Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Jestem chyba najbardziej rozchichranym czukerkiem w tym kraju:D to źle wróży;) To co? Skoro wiosna to ja przywdziewam swoje seksówne kwiatuchy 🌻🌻 i zaczynam wywyijać w rytmie hula! Ktoś się przyłączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez :) ja tez ! hmm probowalem odziec sie w kwiatki ale sie podarly :O doopa przez zime mi urosla...a wystarczyl jeden kwiatek wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intrez555
hahaahhaahah....swietne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam, robię dwa wywijasy i nurkuje pod kołdrę :D P.S. chyba się dziś na dżdżownicy przejechałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz :) zdradzisz mi gdzie takie wielkie dzdzownice pelzają ? ja tez chcialbym sie przejechac :)....sa nizsze od konia to i o upadek trudniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym upadkiem bym nie była taka pewna:O Dźdźownica okazała się sliska i łatwo rozjeżdżalna. Z półtora metra przejechałam:O P.S. Nie wiem, gdzie dostaniesz takie małe siodełko ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh jak patrze na swoje "tyly" to siodelko musi być troche zwieksze :D hmmm tak sobie mysle ze dla poltora metra to sie nie oplaca siodlac glisty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę. Zresztą podobno dżdżownice bywają narowiste, kapryśne i zmanierowane :O P.S. Jak patrzę na MOJE \"tyły\"... cóż, z MOIMI rozłożystymi \"tyłami\" żadna glista nie ma szans:O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i cale szczescie ze ten trylion nie dal by rady ;) gdyby twoje tyly wygladaly inaczej ciezko by bylo tobie sie kulac czukerku ;) :classic_cool:... hmm gdzie wy sie wszyscy podziewacie ? :P :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twiggy x.
jem kupe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra jakaś. W domu przez przypadek skasowałam wszystkie ulubione tematy, a w pracy zrobił to za mnie informatyk:O WIOSNA!!!!!!!! już jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwertz:) Taak...wiosna...Jak ten czas zap....:O:( Cieszę się jednak słonkiem i spróbuję być grzeczna i nie narzekać:) To co?Wiosenna reaktywacja topiku?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu jeszcze ktoś?? Kabel------dzięki!Są śliczne ;) Mam nadzieję,ze ktoś się zamelduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ukulele ;)........ wysylalem je kilka razy i zawsze wracaly :O nastepnym razem jak bedzie cos do wyslania to wkleje linka do stronki z ktorej mozna sciagnac....mozna tam wysylac duze pliki :) a poczta w tej materii szwankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel,pojawiasz się jak duch :D Nie wymagam meldowania się na rozkaz :D ;) Co do poczty to rób tak jak będzie wygodnie.Wiem,że nieraz się wraca:O Dziewczyny strajkują chyba :O....chociaż ja nic już nie mówię bo tez mnie długo nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...jak na anioła przystało pojawiasz się natychmiast:D Ja uciekam już pod kołderkę...Moje korzoneczki:O Dobrej nocy Kabel:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jap
jak dawno mnie tu nie było :) wiosna i hula karakany tańczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ładnie:O tak długo nas tu nie było że już nie kojarzę kto jest kto;) Zaczyna się sezon burzowy więc ja lecę poszukać sobie jakiejś ziemianki🖐️ Gdybyście słyszeli o jakiejś wolnej miejscówie to dajcie znać;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×