Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Gość uppppppppppppppppppp
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj czukereczku :) 🖐️......nie ma nic do czytania ? to moze zrobmy cos by bylo :P.... hmmm mam nadzieje ze zaczelas tworzyc dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Kabel nie zaczęłam tworzyć i coś mi się wydaje że nie będę musiała.Będę idealnym przykładem na to że nie każda potwora znajdzie swojego amatora:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabel nie ukrywaj się
wiem że tu jesteś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcfdsdfsdfsfsdfsdf
Jakby kobiety chciały opiekuna, to by szukały tatusia, albo alfonsa. To tak nawiązując do tytułu. Zawsze samotnym leszczykom się wydaje, że kobiety głównie tego szukają. Niec dziwnego chłopie, ze jesteś sam. Nie masz jaj i tupetu. Kobiety trzeba uwodzić, a nie obchodzić się z nimi jak z jajkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfdfewfewfewfew
Tak sobie myślę, że autor, który załozył temat w 2007 roku, do dziś szuka dziewczyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość box***
nie wszystkie. Ja marzę, by usłyszeć - chodź zaopiekuję się tobą - bo w tym jest m.in. dojrzałość, troska, lojalność i ciepło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfsf
box*** Bo ty to juz dawno nie miałaś żadnego faceta i jesteś zdesperowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość box***
to prawda,ale wszystko przez to,że nie mogę znaleźć takiego właśnie faceta. Tacy kojarzą się zwykle ze smęceniem,a potrafią być weseli, z inicjatywą i stanowczy też... Nie interesują mnie bawidamki i lowelasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość box***
tacy wg mnie są prawdziwymi facetami, męski mężczyzna dzisiaj to rzadkość, gdzie królują metroseksualni i przewrażliwieni lub co gorsza narcyze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kujaj czukerek
:D Kabel Ty się lepiej szykuj do momentu kiedy przedstawisz mi swoje imię. Maila chyba znasz;) "męski mężczyzna dzisiaj to rzadkość" podobnie jak kobieca kobieta. Wszystkie latają w portkach i same się sobą opiekują. Ja nie mówię że to złe bo sama taka jestem ale przez to faceci się nam rozleniwili:) Myślę że autor już znalazł to czego szukał. A nawet jestem tego pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm czukerku :)....jestesmy juz po slowie :) ale nie o tym chcialem.... qwertz :) odezwij sie mala :(....przeciez to ty mnie zaprosilas :(...teraz zniknelas ....wszedlem na kafe na chwile ,zostalem na dluzej .... to wszytstko twoja wina!!!!!!!! :( ...teraz ciezko odejsc SLYSZYSZ ? twoja wina ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam, że jestem poszukiwana. Wpadam, macham łapką 🖐️ :) kabelek... to już nie jest miejsce dla mnie. Może kiedyś...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel z przykrością muszę Cię zawiadomić że... wygrałam:classic_cool: :D Fajnie że tu byłeś:) Podeślij mi tam od czasu do czasu jakiegoś Anioła. Ja będę słać w Twoją stronę Dobre Myśli:) 🌻 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo moj ulubiony czukerek :) 🖐️ 🌻 ...podesle :) mam ich cale zastepy :) ja rowniez sie ciesze ze cie poznalem :) dzieki za wszystko 😘 napisze do ciebie przed odejsciem aaa rok sie jeszcze nie skonczyl wiec nie wygralas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"napisze do ciebie przed odejsciem " będę czekać 'aaa rok sie jeszcze nie skonczyl wiec nie wygralas' ale i tak wygram:D widzę to moim trzecim okiem:classic_cool: a ostatnio się sprawdza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......................up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×