Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

:):D:):D:):D:):D powyginasz sie tam za wszystkie czasy;) ja właśnie zeżarłam kolacje- jogurt naturalny+kilka rodzynek+troszkę kakao...taki nowy mix zrobiłam;) i zaraz umyje zęby żeby mnie nie korciło do podjadania paluszków, bo i tak juz sporo schrupałam:o no ala zaraz biore skakanke i skacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ witam w mroźny poranek. miałąm nie jeść pieczywa, ale na śniadanie zjadłam grahamke z serkiem wiejskim:o no trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejoł u nas ładna pogoda słonko świeci i dość ciepło na mój nos to ok 7 na plusie... Ja dzisiaj zdycham bo do padła mnie sracz.... Więc miłego dnia bo nawet nie chce mi się pisać bo zaraz pędze w ustronne miejsce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej laseczki..dziś sie podłamałam.. Własnie piotrek leci z kebabem do domu... A wiec dobrze sie skłąda bo na aerobiku bede miała co spalać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Foczky...;) gdyby do mnie taki kebab szedł to nie wiem co bym zrobiła...bym sie popłakała a potem go zjadła i znowu płakała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej łobuziaczki co sie nie odzywacie bo ja dopiero sie wychorowalam przeczyścilo mnie za wszystkie czasy schudlam aż 2 kg mówie wam tragedia... A co tam buziaki u was jak dzionek mija no i jak tam dietka..Foczki ale bym sobie tego kebaba zjadla mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co tam u Was? ja niestety zawaliłam dzisiaj dietę. ja przed chwilą wróciłam od znajomych. a tam... zjadłam trochę słodkości a i wina sobie nie żałowałam. ale cóż czas wrócić do pracy. jutro znowu szkoła, znowu ciężki dzień. Kolorowych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D znam ten ból...mi też ostatnio zycie towarzyskie baardzo przeszkadza w stosowaniu diety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:):) ależ cudowna pogoda!!! wiosnaaa i oby tak zostało. no może tylko niech gardło przestanie mnie bolec:o coś mi sie zdaje że nabawiłam sie tego siedząc zamiast na zajęciach to w parku z koleżankami i ....popijając piffko;) raz było ciepło a raz chłodno no i teraz mam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co taaak pusto?? pewnie wszystkie korzystają ze słońca;) jutro kupie sobie chyba CHROM PLUS...tylko troche sie boje żeby nie było odwrotnego efektu...pewnie nei potrzebnie, ale ja już taki cykor jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo laseczki :) Ja brałam chrom 2 razy i nie odnotowałam zadnej zmiany w związku z tym,wiec nie biore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lobuziaki nie bylo mnie bo wirusa mialam ale juz go peżegonilam u nas ok tylko wieje jak cholera glowe chce urwac.Ja tez bralam wcześniej chrom na poczatku troche pomagal a potem to skutek mialam odwrotny bo slodycze garściami pochlanialam.Każdy ma inny organizm wiec ewelinka musisz sprubowac moze u ciebie zalapie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny odchudzam się od ponad dwóch tygodni, i kurwa nic nie schudłam :/ :/ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochaniutkie co tak pusto u nas pomalutku jestem w szoku bo jestem w 6 miesiacu i jak narazie przytyłam 4.00kg po ostatnim schudnieciu więc na karku mamy 73kg mam nadzieje że przez te 3 miesiace nie przekrocze 80 kg... Foczki nie łam się zobaczysz po miesiącu kilogramiki zaczna ci leciec w dół że się zdziwisz.jak chodzisz na aerobik to za zwyczaj na poczatku sie lekko tyje a potem to leci w doł waga bardzo szybko slyszalam to od koleżanek więc powodzonka😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no pusto bo nie chce mi sie pisac że jestem głupim obżartuchem:o:o rano zeżarłam tyle co powinnam zjeść w ciagu całego dnia :o a teraz sie głodze:o no i żeby jeszcze sie zdołowac to zauważyłam, że znajoma, która zawsze ważyła więcej ode mnie SCHUDŁA 😭 😭 waży gdzies ok 60 kg:o:o załamka😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie łam sie kochaniutka i na ciebie przyjdzie pora i schudniesz albo poczekaj za mna do lipca i razem damy rade buzka😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty bidulko pewnie martwisz sie tymi kilogramikami i dla tego spac nie możesz ale będzie dobrze:):):) ja od rana sprzątanko mycie okien, drzwi itd.Jak ktos chetny do pomocy to zapraszam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaj dziewczynki.... piłam wczoraj browce i jadłam słodyyczzeee..ooo nieee..... chyba dzis wieczorem bedzie bieganie :D moze spróbuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej chuderlaczki co tam u was🖐️🖐️ Foczki jak tam poszlo bieganie... Ewelinka a jak tam u ciebie .... U nas wszystko po malutku ale co ja będe was zanudzać przypadlościami kobiety w ciąży.Zaczelam troche ćwiczyc zastanawiam się nad jogą dla kobiet w ciąży otwarli tu w tamtym tygodniu nowy klub chyba się przejde po świętach i zobaczymy co tam ciekawego oferują.. Green a co tam u ciebie bo sie cos nie odzywasz.. no to miłego dzionka pa😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jest kilka nowych zdjęć no i foczki naprawde sie usmiechalam tylko moj kochany cos nie w pore zrobil te zdjecia ale obiecuje nastepnym razem bedzie lepiej hi hi hi:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) 🖐️ u mnie stara bida. jutro jade do urzędu pracy bo ponoć coś sie ruszyło... pogoda straszna, wije, pada...aż starch pomyślec jakie będą świeta bo śnieg zapowiadają:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta Ty grubasie :D hehehehehe AAALeeee juuuż wieeeelka Julka!! A na bieganie nie poszłąm jeszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej marudki a u mnie też zimno brrrrr W tamtym roku juz bylo o wiele cieplej tak mi sie nie chce a musze jeszcze dokończyc sprzatanko:(:(:( Foczki a jak tam z tym areobikiem ci idzie mam nadzieje że nie zrezygnowałas.... Co do mojego brzucha to jestem w szoku sama że taki duży jak rodziłam Kubusia to właśnie tak mialam a tu jeszcze 14 tygodni aż strach pomyslec co bedzie na sam koniec... Ewelinka przyslij mi kochana jakies aktualne swoje zdjęcie bo tamto to juz dośc dawno temu dostalam To milego dzionka😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie że chodze na aerobik :D i bardzo mi się to podoba:) Ale ten brzuszek to Ci hece zrobił...no bez przesady,jeszcze 14 tygodni sie męczyc,a kurcze pewnie jeszcze urośnie :D naaapeeewno :D oo jaa :( współczuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki pewnie że urośnie jeszcze raz taki bede chyba chodzić jak bańka stańka hi hi hi Ale najważniejsze żeby moja julia była zdrowa.Oglądałam w wiadomościach że czekaja was białe święta niezłego psikusa pogoda wam sprawiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, jak wejdę w posiadanie jakiegoś mojego zdjęcia to Ci wyśle;) bo póki co to nei mam żadnych bo jak mialam ostatnio awarię kompa to wszystko mi szlag trafił...ale tak właściwie to ja sie wcale nei zmieniłam od tamtego czasu:) kurde ta pogoda to mnei wkurza! śnieg na Wielkanoc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam że tak długo nie pisałam ale nie miłam nawet kiedy. ta szkoła... muszę się pochwalić że od niedzieli dość mocno trzymam się diety. nie pojadam między posiłkami, ograniczyłam słodycze i ilość jedzenia. wiem, że to prawie nic ale zawsze coś. mam nadzieje że w niedziele i poniedziałek nie będzie źle ale jak tu sobie odmówić kawałka pysznego sernika:) a czy Wy pijecie jakieś herbaty? ja od czasu do czasu piję czerwoną. może któraś z Was poleci mi jakąś? na święta może się przydać:) buziaki*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie pada ale uwas to juz wogule z tym śniegiem checa... http://www.picturepush.com/public/395650 tu macie cos na poprawienie sobie humorku tylko czytajcie uwaznie hi hi hi green ja mialam np.problemy z przemiana matreri to piłam figure i super mi pomagala wiec jak sobie pofolgowałam z jedzonkiem to ładnie mnie potem oczyscilo tylko ja pije sie np. przez tydzien a potem jak masz problem to raz kiedys.bo jak pije sie naokrąglo to moga się jelita rozleniwic.Ja tez np lubie bardzo herbatke zieloną i tez conieco pomaga nawet teraz jak mam problem z "bubu ". no ewelinka to rób to zdjęcie i dawj no i green ty tez bys swoje przysłala no foczki to ostatnio widzałam z boska fryzurka to pa😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×