresami i na pewno są podane w tym temacie pomarańczo kim jesteś skąd przybywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śnieg spadł i zamiast ćwiczyć leniuchujecie przeczytałam ostatnie 40 strony topiku i niestety muszę stwierdzić że ktoś wrzucił bombe i posty qwertz a może nawet i moje zostały wykasowane 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykopują się spod śniegu! o ludzie! drugi dzień zimy dopiero :D no nie ma moich wpisów, bo ja prosiłam o ich pokasowanie :( faneczka, a masz kogoś na oku może? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz bez twoich wpisów ten topik traci sens :o ja w czynie społecznym robię ślady na chodniku zapadając się po kolana na oku nikogo nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem:( ale wtedy prośba miała sens. ja sobie tulupnęłam dziś na chodniku :D życie mi przeleciało i wysokość ew. rachunku za nowy zestaw uzębienia też. cud! cud mnie uratował :D fanka... a jaki miałby być? Tylko nie mów, że ja Franek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Remontują u nas przejście podziemne ale mimo to jest czynne. Przywaliłam dziś elegancko z bańki w jakąś pierdzieloną deskę. Przed krwawą masakrą uratował mnie mój malinowy berecik. A wszystko dlatego że chciałam być miła i wzięłam ulotkę od starowinki. Au:( A Ty qwertz nic sobie ie potłukłaś? ;) Fanka jak Twoja przyczepność? Doszłam dziś do wniosku że wszyscy ciekawi faceci są zajęci przez moje koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet musi mieć to coś i już moja przyczepność znakomita,zaopatrzyłam się w buty typu emu za kolosalna sumę 30 zł i jest mi w nich super ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu halo halo
macie kontakt z qwertz,ukulele lub z kablem????Zależy mi! gdzie oni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu halo halo
bo ich lubię i zawsze miło było was czytać w komplecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potłukłam sobie wtedy niczego, bo dupnęłam za przeproszeniem a mam z tyłu... no... amortyzator mam :D kulajku - to co mają powiedzieć babeczki w moim wieku. nam zostają już tylko tacy z odzysku. albo popierduły, których nikt nie chciał. faneczka- a te emu nie przemiękają na śniegu? kupiłabym, ale się boję, że będę potem "mlaskać" idąc. pomarańczko - zmiany, zmiany, zmiany :) kafe już nie ta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz co to znaczy w twoim wieku,czyżbyś dochodziła do wieku emerytalnego? buty typu emu niestety przemakają czego doświadczyłam wczoraj :o ale na mrozy wrecz idealne piruet na lodzie już zrobiłam niestety z upadkiem,czego pamiątką jest ogromna śliwa na kolanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×