Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Gość Ja też bym
chciała... Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Rozleniwiła nam się dzieciarnia po świętach :P Chociaż ja ostatnio mam też lenia:O.Grypa mnie rozleniwiła....Jedyny jej plus to długie spanko i ciepłe łożeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grybka i mnie obiela swoimi ramionami :)...ale nie moge sobie pozwolic na lozeczkowanie :D chyba ze po pracy :)....nie ma mnie kto zastapić :O......i niech mi ktos cholera powie ze nie ma ludzi niezastapionych.... teraz tez wynurzylem sie z pod koldry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po pracy wskakuj do łózeczka bo pogorszysz sprawę. Ja w pierwsze dwa dni miałam prawie 39 temp. i nie wiedziałam co się wokól mnie dzieje:O Mam nadzieję ,że pożegnałam się z tym diabelstwem na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie tak robic ....lozeczko ,cherbatki z cytryna i miodem, porcja tabletek ...tylko jest maly problem :O meczący kaszel ktory psuje moje samopoczucie z garaczkami sobie radze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i dziala ale jak to anioly... wierza w cuda ;)....ze obejdzie sie bez tego cebulowow-miodowego paskudztwa....heheh zreszta dolewam do cherbatki cos czego syropem nazwac nie mozna ale przynajmniej samopoczucie poprawia ;)....to tak dla zdrowotnosci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wskakuję do łóżeczka:) Spokojnej nocy,miłych snów Kabel:)No i zdrowiej szybko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam sie do życzeń qwert:) Sny to ja mam ostatnio pokręcone:d Śniło mi się że byłam damską wersja motorniczego tramwaju. Pędziłam nim jak szalona przez wszystkie czerwone(!) światła bo nie wiedziałam jak się nim hamuje:D W końcu przed którymiś z kolei światłami się zdenerwowałam i skręciłam gwałtownie w prawo myśląc że zaraz będzie mega zgrzyt i katastrofa a tu... nic! Sunęłam sobie dostojnie po asfalcie, cichuteńko przemierzyłam cały prawy pas i siup! Wpadłam do rowu. Drzwi się elegancko rozsunęły, wszyscy wysiedli a ja zwiałam z miejsca wypadku i wskoczyłam do autobusu. Usiadłam sobie wygodnie na podłodze w miejscu przeznaczonym dla wózków. Dosiadła się do mnie jakaś dziewczyna która dziergała jakąś robótkę ręczną. Wszystko ładnie pięknie ale ona tkała jakąs makatkę z nitek na końcu których były nawleczone igły i te własnie igły pieruńsko mnie kuły:O:D No... to jeden z moich najprzyjemniejszych snów. Teraz śnią mi się same koszmary i aż boje się zasypiać:O Qwertz tak, mam sesję:O Nic mi się kurka nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertz i kulaj
mialy kiedys swoj topik gdzie on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł Qwertz:) Ogólnie rzecz biorąc to ja te moje sny gdzieś tam zapisuje ale to są albo maile do kogoś, albo pamiętnik, albo forum;) Został mi jeszcze tylko jeden egzamin:classic_cool: w środę więc trzymajcie kciuki:) O jaki topik Ci chodzi pomarańczko? O czym był? Bo nic konkretnego sobie nie przypominam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"P.S. Mój komputer wydaje dziwne odgłosy. Chyba się kończy żywot jego" A Ty Niedobra jeszcze na niego plujesz:D To jest ten sam laptop który doprowadza Cię do szału od jakichś 2 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale rozmowaa
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat padl
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....wiec smiej sie jak najczesciej czukerku :) chocby dla tych skrzydel qwertz ;)...naskrobalem odp troche pozno :O ale jestem ;) ukulele ! wracac czas na topik WIOSNA IDZIE PANIE SIERZANCIE :D...mialo byc DZIEWCZYNY :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×