Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

A no upiekłam filety z mintaja z kalafiorem,ale kurde,ryba mi sie skurczyła i sie nie najedlismy wcale haha :D Pierwszy raz robiłam sama rybe. Wiec musze sie jeszcze nauczyc:P a co do hula hop,to też sie na niego wczoraj spojzałam,bo on wisi od wakacji hahahhahaa,, nieruszany!! no bo kurwa nie umiem na nim kręcic no to co ja poradze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laleczki u mnie od rana zaczelo sie katastroficznie maly w nocu wymiotował no i cale łóżko do mycia a na dodatek rano całe sniadanie poszlo na wykładzine fuj fuj fuj... no i oczywiście mamusia musiala prac i sprzątac od rana ale nie stety takie uroki macięrzynstwa. Foczki co do rybki najlepiej mintaja przyprawic warzywkiem i pieprzem potem w monce go optoczyc i smażyc na nie wielkim ogniu.. a drugi sposob przy ktorym rybka sie na pewno nie skurczy to przyprawiasz identycznie tylko obtaczasz go w takim cieście jak do naleśników tylko zamiast mleka dodaj wode i potem na dobrze rozgrzana patelke mowie ci pycha:):):) Ćwicz Ewelinka bo faceci na ciebie czekają skakanka dobry pomysl idzie po niej dobrze schudnąć ale najle pszy to basen chodząc 2 razy juz po dwoch miesiacach widac różnice sprawdzone ale jak bylam jeszcze w polsce i bez nadwagi.Tylko tżeba chodzic regularnie.. Pozdrawiam z obrzyganego domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze sorki za błędy jakie byki oczywiście chodziło mi o chodzenie dwa razy w tygodniu na ten basen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassieee
postanowilam sie troszke odchudzic. mam 164cm i waze 55kg (2 juz zrzucilam!!) chcialabym spasc do 50. lato idzie.. :( jestem 5 dzien na diecie. tzn zadna okreslona, wykreowana przez kogos. nie jem slodyczy, nie jem obiadow. nic smazonego, tlustego. na sniadanko jem jogurt, pije sok pomaranczowy. wafle ryzowe. na obiad 2 ziemniaki z maslem lub chrupkie pieczywo wasa z lekkim twarozkiem lub dzemem. do pracy zabieram sok pomidorowy i wafle ryzowe. na kolacje jogurt, wafle lub chrupkie pieczywo. woda mineralna niegazowana obowiazkowo. 2 pierwsze dni to byl dla mnie koszmar. chodzi za mna smak i zapach kotletow, cieplych buleczek, pizzy. teraz czuje sie dobrze. przede wszystkim mam ladny, plaski brzuszek bo nie jest wiecznie napchany jedzeniem jak balon! ;) (uwielbiam jesc :D ) jest mi lzej, a przede wszystkim jestem dumna ze to juz 5 dni takiego samozaparcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obżygany dom...:):) coś musiało mu zaszkodzić:( wczoraj z kolegą pewnie sie objadł;) kurcze ja bym może i odważyła sie na basen pójść i nawet bym chciała, ale u mnie w okolicy nie ma basenu:( tak w ogóle to ja pływać nie umiem;) :o jak znajde prace to chyba zainwestuje w orbitka bo od dłuższego czasu mam na to ochote...idzie wiosna(niby bo zapowiadaja śnieg:o) biegać i tak nie będę( nie nadaje sie do tego:o) więc może orbitek by coś pomógł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Casie :) Jak potrzebujesz schudnąc i nie opychać się zacukrzonymi jogurtami i waflami, to jedz schabowego,prosze bardzo,ale bez panierki, i tylko z samymi warzywami. I taka jest zasada,,nie łączyć tłuszczów z węglowodanami. I wogóle węglowodany ograniczyc,,czyli wszystkie cukry,wafle ryzowe,i inne. chleb,ryz,makaron itp.to juz napewno wiesz. Owoce,wazywa,mieso..prosze bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naprzykład odkryłam w ostatnich dniach wiele dietetycznych potraw.Bardzo smaczne, np.Teraz zrobiłam sobie zapiekanke z kalafiorem,kukurydzą cebulą pieczarkami,papryką pomidorami oliwkami i serem,i boczkiem,,, mniam mniam,Własnie konsumuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczky podziel sie przepisem ;);):) boshee więłam to głupie hula hop, ale odłożyłąm je z powrotem jeszcze szybciej nniż wzięłam:o nie jak można kilka minut bez przerwy tym kręcić?!?!?! kosmossss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie weekend:) jeśli chodzi o moja dietę to właściwie od grudnia nic nie schudłam ale na szczęście tez nie przytyłam. zaniedbałam ja trochę. wracam późno do domu więc bardzo często jem po 18 nawet po 20 po całym dniu niejedzenia nie licząc płatków o 6 rano. a co u Was? dużo schudłyście? muszę znowu wziąć sie do pracy i to porządnie. mam nadzieję że efekty będą widoczne i będę zadowalały nie tylko mnie. Pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mnie to ja nic nie schudłam i też(chyba) nei przytyłam. jutro o tej porze będe wychodzić z uczelni dopiero:o:o jedyne 12 godz zajęć, w tym 9 godz ćwiczen:o no ale co poradzisz...ehh odezwę sie jak wróce, w niedziele. miłego weekendu:) buźka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa.... Ja dużo schudłam!!! 3 kilo przytyłam :D hahahaha :D Ale teraz bede nadrabiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślałam że tylko mnie nic nie wyszło:) elewina --- a co studiujesz? teraz kiedy wiosna sie zbliża postaram.. w końcu trzeba jakoś wyglądać w wiosennym płaszczyku heh buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do hula hop to mnie tez nie wychodzi. jak byłam mała jakoś lepiej mi szło:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tak samo :( Dziewczynki włąsnie ide do klubu wykupić karnet na aerobik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i żeby było fajniej to dorzuce tekst mojej ciotki, który wypowiedziała na mój widok wczoraj(nie widziałą mnie 3tygodnie) ---->CHYBA TROSZE PRZYTYŁAŚ???!!!! O ŻESZ KUR***!!!!!!!!!!!! ale mnie krew zalała!!! nic lepszego juz powiedzieć nei mogłą!!!! normalnie szczęka mi opadła:o bez komentarza:o :o:o:o:o tak sie wkurw*** tym ze mam ochote jechać na samej wodzie i chlebie( albo WASie lepiej) a co tu tak w ogóle taka cisza dziś??? kupilam sobie kuskus...mozna to jeść na diecie??? na opakowaniu jest fajny przepis na polędwiczki wieprzowe z kuskusem, warzywami...zjadła bym coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki u mnie tak sobie cała niedzele zdychalam podlapalam od mojego synka tego wstrętnego wirusa i przeczyściło mnie chyba za wszystkie czasy:(:(:( Ewelinka nie martw sie może cioci popsul się wzrok teraz wiosba to wiecej zapalu do chudniecia trzymam za ciebie kciuki😘😘😘 green no ja przytylam jakies 6 kg ale teraz zaczelam sie z deka ograniczać bo mam nadzieje że do konca ciąży nie przekrocze 80 kg ale porzyjemy zobaczymy od czerwca ruszam z wielkim entuzjazem do zzucania kilogramików mam nadzieje że mi sie uda...🌻🌻 Foczki ale pyszności tam masz normalnie slinka mi leci od samego czytania mniam No a wracając do mojego samopoczucia to juz czuje że lepiejno a dziewczynki jak tam wasi faceci albo przyszli i nie doszli hi hi hi hi A umnie wialo przez trzy dni jak cholera omalo co dachu nie zerwalo a co u was po tej wichurze dopadla was bo co nie co widzalam w telewizorku. Mi po tym trzesieniu to ściany dość sporo popekały najbardziej przy oknach i przy schodach musze chyba powiadomic właściciela żeby wszystko dobrze posprawdzał mam nadzieje że was nie nudze bo co do dietki to ja narazie nici.Myśle że mnie z tąd nie wykurzycie bo ja sie nie dam:):):) Miłego dzionka kochaniutkie😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój przyszły- niedoszły:Dfacet...gadałam z nim troszke;) co do tych wichur to dzięki Bogu u mnie bez żadnych szkód. i chyba nawet nie było tak źle jak zapowiadali(nie wiem bo byłam w szkole) Foczky teraz będzie wywijać na aerobiku:):) fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej :P hehehe :D Ja imprezowałam wiec nie miałąm czasu zajrzec:P hehe Ja nie zauważyłam wichury w warszawie,wiec sie ciesze :D a propos kuskusa...To jest kasza,,lepiej jesc to,niz ziemniaki nie?:D hehe Ja tam lubie kuskus.. Najbardziej z usmazonymi kawałkami piersi z kurczaka i czerwoną fasolą i oczywiscie z sosem meksykanskim,pychota ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki 🌻🌻🌻 ja tu sobie wstaje rano a tu snieg wali jak szalony normalnie szok. Zanim z małym wyszłam do szkoły już zaczol padac deszcz, a kiedy wracalam spowrotem zaczeło świecic slońce i bardzo szybko podniosla sie tepaeratura cale uroki anglii hi hi hi a pozatym u nas ok mala ostatnio buszuje jak szalona nie zly plac zabaw sobie tam zrobila 😍 miłego dzionka dzisiaj robie placuszki z jabuszkiem podrzuce potem wam kilka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
placuszki....mniam;) zjadłoby sie..ale nie wolno:o no al etakiego wirtualnego to czemu nie;);) nudze sie dziś strasznie. snieg u mnie przez chwilkę padał. ale i tak zimno jest:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A idzcie :D Tylko mi sie jeść zachciało Ja dziś zjadłam: na sniadanie: pół marchewki na drugie sniadanie i obiad.Makaron sojowy całą paczkę z warzywami i sosem chinskim. Ale podzieliłam to na dwie porcje :D Bez obaw:P na podwieczorek. trzy kiszone ogóry. I od 17 nic. Byłam na aeorobiku,Niezłe tempo zapodaje laska. Pewnie bede miała jutro zakwasiory haha niektórych cwiczen nie rozumiem. Ale jakoś tam udaje ze cwicze haha :D potem byłam na saunie,prysznic i do domu a teraz marze o kołderce,chociaz nie chciałabym tak wczesnie zasnąc,bo kkurcze wstane o 6 i co bede robic :P Pozdrawiam dziewczynki, ja też niedługo sobie zrobie placki z jabłkami bo też mam ochote. Ale to będzie mój jedyny posiłek wciagu dnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to foczuszka tak dalej a za miesiac cie nie poznamy tylko tżymaj sie tego to bedzie super..... milej nocki spioszki 😴😴😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo,,ciekawe jak to z tym trzymaniem bedzie :D haha na aerobik chodzic musze bo miesieczny karnet wykupiłam,wiec nie ma innej opcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo Foczky dajesz czadu:D śniadanie z marchewki--wymiata;):D ja zażarłam serek wiejski i 2 wasy...aż sie wstydze:p:p dziś rano przeszłyam szok widząc to co dzieje sie za oknem! śniegu było ok 15cm i ciągle sypał, taki gruuuby! koniec świata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widz że dzisiaj nie pierwsza jestm wczesne ptaszki dzisiaj zajzały fiu fiu fiu ... Pewnie foczki że będe trzynać😘😘😘 Ewelinka troche ci zazdroszcz tego śniegu tak się stęskniłam za tym bialym puchem.Tutaj wczoraj troche posypalo ale zaraz znikło😘😘😘 no ja zaraz zaczynam moje niadanko czyli 2 jajeczka gotowane z majonezikiem i 2kawalki chlebka z masełkiem do tego 8 duzych truskawek i actimelek zaraz zajadam bo mala daje znki że glodna hi hi Miłego dzionka no i ewlinka blwanka dla mnie prosze ulepić🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo dziś to przeszłąm samą siebie. Ja jestem chyba chora. SAme wiecie,ze ja nie wstaje o takich porach jak 8 czy nawwet 9. Odpierdoliło mi poprostu.Bo to nienormalne jest. jak obudze sie,to potem nie moge zasnąć juz.. i tyle. i wstaje i siedze jak ten ciul i sie nudze z rana bo nieprzyzwyczajona jestem do takiego trybu zycia. No ale cóz :P A wiec dziewczynki dzis sie troche rozpiesciłam i zeżarłam kotlety sojowe z ryzem i pomidorem smazonym. a na sniadanie 4 wasy z twarozkiem ;P takze sie Elewina nie denerwuj :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA>............i mam takie zakwasiory że masakra!! Kucam od biedy,a potem nie moge sie podniesc o własnych siłach hahaha :D posladki całe i uda i łydki i wszystko wszystko..no masakra Ciekawe jak jutro bede sie tam turlać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×