Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

co jest...??? Green trzymam kciuki jutro na maturce;) :) matura to bzdura:D powodzenia.:) powiem tak- dawno tak nie obżarłam sie na tej mojej \"niby diecie\" :o:o:o jakaś dolina mnie ogarnęła:( stwierdzilam dziś że jestem wstrętnym grubasem który żyje by jeśc:o nie potrafie sobie poradzić z samą sobą gdy w domu jest jakieś ciasto czy coś w podobie:( gdy nie ma żadnych słodyczy jest spokój:( opamiętałam sie dopiero o 16 i juz nic nie jadlam... jutro nowo dzień i ciasta już w domu nie będzie...;) burza u mnie:o nie miala kiedy przyjść tylk owieczorem😠 :o buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekkk
witam panie mozecie mi napisac jak mam zgubic jakies 20 kilo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekkk
czytam wasze wypowiedzi o tych dietach i jakos to do mnie nie dociera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli dobrze odpoczywałaś Foczky...:D:):):) spoko, jakos to będzie, damy rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecej ruchu,mniej jedzenia,bez węglowodanów. :D proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miso82
czesc dziewczyny. Mogę się do was dołaczyć. Dzisiaj mam 1 dzien diety Kopenhadzkiej Drugi raz bede ja przeprowadzać 5 lat temu schudłam z 92 kg na 75 kg w wzroście 169 cm. Dzisiaj ma 80 kg. Mój cel to wejsc w swoje spodnie aby było luzno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam nowe hula hop:D tym razem większe, i............ kręce!!!:D:D:D udaje mi sie kręcie!!!:D normalnie sukces;) musze jeszcze pieasku nasypac do środka co by nie spadało za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOO,,,,, no to kurna,,, ja też sobie kupie :D hehehe. :D:D Ryzu nasyp,,ale nie za uzo,bo nie ukrecisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na olbrzymi brzuch hula hop w sam raz:D:D:D kurde molek zrobiło sie gorąco i dziewuszyska pokazują nogi:( a ja nigdy nie założe spodenek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki,a mi sie przypomniał taki zajebisty pomysł na peeling kiedys przeczytam go na naszym forum. Peeling kawowy.Dziś zrobiłam i jest on poprostu ekstra. I kupiłam sobie takie masazer w wypustkami i jeżdze sobie po ciele i masu masu mi sie robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadziaaa
hejo dziewczynki ;d wkoncu przybylam ;d maturka wiecie i te sprawy ;d ostatnio bylam u tej foczky mej sister i co i co 3 kilo przytylam !! ja sie wiecej tak nie bawie;d ale to byla moja dieta hahaha a teraz w sobote ona ma zrobic;d wiec zobaczymy jak to bedzie;d moze cos ubedzie;d heheh :D pozdriowionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć;) no piling kawowy super jest tylko wkurzyło mnie to że taki brudzący jest i zaprzestałam:o ja sie smaruje ciągle Silme Extreme 3d i widać ze skóra ładniejsza.. dziś była pierwszy dzień w pracy...na stażu raczej....kosmossss!!! góra papierów ktore musialam skladac i pakowac do kopert do wysłania., gdy to zrobiłam(po ok. 2 godz) okazało si eża na tychże papierzyskach nie było pieczątek więc musialam je wyciągać i stemplować:o:o:o:o uciekląm stamtąd o 14-tej:p:p jutro dokończe.ogólnie to z 4 dziewczyn to mi sie trafił największy zapieprz. nawet jeść nie miałąm kiedy za bardzo( no może miałam ale wolałąm skaładać to goowno;) ) Jadzia nie odwiedzaj tej swojej siostry bo Cie na złą droge sprowadza:D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadziaaa
nie no musze do niej jechac w ten weekend jesio ;d hahaha ale powiedziala ze zapoda jakąś swoją dietke wiec nie moge sie doczekac;d to juz jutro :D haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha :D ja tam nie przytyłam,bo tyle nie żarłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) no co wy sie nie odzywacie...?:( ja pracuje(:p ) studiuje i zaglądam tu ;);) ;);) :p:p ale dziś pogoda:o:o brrr....deszcz pada, zimno:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................ GDZIE JESTEŚCIE?????????????????????????????????????? :( .................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa bo głupie te forum :D haha nic mi nie pomaga w odchidzaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Foczky zgadzam sie forum nie pomaga:) a ja już po maturkach i mam wakacje teraz szukam pracy, zobaczymy może coś ciekawego sie znajdzie he he Buziaki! jutro też zajrzę;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gdzie wy sie podziewacie? po wczorajszych rolkach z koleżanka wszystko mnie boli. tak dawno nie jeździłam:) ale dzisiaj tez pójdę hehe Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Green:) ja jeżdże do pracy rowerem (prawie codziennie, zależy od pogody) ok 20km :) (łącznie of course:p do pracy i z powrotem) hula hopem kręce od czasu do czasu bo mnie to nudzi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widzę ze tylko ja i Ewelinka nie zapomniałyśmy o naszym topiku. dzisiaj zapowiada sie piękna pogoda.... chyba pojadę (może rowerem;) nad jezioro sie poopalać bo trochę blada jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Green;) u mnie od rana strasznie gorąco. ja tak sobie marze ze kiedyś załoze krótkie spodenki....ehh... nawet Marta sie juz nie odzywa:( a moglaby dać choć znać że żyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane sorki że się nie odzywałam ale brak czasu mały wyskok czyli męczący poród,potem powród do domu a tera męczące nocki z małym skarbem... No i w końcu brak brzucholka ale jaki wynik wspaniały tego wysyłam wam dwie partie zdjęć mojego skarba http://picasaweb.google.com/martab1982/Julia http://picasaweb.google.com/martab1982/20080613Julia2 Jak dojde do siebie to obiecuje się odzywać bo narazie padam na pyska buziaki dla was serdeczne no i widze że foczki gdzieś uciekła.... Odezwie się niebawem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×